dowolna

Działki wielkopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

3 593 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 593 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż duża działka budowlana, zlokalizowana w miejscowości Rożek Krzymowski, gm. Krzymów. Położenie i powierzchnia działki: nieruchomość składa się z dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

71 500 zł1 300 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki na sprzedaż - Strzałków, gm. Lisków Na sprzedaż trzy działki budowlane położone w miejscowości Strzałków, gmina Lisków - około 30 km od centrum Kalisza. Spokojna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 500 m² 76,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Biuro Nieruchomośći Quality - Oferuje Państwu na sprzedaż urokliwą działkę o numerze 168/25, położoną w miejscowości Rumiejki. Nieruchomość zlokalizowana jest bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

142 000 zł710 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 710 m2 z wydanymi warunkami zabudowy w Radzewie gm. Kórnik. Działka przeznaczona jest pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

4 890 000 zł40 000 m² 122,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gotowy, funkcjonujący biznes ogrodniczy szklarnie Venlo 1,25 ha w Opatówku To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż samej nieruchomości tutaj przejmujesz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ciekawie usytuowana działka budowalna o pow. 1050m2 położona w Gnieźnie przy ul. Starowiejskiej bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Oferowana nieruchomość znajduje się na obszarze.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 218 m² 426,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealna działka budowlana pod Poznaniem - Twoje miejsce na wymarzony dom! Zamieszkaj w urokliwej Dąbrowie, lokalizacji idealnie łączącej spokój podmiejskiego życia z pełnym komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

66 880 zł836 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż działka budowlana W szamocinie. - oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 836 m 2 w Szamocinie, na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 295 m² 270,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki budowlanej idealnej pod Twój dom Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w spokojnej, rodzinnej okolicy, z dala od głównej drogi, co.

Szczegóły ogłoszenia

111 660 zł9 305 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna - łąka w Milczu k. Chodzieży. Działka możliwa do nabycia także dla nierolników. Dobra propozycja do wykorzystania jako inwestycja. Działka może być użyta - po spełnieniu.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł10 140 m² 21,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta licencjonowanego pośrednika Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,0140 ha, położona w miejscowości Nienawiszcz (gmina Rogoźno/ powiat obornicki) większość terenu stanowi gleba.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko W naszym biurze! Na sprzedaż 2 działki gruntu położone obok siebie w Kościanie przy ulicy Nacławskiej. Numery geodezyjne działek to:   m2 i    m2,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł9 500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka rolna w Szałe k. Kalisza - cisza, natura i potencjał Lokalizacja: szałe, gm. Opatówek, powiat kaliski - wyjątkowo urokliwa okolica, blisko terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

114 960 zł958 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukują Państwo działki pod budowę wymarzonego domu to Bystrzek, położony zaledwie 8 minut drogi od Śremu, może być doskonałym wyborem. W sprzedaży posiadamy działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 877 m2 możliwość zakupu działki o powierzchni łącznej 1754m2. Działka posiada uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Obok działki.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jesteś zainteresowany budową domu i szukasz urokliwego miejsca do zamieszkania ? Działki budowlane w Obrębiźnie , gm. Turek , czekają na Ciebie! P rzedstawiamy do sprzedaż y 7.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 005 m² 94,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż działka budowlana - Wilków / Żychlin (okolice Konina) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł740 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż! Klony koło Kostrzyna. Została ostatnia działka 220/4! Miejscowość jest oddalona o około 10 km od Środy Wlkp. (jedynie 15 minut samochodem). Działki.

Szczegóły ogłoszenia

93 500 zł779 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka dla osób ceniących spokój i bliskość natury. Idealna propozycja dla poszukujących kompromisu pomiędzy mieszkaniem w domu za miastem, a dogodnym dojazdem do Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł941 m² 143,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena 135 000 zł! Działka budowlana na sprzedaż - Kotuń, powierzchnia 941 m Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 941 m , położona w miejscowości Kotuń,.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł1 050 m² 328,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o całorocznym domu letniskowym? To tutaj właśnie możesz wybudować swój dom marzeń! Idealne miejsce zarówno dla młodych, aktywnych rodzin jak i osób w kwiecie wieku.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa, niższa cena! Działka w urokliwej miejscowości Dolaszewo! 3 km od Piły! Gmina Szydłowo. Powierzchnia działki 1000 m 2 (własność). Przedmiotem sprzedaży jest działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana idealna na Twój dom! Duża działka zlokalizowana w cichej, acz dobrze skomunikowanej okolicy pozwoli Ci znaleźć wymarzone miejsce na ziemi! Nieruchomość znajduje się jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł725 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w Święciechowie - świetna lokalizacja! Na sprzedaż działka budowlana w doskonałej lokalizacji w Święciechowie. Idealne miejsce na budowę wymarzonego domu!.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł823 m² 1 008,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 823 m2, położona w malowniczym Lusowie, w gminie Tarnowo Podgórne, zaledwie kilka kroków od Jeziora Lusowskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bytkowo - atrakcyjne działki budowlane Marzysz o spokojnym miejscu do życia w malowniczej okolicy? Te atrakcyjne działki w Bytkowie to idealna propozycja dla Ciebie! Położone w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka z częścią stawu, położona we wsi Pięczkowo, w sąsiedztwie rzeki Warty, w otoczeniu przyrody, pól i łąk. Działka posiada dwie drogi dojazdowe.

Szczegóły ogłoszenia

223 100 zł970 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: 10 działek budowlanych w Piotrowie idealne miejsce na Twój dom! Na sprzedaż oferujemy 10 atrakcyjnych działek budowlanych w miejscowości Piotrów aktualnie w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - wągrowiec, ul. Powstańców wielkopolskich Na sprzedaż atrakcyjna działka gruntu o powierzchni 930 m , położona w Wągrowcu przy ul. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

6 964 980 zł116 083 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Polecam na sprzedaż atrakcyjny grunt rolny o powierzchni 11,6083 ha, położony w miejscowości Jerzykowo, w gminie Pobiedziska. Działka ma regularny kształt i płaskie ukształtowanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu do zakupu ponad hektarową działkę gruntu rolnego, zaklasyfikowaną jako łąki trwałe oraz staw o obszarze ok 400 m2 w miejscowości Kaźmierówka kilometr od Jędrzejewa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność.KONTAKT WYŁĄCZNIE PRZEZ POŚREDNIKA. Zachęcam do zapoznania się zo ofertą bardzo ładnie położonej działki budowlanej, w Gortatowie, przy ul. Błotnej. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 159 m² 163,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana W szamocinie nowa niższa cena! Idealne miejsce do budowy wymarzonego domu! Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1 159 m 2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Szamotułach, na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych przy ul. Nowowiejskiego. Zaledwie 18 km dzieli to miejsce od Obornik i 38 km od Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł6 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlano - usługową. W pobliżu Parku Handlowego. Działka o nr. 1376 znajduje się w Opalenicy przy ulicy 3 maja 109, a z drugiej strony od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż: 7 atrakcyjnych działek budowlanych w malowniczej okolicy! Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom lub inwestycję? Oferujemy na sprzedaż 7 działek o różnorodnych.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł7 600 m² 59,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej na sprzedaż, położonej w miejscowości Stefanowice (gmina Zbąszyń, powiat nowotomyski) Jest to malownicza okolica, otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

181 940 zł1 654 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka budowlana W malowniczej części krępska (gmina szydłowo) Przedmiotem oferty jest działka budowlana w Krępsku (województwo wielkopolskie, powiat pilski, gmina Szydłowo).

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł4 900 m² 20,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż! Działka z ogromnym potencjałem w nowej niższej cenie! Pokrzywnica, gm. Szydłowo! Działka o pow. 4900 m 2 w użytkowaniu wieczystym usytuowana na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 665 m² 90,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na sprzedaż - Wymysłowo k. Gniezna Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1665 m (16,65 ar) położona w Wymysłowie, tuż obok Gniezna. To doskonałe miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł4 750 m² 95,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę z przeznaczeniem pod zabudowę w m. Biała Wieś. Lokalizacja: biała Wieś gm. Grodzisk Wielkopolski specyfikacja: numer ewidencyjny działki 99/1 Powierzchnia.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij