dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Piła

Piła,wielkopolskie

419 000 zł51 m² 8 183,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

NA sprzedaż lokal użytkowy! Atrakcyjny lokal użytkowo - handlowy o pow. 51,20m 2 w bardzo dobrym stanie zlokalizowany na parterze budynku. Nieruchomość posiada ogromny potencjał inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 530 000 zł309 m² 4 951,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:607 m²

Na sprzedaż działka zabudowana od frontu dużym domem wolnostojącym (217 mkw) oraz drugim mniejszym domem (92 mkw) na tyle. Lokalizacja Działka usytuowana jest 2 km za pętlą tramwajową Junikowo, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jutrzenka

Poznań,wielkopolskie

348 000 zł26 m² 13 181,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnej kawalerki zlokalizowanej przy ul. Jutrzenka na poznańskim Grunwaldzie. Mieszkanie o powierzchni 26,4 m2 położone jest na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Poznań,wielkopolskie

849 000 zł87 m² 9 712,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam Cię do wyjątkowego miejsca. Odnowiona kamienica. Apartament z loftowym sznytem. A to wszystko na jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania - Jeżycach. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Swarzędz,wielkopolskie

469 000 zł52 m² 9 036,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania o komfortowym układzie pomieszczeń, położonego w lokalizacji z dostępem do pełnej infrastruktury? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Glinno

Glinno,wielkopolskie

2 320 000 zł11 600 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Glinnie (kierunek Stary Tomyśl), bardzo atrakcyjne położenie bezpośrednio przy drodze, blisko Nowego Tomyśla. Najbliższe sąsiedztwo stanowią domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

2 190 000 zł302 m² 7 251,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja parkowa ok. Środy wlkp. Rodzinną rezydencję, łączącą klasyczny styl z nowoczesnymi rozwiązaniami. Rozkład pomieszczeń - wszystko na parterze centrum domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Literacka

Poznań,wielkopolskie

2 150 000 zł127 m² 16 890,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż pół bliźniaka na prestiżowym osiedlu w dzielnicy Strzeszyn, przy ulicy Literackiej w Poznaniu Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

345 000 zł27 m² 12 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, w danej ofercie mieszkanie inwestycyjne. Mieszkanie inwestycyjne lub do remontu dla osoby prywatnej. Istnieje możliwość wykończenia mieszkania wedle wskazań kupującego. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Fabryczna

Poznań,wielkopolskie

389 000 zł25 m² 15 560 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz oryginalnego mieszkania z duszą? Czujesz się dobrze w nowoczesnych wykończeniach połączonych z historią starej kamienicy? Bingo! To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

509 152 zł45 m² 11 344,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 70 inwestycji w Poznaniu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

492 455 zł44 m² 11 251 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Sątopy,wielkopolskie

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję na sprzedaż dom rodzinny o powierzchni 150 m2, który znajduje się na spokojnym osiedlu domów wolnostojących. Dom został wybudowany w 1995.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Karczewo

Karczewo,wielkopolskie

110 000 zł47 m² 2 340,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:765 m²

Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży połowy bliźniaka o powierzchni 46,9m2 w Karczewie gmina Kiszkowo. Układ budynku: dwa pomieszczenia o powierzchniach: 19 m2 i 12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piekary

Poznań,wielkopolskie

369 000 zł21 m² 17 800,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Rezerwacja, ale posiadamy inne nieruchomości w Poznaniu. Ostatnia kawalerka! Wyjątkowa przestrzeń z ponad 3-metrowymi sufitami w prestiżowej kamienicy z concierge'em w głównym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czerniejewo

Czerniejewo,wielkopolskie

188 540 zł1 714 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Działka nr 45/11 Pakszyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

765 000 zł86 m² 8 843,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zależy Ci na świetnej lokalizacji z dostępem do wszelkich wygód miasta oraz jednocześnie bliskością terenów zielonych? A może szukasz mieszkania pod inwestycje? bingo! Polecam dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

289 000 zł48 m² 5 994,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w Pile z balkonem! Mieszkanie usytuowane w atrakcyjnej części miasta, w pobliżu nowego deptaku. Powierzchnia mieszkania to 48,21 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Macierzankowa

Przecław,wielkopolskie

500 000 zł80 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:348 m²

Zapraszam na Dzień Otwarty już 27.07.2024r. (sobota) w godz. 11:30 - 13:00. Zadzwoń i umów się na prezentację. Marzy Ci się, aby uciec od zgiełku miasta? Wybierasz 4 pokoje i własny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

880 000 zł350 m² 2 514 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszam do zakupu domu w stanie surowym otwartym. Dom położony jest przy zjeździe z trasy S5 w Wierzycach. Budynek o powierzchni 350 m2 został wybudowany na klasycznych fundamentach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strumykowa

