dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 237 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 237 ogłoszeń

3 300 000 zł877,88 m² 3 759,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dochodowy biznes Z tradycją | hotel & restauracja staromiejska | konin | 877 m Szukasz bezpiecznej przystani dla kapitału? Nie kupujesz samych murów - kupujesz 30 lat renomy, bazę lojalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 582 zł40 m² 12 764,55 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy Winogrady w Poznaniu. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od dewelopera rabaty dla zdecydowanych!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w Czerniejewie, powiat gnieźnieński. Nieruchomość stanowi działkę o powierzchni 3839 m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł100 m² 8 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:393 m²

Szamotuły - ul.Europejska nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 100 m2 wybudowany w 2012 roku dwie kondygnacje : - parter : hol , łazienka , otwarta kuchnia z jadalnią , salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 067 895 zł112,41 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa roszarnia - to Twoje miejsce na mapie Leszna! Nowoczesna architektura w doskonałej lokalizacji - apartamenty szyte na miarę! Inwestycja przy ul. Irlandzkiej to 4 kondygnacyjny obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt rolny z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej położony w miejscowości Nieborza (woj. wielkopolskim, powiecie wolsztyńskim, gminie Siedlec). Powierzchnia 0,3700.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł220 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 645 m²

Pragnę przedstawić Państwu dom wolnostojący na bardzo przestronnej i zagospodarowanej działce w Kiekrzu. Dodatkowym atutem jest dostępność budynków gospodarczych o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Bardzo ładnie położone na lekkim wzniesieniu działki pod zabudowę o pow. 761m2 i 824m2 przy ul. Szopena w Gnieźnie z horyzontalnym widokiem na otaczającą okolicę os. Ustronie,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł75 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży udziałów w kamienicy z przyporządkowanym mieszkaniem centrum miasta Na sprzedaż udziały w kamienicy, z którymi związane jest prawo do wyłącznego korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł74 m² 7 972,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:480 m²

Dzień dobry, nazywam się Aleksandra Stendel i jestem Specjalistą ds. Sprzedaży Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dziś mam przyjemność zaprezentować dwa lokale mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł7 370 m² 393,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy działki o łącznej powierzchni 0,7370 ha (7 370 m ), położone przy ul. Gajowej 14 w Koninie. Nieruchomość zlokalizowana jest przy drodze miejskiej, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 134 m² 127,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna cena! Polecam do sprzedaży działki położone przy ulicy Tymiankowej w podpoznańskim Jasinie. Nieruchomość jest na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł37,87 m² 8 317,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gustowne, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w centrum miasta Piły Mieszkanie po remoncie, które zostało przygotowane, wykończone oraz wyposażone pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł90,12 m² 6 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 947 m²

Oferta sprzedaży segmentu/mieszkania w stanie deweloperskim lub na każdym etapie budowy. Istnieje możliwość zamiany nieruchomości na mieszkanie lub grunt. Lokalizacja: miejscowość Glinno ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł72 m² 10 694 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Segment 72 m z lokalem usługowym na parterze i częścią mieszkalną na piętrze. Atrakcyjne rozwiązanie dla osób, które chcą połączyć prowadzenie biznesu z wygodnym mieszkaniem.

Szczegóły ogłoszenia

487 614 zł1 086 m² 449 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż bardzo ładnie położna działka w doskonałej lokalizacji w podpoznańskich Złotnikach ( gmina Suchy Las ) bezpośrednio przy ulicy Kochanowskiego pełne media w ulicy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

391 665 zł28,67 m² 13 661 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania, w którym: - duże przeszklenia i południowa ekspozycja sprawiają, że jest jasno i przyjemnie przez większość dnia - salon z aneksem ma ponad 20 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł98 m² 7 949 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Nowoczesna przestrzeń do życia przy zachodniej granicy Poznania z szybkim dojazdem do centrum i bezpośrednim dostępem do terenów leśnych. . *** Oferta bezpośrednia bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Kościan, ul. Wielichowska (pelikan) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Kościanie, w rejonie ul. Wielichowskiej (pelikan), w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 269 601 zł85,64 m² 14 824,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania przy Parku Cytadela - ostatnie dostępne lokale w prestiżowej inwestycji! Zamieszkaj w sercu Poznania, kilka kroków od Starego Rynku i zielonych terenów Cytadeli.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł22 300 m² 35,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana Z bezpośrednim dostępem do rzeki, blisko lasu! Niezabudowana działka gruntu (własność) o pow. 2,23ha (22 230 M2) zlokalizowana w miejscowości Zabrodzie. Położona na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam na sprzedaż działkę inwestycyjną pod budowę trzech domów z warunkami zabudowy. Działka położona w malowniczej i spokojnej okolicy w samym centrum Rościnna. Okoliczne lasy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł59,80 m² 7 174 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, z wydanym już pozwoleniem na użytkowanie, w stanie deweloperskim z mieszczące się na piętrze w zabudowie szeregowej. Mieszkanie znajduje się w Krążkowach na.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł400 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa kamienica z pokojami noclegowymi i restauracją na sprzedaż w Ślesinie! Oferujemy na sprzedaż prosperujący obiekt gastronomiczno-noclegowy położony w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna