dowolna

Lokale użytkowe na wynajem wielkopolskie - Oferty wynajmu lokali użytkowych

1 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 131 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

32,14 zł/m²28 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA wynajem lokal użytkowy O pow. 28 M 2 usytuowany na półpiętrze! pasaż przy ul. Wojska Polskiego! Rozkład lokalu: - pomieszczenie główne z oknami o pow. 28m 2 Łazienka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pałczyńska

Miłosław,wielkopolskie

8,44 zł/m²450 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz miejsca pod własną działalność lub przestrzeni magazynowej? Jeżeli tak, to zapraszam do zapoznania się z oferta najmu (również sprzedaży) dawnego zakładu produkcyjnego. Obiekt mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

38,46 zł/m²13 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia 1/2 lokalu biurowego o powierzchni całkowitej ok 15 m2 /2x7,56 m2 /. Lokale znajdują się w biurowcu na 2 piętrze i wynajmowany jest dla dwu firm. Stan techniczny lokalu - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

18 zł/m²220 m² 3 960 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowo- magazynowa w dobrym standardzie 214 m2 ,możliwość dobrania 158 m2 , ogrzewana , z przeznaczeniem na studio fotograficzne,reklamowe, magazynowo-biurowym-produkcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Garncarska

Poznań,wielkopolskie

43,04 zł/m²28 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Poszukujesz przestrzeni dla swojego biznesu? Szukasz miejsca do pracy biurowej lub magazynowania towarów? A może pracujesz w branży Beauty i właśnie się rozglądasz za swoim nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

49 zł/m²138 m² 6 762 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Dominanta Nieruchomości poleca do wynajęcia prestiżowe i unikalne powierzchnie użytkowe zlokalizowane na Górczynie. Ten wyjątkowy biurowiec jest idealnym miejscem dla dynamicznych firm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

39 zł/m²700 m² 27 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Obiekt po całkowitym i generalnym remoncie nadający się doskonale na salon wystawienniczy , specjalistyczny sklep z ekspozycją, każdą działalność ,która potrzebuje powierzchni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

38 zł/m²46 m² 1 748 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 42 m2. Lokal znajdują się w biurowcu na 2 piętrze , układ trzypokojowy 2 x 12 m2 + 18 m2 Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

49 zł/m²75 m² 3 675 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek położony w centrum Poznania. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją publiczną jak i własnym środkiem transportu. Obiekt oddalony jest od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Garncarska

Poznań,wielkopolskie

39,51 zł/m²70 m² 3 100 zł

 

 

 

Poznań,wielkopolskie

33 zł/m²31 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 31 m2 .Lokal znajduje się w biurowcu na parterze , składa się z dwóch pokoi. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

18 zł/m²55 m² 990 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Magazyn o powierzchni ok 55 m2 , wydzielony z dużej hali. m2 , z przeznaczeniem magazynowo-produkcyjnym,ogrzewana, dwie duże bramy ,wysokość ok.8 m,dostępne duże moce produkcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

16,67 zł/m²300 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Magazyn o powierzchni ok 118 m2 , wydzielona z 6000 m2 , z przeznaczeniem magazynowo-produkcyjnym,ogrzewana, dwie duże bramy ,wysokość ok.8 m,dostępne duże moce produkcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

26 zł/m²121 m² 3 146 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia pracownia-biuro-magazyn ,dobrze naświetlona około 121 m2 .Dostęp do powierzchni przez przestrzeń wspólną /wewnętrzny korytarz/. Dostęp również bezpośrednio z rampy przez szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Leszczyńskich

Leszno,wielkopolskie

44,44 zł/m²27 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowo-usługowy w doskonałej lokalizacji- centrum Leszna przy Rynku. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze trzykondygnacyjnej, pięknie odnowionej kamienicy i stanowi samodzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Leszczyńskich

Leszno,wielkopolskie

45,45 zł/m²33 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Poznań

Poznań,wielkopolskie

84,83 zł/m²77 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O.O. Poleca na wynajem, lokal Z pełnym wyposażeniem, przeznaczony na catering. Układ lokalu to: 2 chłodnie pom. Z chłodziarkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

40 zł/m²62 m² 2 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 62 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na 2 piętrze, składa się na niego 2 pomieszczeń. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wawrzyniaka

Poznań,wielkopolskie

45,69 zł/m²35 m² 1 599 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Polecam na wynajem kompaktowy, 35 metrowy lokal handlowo-usługowo-biurowy położony w samym centrum Poznańskich Jeżyc. Lokal składa się z sali głównej [wejście od ulicy - duża witryna] ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Winogrady

Poznań,wielkopolskie

31 zł/m²400 m² 12 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:-

Biuro Dominanta Nieruchomości poleca na wynajem atrakcyjną powierzchnie biurową na poznańskich Winogradach. Możliwość najmu lokali od 20m2 do 400 m2. Lokal doskonale skomunikowany z resztą miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zwycięstwa

Chodzież,wielkopolskie

20 zł/m²25 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Rezerwacja lokal biurowy na wynajem W chodzieży Prezentujemy na wynajem pokój biurowy w budynku usługowym, położony na 1 piętrze. Budynek zlokalizowany jest na skraju dużego osiedla, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Leszczyńskich

Leszno,wielkopolskie

35,29 zł/m²119 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal biurowo-usługowy z balkonem w doskonałej lokalizacji- samo serce miasta, przy Rynku. Lokal na działalność biurowo-usługową, doskonale nadawał by się na kancelarie notarialne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Leszno

Leszno,wielkopolskie

35,29 zł/m²119 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy / biurowy o pow. 119 m2 w Lesznie, ścisłe Centrum - bliskie sąsiedztwo Starego Rynku. Możliwość podziału lokalu na mniejsze pomieszczenia. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Leszno

Leszno,wielkopolskie

26,45 zł/m²68 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal usługowo-biurowy, mogący służyć za salę konferencyjną, położony jest na pierwszym piętrze w budynku handlowo-usługowym w centrum Leszna. Lokal użytkowy 68,06m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

37,81 zł/m²37 m² 1 399 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Polecam na wynajem klimatyczny, klimatyzowany lokal usługowo-biurowy położony na pierwszym pietrze najbardziej reprezentacyjnego budynku w Plewiskach - Centrum Nowy Rynek. Lokal wolny od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zeylanda

Poznań,wielkopolskie

39 zł/m²165 m² 6 423 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą! *najemca nie płaci prowizji! Lokal użytkowy o przestrzeni biurowej 164.7m2 w centrum Poznania w odnowionej kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Chylin

Chylin,wielkopolskie

22,32 zł/m²448 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bardzo atrakcyjny lokal na Wynajem :) Idealna oferta dla firm które szukają lokalu na biura i prowadzą działalność wymagającą powierzchni magazynowej i dużej działki pod parking. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Traugutta

Poznań,wielkopolskie

45,16 zł/m²62 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 62 m2 Wilda ul. Traugutta. Lokal składa się z sali głównej i 2 dodatkowych pomieszczeń, przestronnego korytarza, toalety i pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

51,72 zł/m²23 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kompaktowa Przestrzeń z Potencjałem przy ul. Głogowskiej 163. Szukasz miejsca na rozwój swojego biznesu w strategicznej lokalizacji Poznania? Prezentujemy lokal o powierzchni 23,20 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dąbrówki

Gniezno,wielkopolskie

46 zł/m²120 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy Państwu do wynajęcia bardzo atrakcyjny obiekt handlowo-usługowy, znajdujący się w ścisłym Centrum Gniezna. Lokal o powierzchni całkowitej 120 m2, mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Szkolna

Września,wielkopolskie

23,36 zł/m²40 m² 940 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pko Bank Polski S.A., Biuro Administrowania Nieruchomościami - Zespół Nieruchomości i Kontraktów w Poznaniu proponuje Państwu do wynajmu pomieszczenie biurowe o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Szkolna

Września,wielkopolskie

23,36 zł/m²72 m² 1 694 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Szkolna

Września,wielkopolskie

23,36 zł/m²74 m² 1 734 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pko Bank Polski S.A., Biuro Administrowania Nieruchomościami - Zespół Nieruchomości i Kontraktów w Poznaniu proponuje Państwu do wynajmu pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Szkolna

Września,wielkopolskie

23,36 zł/m²37 m² 865 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Łazienna

Mosina,wielkopolskie

41,45 zł/m²181 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy