dowolna

Działki wielkopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

3 630 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 630 ogłoszeń

350 000 zł11 200 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka Plewnia Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1,12 ha, położona w miejscowości Plewnia. Działka w spokojnej i rozwijającej się okolicy, idealna jako.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 050 m² 56,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Działki budowlane na sprzedaż - Skulsk, ul. Mniszki Spokojna lokalizacja w pobliżu jezior i terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 859 m² 53,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kłoda gm. Szydłowo Cicha, spokojna okolica Działka gruntu o pow. 1859m2 z wydanymi warunkami zabudowy Działka płaska, cześciowo zadrzewiona, kształt prostokąta Media: prąd, woda - ujęcie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Kliknij Video! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 3001m2, przeznaczoną pod budownictwo mieszkalne jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł793 m² 624,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zmiana ceny! Kaźmierz - na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 793 m2, w trakcie zabudowy budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł161 400 m² 15,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Siedlisko z duszą i dostępem do jeziora w Kaliszanach przestrzeń, spokój i nieograniczony potencjał W malowniczej wsi Kaliszany, w sercu wielkopolskiej przyrody, czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

477 000 zł900 m² 530 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż atrakcyjna działka budowlana W pile. Działka W spokojnej części osiedla podlasie. Przedmiotem oferty jest niezabudowana działka gruntu o pow. 900 m2 ( własność). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

559 500 zł1 010 m² 553,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ciekawa propozycja dla osób, które miałyby pomysł na zabudowę działki położonej w Swarzędzu w bliskim sąsiedztwie infrastruktury handlowo usługowej. Działka o powierzchni 1010 m2.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 500 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu do zakupu działkę budowlaną położoną w bezpośrednim sąsiedztwie miasta Gniezno w miejscowości Wełnica na os. Zimowym 1300 m od jeziora Strzyżewskiego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 255 000 zł2 054 m² 1 097,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Suchy Las | 2054 m | przestrzeń i spokój życia, pewność zysku. To oferta dla wymagających klientów, którzy szukają nie tylko działki, ale przede wszystkim miejsca z charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł15 300 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Malowniczo położona działka w sąsiedztwie lasów i jezior, położona w Bielski, gm. Międzychód. Łatwy dojazd drogą asfaltową, ostatnie 1000m drogą leśną, przejezdną. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 011 m² 276,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bardzo atrakcyjne działki letniskowe w świetnej lokalizacji. Nieruchomość składająca się z dwóch działek o regularnym kształcie i łącznej powierzchni 1011 m2. Płaskie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 041 m² 81,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż - cyk, gmina szydłowo Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3041 m , położona w malowniczej miejscowości Cyk , tuż przy ścianie lasu. Na działkę wydana.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł2 500 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki idealnej dla dewelopera. Działka znajduje się przy asfaltowej drodze, blisko Centrum Rokietnicy. Nieruchomość ma szeroki front ( około.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł700 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane. Lokalizacja: pniewy, osiedle Kwiatowe, ul. Azaliowa specyfikacja: 1. Numer ewidencyjny działki: 2194 Powierzchnia działki: 989 mkw. 2. Numer ewidencyjny działki:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana w Jerzykowie Jerzykowo - urokliwa miejscowość położona 15km od Poznania, nad zalewem Kowalskie, w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Zielonki; doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

-działka budowlana-strzyżewo smykowe-wz- na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 850m2, położona w miejscowości Strzyżewo Smykowe, gmina Gniezno. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł15 000 m² 29,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

[stylesheet-group="0"]{} body{margin:0;} button:-moz-focus-inner,input:-moz-focus-inner{border:0;padding:0;} html{-ms-text-size-adjust:100%;-webkit-text-size-adjust:100%;-webkit-tap-hi

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 049 m² 166,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka na nowym osiedlu w Trzciance Na sprzedaż działka na nowym osiedlu domków jednorodzinnych w malowniczej Trzciance. Położona w bezpośrednim sąsiedztwie przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Jesteś zainteresowany budową domu i szukasz fajnego miejsca do zamieszkania - ta oferta jest dla ciebie! Działka budowlana - słupia pod bralinem kwadrat prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 404 m² 85,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż nieruchomość gruntowa W atanazynie (gm. Szamocin) Przedmiotem oferty jest działka gruntu o powierzchni 1404 m 2 położona w Atanazynie (gmina Szamocin, powiat chodzieski).

