dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Kaźmierz

Kaźmierz,wielkopolskie

195 000 zł60 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:536 m²

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozłowskiego

Plewiska,wielkopolskie

599 000 zł74 m² 8 131,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Przedmiotem sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 71,5m2 wraz z przynależną piwnicą oraz dużym tarasem (12,41 m2) Nieruchomość znajduje się na w Plewiskach koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Droga Leśna

Oborniki,wielkopolskie

400 000 zł62 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja! Zapraszamy do osobistego zapoznania się z tą wyjątkową nieruchomością, której prawdziwy urok przewyższa nawet najbardziej malownicze zdjęcia! To mieszkanie stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, pl. Jana Metziga

Leszno,wielkopolskie

499 990 zł60 m² 8 403,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, bezczynszowe mieszkania w nowo odrestaurowanej kamienicy z windą w samym centrum Leszna przy pl.Metziga. Oferujemy mieszkania w trzypiętrowej, pięknie odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

467 222 zł44 m² 10 542 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów W okolicy Ronda Starołęka 10 min od Politechniki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeromskiego

Kostrzyn,wielkopolskie

595 000 zł115 m² 5 191,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci podatku pcc! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu zlokalizowanego w Kostrzynie, w spokojnej okolicy, na obrzeżach miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rzemieślnicza

Plewiska,wielkopolskie

1 029 000 zł148 m² 6 952,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kryłowa

Leszno,wielkopolskie

499 000 zł96 m² 5 197,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Oferujemy nowe domy w zabudowie bliźniaczej przy ul.Kryłowa i Wesołej w Lesznie- Zaborowie. Oferta dotyczy domu o pow. użytkowej 96 m2 na działce o pow. ok. 185 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zorza

Poznań,wielkopolskie

679 000 zł67 m² 10 164,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przestronne, rozkładowe mieszkanie Z balkonem przy ul. Zorza 23 na grunwaldzie Położone na 2 piętrze, składa się z 2 pokoi, dużej kuchni z przestrzenią jadalną, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grafitowa

Skórzewo,wielkopolskie

799 000 zł64 m² 12 484,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Urokliwe mieszkanie o powierzchni 64 m2, składające się z trzech przytulnych pokoi, z których każdy oferuje wyjątkową przestrzeń do relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

544 577 zł55 m² 9 963 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 4-pokojowe w nowym bloku na poznańskich Naramowicach. Gotowe, oddane do użytkowania. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Stobrawska

Poznań,wielkopolskie

290 000 zł498 m² 582,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- rezerwacja - Polecam na sprzedaż działkę w zacisznej części Dębca wśród zabudowy jednorodzinnej. Działka o powierzchni 498 mkw, posiada duży potencjał inwestycyjny. Zlokalizowana przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rabowicka

Swarzędz,wielkopolskie

533 500 zł48 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Sprzedam nowy lokal użytkowy w Swarzędzu( Jasin) o pow. 48,50m2 położony na parterze w 2 piętrowym budynku przy ul. Rabowickiej. Na I i II piętrze znajdują się lokale mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

790 000 zł79 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Sprzedam: -> 4 pokojowe mieszkanie, położone w Poznaniu na Podolanach ul. Jasielska -> 2 piętro w czterokondygnacyjnym bloku z windą -> mieszkanie dla pary, rodziny 2+2 Infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Poznań,wielkopolskie

655 000 zł67 m² 9 716,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w kamienicy przy ulicy Chełmońskiego 2 w Poznaniu, tuż przy skrzyżowaniu z ulicą Wyspiańskiego (grunwald/łazarz). Kamienica po rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jesionowa

Lipka,wielkopolskie

539 000 zł7 700 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam, sprzedam 4 działki budowlane z warunkami zabudowy przy ulicy Jesionowej w Lipce Krajeńskiej. Działki wydzielone z działki 48 (48/1,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

524 130 zł51 m² 10 209 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3-pokojowe z tarasem. Zakup bez pcc i prowizji! Budynek oddany do użytkowania 04-2024 Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart - Pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Dworcowa

Wysoka,wielkopolskie

950 000 zł3 239 m² 293,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wielkość działki na sprzedaż: 3239m2 Działka płaska posiadająca wjazd z głównej drogi ul. Dworcowej oraz od ul. Ogrodowej, w bezpośrednim sąsiedztwie Sklep Budowlany, oraz sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chrzypsko Wielkie

Chrzypsko Wielkie,wielkopolskie

245 000 zł54 m² 4 553,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania w przystępnej cenie? Chciałbyś mieć własną przestrzeń i ogródek mieszkając jednocześnie w bloku? Mamy w ofercie naszego biura ustawne mieszkanie wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czekuszewo

Czekuszewo,wielkopolskie

283 000 zł75 m² 3 773,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Potrzebujesz dużego metrażu w rozsądnej cenie? Nie możesz przeoczyć naszej najnowszej oferty! osa nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o pow. użytkowej 74,44 m2 położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Czekuszewo

Czekuszewo,wielkopolskie

283 000 zł75 m² 3 773,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zwycięstwa

Poznań,wielkopolskie

337 000 zł32 m² 10 531,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Opiekun oferty Mateusz Gętka Szukasz kompaktowego, przytulnego mieszkania do wprowadzenia od zaraz? Marzy Ci się nieruchomość położona w zielonej, malowniczej okolicy z dobrym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł49 m² 12 174,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

To mieszkanie będzie idealne dla osób szukających swojej pierwszej nieruchomości, ale również dla osób starszych. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku z windą. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kobyla Góra

Kobyla Góra,wielkopolskie

230 000 zł4 800 m² 47,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 4800 m2 (osobno 2300 m2 i 2500 m2) w urokliwej miejscowości Niwki Książęce, zaledwie 10 minut drogi od Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

679 000 zł210 m² 3 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:525 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o powierzchni całkowitej 210 m2 znajdującego się w Środzie Wlkp. przy ul. Niedziałkowskiego z dużym tarasem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Chlebowa

Gortatowo,wielkopolskie

300 000 zł1 115 m² 269,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana 1115 m2, objęta mpzp, gotowa do zabudowy, gortatowo, gm. Swarzędz. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Gortatowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

419 689 zł37 m² 11 398,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy dwupokojowe mieszkanie zapewniające komfort i nowoczesność, umiejscowione w otoczeniu przyrody i miejskich udogodnień. Lokalizacja: - przystanek: 250m. - park: 500m. - zakupy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

467 570 zł47 m² 10 038 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygodne mieszkanie 3-pokojowe w nowym bloku na poznańskich Naramowicach. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart - Pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

566 213 zł55 m² 10 374 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Obsługa bezprowizyjna, bez pcc Poznań, naramowice Rynek: pierwotny Oddane do użytku Na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na 3 piętrze budynku o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piątkowska

Poznań,wielkopolskie

389 000 zł37 m² 10 513,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Polecam na sprzedaż mieszkanie położone na IV piętrze w niskim bloku przy ul. Piątkowskiej na poznańskim Sołaczu Na powierzchnię 37m2 składają się: - salon z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

1 152 731 zł77 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz prawdziwej perły na poznańskim rynku nieruchomości? Kochasz klimat kamienic, wyjątkowych wnętrz i wyrazistej nuty klasyki? Pragniesz doskonałej komunikacji i miejsca z duszą?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spychalskiego

Poznań,wielkopolskie

470 000 zł36 m² 12 887,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nie czekaj! Zapewnij sobie idealne warunki do życia i świetną perspektywę inwestycyjną. Kawalerka z dużym balkonem wróciła na rynek! To jedno z ostatnich mieszkań w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Piła,wielkopolskie

409 000 zł62 m² 6 650,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na os. Górnym Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,50 m 2 na ulicy Wyszyńskiego składającego się z: - dużego salonu z aneksem kuchennym w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

229 000 zł47 m² 4 903,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu w Śródmieściu. Idealne pod inwestycję! Przedmiotem oferty jest mieszkanie (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego) o powierzchni użytkowej 46,70m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

1 290 000 zł177 m² 7 272,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:794 m²

Rezerwacja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w Środzie Wielkopolskiej, który urzeka swoim unikatowym wnętrzem i funkcjonalnością. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

899 000 zł76 m² 11 897,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1942

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje 75,56 m2, 2 piętro Dąbrowskiego , Jeżyce Mieszkanie składa się z 3 oddzielnych pokoi ( 24, 20, 14 m2) oddzielnej kuchni ( 10 m2), i łazienki z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rogozińska

Skoki,wielkopolskie

585 000 zł127 m² 4 590,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:388 m²

Wygodny dom w spokojnej lokalizacji. Czym wyróżnia się na tle innych ofert w okolicy? Wielkością - dom ma 5 przestronnych pokoi. Na piętrze 4 całkiem spore sypialnie i łazienkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lednogóra

Lednogóra,wielkopolskie

235 000 zł1 384 m² 169,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną o pow.1384m2, w kształcie kwadratu, prąd-skrzynka przy działce, woda, kan.,gaz przy działce, dojazd drogą utwardzoną. Działka znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Husarska

Poznań,wielkopolskie

294 900 zł22 m² 13 404,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja do 14.07. Sprzedam mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Husarskiej, o powierzchni 21,5 m2, idealne dla singla lub młodej pary. Jasne, przestronne i ciche. Uprzątnięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Poznań,wielkopolskie

619 359 zł60 m² 10 317,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 70 inwestycji w Poznaniu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.