Ślesin,wielkopolskie

406 000 zł58 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkania w nowo powstałym budynku w Ślesinie. Blok znajduje się w pięknej i cichej okolicy, do której prowadzi droga asfaltowa. Mieszkania 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

460 000 zł38 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Chcesz wprowadzić się do mieszkania bez straty czasu na kłopotliwe remonty? Zależy Ci dobrej komunikacji? bingo! Serdecznie polecamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Fałkowo

Fałkowo,wielkopolskie

680 000 zł117 m² 5 812 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:491 m²

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany na działce o powierzchni 491 m2., znajdujący się po południowej stronie parceli, na spokojnej uliczce; 600 m. od stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słupecka

Poznań,wielkopolskie

478 504 zł48 m² 9 998 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Sprzedam klimatyczne mieszkanie w willi miejskiej na Osiedlu Warszawskim (ul. Słupecka). Cicha i spokojna okolica, budynek bezpośrednio sąsiaduje z parkiem miejskim z placem zabaw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Piotrowo Pierwsze

Piotrowo Pierwsze,wielkopolskie

4 500 000 zł40 917 m² 109,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zakupu działki inwestycyjnej. Województwo wielkopolskie. Działka mieści się w miejscowości Piotrowo Pierwsze ( gm. Czempiń 64-020) tuż przy drodze ekspresowej s5 E261. Działki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Biezdrowo

Biezdrowo,wielkopolskie

110 000 zł1 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Domplus nieruchomości ma w ofercie atrakcyjną działkę pod budowę domu jednorodzinnego lub wielorodzinnego. Działka jest wyrównana stanowi atrakcyjna ofertę ze względu na swoją rozległość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kępno

Kępno,wielkopolskie

498 852 zł77 m² 6 487,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Osiedle nad rzeczką W kępnie - kameralna inwestycja W świetnej lokalizacji! Oferujemy do sprzedaży kameralną inwestycje zlokalizowaną w cichej i spokojnej okolicy w Kępnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesienna

Poznań,wielkopolskie

490 000 zł48 m² 10 187,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie z trzema niezależnymi pokojami znajdujące się na 1 piętrze niskiego bloku przy ul. Jesiennej. Oferta ta kierowana jest do osób, które chcą obudzić uśpiony potencjał tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Izabelin

Kruszewnia,wielkopolskie

559 000 zł91 m² 6 163 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r. w Wielkopolsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Różana

Palędzie,wielkopolskie

739 000 zł130 m² 5 692,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

559 000 zł65 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania do remontu z ogromnym potencjałem znajdującego się na 1 piętrze w 3 piętrowym zadbanym budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

499 900 zł56 m² 8 910,87 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż na 10 piętrze w 11-sto piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Jaryszki

Jaryszki,wielkopolskie

90 000 zł300 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę w rod Orkan przy głównej alejce. Działka z wieloma nasadzeniami oraz domkiem. Dom składa się z pokoju z aneksem kuchennym, drugiego pokoju, garderoby, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Arciszewskiego

Poznań,wielkopolskie

343 000 zł39 m² 8 772,38 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe - Grunwald - Arciszewskiego Spółdzielczo własnościowe z kw Piętro 7/10 piętrowym 2 windy Czynsz 465 zł Okna pcv Piwnica 2 m2 Mieszkanie do remontu o powierzchni 39,1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staszica

Szamotuły,wielkopolskie

540 000 zł48 m² 11 346,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż świeżo wykończone mieszkanie dwupokojowe z przynależną komórką lokatorską (aż 4,8 mkw) oraz przypisanym miejscem parkingowym na zewnątrz. Lokalizacja Osiedle Olimpijskie wybudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łowiecka

Leszno,wielkopolskie

271 830 zł32 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania z balkonami w czteropiętrowym, nowo budowanym budynku z windą i garażami w dzielnicy Leszna -gronowie przy ul. Łowieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stefana Batorego

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł57 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowym budownictwie, usytuowane na 1 piętrze niskiego bloku z windą oraz halą garażową. Oferta ta kierowana jest do osób, które chciałyby cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

463 522 zł41 m² 11 264,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o klasycznym układzie pomieszczeń. Przestronny salon, duża sypialnia i dobrze doświetlony balkon to jedne z dużych plusów tego mieszkania. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Poznań,wielkopolskie

609 000 zł74 m² 8 274,46 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Uwaga nowa oferta na rynku sprzedaży poznańskich mieszkań. W jednej z najmodniejszych dzielnic Poznania jaką jest Grunwald, na osiedlu Kopernika przy ul. Jugosłowiańskiej, znajduje się to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czecha

Poznań,wielkopolskie

565 000 zł56 m² 10 067,70 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,12 m2 z pięknym widokiem. Nieruchomość mieści się na 6 piętrze w ocieplonym bloku typu "deska" na osiedlu Czecha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Glinno

Glinno,wielkopolskie

2 528 600 zł12 643 m² 200 zł/m²