dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 237 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 237 ogłoszeń

579 000 zł153,50 m² 3 771,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 434 m²

Przestronny dom dla rodziny lub inwestora - 153,5 m - działka ponad 24 ar-y Na sprzedaż wyjątkowy dom całoroczny, o powierzchni użytkowej 153,5 m , położony na dużej, 24-arowej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł39,75 m² 12 553,46 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukasz mieszkania w nowoczesnej inwestycji, takiego, które możesz zaprojektować i dostosować do swoich potrzeb to mam wrażenie, że dziś spełnimy Twoje oczekiwania. i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł36 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Poznań, ul. Polna - 36 m - 2 pokoje Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m , położone na 3. piętrze przy ul. Polnej w Poznaniu. Układ idealny dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

3 699 000 zł770 m² 4 803,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż Dom Handlowy Nieruchomość komercyjna położona w centrum Ostrowa Wielkopolskiego. Wzdłuż ulicy znajdują się miejsca parkingowe. Powierzchnia: - parter 378,70 m2 (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł72 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Ofertę prowadzi Luiza Jabłońska, tel.   nowość! Oferta dla wymagającego Klienta! Polecam do kupna komfortowy 3-pokojowy apartament o pow. 72m2 wraz z przynależną piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Marzy Ci się nieruchomość w cichej, spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do Poznania? Szukasz miejsca, w którym codzienne sprawy załatwisz w kilka minut? bingo! Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 096 m² 94,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| działka o powierzchni 2006 m2, położona w Kiszewku koło Obornik, przy drodze z Obornik do Wronek. W odległości około 300 m droga rowerowa Oborniki - Stobnica. 600 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 670 000 zł205,61 m² 12 985,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:592 m²

D o M Jesteś świadomą osobą, szukającą domu wykonanego w najwyższym standardzie? Zależy Ci na dobrej komunikacji z miastem, a jednocześnie nie chciałbyś rezygnować.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł76,40 m² 10 732,98 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 76,4 m , położonego na wysokim parterze budynku przy ul. Katowickiej w inwestycji Ataner.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł48 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Inwestycja z potencjałem lub gotowe mieszkanie w sercu miasta! Dla inwestorów, którzy szukają atrakcyjnego roi, a także dla tych, którzy marzą o funkcjonalnym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z rozpoczętą budową domu. Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną z rozpoczętą inwestycją budowlaną. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 364 m² 120,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w sąsiedztwie Puszczy Noteckiej w Zielonejgórze koło Obrzycka Na sprzedaż oferuję urokliwą, słoneczną działkę budowlaną o powierzchni 1364 m i wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł648,80 m² 2 080,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 599 m²

Na sprzedaż: hala o powierzchni 648,8 m w Gołańczy Przedstawiamy wyjątkową okazję zakupu hali przemysłowej o łącznej powierzchni 648,8 m , usytuowanej na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana ok. 1000 m nad Jeziorem Powidzkim Niezgoda Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, która powstanie z podziału większego terenu 5134 m w miejscowości Niezgoda (gm.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł73,58 m² 7 678,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Prime-nieruchomości oferuje na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w bloku na osiedlu Czaszki. Rezerwacja mieszkanie Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 354 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana dwoma budynkami jednorodzinnymi mieszkalnymi oraz stodoła położona w Niesłabinie przy ul. Szkolnej 15. Domy i stodoła do kapitalnego remontu lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 197 000 zł173,43 m² 6 901,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:679 m²

Jeśli szukasz domu, który od pierwszej chwili robi wrażenie - właśnie go znalazłeś. To domu, który zachwyca nowoczesnym stylem, funkcjonalnym układem i przytulną atmosferą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

818 152 zł3 165 m² 258,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka Inwestycyjna p/u Buk, ul. Zakładowa | Bezpośrednio przy A2 Szukasz idealnego miejsca pod halę, magazyn lub siedzibę firmy? Przedstawiamy wyjątkową ofertę działki inwestycyjnej w Buku,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta specjalna dla dewelopera! Na proponowanej działce można pobudować nawet dwa budynki jednorodzinne dwulokalowe. Do dyspozycji w tej samej cenie również działka obok o powierzchni 1719 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 739 zł50,27 m² 13 302,94 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż pięknie położone mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,5m2 + dodatkowo balkon, położone na 6 piętrze w budynku z windą. Ustawny salon z aneksem kuchennym ma.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł45,30 m² 9 911,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż 2pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45m2 usytuowane na III piętrze niskiego bloku z cegły na os. Dobrzec w Kaliszu. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł750 m² 2 653,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:905 m²

Centrum Kłecka ulica Domańskiego Na sprzedaż wielofunkcyjny budynek o łącznej powierzchni ok. 750 m , położony w samym centrum Kłecka. To miejsce, które łączy w sobie funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł660 m² 3 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 972 m²

Dopiewo - idealne miejsce na siedzibę firmy. Dom (220mkw) + hala + powierzchnia biurow0-handlowa. Budynki W bardzo dobrym stanie. Działka 1972 mkw. To świetnie zlokalizowana nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł14 700 m² 4,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Garki, gm. Odolanów Na sprzedaż nieruchomość stanowiąca grunty orne oraz tereny zalesione, składająca się z dziewięciu działek łącznego obszaru 1.47.00 ha, w tym Roli klasy VI łącznego.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł398,01 m² 3 693,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:809 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego, położonego w spokojnej i rodzinnej części Przeźmierowa, zaledwie kilka minut od granic Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 238 m² 96,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka budowlana w Klempiczu, gm. Lubasz (woj. wielkopolskie) Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1.238 m , położoną w otoczeniu pięknych lasów.

Szczegóły ogłoszenia

3 263 000 zł2 331 m² 1 399,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiamy do sprzedaży niezabudowaną, atrakcyjną działkę o łącznej pow. 2331 m2 przy ul. łagowska 30 i 32 na terenie osiedla Krzyżowniki Smochowice w Poznaniu. Oferowana do.

Szczegóły ogłoszenia

531 900 zł59,10 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 59,1 m 2 z balkonem na Osiedlu Lotników II. Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim. Gwarancja ceny Dewelopera! Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł160 m² 6 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:712 m²

Nowoczesny dom w sercu Krzyża Wielkopolskiego gotowy do zamieszkania! Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu jednorodzinnego, ulokowanego w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł177 m² 4 288,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

Ostatni dostępny dom W zabudowie bliźniaczej Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży ostatniego dostępnego segmentu bliźniaka prawego domu zlokalizowanego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 417 m² 232,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prime-nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w atrakcyjnej lokalizacji w gminie Ostrów Wielkopolski. W trakcie wydania wz - bezterminowych pod zabudowę bliźniaczą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł74 m² 10 797,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gustownie zaaranżowanego, w pełni wyposażonego 3 pokojowego mieszkania z 2 balkonami, położonego przy ul. Naramowickiej (naramowice).

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 187 m² 235,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości oferuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł134,50 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecam na sprzedaż nowo oddany dom w zabudowie bliźniacze na kameralnym osiedlu, oddawany w stanie deweloperskim. Budynek wykonany z cegły Porotherm kl. 15 gr. 25 cm, docieplony styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł56,73 m² 5 728,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

447 000 zł2 500 m² 178,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki na malowniczo położonym Osiedlu Przylesie w podpoznańskiej Cerekwicy. Osiedle ma charakter rezydencjonalny, obowiązuje na nim miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 126 000 zł21 361 m² 146,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:46 731 m²

Na sprzedaż obiekt komercyjny w miejscowości Augustowo - Gradowice, w gminie Wielichowo, w powiecie grodziskim w atrakcyjnej części Wielkopolski, ze znakomitymi połączeniami.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł68 m² 5 441 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie położone w Strzelcach, o powierzchni użytkowej 68 m2, blok, II piętro. Układ mieszkania: 3 pokoje, duża i przestronna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej - faktura vat 23% (~200 zł/m netto), brak podatku pcc 2%! Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Stary Lubosz, ul. Świerkowa, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł3 760 m² 372,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szukasz miejsca pod dochodowy biznes lub budowę hali? Ta działka spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w Kijewie w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł36,40 m² 13 159,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokoje z balkonem, zamknięte osiedle, poznań. Wgn Poznań Krauthofera oferuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na poznańskich Winiarach przy ul. Piątkowskiej. Atutem jest.