dowolna

Lokale użytkowe na wynajem wielkopolskie - Oferty wynajmu lokali użytkowych

1 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Druskienicka

Poznań,wielkopolskie

59 zł/m²1 600 m² 94 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu biur przy ulicy Druskienickiej w Poznaniu Oferujemy do wynajęcia nowoczesne powierzchnie biurowe zlokalizowane przy ul. Druskienickiej w Poznaniu. Budynek biurowy zapewnia komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

17 zł/m²300 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ładny ogrzewany lokal o powierzchni ok.300 m2 .Lokal na niskim parterze -1. Dostęp do lokalu przez szeroki korytarz, dostawy paletowe winda towarowa. Powierzchnia wspólna obiektu zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

44 zł/m²12 m² 528 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokalu biurowego o powierzchni całkowitej ok 11 m2. Lokal znajduje się w biurowcu na 3 piętrze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

42 zł/m²60 m² 2 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni od 11 do 150 m2 składający się z dwóch pomieszczeń. Lokale znajdują się w biurowcu na niskim parterze posiadają klimatyzację!. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Mosina

Mosina,wielkopolskie

12,80 zł/m²250 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Szukasz nieruchomości, w której możesz zamieszkać i jednocześnie prowadzić działalność gospodarczą? Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu budynku z wydzieloną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zbąszyń

Zbąszyń,wielkopolskie

10,81 zł/m²326 m² 3 520 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu budynek dworca kolejowego wraz z budynkiem gospodarczym w miejscowości Przychodzko, gmina Zbąszyń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

40 zł/m²184 m² 7 360 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia bardzo funkcjonalny i o dobrym standardzie klimatyzowany budynek biurowy o powierzchni całkowitej 250 m2 .Lokale znajdują się w biurowcu na1 piętrze. Przy budynku parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

44 zł/m²20 m² 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 20 m2. Lokal znajdują się w biurowcu na 3 piętrze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Wybickiego

Stęszew,wielkopolskie

38,37 zł/m²104 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Wynajmujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

38 zł/m²25 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 10m2 +15 m2 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na II2 piętrze, składa się na niego 2 pomieszczenia. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Żeromskiego

Chodzież,wielkopolskie

20,55 zł/m²146 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dzień dobry wynajme lokal przy ulicy Żeromskiego w Chodzieży dwu kondygnacyjny parter I piwnica po ok 73m2 dwie witryny wystawowe. Przeznaczenie handlowo- usługowe, biurowe ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Barańczaka

Poznań,wielkopolskie

63,55 zł/m²75 m² 4 750 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| polecam na wynajem lokal usługowy / gastronomiczny 74,7 m - nowe jeżyce wysokie witryny | zgoda na alkohol | nowe osiedle Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 74,74 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

32 zł/m²240 m² 7 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Funkcjonalne biura zlokalizowane na Grunwaldzie i Górczynie o powierzchni od 11 do 700 m2 .Przedmiotowa powierzchnia to 240 m2 biura x 9 , aneks, wc x2 .Dodatkowym plusem niezależne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

38 zł/m²15 m² 570 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia pokoje od 14 m2 do 25m 2w reprezentacyjnym budynku o wysokim standardzie.Budynek wyposażony jest w windę.Pokoje doskonałe na gabinety lekarskie dowolnej specjalizacji lub biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Słoneczna

Dąbrówka,wielkopolskie

63 zł/m²34 m² 2 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Pracujesz z najlepszymi specjalistami w branży - top 3 w konkursie lider nieruchomości portalu otodom za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dworcowa

Jastrowie,wielkopolskie

15,27 zł/m²131 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokale o łącznej pow ok. 131,2 m2 usytuowane w budynku Dworca pkp w miejscowości Jastrowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szamocin

Szamocin,wielkopolskie

11,36 zł/m²220 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu 220 m2 powierzchni biurowej. Budynek zlokalizowany jest w Krzyżu Wielkopolskim, w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Jastrowie

Jastrowie,wielkopolskie

16 zł/m²50 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokale o łącznej pow ok. 50,28 m2 usytuowane w budynku Dworca pkp w miejscowości Jastrowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Chodzież

Chodzież,wielkopolskie

13,33 zł/m²45 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy w Chodzieży, o pow. 45,84 m2. Czynsz najmu 600 zł netto/m-c, do negocjacji. Stan lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Chodzież

Chodzież,wielkopolskie

13,02 zł/m²48 m² 625 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy w Chodzieży, o pow. 48,87 m2. Czynsz najmu 625 zł netto/m-c, do negocjacji. Stan lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Jastrowie

Jastrowie,wielkopolskie

14,96 zł/m²254 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu magazyn o powierzchni 254 m2. Usytuowany w bliskim sąsiedztwie Dworca pkp w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dworcowa

Kościan,wielkopolskie

22,73 zł/m²22 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokalu usługowo-handlowy o łącznej pow. 22,30 m2 usytuowany na parterze budynku Dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Jastrowie

Jastrowie,wielkopolskie

15,47 zł/m²181 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokale o łącznej pow ok. 180 m2 usytuowane w budynku Dworca pkp w miejscowości Jastrowie. Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mostowa

Kamionki,wielkopolskie

64 zł/m²50 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Uwaga nowa oferta wynajmu lokalu. 3 miesięczne wakacje czynszowe dla najemcy. Lokal znajduje się na parterze w nowym obiekcie wybudowanym w 2025 r. w Kamionkach przy ul. Mostowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Poznań,wielkopolskie

54 zł/m²31 m² 1 674 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale użytkowe w budynku biurowo usługowym przy ul. Bułgarskiej 65 w Poznaniu. Lokalizacja: pomiędzy ulicami Grunwaldzką i Marcelińską blisko Stadionu Miejskiego. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

55 zł/m²68 m² 3 740 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem powierzchnia handlowo-usługowa w centrum handlowym Green Point na poznańskiej Wildzie. Do dyspozycji lokal ok 68 mkw powierzchni z możliwością dowolnej aranżacji i podziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Poznań,wielkopolskie

54 zł/m²23 m² 1 217 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Mosina

Mosina,wielkopolskie

46,15 zł/m²26 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Rozpoczynasz własną działalność gospodarczą handlową lub usługową, a może planujesz otwarcie lodziarni lub kawiarni? Przedstawiamy ofertę najmu lokalu o pow. 26,4 m2, położonego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Kruszewnia,wielkopolskie

99,94 zł/m²36 m² 3 560 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy 35,62 m na wynajem nowa inwestycja przy ul. Średzkiej w Kruszewni Na wynajem nowy lokal usługowy o powierzchni 35,62 m , położony na parterze budynku wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Poznań,wielkopolskie

54 zł/m²142 m² 7 641 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w budynku biurowo usługowym przy ul. Bułgarskiej 6b w Poznaniu. Lokalizacja: pomiędzy ulicami Grunwaldzką i Marcelińską blisko Stadionu Miejskiego. Parter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dębowa

Tulce,wielkopolskie

65 zł/m²26 m² 1 690 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Rezerwacja. Polecam do wynajęcia intersujący lokal usługowo-handlowy. Lokal znajduje się w Tulcach, gm. Kleszczewo, przy ul. Dębowej w budynku Evolution Trade Center. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mostowa

Kamionki,wielkopolskie

71,43 zł/m²35 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam gotowy do wynajęcia lokal na wynajem. Lokal znajduje się w wolnostojącym pawilonie w Kamionkach przy ul. Mostowej. W lokalu wyodrębniono 2 sale biurowe, pomieszczeni socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Opłotki

Poznań,wielkopolskie

60 zł/m²30 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą lokali na wynajem w Poznaniu. Powierzchnia do wynajęcia to 90 m2, podzielona na 7 osobnych, niezależnych pomieszczeń biurowych. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

40 zł/m²30 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem oferty najmu jest lokal biurowy położony w Plewiskach w centrum handlowy Nowy Rynek. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi 30 mkw. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze. Wspólna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wolności

Gniezno,wielkopolskie

68,46 zł/m²130 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaproponować Państwu elegancki, klimatyzowany lokal użytkowy o powierzchni ok. 130m2, idealny na gabinety lekarskie, działalność usługową lub biurową. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

21,25 zł/m²80 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do najmu lokal handlowo-usługowy o powierzchni 80m2 na Starołęce w Poznaniu. Lokal jest 2 poziomowy. Część główna lokalu o powierzchni 50m2 znajduje się na poziomie 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

44 zł/m²75 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Poszukujesz funkcjonalnej i dobrze doświetlonej powierzchni biurowej w centrum Poznania? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Na wynajem proponujemy przestronny lokal w kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Bukowska

Poznań,wielkopolskie

83,33 zł/m²102 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu gastronomicznego z pełną infrastrukturą techniczną gotowego pod działalność. W pełni przygotowany lokal gastronomiczny w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

38 zł/m²250 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest powierzchnia znajdujący się w nowoczesnym budynku biurowo-magazynowym w Plewiskach gmina Komorniki Przedmiotem najmu jest powierzchnia typu "open space" na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Towarowa

Poznań,wielkopolskie

55 zł/m²531 m² 29 205 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy 531m2 w budynku biurowego delta przy ul. Towarowej 35 w Poznaniu. - ścisłe centrum Poznania , w najbliższej okolicy Rondo Kaponiera, dworzec pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Wielkopolska

Poznań,wielkopolskie

114,29 zł/m²7 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecam niedrogi lokal biurowy w prestiżowej dzielnicy Sołacz, idealny na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Lokal znajduje się na piętrze w willi, wejście od strony ulicy Aleja.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij