dowolna

Lokale użytkowe wielkopolskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

1 569 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 569 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy

Kruszewnia,wielkopolskie

65 zł/m²102 m² 6 630 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy 102 m na wynajem Kruszewnia, ul. Średzka Najemca nie płaci prowizji. Cena czynszu jest kwotą netto, do której należy doliczyć podatek vat 23%. Przez pierwsze 2 miesiące Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

21,21 zł/m²33 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal W śródmieściu. Lokal o powierzchni 33m2, mieszczący się na parterze budynku mieszkalnego z cegły, idealnie nadający się do prowadzenia cichej działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kilińskiego

Śrem,wielkopolskie

45,16 zł/m²31 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy z tarasem i panoramą! 31 m2 Do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowy położony na III piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Kilińskiego 26 w Śremie. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ostroroga

Poznań,wielkopolskie

57,14 zł/m²140 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji. Super lokal - klimatyzowany w doskonałej lokalizacji. Ogrzewanie w cenie! Niecałe 5 min do 4 linii tramwajowych i tyle samo do 2 linii autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Norwida

Złotów,wielkopolskie

80 000 zł27 m² 3 007,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż: jasny i przestronny lokal 26,60 m w znanym budynku przy ul. Norwida 8 w Złotowie Lokal znajduje się na pierwszym piętrze rozpoznawalnego w Złotowie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Staszica

Poznań,wielkopolskie

35,60 zł/m²84 m² 2 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Z przyjemnością prezentuję Ci piękny lokal znajdujący się na poznańskich Jeżycach przy ulicy Staszica. Ten lokal oferuje wiele korzyści i jest doskonałym wyborem dla różnych rodzajów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Grottgera

Szczytniki,wielkopolskie

549 000 zł62 m² 8 870,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale usługowe na sprzedaż - szczytniki K. Poznania | nowe osiedle | duży potencjał Propozycja nie do odrzucenia - 5% wartości gratis! Twój biznes w sercu nowego osiedla - 460 lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

33,33 zł/m²90 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

OŚ. Asnyka- loka 90M2 Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu lokalu usługowo-biurowego o powierzchni około 90 m , położonego na parterze eleganckiego, wolnostojącego budynku. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Piła

Piła,wielkopolskie

70 zł/m²40 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nowoczesny lokalu użytkowy o pow. 40,12 m 2 , położony w ścisłym centrum Piły, tuż przy bardzo ruchliwym pilskim Targowisku Miejskim. Lokal przystosowany pod gabinet lekarski lub salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Muszkowska

Poznań,wielkopolskie

46,32 zł/m²95 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Idealny adres na twoje biuro / gabinet/ kancelarię do wynajęcia lokal biurowy W doskonałej lokalizacji. Smochowice Muszkowska / Karlińska bezpośrednio przy markecie Chata Polska w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Strzelińska

Wilczyn,wielkopolskie

15,80 zł/m²250 m² 3 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wilczyn do wynajęcia sklep, lokal handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej ok. 250m2 w Wilczynie powiat Konin. Miejscowość Wilczyn która do roku 1870 była miastem obecnie zamieszkała jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Poznań,wielkopolskie

360 000 zł44 m² 8 097,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam do sprzedaży lokal o pow. 44,46 m2 w kamienicy przy ul. 28 Czerwca 1956 r. Lokal znajduje się na parterze kamienicy z bezpośrednim wejściem z ulicy i posiada dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Konin

Konin,wielkopolskie

36 000 zł33 m² 1 090,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą garażu znajdującego się przy rodzinnych ogródkach działkowych. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 33 m2 Czynsz do administracji: ok.200 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Przy Autostradzie

Poznań,wielkopolskie

5 500 000 zł2 200 m² 2 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala z biurami na sprzedaż - Września, blisko Poznania Na sprzedaż nowoczesny kompleks: hala magazynowo-produkcyjna 1 887 m z biurem 270 m , w doskonałej lokalizacji - tylko 30 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

30 zł/m²40 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Wynajem! Lokale Biurowo - Usługowy 40m2. Oborniki Wlkp. Centrum. Rynek. Przedmiotem wynajmu jest atrakcyjna nieruchomość składająca się z lokalu o powierzchni 40m2, łazienki, korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Na Miasteczku

Poznań,wielkopolskie

92,31 zł/m²13 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu gabinetu na poznańskich Ratajach przy ul. Na Miasteczku. O gabinecie: oferowany gabinet o powierzchni 13 m znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Piła

Piła,wielkopolskie

987 000 zł114 m² 8 627,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal usługowy w budynku wolnostojącym - doskonała inwestycja! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego lokalu usługowego, położonego w wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Poznań,wielkopolskie

707 443 zł57 m² 12 420 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego lokalu użytkowego z ogromnym potencjałem, zlokalizowanego w ścisłym centrum Poznania przy alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Wielkopolska

Poznań,wielkopolskie

54,55 zł/m²22 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Niedrogi lokal w prestiżowej dzielnicy Sołacz na prowadzenie działalności gospodarczej. Polecam do wynajęcia ustawny lokal biurowy o powierzchni ok 22m2 zlokalizowany w willi miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Leszczyńskich

Leszno,wielkopolskie

50 zł/m²33 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal biurowo-usługowy w doskonałej lokalizacji- centrum Leszna przy Rynku. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze trzykondygnacyjnej, pięknie odnowionej kamienicy. 33m2 powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kilińskiego

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

25 zł/m²52 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Stanowiska fryzjerskie/cały lokal do wynajęcia strefa 1833 to awangardowe, loftowe wnętrze i wyposażenie premium. Przestrzeń do rozwoju na własnych warunkach, gotowa do pracy. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wolsztyńska

Poznań,wielkopolskie

38,36 zł/m²196 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Unikalne biuro W artystycznej VILLI grey Klimatyzowane biuro | Parking | Open space + gabinety | Doskonała lokalizacja Przedstawiamy wyjątkową ofertę najmu powierzchni biurowej w odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

23,42 zł/m²56 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 55,5 m2, położonego w ścisłym centrum miasta przy ul. 3 maja. Lokal znajduje się w kamienicy na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wyszyńskiego

Kościan,wielkopolskie

36,67 zł/m²90 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Czytelny adres - parter - witryna - blisko rynku Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej 90 m2.Lokal znajduje się w kamienicy na parterze, składają się na niego 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

37,23 zł/m²47 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy przy na Os. Parkowym w Komornikach, tuż przy granicy z Luboniem. Lokal o powierzchni ok 47 mkw, składający się z otwartej przestrzeni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Gruszczyn

Gruszczyn,wielkopolskie

1 299 000 zł220 m² 5 904,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaże w bryle budynku

Doskonały, łatwo rozpoznawalny adres dla firmy! Duży baner reklamowy! Budynek biurowy, biurowo-mieszkalny z możliwością wydzielenia lokalu użytkowego od strony ulicy. Obiekt zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

35 zł/m²77 m² 2 695 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Górczyn biurowiec klasa B. Polecam biuro o pow. 77,30 m , Górczyn, 2 piętro biurowca. Biuro open space z małym zamykanym pomieszczeniem typu archiwum, podręczny magazyn. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Tylne Chwaliszewo

Poznań,wielkopolskie

61,32 zł/m²114 m² 6 990 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji okal usługowy 114,14 m | Parter | Wejście z poziomu ulicy | Nowa Sienna Tylne Chwaliszewo, poznań Bezpośrednio od właściciela brak prowizji Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Duszna Górka

Duszna Górka,wielkopolskie

192,50 zł/m²20 493 m² 3 945 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk masy upadłości leduc Chemie Poland ltd Sp. z o. o. w upadłości, działając w toku postępowania upadłościowego kz1a/gup/2/2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Sczanieckiej

Poznań,wielkopolskie

63,83 zł/m²75 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia znakomicie położony lokal usługowo - handlowy w okolicy ul. Głogowskiej (z jednej strony) oraz hali Arena (z drugiej). Lokal idealnie nada się na wszelkiego rodzaju usługi, handel,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

55 zł/m²55 m² 3 025 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowy lokal użytkowy na wynajem 55 m Dominowo Idealna lokalizacja dla klientów ze Środy Wlkp., Nekli i Wrześni Opis lokalu Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowo-biurowy o powierzchni 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Piekary

Poznań,wielkopolskie

43,17 zł/m²70 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz miejsca na rozwój swojego biznesu w centrum Poznania? A może właśnie teraz zaczynasz swoją działalność gospodarczą i potrzebujesz pierwszego lokum w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 508 000 zł228 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kraft-Park Twój biznes we właściwym miejscu Kraft-Park to kameralny kompleks nowoczesnych lokali usługowych, stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują dogodnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Marcelińska

Poznań,wielkopolskie

40,08 zł/m²304 m² 12 184 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Abak poleca do najmu : lokal biurowy na 1 piętrze o powierzchni 304,6 m2. Obecnie 7 pomieszczeń biurowych , ścianki są modułowe. Toalety oraz wyposażona kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Poznań,wielkopolskie

54 zł/m²142 m² 7 641 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w budynku biurowo usługowym przy ul. Bułgarskiej 6b w Poznaniu. Lokalizacja: pomiędzy ulicami Grunwaldzką i Marcelińską blisko Stadionu Miejskiego. Parter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Poznań

Poznań,wielkopolskie

850 000 zł110 m² 7 694,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Własnościowy lokal usługowy z witryną wystawową, miejscami 4 parkingowymi na działalność handlową, usługową, biurową. Lokal znajduje się na parterze budynku 2 piętrowego, z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

55 zł/m²400 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesne powierzchnie biurowe do wynajęcia Poznań, starołęka Zapraszamy do wynajmu powierzchni biurowych w nowoczesnym budynku biurowym położonym na poznańskiej Starołęce, w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Druskienicka

Poznań,wielkopolskie

32,01 zł/m²35 m² 1 127 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Bezpośrednio - bez prowizji Poznań, ul. Druskienicka 8/10. Powierzchnia biurowa 35,2 m2 zlokalizowana na II piętrze w dwupiętrowym biurowcu usytuowanym na terenie bazy magazynowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Podgórna

Poznań,wielkopolskie

114,58 zł/m²96 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dotyczy: najmu lokalu 11.000 netto + ODSTĘPNE ZA WYPOSAŻENIE LOKALU 100.000 ZŁ. Netto ul. Podgórna - Centrum miasta! bezpośrednie sąsiedztwo (za ścianą) pięknej kamienicy wiedeńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Marcelińska

Poznań,wielkopolskie

46,50 zł/m²382 m² 17 763 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Abak poleca do najmu : lokal biurowy na 9 piętrze z przepięknym widokiem na panoramę Poznania Dodatkowo jest taras oraz przestronne balkony. o powierzchni 382 m2. Obecnie 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Podgórna

Mosina,wielkopolskie

2 150 000 zł526 m² 4 087,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Szukasz miejsca na swój biznes? Potrzebujesz więcej miejsca na produkcję lub na magazyn produktów Twojej firmy? Zapoznaj się z tą ofertą! Prezentujemy budynek produkcyjno-magazynowy.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij