dowolna

Działki wielkopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

3 630 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 630 ogłoszeń

58 000 zł694 m² 83,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Opis oferty sprzedaży działek budowlanych - Mieleszyn Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży kompleksu działek budowlanych, położonych w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niepowtarzalnej działki budowlanej, położonej w bliskim sąsiedztwie Puszczy Noteckiej, stawów oraz rzeki Warty. L O K A L I.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 000 m² 106,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę wykorzystywaną na cele rekreacyjno/wypoczynkowe w gminie Ślesin. Nieruchomość płaska o regularnym kształcie prostokąta i powierzchni 3000 m2. Działka w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł568 m² 315,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapytaj biuro o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Mamy przyjemność zaproponować atrakcyjną działkę budowlaną usytuowaną przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł3 797 m² 44,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż urokliwa działka w malowniczej okolicy Z przyjemnością przedstawiam Państwu tę wyjątkową nieruchomość. Działka o powierzchni 3797 m znajduje się w Brzostowie,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 110 m² 89,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentację. specjalista ds. nieruchomości Bartosz Kukliński tel:   Na sprzedaż piękna działka budowlana z widokiem na las i pola. Cicha spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł3 008 m² 56,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

***świąteczna obniżka ceny!*** ***obniżka ceny już O 55.000 ZŁ - nowa cena 170.000 zł*** Oferujemy do sprzedaży dużą działkę nr 639/6 o powierzchni 3.008 m2, położoną w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

951 000 zł26 467 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 2,6467 ha położona w miejscowości Lisewo gm. Skulsk. Działka uzbrojona: media - woda zimna z sieci, ciepła woda z bojlera,.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 000 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana - byszki, gmina Ujście. Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 178 m² 169,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1178 m , położona w miejscowości Zduny k. Krotoszyna, bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Nieruchomość posiada aktualne pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł4 000 m² 172,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatnego pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł679 m² 116,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 679 m w miejscowości Szrapki, gm. Dominowo (okolice Środy Wielkopolskiej). Działka znajduje się na terenie objętym decyzją o warunkach zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

161 700 zł770 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż 9 działek w miejscowości Piechanin Miejscowość Piechanin leży : - 2,8 km od Czempinia - 15 km od Kościana - 40 km od Poznania - 49 km od Leszna Działki mają.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 080 m² 100,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do kupna działka położona w doskonałej lokalizacji 900m od plaży Jeziora Turostowskiego. Działka gruntu o łącznej powierzchni 1080m2 położona jest w pięknej okolicy Puszczy Zielonka.

Szczegóły ogłoszenia

146 000 zł1 285 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Polecamy ofertę sprzedaży działki gruntu o powierzchni 1285 m2, położonej w malowniczej miejscowości Parkowo. To idealna propozycja dla osób planujących budowę własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

8 893 500 zł5 929 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży ładna działka o powierzchni ok. 0,6 ha, przeznaczona pod zabudowę wielorodzinną, położona w Poznaniu Krzyżownikach. Działka jest nieco oddalona od drogi nr 92, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 000 zł3 116 m² 956,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   lokalizacja: działka położona jest w miejscowości Smyczyna, w prestiżowej i wyjątkowo spokojnej części, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł843 m² 189,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu ok. 8,5 ar działkę usługowo -mieszkaniową, znajdującą się przy ulicy Kamiennej w Koninie, osiedle Wilków. Na działce posadowiony jest budynek mieszkalny do rozbiórki lub.

Szczegóły ogłoszenia

492 800 zł1 408 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna w Powidzu - 350m od linii brzegowej! Nieruchomość w linii prostej od plaży wojskowej w Przybrodzinie nad J. Powidzkim. Ze względu na drugi stopień czystości wody,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł20 600 m² 6,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dwie działki rolne (pola uprawne) o łącznej powierzchni 2,06 ha, położone w miejscowości Górzna, w gminie Złotów. Teren o płaskim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko W naszym biurze! Na sprzedaż działki pod zabudowę położone w atrakcyjnej części Śmigla. Numery geodezyjne sprzedawanych działek to:   m2: 24,65 m x 39,90.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł2 085 m² 98,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Polecamy Państwu na sprzedaż działkę położoną, na obrzeżach Rogoźna, przy ulicy Boguniewskiej, w miejscowości Studzieniec. Teren objęty decyzją o warunkach zabudowy dla budowy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł2 952 m² 110,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Uwaga - Wiosenna promocja cenowa na działki nr 64/44; 64/45; 64/70; 64/71; 64/72 szczegóły poniżej Polecamy na sprzedaż malowniczo położone działki budowlane w Wójtostwie, gm. Pobiedziska.

Szczegóły ogłoszenia

1 185 000 zł482 m² 2 458,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlano- inwestycyjna o pow 482m2 szer 12m dł 40mm,położona w doskonałej lokalizacji na Dębcu w pobliżu linii tramwajowej i autobusowej oraz dworca kolejowego,droga.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis działek na sprzedaż - Skórka, przy rzece Głomia Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane o powierzchni około 846 m każda, położone w miejscowości Skórka,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę domu, gdzie z tarasu będziesz mieć widok na ścianę lasu, a jednocześnie dojazd do Konina zajmie Ci zaledwie kilka minut? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł3 139 m² 36,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka na sprzedaż - łomnica - 3139 M2 Na sprzedaż działka budowlana w pięknej okolicy o powierzchni 3139 m2. Polecam ofertę sprzedaży pięknie położonej działki o powierzchni 3139.

Szczegóły ogłoszenia

1 396 500 zł7 124 m² 196,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny (5 działek), objęty mpzp, tarnowo Podgórne. Wgn Poznań Krauthofera zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Tarnowo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest działka rod z domem całorocznym wolnostojącym o powierzchni 70 m2, położona w Poznaniu przy ul. Opolskiej. Lokalizacja Mieszkanie położone jest w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł7 057 m² 23,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę rolną nr 86/3 o powierzchni 7.057 m2 (0,7057 ha) położoną w Nowym Dworze gmina Złotów powiat Złotowski. Działka stanowi teren rolniczy i teren.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł8 200 m² 18,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki w Rychliku - 8200 m prywatnej przestrzeni, gdzie możesz po prostu odetchnąć Jeśli szukasz miejsca, które daje poczucie swobody i kontaktu z naturą, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

222 000 zł1 213 m² 183,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka z potencjałem w Dobrzycy, tylko 6 km od Piły - Dom lub/i Biznes! Szukasz idealnego miejsca blisko Piły? Ta działka to strzał w dziesiątkę! Położona w Dobrzycy, zaledwie 6.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł5 000 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Działka pod ag Rzegnowo k/łubowa w pobliżu węzła S5. Opis lokalizacji: działka pod ag Rzegnowo k/łubowa w pobliżu węzła S5 Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

1 835 000 zł2 161 m² 849,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana W prestiżowym puszczykowie starym Prestiżowa lokalizacja tuż przy Wielkopolskim Parku Narodowym | Media w drodze | mpzp pod budowę rezydencji | Doskonały dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł2 360 m² 529,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt