dowolna

Lokale użytkowe wielkopolskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

1 574 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 574 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Bukowska

Poznań,wielkopolskie

63,69 zł/m²157 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam zapoznanie się z ofertą wynajmu lokalu biurowego / użytkowego na poznańskim Grunwaldzie. Lokal znajduje się na parterze budynku wielorodzinnego "ataner", z funkcjami usługowymi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sielska

Poznań,wielkopolskie

39 zł/m²112 m² 4 368 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kontakt: szanowni Państwo, pragnę zaproponować do wynajęcia przestrzeń biurową. Zacznę od lokalizacji - Doskonała - rejon ul. Głogowskiej. Możemy bezstresowo dotrzeć do biura posiłkując się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Piekary

Poznań,wielkopolskie

186 960 zł33 m² 5 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idealne miejsce do rozwoju biznesu nie istn Tak mogłeś(-aś) myśleć, zanim nie zobaczyłeś(-aś) tej oferty! Lokal przy ulicy Piekary 25 w lokalizacji, w której średnia cena rynkowa za m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Szamotuły

Szamotuły,wielkopolskie

70,59 zł/m²17 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy na parterze w bardzo dobrej lokalizacji w Szamotułach przy ul.3 Maja, wejście od ul.Sportowej. Powierzchnia ok.17m2 (dwa pomieszczenia, toaleta) oraz poczekalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

35 zł/m²51 m² 1 795 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowych w odnowionym budynku na poznańskim Górczynie. Czynsz : 38zł/m2 - promocja 35zł/m2 Opłata eksploatacyjna : 17zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Piła

Piła,wielkopolskie

419 000 zł51 m² 8 183,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

NA sprzedaż lokal użytkowy! Atrakcyjny lokal użytkowo - handlowy o pow. 51,20m 2 w bardzo dobrym stanie zlokalizowany na parterze budynku. Nieruchomość posiada ogromny potencjał inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Plantaża

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

27,78 zł/m²180 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam na wynajem atrakcyjny obiekt przystosowany pod gastronomię zlokalizowany w Środzie Wlkp. przy ul. Plantaża. Obiekt o powierzchni 295 m usytuowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sielska

Poznań,wielkopolskie

39 zł/m²78 m² 3 042 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kontakt: łazarz, okolice ul. Głogowskiej. Świetna lokalizacja, czytelny adres, w odległości 2 min przystanki komunikacji miejskiej - autobusowej i tramwajowej. Szanowni Państwo - do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kochanowskiego

Poznań,wielkopolskie

47,98 zł/m²208 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeśli szukasz dużego, wszechstronnego lokalu w świetnej lokalizacji z dużym ruchem pieszym ta oferta jest dla Ciebie! Lokal położony jest na parterze i pierwszym piętrze kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Piątkowska

Poznań,wielkopolskie

35,90 zł/m²117 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia atrakcyjny, klimatyzowany lokal handlowo-biurowo-usługowo-magazynowy na parterze domu jednorodzinnego na Winogradach (winiarach) w Poznaniu. Bardzo dobra komunikacja blisko przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

48 zł/m²70 m² 3 360 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Kompleks budynków biurowych pgk Centrum składa się z trzech biurowców i położony jest w środkowo - zachodniej części miasta na Grunwaldzie. Lokalizacja kompleksu biurowego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

44,44 zł/m²27 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. około 27 m2, w Centrum Lesznie na piętrze kamienicy. Przeznaczenie: biuro, gabinet,usługi, inne. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

49 zł/m²75 m² 3 675 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek położony w centrum Poznania. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją publiczną jak i własnym środkiem transportu. Obiekt oddalony jest od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

36 zł/m²14 m² 504 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 14 m2 .Lokal znajduje się w biurowcu na 2 piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenia. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

8 900 000 zł2 030 m² 4 384,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na sprzedaż obiekt komercyjny posadowiony na działce o powierzchni 3950 m2. Obiekt o powierzchni 2030 m2, z czego powierzchnia magazynowa stanowi 1750 m2; hala - 36,50 m2 szerokości;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Trzcianka,wielkopolskie

190 000 zł37 m² 5 135,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego. Rezerwacja! Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

38 zł/m²51 m² 1 938 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok.51 m2. Lokal znajdują się w biurowcu na 2 piętrze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szamotulska

Ostroróg,wielkopolskie

160 000 zł40 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowego o pow. 40 m2, znajdującego się w atrakcyjnej lokalizacji w Ostrorogu. Oferta tylko u nas. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Poznańska

Chomęcice,wielkopolskie

799 000 zł91 m² 8 751,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Leśna

Dopiewiec,wielkopolskie

72,73 zł/m²55 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal na Gabinety Dopiewiec -centrum ul Leśna Poprzez wydzielenie z istniejącego budynku możliwość uzyskania 2 lub 3 gabinetów, poczekalni, i wc o powierzchni łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

44,65 zł/m²54 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Odkryj doskonałą przestrzeń dla swojego biznesu! Przedstawiamy lokal usługowy położony przy ul. Bosej w Poznaniu - miejscu tętniącym życiem i idealnym na rozwój Twojej działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mielżyńskiego

Poznań,wielkopolskie

1 755 000 zł117 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wynajęty lokal biurowy z kawalerką z osobnym wejściem, luksusowo wykończone, w zrewitalizowanej kamienicy w ścisłym centrum Poznaniu, przy ul. Mielżyńskiego 20. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rzeźnicka

Gniezno,wielkopolskie

299 000 zł24 m² 12 458,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam na prezentacje lokalu użytkowego usytuowany w samym centrum miasta, na ul. Rzeźnickiej w Gnieźnie. Nieruchomość posiada 24 m2, na którą składa się główna sala, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z garażem, ul. Marcelińska

Poznań,wielkopolskie

16,67 zł/m²15 m² 250 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Do najmu miejsce w hali garażowej pod budynkiem przy ul. Marcelińskiej 100a w Poznaniu. Koszty: najem 250zł, kaucja 250zł. Oferta na wyłączność biura Pietras Nieruchomości. Opis oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Poznań

Poznań,wielkopolskie

233 090 zł36 m² 6 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy w Gnieźnie, przy skrzyżowaniu ul. Chrobrego/lecha i Sobieskiego. Wejście z ulicy, witryna w kierunku skrzyżowania. Lokal składa się z otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

1 988 888 zł560 m² 3 551,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kalisz - Kamienica /rynku/okazja/gotowy biznes do sprzedaży kamienica na kaliskiej starówce lokalizacja: kalisz - Rynek Główny Budynek mieszkalny 3 piętrowy, o konstrukcji tradycyjnej, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Łowyń

Łowyń,wielkopolskie

4 362 904 zł63 300 m² 68,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk spółki Green Energia Polska sp. z o.o. w upadłości krs nr 0000342048 wyznaczony w sprawie XI gup 996/20 ogłasza konkurs ofert na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Glinno

Glinno,wielkopolskie

32 zł/m²108 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem dostępne pomieszczenie o powierzchni 108,60 m Lokalizacja: na granicy Nowy tomyśl/glinno, kierunek Stary Tomyśl Powierzchnia: całkowita: 108,60 m Sala: 93,60 m Zaplecze:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

47,06 zł/m²34 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Dwa pokoje.Kompleks budynków biurowych PGK Centrum składa się z trzech biurowców i położony jest w środkowo - zachodniej części miasta na Grunwaldzie. Lokalizacja kompleksu biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

48 zł/m²28 m² 1 344 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Paderewskiego

Rogoźno,wielkopolskie

62 000 zł24 m² 2 637 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA sprzedaż lokal użytkowy Rogożno ul. Paderewskiego Przedstawiamy na sprzedaż lokal użytkowy, wraz z udziałem w gruncie oraz częściach wspólnych budynku. Lokal pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

38,71 zł/m²16 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 15,5 m2. Lokal znajdują się w biurowcu na niskim parterze posiadają klimatyzację!. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Piła

Piła,wielkopolskie

42,59 zł/m²54 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji - ścisłe centrum miasta Plac Zwycięstwa! Powierzchnia lokalu 54 m 2! Lokal idealnie nadaje się pod handel lub usługi. Duże witryny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy

Piła,wielkopolskie

380 000 zł51 m² 7 421,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! rezerwacja! na sprzedaż! Atrakcyjny lokal użytkowo - handlowy o pow. 51,20m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Władymira

Poznań,wielkopolskie

57,06 zł/m²39 m² 2 214 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na wynajem lokal biurowo-usługowy zlokalizowany w Poznaniu na osiedlu Antoninek, niedaleko fabryki vw. Łatwy dojazd do centrum, fabryki vwp oraz Swarzędza. Niedaleko: nowe zoo, szpital, Lidl, park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

52 zł/m²48 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Serdecznie zapraszam na prezentację lokalu użytkowego, położonego na poznańskim Łazarzu przy ul. Głogowskiej. Wynagrodzenie biura pokrywa Właściciel. Lokal użytkowy znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

18 zł/m²214 m² 3 852 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowo- magazynowa w dobrym standardzie 214 m2 ,możliwość dobrania 158 m2 , ogrzewana , z przeznaczeniem na studio fotograficzne,reklamowe, magazynowo-biurowym-produkcyjnym.