dowolna

Lokale użytkowe wielkopolskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

1 572 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 572 ogłoszenia

49 zł/m²45 m² 2 205 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego lokalu biurowego o powierzchni 45 m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze eleganckiego biurowca w doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

36,73 zł/m²490 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Obiekt biurowo - usługowy w Złotnikach Obiekt biurowy 350 m2, warsztat 140 m2 na działce 2420 m2 Pełne media Pożądana okolica Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowy o pow. 170 m2 zlokalizowany na parterze budynku, z witryną i bezpośrednim wejście z ulicy. Okazja - 34 zł/m2 - parter Lokalizacja: konin, zatorze ul.

Szczegóły ogłoszenia

74,71 zł/m²87 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowy lokal w odrestaurowanej kamienicy, przy ul. Ogrodowej, tuż przy Półwiejskiej. Oferujemy do wynajmu wyjątkowy lokal o powierzchni 87 m , położony na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia budynek użytkowy o powierzchni 382 m , zlokalizowany w Skalmierzycach, przy ul. Podkockiej 14. Obecnie wykorzystywany jest do produkcji pieczywa oraz wyrobów cukierniczych,.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²98 m² 4 802 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego lokalu biurowego o powierzchni 98 m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze eleganckiego biurowca w doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł84 m² 4 940,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż hala o powierzchni 84 m ! Usytuowana przy głównej drodze na trasie Piła-Szczecinek w Jastrowiu. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 152 m , co.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²230 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Top lokal na wynajem | 230 m | parter | duże witryny | gotowy na twój biznes | Gostyń, ul. Kolejowa 2 Są lokalizacje, które pracują na Twój sukces. Ulica Kolejowa w Gostyniu to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

101,40 zł/m²143 m² 14 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 100 m na wynajem świetna lokalizacja, idealny dla Twojego biznesu! Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 100 m , idealny pod biuro, pracownię, usługi lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gniezno Centrum | Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia | 65 m Lokalizacja: ścisłe centrum Gniezna, w bezpośrednim sąsiedztwie innych lokali handlowych i punktów usługowych. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł368 m² 2 309,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem usługowym z projektem i pozwoleniem na rozbudowę budynku na przedszkole, zlokalizowana w mieście powiatowym Koło przy ul. Perłowej. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²76,61 m² 3 064 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura do wynajęcia - Poznań, ul. Kopanina Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe zlokalizowane w Poznaniu, przy ul. Kopanina - w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy w centrum | parter | 24,40 m2 | Ostrów Wielkopolski. Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 24,40 m2, położony na parterze budynku w centrum Ostrowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale użytkowe w budynku biurowo usługowym przy ul. Bułgarskiej 65 w Poznaniu. Lokalizacja: pomiędzy ulicami Grunwaldzką i Marcelińską blisko Stadionu Miejskiego. Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł400 m² 3 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż kamienicę położoną w samym sercu Wrześni przy ulicy Sienkiewicza 12 (100m od Rynku i 30m od deptaku).

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Więcej zdjęć, informacji oraz ofert znajduje się na stronie naszej agencji Home Direction Nieruchomości i Architektura Do wynajęcia lokal usytuowany w przyziemiu pięknie zrewitalizowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł42 m² 9 285,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wykończony lokal użytkowy 42 m - Poznań, ul. Grunwaldzka 38b Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 42 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

5 990 000 zł600 m² 9 983,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro nieruchomości Immo House poleca na sprzedaż obiekt hotelowo-gastronomiczny położony w Poznaniu przy ul. Malwowej. Działka o powierzchni 1137 m2 zabudowana jest budynkiem usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²300 m² 18 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe zlokalizowane przy ul. Kopanina w Poznaniu, w doskonale skomunikowanej części miasta - Grunwald. Dostępne moduły.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²14 m² 546 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane biura o powierzchni od 14 m2. Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej od 14 do 170 m2. Lokal znajduje się w biurowcu na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²22 m² 1 430 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dzień dobry, oferujemy do wynajęcia przestronne i funkcjonalne pomieszczenie biurowe o powierzchni 22 m , zlokalizowane w budynku biurowym przy ul. Dmowskiego 85 w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

25,04 zł/m²71,49 m² 1 790 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo-usługowy o pow. 71,49 m2 usytuowany na piętrze budynku dworca pkp w Lesznie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²270 m² 14 580 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecamy do wynajęcia przestronne i nowoczesne powierzchnie biurowe zlokalizowane w kompleksie biurowców. Biurowce Segment A i B oferują nowoczesne i funkcjonalne pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

8,50 €/m²1 400 m² 11 900 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł30,16 m² 5 935,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal w samym centrum Nowej Wsi! Polecam do sprzedaży lokal o powierzchni 30,16 m2, usytuowany w pasażu przy ul. Granicznej w Nowej Wsi - południowej części Swarzędza. Duży ruch.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiot wynajmu: kilka pomieszczeń biurowych (8 pokoi o pow. łącznej 162m2), do wynajęcia łącznie lub pojedyńczo, w następującej konfiguracji: a) to pokój o pow. 25m2; b) to pokój.

Szczegóły ogłoszenia

26,32 zł/m²76 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy na wynajem lokal usługowo-handlowy blisko centrum! Pomieszczenie odświeżone, z możliwością wynajmu od zaraz. Bardzo dobra lokalizacja, idealnie nadająca się na prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²395 m² 23 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wszystkie pomieszczenia mają nowoczesny, loftowy charakter, z elementami cegły, wysokimi sufitami i są przystosowane do współczesnych wymagań lokali biznesowych. idealnego miejsca zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²132 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura do wynajęcia - Skalar Office Center, poznań Oferta bez prowizji od Najemcy! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe w nowoczesnym biurowcu klasy A - Skalar Office Center, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 40m2 usytuowany na I piętrze w budynku w której znajduje się prężnie prosperująca działalność motoryzacyjna położony w Gnieźnie przy.