dowolna

Działki wielkopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

3 630 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 630 ogłoszeń

12 900 000 zł43 457 m² 296,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 4,3457 ha, położona w Zbrudzewie - w strategicznej lokalizacji na trasie Śrem-Poznań, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 5125 m położona w miejscowości Polanowo, gmina Powidz, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Powidzkiego. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży inwestycyjnej, idealnie nadającej się pod prowadzenie działalności gospodarczej dla klientów z wielu branż. L O K A L I.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy działki budowlane o przeznaczeniu usługowo-mieszkaniowym, położone w miejscowości Licheń Stary, gmina Ślesin, powiat koniński, woj. wielkopolskie. Lokalizacja niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł7 147 m² 184,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta licencjonowanego pośrednika Na sprzedaż działka pod ag o pow. 7147 m2, położona przy drodze publicznej, zgodnie z panującym mpzp przeznaczona pod zabudowę produkcyjno magazynową.

Szczegóły ogłoszenia

93 600 zł780 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy na sprzedaż działki położone w uroczym Sękowie. Ta malownicza okolica to raj dla miłośników pięknych krajobrazów oraz spokoju i ciszy. Nieruchomości ulokowane są.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna o powierzchni 3100 m2, położona bezpośrednio nad Jeziorem Licheńskim, zabudowana budynkiem letniskowym, zlokalizowana w Niedźwiadach Małych, gm.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka na nowym osiedlu na tyłach Zagorzynka, dojazd od ul. Sulisławickiej. Działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona na budownictwo jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

D z i a ł k a - b u d o w l a n a Serdecznie polecamy na sprzedaż działki budowlane położone w otoczeniu lasów w malowniczej miejscowości położonych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzech działek budowlanych w miejscowości Złotkowy gm. Rychwał. Działki położone w spokojnej i malowniczej okolicy. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

2 597 600 zł12 988 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Są nieruchomości, które mają w sobie coś więcej niż tylko powierzchnię ziemi. Mają potencjał, przestrzeń i wizję przyszłości. Przedstawiam ofertę sprzedaży atrakcyjnego gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

224 800 zł1 124 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka nad jeziorem na sprzedaż W zalesiu K. Złotowa idealna lokata kapitału! Działka położona na terenie pięknie położonego w obrębie jeziora Zalewskiego, zamkniętego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł75 500 m² 6,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka o łącznej powierzchni 75 500 m , położona w malowniczej miejscowości Łomnica, zaledwie 20 km od Piły i 9 km od Trzcianki. To doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł625 m² 688 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana objęta mpzp, 625 m2, luboń. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej przy ul. Wiejskiej w miejscowości Luboń. Lokalizacja pożądana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: garbatka, gm. Rogoźno - zaledwie 3 km od Rogoźna, z szybkim dojazdem do drogi krajowej w kierunku Obornik Nr działek:    m sprzedana 270/24 -.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 193 m² 92,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1193m , położona w spokojnej i rozwijającej się okolicy domów jednorodzinnych. Działka ma bardzo korzystne położenie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł674 m² 103,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 674 m , położona w miejscowości Szrapki, gmina Dominowo, województwo wielkopolskie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł20 400 m² 44,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 20 400 m2 w trakcie podziału na 5 działek rezydencjalnych o powierzchni 2800m2 (2), 4800m2 (2) i 5200m2, przy drodze asfaltowej Sątopy- róża pod.

Szczegóły ogłoszenia

339 130 zł6 166 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 6166 m , położona w miejscowości Kamienica w sercu malowniczej i zielonej gminy Wągrowiec. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

222 000 zł1 172 m² 189,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki Lokalizacja: kalisz, os. Sulisławice Powierzchnia działki: 1192 m Wymiary: szerokość: 38 m Długość: 32 m media Woda: w drodze: ok. 70 m od działki.

Szczegóły ogłoszenia

164 400 zł1 644 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 130/33 o powierzchni 1644 m 2 w Laskowie, gmina Szamocin. Bardzo dobry dojazd z drogi nr 191 Chodzież- szamocin. Odległość do Szamocina 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana ostatnia przy drodze - lusowo, gmina tarnowo podgórne Oferuję działkę budowlaną w atrakcyjnej miejscowości Lusowo, gmina Tarnowo Podgórne. Działka zlokalizowana na końcu.

Szczegóły ogłoszenia

2 860 000 zł8 185 m² 349,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową składającą się z kilku budynków zlokalizowanych przy drodze wojewódzkiej o dużym natężeniu ruchu, w miejscowości Śródka.

Szczegóły ogłoszenia

1 165 000 zł1 292 m² 901,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam działkę budowlana o pow. 1291m2 szer. 33m z planem zagospodarowania przestrzennego ( pod dom wolnostojący ,może być dwulokalowy) na Morasku, obok nowych domów,media prąd, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł1 950 m² 54,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w Kępie, gmina Ślesin idealne pod dom jednorodzinny lub niewielką działalność usługową zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł23 661 m² 633,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki ewidencyjne o łącznej powierzchni 23 661 m położone w Luboniu koło Poznania. Struktura nieruchomości: 1. działka nr 302101_1.0002.AR_17.23 -.

Szczegóły ogłoszenia

323 000 zł1 117 m² 289,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknie położonych działek budowlanych we Włoszakowicach. Atrakcyjna lokalizacja na zadbanym osiedlu zaledwie 600 metrów od lasu z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

2 235 000 zł17 900 m² 124,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta licencjonowanego pośrednika Na sprzedaż działka o powierzchni 1,7900 ha położona w Poklatkach (gm. Kleszczewo) przylegająca do osiedla domów jednorodzinnych, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w m. Gronówko (gm. Lipno) kod pocztowy 64-111. Szczegóły: powierzchnia: 780 m Wymiary: 18 m x 40 m, kształt prostokąta - idealny.

Szczegóły ogłoszenia

125 600 zł1 570 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1570 m2 położona w miejscowości Biała (gm. Trzcianka / powiat czarnkowsko-trzcianecki) usytułowana na cichym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

183 480 zł1 668 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną z Miejscowym Planem Zagospodarowania! Nieruchomość zlokalizowana w Lulkowie. Działka o powierzchni 1668 m2. Plan przewiduje budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 683 m² 59,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Sompolnie. Nieruchomość zlokalizowana blisko centrum miasta w sąsiedztwie działek budowlanych, zabudowy domków jednorodzinnych oraz obwodnicy miasta. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 3557 m - Kraina 100 Jezior - Kurnatowice, gm. Kwilcz Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 3557 m , położona w miejscowości Kurnatowice (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

955 560 zł7 963 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną składającą się z dwóch działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 7 936 mkw. Lokalizacja: troszczyn, gm. Opalenica, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż! Działka w Dobrzycy! Działka budowlana usytuowana w miejscowości Dobrzyca, gm. Szydłowo. Świetna lokalizacja- ulica Południowa. Powierzchnia działki to 946 m 2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1459 m Szczodrochowo, ul. Włókiennicza, gmina Skoki Cisza, natura i szybki dojazd do Poznania idealna pod dom całoroczny Lokalizacja i otoczenie: działka nr 15/51.