Szczegóły ogłoszenia

183 000 zł30 500 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej nieruchomości w malowniczej miejscowości Brzózki! Ta przepiękna nieruchomość rolna o łącznej powierzchni 30500 m2 to idealne miejsce na stworzenie swojej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł6 200 m² 8 854 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bardzo atrakcyjnie położoną nieruchomość zlokalizowaną w pierwszej linii brzegowej jeziora na obrzeżach Skulska. Działka o pow. 6200 m2 (wymiary: 114m x 54 m), zalesiona.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł2 296 m² 544,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2296 m2 przeznaczona pod zabudowę usługową nieuciążliwą, z dopuszczeniem produkcji nieuciążliwej - u(p) zaraz przy drodze krajowej 92 Poznań - Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

133 380 zł702 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, nekla, pow. wrzesiński. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Nekla, powiat wrzesiński. Okolica niezwykle zielona, bliskość lasu, otoczenie pól.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł329 m² 759,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjno - usługowa na sprzedaż W chodzieży. Przedmiotem oferty są dwie działki o łącznej pow. 329 m2 usytuowane nad samym jeziorem miejskim w Chodzieży. Według miejscowego.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł3 118 m² 31,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam ofertę sprzedaży pięknie położonych działek w Łomnicy (gmina Trzcianka) zlokalizowanych bezpośrednio przy ścianie lasu oraz drodze asfaltowej. Niewątpliwym walorem przedmiotowych.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł695 m² 185,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna działka o powierzchni 695 m2, położona w dynamicznie rozwijającej się części gminy Buk. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 017 m² 128,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie pozostały 3 z 5 działek budowlanych o powierzchniach: dz. 101/4-2017 m2, dz. 101/5- 2019 m2, dz. 101/6-2020 m2 Lokalizacja: ~ Lednogóra, miejsce z bogatą historią ~ 1100 m. do.

Szczegóły ogłoszenia

1 504 000 zł7 520 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny - 1,4 ha (2 działki) pod zabudowę usługową Oferujemy na sprzedaż nieruchomości gruntowe o łącznej powierzchni 1,403 ha, składającą się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki w Rostworowie koło Rokietnicy. Zapraszam do zakupu działki o powierzchni 899 m , zlokalizowanej w miejscowości Rostworowo, zaledwie kilka minut od Rokietnicy.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 920 m² 65,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1.920 m położona w miejscowości Bukowiec , w gminie Czarnków , w województwie wielkopolskim. Nieruchomość posiada aktualne.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł11 000 m² 53,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Polecam na sprzedaż malowniczo położoną działkę siedliskową w Zbierkowie. Doskonała zarówno na duży dom w pięknym, spokojnym otoczeniu jak i na inwestycję. Zbierkowo jest małą.

Szczegóły ogłoszenia

581 100 zł1 937 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne działki pod zabudowę mieszkaniową o łącznej powierzchni 1,1361 ha (11 361 m ), położone w Kaliszu, w bardzo dogodnej lokalizacji pomiędzy ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

53 000 zł450 m² 117,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna usytuowana w urokliwym miejscu przy lesie, pomiędzy krystalicznie czystymi jeziorami. Jezioro Powidzkie i Budzisławskie są częścią Powidzkiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł2 883 m² 294,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej we Wrześni przy ulicy Strzykały (nr ew. działki 859/16) Powierzchnia: 0,2883ha Przeznaczenie: usługowo-produkcyjne Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł87 300 m² 7,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż jedyna w swoim rodzaju nieruchomość w skład której wchodzą wody stojące oraz lasy! Jezioro polodowcowe Cygańskie Doły drugie z kompleksu trzech jezior, powierzchnia 7,66.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł4 424 m² 339,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka budowlana nad rzeką z potencjałem! Działka oferuje bezpośredni, niczym nieprzysłonięty widok na rzekę, co stanowi wyjątkowy walor tej nieruchomości. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 440 zł7 032 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki inwestycyjnej nr 319/12, o powierzchni 7032 m2, zlokalizowanej na terenie kompleksu logistycznego w Więckowicach, gm. Dopiewo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o działce przy lesie, a jednocześnie blisko Centrum? Chcesz cieszyć się zielenią, ciszą, spokojem i wraz z tym mieć możliwość korzystania z udogodnień miasta? Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 11 300 m z wz na dwa warianty zabudowy + media w działce! Rybno Wielkie, gm. Kiszkowo Szukasz gruntu z ogromnym potencjałem? Ta nieruchomość to strzał w dziesiątkę!.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij