dowolna

Mieszkania wielkopolskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

5 219 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 219 ogłoszeń

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy komfortowe i stylowo urządzone mieszkanie na wynajem w apartamentowcu przy ul. Bukowskiej 18 w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 44,14 m znajduje się na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł62 m² 10 403,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż przytulne 2 pokojowe mieszkanie na parterze z pięknym dużym tarasem o powierzchni 54.00 m2 na ul. Wschodniej w Luboniu. Mieszkanie jest w stanie bardzo dobrym nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł63,39 m² 8 991,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie 3-pokojowe położone na 1 piętrze w 6-piętrowym budynku z cegły przy ul. Hetmańskiej 104 w Poznaniu. Nieruchomość gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem urządzone mieszkanie na parterze W prestiżowym obiekcie city park na grunwaldzie W poznaniu Funkcjonalne, przestrzenne mieszkanie do wynajęcia od zaraz! Usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 680 zł48,30 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Leszna, blisko lasu! Jest to I etap budowy Osiedla Ostoi Przylesie. W pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy nowoczesny, luksusowy apartament w prestiżowym, nowo wybudowanym budynku premium połączenie wysokiej jakości wykończenia, funkcjonalności i komfortu życia! Zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł37,70 m² 6 604,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, 37,70 m 2 , parter, do remontu. Świetna lokalizacja w samym centrum Piły, ul. 11 Listopada. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł46,90 m² 9 488,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 3-pokojowe 46,90 m - piła, os. Zielona dolina - I piętro, balkon Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 46,90 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł40,80 m² 14 950,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do zapoznania się wyjątkową ofertą sprzedaży klimatycznego mieszkania , która łączy w sobie komfort, styl, niepowtarzalny klimat i jest przykładem ,że przeszłość może żyć.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł58,35 m² 7 677,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Rezerwacja!.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł37,67 m² 6 344,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,67 m , położone na II piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z 1988 roku w samym centrum miasta- piła, ul. Kolbe 28.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł81,10 m² 9 432,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowo przestronne| komfortowe 80m2 mieszkanie| 3 pok.| OSOBNA KUCHNIA| BALKON Nietuzinkowe mieszkanie na os. Chrobrego, piątkowo -niski blok 81,10 m + balkon 8m 3 pokoje, przestronna kuchnia Twoja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 005 zł61,35 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja powstała w jednej z najszybciej zmieniających się dzielnic miasta - na Wildzie - łącząc nowoczesną architekturę, wysoki standard i doskonałą lokalizację blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł31,40 m² 50,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowana kawalerka w Luboniu przy ul. Wschodniej, na trzecim piętrze w bloku z windą. Znajduje się ona w centrum funkcjonującego osiedla, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł105,40 m² 5 642,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie w Willi Miejskiej Szukasz przestrzeni z duszą, która łączy prestiż powojennej architektury z prywatnością domu jednorodzinnego? Mieszkanie na I piętrze stylowej willi.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł68,50 m² 11 664,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania. Oryginalny układ mieszkania, oraz wysoki standard wykończenia - ta nieruchomość ma w sobie "to coś"!.

Szczegóły ogłoszenia

179 500 zł37,58 m² 4 776,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się na V Osiedlu, ul 11 Listopada w Koninie. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 37,58 m2 Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie blisko centrum - potencjał i klimat kamienicy! Szukasz mieszkania z duszą , które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Zapraszam na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 500 zł56,54 m² 12 389,46 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prowadzimy sprzedaż z całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania lub o inne inwestycje. 0% prowizji. Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł65,10 m² 13 502,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Elegancja, komfort i Przestrzeń - Twoje Nowe Lokum na Osiedlu Nove Olendry Szukasz mieszkania, do którego wejdziesz z walizką i od progu poczujesz się u siebie ? Odkryj wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

599 900 zł61,30 m² 9 786,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

61,3 m , 1. piętro, nowoczesne osiedle w Zalasewie. Salon z aneksem 30,6 m serce domu, przestrzeń na rodzinne chwile i spotkania z przyjaciółmi. Duży taras 18 m idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 383 zł31,27 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Bez pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki, która znajduje się w centrum nowo powstającego osiedla, znajdującym się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł49 m² 19 081,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament (49,13m2) na kameralnym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu Maraton Gardens Poznań przy ul. Maratońskiej w Poznaniu. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 49 m z dużym balkonem i miejscem postojowym Naramowice Szukasz komfortowego mieszkania w nowym budownictwie, otoczonego zielenią, a jednocześnie świetnie skomunikowanego.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł31,30 m² 12 140,58 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

= mieszkanie do dowolnej aranżacji = = Dostępne od ręki! = Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40,55 m² 54,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! uwaga! wyłącznie najem okazjonalny - przez notariusza. *****uwaga: mieszkanie dostępne od 1 maja 2026***** Polecamy do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę trzypokojowe mieszkanie o pow. 56 m2 usytuowane na wysokim parterze całkowicie odnowionego budynku mieszkalnego w centrum Kalisza blisko Parku Miejskiego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

416 000 zł49 m² 8 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 49m2 z ogródkiem - gotowe do zamieszkania, oborniki, osiedle. Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49m2, położone na parterze zadbanego bloku z 2011.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł47,86 m² 7 939,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferujemy na sprzedaż przestronne bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe w centrum Kępna usytuowane na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym o powierzchni 47,86 m2. Nieruchomość znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego i przestronnego mieszkania po generalnym remoncie położonego przy ulicy Kolejowej w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł49,90 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Rezerwacja - Piątkowo, os. Stefana Batorego 4. Przedstawiam na sprzedaż bardzo ładne, zadbane, funkcjonalne i przytulne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49,90 m2, położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 388 zł59,72 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji | brak podatku pcc | Rabat 10 15% u partnerów na materiały wykończeniowe oraz elementy dekoracyjne. Na sprzedaż elegancki i funkcjonalny apartament o powierzchni 59,72.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

210 308 zł36,26 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż W margoninie Nowe Mieszkania w Margoninie - Stan Deweloperski! Szukasz nowego mieszkania w spokojnej i malowniczej okolicy? To idealna oferta dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł31,29 m² 79,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu nowe, komfortowe mieszkanie położone na nowym osiedlu w Garbach. Pełna infrastruktura, doskonały dojazd do Poznania. Dwa pokoje w pełni umeblowane oraz wyposażone, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł45,50 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Sprzedam mieszkanie w bloku przy ul. Barbary i Bogumiła 19 w Kaliszu. Lokal znajduje się na 4 piętrze budynku z 1967 r. po termomodernizacji. Powierzchnie pomieszczeń (łącznie 45,5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 637 zł39,97 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nie wiesz jaką masz zdolność kredytową? Zadzwoń do mnie i sprawdźmy to razem! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na budującym się osiedlu przy Unii Lubelskiej. Idealne dla rodzin, par, jako.