dowolna

Działki wielkopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

3 587 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 587 ogłoszeń

18 000 000 zł92 366 m² 194,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży nieruchomość w miejscowości Starczanowo (powiat wrzesiński, gmina Nekla, obręb Starczanowo). Oferowana nieruchomości jest przeznaczona aktywizację gospodarczą, usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł4 843 m² 185,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 0,4843 ha, położona w Mściszewie, gmina Murowana Goślina. To idealna propozycja dla osób szukających dużej przestrzeni z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 940 m² 257,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowość! działka Z warunkami zabudowy! Biuro nieruchomości jxprojekt poleca do sprzedaży: działkę budowlaną z warunkami zabudowy w Zielątkowie przy ul. Morwowej. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych o zróżnicowanej powierzchni, zlokalizowanych we wsi Brodowo, położonej bardzo blisko miasta Środa Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

150 510 zł1 038 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana 1038 m z wz - Szydłowo k. Piły (gotowa do Inwestycji) Oferta sprzedaży uzbrojonego gruntu o powierzchni 1038 m zlokalizowanego w Szydłowie. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

98 400 zł8 200 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna - łąka w Milczu k. Chodzieży. Działka możliwa do nabycia także dla nierolników. Dobra propozycja do wykorzystania jako inwestycja. Działka może być użyta - po spełnieniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1823 m , położonej w malowniczej miejscowości Lubochnia, w pobliżu Jeziora Wierzbiczany.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł3 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Przy tej ofercie kupujący nie ponosi żadnych kosztów prowizji. Dodatkowo, zapewniamy kompleksową i bezpłatną usługę pośrednictwa kredytowego, dzięki której.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 000 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 1000 m2 znajdującą się w drugiej linii zabudowy w miejscowości Śmiłów. Działka częściowo ogrodzona,kształtna o płaskim terenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł69 873 m² 20,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko W naszym biurze! oferta na wyłączność! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości. Zachęcam jednocześnie do składania ofert i zapytań. Cena do rozsądnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł26 300 m² 91,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki mieszkaniowo- usługowej i tereny rolnicze z dopuszczeniem zabudowy zagrodowej o łącznej pow. 2,6300 ha z dostępem do drogi publicznej z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 109 m² 71,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piła okolice - Skrzatusz Przedmiotem oferty jest niezabudowana budowlana działka gruntu o pow. 1109m2 Działka płaska, w kształcie prostokąta. Media: prąd w drodze Dojazd drogą gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działki nad jeziorem - wynajem Kozielsko, gm. Damasławek | Jezioro Stępuchowskie Szukasz swojego kawałka natury z dostępem do jeziora? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę - działki rekreacyjne na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

To jest miejsce, gdzie rano słychać las, a do miasta masz kilka minut samochodem! Ta działka w Lubczu Wielkim może być dokładnie tym, czego szukasz. Podstawowe informacje Lokalizacja: lubcz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| działki w miejscowości Skrzynka, gmina Ostrowite! Szczegóły dotyczące działek: dostępne działki: 81/17 (974 mkw.); 81/18 (950 mkw.); 81/38 (920 mkw.); 81/27 (887 mkw.); 81/29 (804 mkw.) zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 064 m² 234,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o numerze ewidencyjnym 219/23, położoną w Nowym Tomyślu/ Paproć. Nieruchomość o powierzchni 1064 m stanowi doskonałą propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

270 850 zł5 417 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

- wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający! Polecam ofertę nieruchomości gruntowej pod Lesznem w miejscowości Przybyszewo Działka siedliskowa o pow. 5417 m2 położona, oddalona od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

339 105 zł1 739 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona w Zglińcu - kameralna wieś nad wodą w bezpośrednim sąsiedztwie stawów hodowlanych, kanałów, licznych jezior oraz lasu; do Osiecznej - ok. 9 km, do.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł7 014 m² 35,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż działka W lipinach (gmina margonin) Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 7014 m 2 w położona w Lipinach (gmina Margonin, powiat chodzieski).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka budowlana W malowniczej części oleśnicy (gmina chodzież) Oferujemy nieruchomość gruntową o powierzchni 1236 m 2 położona w Oleśnicy (gmina Chodzież).

