dowolna

Działki wielkopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

3 724 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 724 ogłoszenia

330 000 zł938 m² 351,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana 106/41 ulica Kręta Bolechowo. w około "rosną" nowe domy, prąd i woda w ulicy. R ivb wymiary przedstawione na jednym ze zdjęć: lewy bok 42m, front.

Szczegóły ogłoszenia

227 292 zł1 209 m² 188 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż działka budowlana o pow. 1209m2, pod budownictwo mieszkalne jednorodzinne z dopuszczeniem usług do 30%,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł5 363 m² 102,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny w centrum Szydłowa - 5 363 m Potencjał wydzielenia działek budowlanych | dostęp do dwóch dróg gminnych Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecam do zakupu przepięknie położony grunt rolny zlokalizowany we wsi Pąchy, która jest częścią lasów Puszczy Noteckiej. Jest to teren obszaru chronionego Natura 2000, zatem miejsce jest oazą.

Szczegóły ogłoszenia

792 000 zł8 427 m² 93,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Urokliwa, duża działka z częścią zalesioną - Kobyla Góra kwadrat prezentuje na sprzedaż malowniczo położoną działkę o powierzchni 0,8427 ha z możliwością nabycia całej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

60-003 Poznań (grunwald - Junikowo) ul. Wołczyńska, gm. Poznań, pow. poznański, woj. wielkopolskie. Media: prąd, woda, gaz, w ulicy. Brak planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł9 582 m² 52,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą działki budowlanej w Cieninie Zabornym. Szczegóły nieruchomości Powierzchnia: 1 ha Typ działki: usługowo-przemysłowa Media: w drodze Droga.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż, okolice Ostrowa Wielkopolskiego, gmina Ostrów Wielkopolski. Oferuje do sprzedaży teren o powierzchni 5200 mkw, usytuowany w miejscowości Wtórek w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

To miejsce daje coś więcej niż tylko przestrzeń pod budowę daje realną możliwość połączenia życia i biznesu w jednej lokalizacji. Na sprzedaż działka o powierzchni 2109 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł3 000 m² 416,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą działki w Poznaniu (nowe Miasto, szczepankowo), zlokalizowanej przy ul. Wdzięcznej. Teren jest w mpzp uchwała nr.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - na sprzedaż! Pokrzywnica, gm. Szydłowo (13 km od Piły) Powierzchnia: 1000 m . Warunki zabudowy - bezterminowe. Media (woda, prąd)- przy działce. Zjazd z drogi powiatowej +.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 086 m² 164,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka w centrum Szydłowa z bezpośrednim dojazdem z drogi gminnej! Droga gminna wyłożona polbrukiem! Tylko 10 minut drogi do Piły! Korzystna cena! W tej wygodnej lokalizacji mamy.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 028 m² 111,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

3 atrakcyjne działki budowlane - Łężyn, w pobliżu Jeziora Pątnowskiego Na sprzedaż trzy działki budowlane położone w miejscowości Łężyn, w spokojnej i rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł17 000 m² 647,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam grunt pod produkcję lub usługi (ag ) o pow. 17000m2 szer 40m, (jest plan zagospodarowania terenu ), 45% zabudowy ( 6000m2) wys. do 12m ( to dwie działki łącznie lub można kupic.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Noble Estate polecają na sprzedaż działkę budowlaną w dzielnicy naramowice / umultowo. Jest to świetne miejsce pod budowę Państwa wymarzonego domu. Oferta przedstawia działkę,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł33 787 m² 109,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Cena nie podlega negocjacji. Na sprzedaż działka położona w Zalasewie w gminie Swarzędz przy ulicy Rzepakowej, pszczelnej i Średzkiej. Powierzchnia całości 33787m2. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

2 325 000 zł17 900 m² 129,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowo - usługowa pod Kleszczewem Zaledwie 2 km od centrum Kleszczewa Szybki dojazd do Poznania autostradą A2 - ok 20 km Oferta Inwestycyjna dla Przedsiębiorców: idealna Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 0,82 ha Dąbrowice Częściowe, gmina Kościelec blisko A2 Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 8200 m (0,82 ha) położona w miejscowości Dąbrowice Częściowe, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż niezabudowana działka gruntu O pow. 3000m2 heliodorowo, gm. Szamocin Tytułem oferty są 2 dwie działki o łącznej powierzchni 3 000m2 położone przy głównej ulicy. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł5 200 m² 403,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna z wz pod budownictwo wielorodzinne Opalenica, 5200 m Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 5200 m , zlokalizowana w miejscowości Opalenica.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł1 495 m² 588,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę unikatową. To jedna z tych nieruchomości która trafia do sprzedaży niezwykle rzadko. Współpraca z nami - kupując tę nieruchomość, zyskujesz.

Szczegóły ogłoszenia

2 780 000 zł7 953 m² 349,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecam na sprzedaż działkę inwestycyjną przeznaczoną w mpzp pod tereny zabudowy usługowej. Działka z dużym potencjałem inwestycyjnym o powierzchni 7953 m2, posiada istniejący zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

87 600 zł876 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - przy Szamocinie Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy , w bezpośrednim sąsiedztwie obszaru Natura 2000 to wyjątkowa okazja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Pakosław, gmina Lwówek, o numerze 543/3, o powierzchni 3816 m . Działka jest zabudowana domem o powierzchni 70 m oraz budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł107 010 m² 9,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

0% prowizji dla kupującego,całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel.   Polecam do sprzedaży działkę gruntu - las o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

52 000 zł6 130 m² 8,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zlokalizowana w miejscowości Mieleszyn oznaczona ewidencyjnie nr 117/3 o pow. 0,6130 ha obręb Mieleszyn. Działka leży na obszarze nieobjętym.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł2 886 m² 116,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki w miejscowości Kleczew, objętej mpzp. Szczegóły nieruchomości Powierzchnia: 2886 m2 Typ działki: budowlana Media: kanalizacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł3 008 m² 89,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Proponujemy Państwu do zakupu działkę budowlaną położoną w miejscowości Sroczyn gmina Kiszkowo. Sroczyn to niewielka wieś położona pomiędzy Pobiedziskami a Kiszkowem. Świetne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł6 430 m² 34,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro Dominanta proponuje do sprzedaży urokliwą działkę budowlaną położoną u zbiegu dwóch województw wielkopolskiego i lubuskiego. Faktycznie działka położona na terenie gminy.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł1 896 m² 220,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z mpzp, usługowo-mieszkaniowa w doskonałej lokalizacji. Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Na sprzedaż atrakcyjna działka o przeznaczeniu usługowo-mieszkaniowym,.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł954 m² 219,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę, przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową. Nieruchomość znajduje się w Grzebienisku, malowniczej miejscowości położonej w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł4 100 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 41 arów, położona w miejscowości Piersk, gmina Krzymów. Najważniejsze atuty nieruchomości: cicha, spokojna okolica z malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł5 350 m² 317,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka W centrum obornik - wz pod zabudowę wielorodzinną Invest Dom Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki, położonej w centrum Obornik, przy.

Szczegóły ogłoszenia

7 999 000 zł1 939,67 m² 4 123,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zadbany obiekt biurowo-magazynowy na działce ponad 8 tys. mkw, zlokalizowny W janikowie, przy drodze wojewódzkiej nr 194 (około 9 km od Centrum miasta) mpzp, możliwość rozbudowy Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł5 700 m² 70,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lokalizacja: cienia Druga Powierzchnia: 5700 m Atuty działki: duża powierzchnia idealna pod rezydencję Dojazd z dwóch stron działki wygodny dostęp Spokojna i prestiżowa lokalizacja Media.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł5 600 m² 35,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szukasz dużej działki budowlanej w spokojnym miejscu wśród ciszy i natury? Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej położonej w Wyszynie przy ulicy Dojazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł61 270 m² 68,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy Państwu na sprzedaż teren przemysłowy przy węźle Wierzyce na trasie S-5 Poznań Gniezno. Powierzchnia działki: 6,1268 ha. Kształt działki - litera L Długość przy drodze - 129 m,.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 077 m² 119,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki w spokojnym rejonie, wśród wyłącznie niskiej zabudowy, blisko lasu. Rusiborek 10km od Środy Wielkopolskiej Opis nieruchomości Oferowana działka nr 12/20 (oznaczona na mapce.

Szczegóły ogłoszenia

1 998 000 zł21 158 m² 94,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka Z ogromnym potencjałem - w dolaszewie idealna pod inwestycję! Z możliwością podziału Niesamowita okazja dla inwestorów i osób szukających spokojnego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

1 341 250 zł5 365 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej położonej w miejscowości Gutowo Małe (bezpośrednio przy Wrześni w woj. wielkopolskim) bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

194 000 zł692 m² 280,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Z klauzulą wyłączności. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działek budowlanych, o pow. od 692m2 do 825 m2, położonych w miejscowości Trzek (gm.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij