dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 282 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

560 000 zł48,20 m² 11 618,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Jasne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na Grunwaldzie Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 48,20 m , położone na 4. piętrze niskiego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

382 323 zł41,11 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2026

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Nove Garby w Garbach. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 459 zł50,49 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2026

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie składające się z salonu, kuchni, sypialni, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się w inwestycji Nove Garby w Garbach. Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 459 zł50,49 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:listopad 2026

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Nove Garby w Garbach. Do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,60 m² 12 479 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,60 m , położone na parterze nowoczesnego, 6-kondygnacyjnego budynku z 2012 roku przy ul. Klaudyny Potockiej 51.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł32 m² 14 687,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 32 m , zlokalizowany na Winogradach Osiedle Na Murawie. Lokal posiada witrynę od strony ulicy, co zapewnia bardzo dobrą widoczność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł161,30 m² 7 749,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Funkcjonalny dom w Puszczykowie w zacisznej okolicy Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zacisznej okolicy w Puszczykowie przy ulicy Niwka Stara, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł117 m² 4 700,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, w bloku z cegły , rok 2003, na 4 piętrze i 5 do góry pod dachem. Osiedle Korczak w Kaliszu. Po podłodze około 160-170 m. Na 1 poziomie salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 624 zł50,06 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki oraz balkonu znajdującego się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 489 zł42,31 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki oraz ogródka znajdującego się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 755 zł49,31 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł38,10 m² 9 973,75 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią Poznań, os. Przyjaźni. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,1 m , położone na 1. piętrze w 12-piętrowym bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł376 m² 11 436,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:368 m²

Gotowiec inwestycyjny w ścisłym centrum - 11 mieszkań, 100% wynajmu, stabilny dochód od pierwszego dnia! Szukasz bezpiecznej i dochodowej inwestycji w nieruchomości? Ta oferta spełnia.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł43 m² 14 813,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszam do zapoznania się z ofertą unikalnego, wykończonego w wysokim standardzie i z dbałością o szczegóły mieszkania o pow. 42,7.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł59,04 m² 16 514,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Unikatowy apartament na ostatnim piętrze Z panoramicznym widokiem Ostatnie piętro | System Smart Building | Taras 12 m | Indywidualna zabudowa meblowa | Widok na zachody słońca | Jeżyce *****.

Szczegóły ogłoszenia

334 900 zł29,50 m² 11 352,54 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Słoneczne i przytulne mieszkanie na poznańskim Dębcu Szukasz miejsca, które od progu wita Cię dobrą energią i naturalnym światłem? A może planujesz bezpieczną inwestycję pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł53 m² 10 547,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na poznańskich Winogradach na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 024 zł54,48 m² 8 021,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania typu logo z aneksem kuchennym, dwiema sypialniami, łazienką oraz balkonem, mieszczącego się w inwestycji Osiedle Linea w Buku. Mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 109 zł37,23 m² 9 726,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:sierpień 2027

Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania typu logo z aneksem kuchennym, sypialnią, łazienką oraz ogródkiem, mieszczącego się w inwestycji Osiedle Linea w Buku. Mieszkanie wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

279 968 zł27,47 m² 10 191,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:sierpień 2027

Oferta dotyczy 1-pokojowego mieszkania typu logo z aneksem kuchennym, łazienką oraz ogródkiem, mieszczącego się w inwestycji Osiedle Linea w Buku. Mieszkanie wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

298 890 zł97,81 m² 3 055,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invest Dom Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową ofertą atrakcyjnego lokalu użytkowego blisko 100 m2 zlokalizowanego na Poznańskich Jeżycach przy ulicy Żurawiej. 0 % prowizji atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł450 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:742 m²

Kamienica, położona bezpośrednio nad Wartą, w samym sercu Obornik Invest Dom Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży kamienicy o ogromnym potencjale inwestycyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł2 062 m² 484,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż zakład szwalniczy przestronny i nowoczesny obiekt w świetnej lokalizacji. Nieruchomość obejmuje dużą halę produkcyjną, która została zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł128,57 m² 6 370,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Ogromne mieszkanie w obłędnej cenie! 6 370 zł za metr kwadratowy! tylko U mnie! Spiesz się, oferta ograniczona czasowo. Bez prowizji, bez podatku pcc- zakup bezpośrednio od dewelopera. Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 584 zł38,96 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! tel   % pcc Zero prowizji Top lokalizacja na aktualnej mapie Poznania- naramowice. Blok usytuowany w świetnie skomunikowanej z resztą miasta lokalizacji. Blisko przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł190 m² 5 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 951 m²

Siedlisko W otoczeniu przyrody- wyszynki gm. Budzyń nowa niższa cena! Co powiesz na miejsce, gdzie poranek zaczynasz kawą na tarasie z widokiem na ogród, a wieczór kończysz w saunie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł260 m² 3 457,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 071 m²

Dom wolnostojący W słomkach na sprzedaż dom położony blisko jeziora, w spokojnej okolicy Poranna kawa na tarasie z widokiem na taflę jeziora i śpiew ptaków to dokładnie to, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 958 zł60,51 m² 7 287,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na I piętrze Z ogólnodostępnym miejscem postojowym I komórką lokatorską W nowym bloku Z windą W margoninie mieszkanie wykończone pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł144,79 m² 8 287,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 232 m²

Wyjątkowy dom W szamocinie! Ta nietuzinkowa nieruchomość znajduje się w niedalekiej odległości od malowniczego jeziora. Wolnostojący, n owoczesny I komfortowy dom został.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł170 m² 3 229,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:934 m²

Nieruchomość dla osób poszukujących przestronnego domu w spokojnej okolicy. Dodatkowo duży teren za domem i własne wejście do lasu. Nowa niższa cena! Przedmiotem oferty jest dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 620 m2 , położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji pod Poznaniem- przeźmierowie, ul. Malinowa (gm. Tarnowo Podgórne), nr działki 567/11.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł116 m² 8 448,28 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 116 m z osobnym wejściem, prywatnym ogródkiem i tarasem, wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie jest dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 305 m² 91,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji pilnie sprzedam działkę Z warunkami zabudowy Sprzedaż działki z warunkami zabudowy bezpośrednio od właściciela. Prezentuję na sprzedaż dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 146 zł91,12 m² 10 635,93 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł29,60 m² 5 405,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania na sprzedaż? Ta kawalerka o powierzchni 29,6 m znajduje się w Wyrzysku, ul. Bydgoska na parterze bloku i posiada dostęp do piwnicy. Mieszkanie jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Jedno z najwygodniejszych rozkładów mieszkań w tej dzielnicy, salon w kształcie litery "L" niespełna 21 m2 z podwójnym ciągiem okiennym daje możliwość wydzielenia alkowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 825 m Rogoźno Sprzedam prywatnie działkę budowlaną nr 2398/27 o powierzchni 825 m , położoną w spokojnej części Rogoźna. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł331,94 m² 5 995,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:22 100 m²

Jeśli marzysz o ciszy, spokoju i ucieczce od miejskiego zgiełku, ta nieruchomość jest dla Ciebie! Położony w malowniczej wsi Dźwierszno Małe, urokliwy dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48,91 m² 11 633,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

Rezerwacja. Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w klasycznej kamienicy przy ul. Działyńskich w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52,40 m² 11 431,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Polecam do sprzedaży wykończone mieszkanie trzy pokojowe w Złotnikach G. Suchy Las. składa się z salonu z aneksem kuchennym (brak mebli) i dwóch nie małych sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł288 m² 7 951,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 483 m²

Na sprzedaż dom klasy premium z pięknym ogrodem. Komfort i prywatność. Przestrzeń dla osób, które chcą połączyć komfort życia z prywatnością i spokojem dużej działki. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł481 m² 259,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Okazja - Działka w wagowo (rod) Lokalizacja : wielkopolska/pobiedziska/wagowo Działka :481m2 Domek : 38m2+garaż opis: domek jest położony i przeznaczony dla osób którzy cenią sobie ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

814 000 zł60,66 m² 13 419,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Poszukujesz jasnego i przestronnego mieszkania, w którym wygodnie zamieszkasz ze swoją rodziną? Zależy Tobie na dobrze zaaranżowanej przestrzeni ? Lubisz po pracy odpoczywać na świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł61,50 m² 8 373,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bezczynszowe - 3 pokoje- 61,5 m2 - przy lesie - 2 m-ca parkingowe + strych Na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze, położone na skraju Rokietnicy i Mrowina w budynku w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł63,15 m² 7 363,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na piętrze z balkonem i przynależnym ogródkiem w budynku 4-lokalowym położone w pamiątkowie, gmina Szamotuły. Powierzchnia mieszkania ok. 63,15 m2 (użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Quality przedstawia Państwu na sprzedaż atrakcyjne, narożnikowe mieszkanie z balkonem o łącznej powierzchni 57,00 m , zlokalizowane na drugim piętrze nowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł51,18 m² 14 458,77 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Quality z przyjemnością prezentuje nowoczesny, 2-pokojowy apartament położony w prestiżowej inwestycji Panoramiqa - jednej z największych i najbardziej cenionych.