Szczegóły ogłoszenia

56 000 zł8 500 m² 6,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działk a rolna - dąbrowa gmina Brudzew Przedstawiamy na sprzedaż dwie działki rolne w miejscowości dąbrowa, gmina Brudzew. Działki o przeznaczeniu rolnym, pod uprawy, niewielką część.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 800 m , położona w Pobiedziskach przy ul. Kaczyńskiej. Nieruchomość posiada warunki zabudowy pozwalające na realizację domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 767 m² 44,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka w Łędyczku nr 445/3 z mpzp pod działalność gospodarczą,usługi o powierzchni pow. 1767 m2 znajduje się przy drodze krajowej nr.22.za stacją paliw. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie płaci podatku 2% pcc Sprzedaje firma cena zawiera podatek Vat 23 % Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej przy ulicy Podlaskiej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł11 444 m² 17,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja - Perze gm. Słupca Cena - 199 000 pln Powierzchnia - 11444 m2 Cena za m2 - 17,39 zł Charakterystyka przeznaczenia - mpzp: 4.P/U* Charakterystyka przeznaczenia - Nieruchomość przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

311 680 zł3 896 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działkę z możliwością zabudowy położoną w spokojnej wsi Zbietka, gmina Mieścisko. Na teren wydana została bezterminowa decyzja o warunkach zabudowy na budowę dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł722 m² 249,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 722 m2 położonej w Słomowie, gmina Września, powiat wrzesiński. Słomowo znajduje się 4 km od centrum Wrześni, 47.

Szczegóły ogłoszenia

103 000 zł1 172 m² 87,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż ładną, prostokątną, działkę o powierzchni ok 12 ar w Brzeżnie, gmina Krzymów, powiat Koniński. > działka jest w kształcie prostokątna, o płaskim terenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł10 100 m² 237,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę produkcyjno-usługową o powierzchni 1 ha położoną we wsi Chełst, w gminie Drawsko, to idealna lokalizacja pod inwestycję przemysłową,.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł10 100 m² 88,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| działka o powierzchni 10100 m2, granicząca z lasem Puszczy Zielonka. Na działce budynek gospodarczo-mieszkalny o powierzchni około 80 m2 z możliwością rozbudowy. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 000 zł360 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży gruntu inwestycyjnego w gminie Sychy Las miejscowość: golęczewo Działka : 436/2 36 ha położenie : teren z możliwością budowy bocznicy kolejowej przy drodze krajowej dk 11.

Szczegóły ogłoszenia

1 266 300 zł6 700 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż pakiet 12 działek budowlanych o łącznej powierzchni 6700 m . Działki położone w miejscowości Zwola (gmina Zaniemyśl, powiat średzki). Brak podobnych ofert w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

16 320 000 zł96 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie działki przemysłowe/inwestycyjne położone bezpośrednio przy drodze ekspresowej S5 w Lesznie Teren jest położony wzdłuż drogi S5 i jest z niej widoczny Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł1 720 m² 296,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow 1720m2 szer. 18m-22m,położona pod Poznaniem, w Bolechowie część działki o pow. 600m2 jest przygotowana pod pozbruk, działka posiada warunki zabudowy i jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż zabudowana nieruchomość rolna o powierzchni 7240 m2, zlokalizowana w miejscowości Czołnochów gm. Gizałki. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka z dostępem do Jeziora Ślesińskiego Głębockie, gm. Ślesin Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Głębockie, tuż przy popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

6 960 000 zł87 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powerzchni ponad 8,7 ha w kształcie foremnego prostokąta: długość 350m od lini przyległej drogi asfaltowej , szerokość 250m od prosotopadle biegnącej drogi brukowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł8 000 m² 248,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż grunt o powierzchni 0.8 ha. Działka objęta miejscowym mpzp - przeznacza się na cele produkcji, składów i magazynów oraz usług z możliwością lokalizowania obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 002 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną w Lubochni, w niedalekiej odległości od Jeziora Wierzbiczańskiego, jednego z najbardziej urokliwych akwenów w okolicy Gniezna Ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

1 728 000 zł5 760 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży gruntu przemysłowego o powierzchni 5760 m2, położonego w miejscowości Skałowo, gmina Kostrzyn Wlkp. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł2 600 m² 41,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana z warunkami zabudowy - Łomów, gm. Zagórów Na sprzedaż działka budowlana w malowniczej i spokojnej okolicy, z wydanymi warunkami zabudowy na dom mieszkalny.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij