dowolna

Działki wielkopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

3 629 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 629 ogłoszeń

150 000 zł1 168 m² 128,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka zlokalizowana w Dusznikach przy ul. Orzechowej. Położona w zacisznym miejscu w sąsiedztwie kilku domów jednorodzinnych stanowiącym małe, prywatne osiedle ze ślepą drogą.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 945 m² 359,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane - Piła Podlasie, ul. Morelowa idealne miejsce inwestycyjne. Tytułem oferty są dwie działki geodezyjne o łącznej powierzchni 1945 m2 : Działka nr 1312 o pow. 1100m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedzwiedzki com poleca: na sprzedaż nieruchomość rolna o pow. 2,7378 ha w tym: (dz. nr 518/2 o pow. 0,9031 ha, dz. nr 570 o pow.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Skórzewie przy ul. Leśnej | 914 m | mpzp | blisko Poznania Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana 914 m położona w Skórzewie przy cichej i zielonej ul. Leśnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 200 zł6 580 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działki w strefie przemysłowej w Kłodzie k./Rydzyny o łącznej powierzchni 6580 metrów kwadratowych. Działki znajdują się przy ulicy Produkcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena do negocjacji! wszystkie propozycje do rozpatrzenia! Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną oferta sprzedaży działki o powierzchni 707 m2, w miejscowości Powidz ( powiat.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł8 900 m² 353,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania kilka działek sąsiadujących ze sobą o nieregularnym kształcie w miejscowości Starzyny koło Kiekrza. Dla działek nie ma planu zagospodarowania przestrzennego. Wjazd od ul.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł864 m² 399,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 864 m - Osieczna, stanisławówka. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Osieczna - Stanisławówka , w spokojnej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki W pięknej okolicy W maleńkiej miejscowości wśród lasów I jezior pod zabudowę rekreacyjną lub na stałe do wyboru jeszcze kilka działek. Działki są bardzo ładnie położone,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są działki mieszkaniowo-usługowe, położone w niezwykle atrakcyjnym miejscu, na zagospodarowanym osiedlu Natura. Działka 18/23- pow. 1217 m2, 18/24- pow. 1142 m2, 18/25- pow. 1790.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł2 017 m² 113,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Łowęcinie. 0% prowizji Działka rolna 21x96 m w Łowęcinie - idealna pod hodowlę choinek lub inwestycję Lokalizacja: ulica:.

Szczegóły ogłoszenia

3 082 000 zł6 700 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka inwestycyjna (wz) w strefie przemysłowo-logistycznej. Lokalizacja: sady, ul.Logistyczna, gm. Tarnowo Podgórne, powiat poznański. - przy trasie krajowej 92 Poznań - Pniewy,.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 100 m² 77,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

7 działek położonych w malowniczej miejscowości Naprusewo, gm. Ostrowite, powiat słupecki Działki zlokalizowane są w otoczeniu bujnej roślinności, łąk oraz pastwisk, co tworzy idealne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Agent prowadzący ofertę Iwona Horemska   . Polecam do kupna działkę o pow. 3000m2 pod aktywizację gospodarczą , możliwość wybudowania obiektu o pow. 300m2, pełne uzbrojenie.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł799 m² 68,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! działka objeta ochroną konserwatorską przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł3 209 m² 308,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż cztery działki z warunkami zabudowy na budynki mieszkalne jednorodzinne o łącznej powierzchni 3 209 m : jedna działka o pow. 941 m (nr 35/14) oraz trzy działki po.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z rozpoczętą budową domu. Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną z rozpoczętą inwestycją budowlaną. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł1 840 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu na sprzedaż ciekawą działkę w centrum małej miejscowości Szewce położonej obok Tulec (2km), 6 kilometrów od Swarzędza, 12 kilometrów od centrum Poznania. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

1 215 000 zł12 150 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o pow. około 12 150 m2 pod działalność produkcyjno- usługową w Rychtalu. Nieruchomość położona w Rychtalu , w pobliżu ulicy Kępińskiej. Oferowany teren.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł4 360 m² 149,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatnego pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł900 m² 122,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w miejscowości Kępa, gmin. Ślesin, pow. Koniński. Kępa to mała cicha, rozwijająca się miejscowość, położona 16 km od Konina, 12.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka W ługach ujskich przy ścianie lasu Działka o pow. 1007 m2 Objęta planem zagospodarowania przestrzennego Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla terenu działek oznaczonych.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 136 m² 210,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Proponujemy Państwu do zakupu niesamowitą działkę ze stawem przepięknie położoną w zacisznym miejscu w Pobiedziskach Letnisko obok rezerwatu "jeziora Dębiniec". Letnisko Leśne jest.

Szczegóły ogłoszenia

85 080 zł709 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest kompleks działek objętych mpzp pod budownictwo jednorodzinne, położone na płaskim terenie umożliwiającym łatwą budowę i bezproblemowy dojazd. Plan pozwala na zabudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł3 700 m² 36,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą działki w Ruminie. Szczegóły nieruchomości Powierzchnia: 3700 m2 Typ działki: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz tereny zabudowy zagrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 000 zł9 399 m² 2 659,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gotowy projekt osiedla | 240 lokali | Atrakcyjna lokalizacja Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 93 990 m , z prawomocnym pozwoleniem na budowę nowoczesnego osiedla składającego.

Szczegóły ogłoszenia

1 282 000 zł1 282 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Real Estate Royal Solutions Poznań Poznań, morasko, ul. Huby Moraskie 7. Sprzedam działkę budowlaną, w trakcie podziału usytuowaną na poznańskim Morasku. Powierzchnia: 1282 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

449 950 zł1 200 m² 374,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwa Działka Budowlana w Poznaniu. Atrakcyjna cena! Idealna dla osób chcących zamieszkać w sąsiedztwie natury i stworzyć swoją własną oazę spokoju. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł5 382 m² 46,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! W przypadku konkretnego zainteresowania cena może ulec zmianie! Duża działka z mpzp - Kruszki blisko Łobżenicy Działka mieszkaniowo usługowa- kruszki gmina Łobżenica. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 200 m² 54,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Taniej! Działka 1200 m 2 w Dolinie Noteci, idealna dla ceniących spokój! Szukasz miejsca z dala od zgiełku miasta? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję! Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

3 473 000 zł30 200 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Trzcianka, gmina Stobno działka inwestycyjna o pow. 30200 m 2 przy drodze krajowej nr 180 Najlepsza lokalizacja dla firm w szczególności przemysłowych i logistycznych. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł662 m² 194,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedania działkę rekreacyjn ą o pow. 662 m2 położona nad Jeziorem Błotnickim, w miejscowości Perkowo, gmina Przemęt, powiat wolsztyński Działka posadowiona w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł30 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam przyjemność przedstawić teren inwestycyjny łącznej powierzchni 5.8854 ha ha w jednym kawałku. Szerokość od frontu około 160 m. Nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł13 756 m² 47,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli chcesz mieć działkę z dala od miasta, z dobrym dojazdem, drogą asfaltową, w pobliżu jezior i lasów, a jednocześnie z możliwością postawienia na działce małego.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 392 m² 147,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka niezabudowana w Jaraczewie! 1392m 2! nowa cena! Teraz działka dostępna jest w nowej, obniżonej cenie z 223.000,00 zł na 205.000,00 zł Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 283 400 zł1 426 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o działce w spokojnym miejscu w Poznaniu? Jeżeli tak, ta oferta spełni Twoje wymagania. Przedstawiam na sprzedaż działkę budowlaną nr 1772/3 o pow. 1426 m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - tylko w realty Polecamy działkę budowlaną na sprzedaż w bardzo urokliwym miejscu przy lesie nad jeziorem Działka znajduje się w miejscowości miastko gm.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł5 676 m² 105,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna na sprzedaż - łęgowo, gm. Wągrowiec Szukasz gruntu pod rozwój swojej firmy? Ta oferta może być strzałem w dziesiątkę! Lokalizacja: łęgowo, gm. Wągrowiec - zaledwie 1 km.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł27 200 m² 27,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 27200 m2 przy drodze asfaltowej. Działka znajduje się w miejscowości Chełmce gmina Opatówek Wymiary działki 28*965 m. Media w drodze: woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł809 m² 74,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

***obniżka ceny O 4.000 ZŁ - nowa cena 59.900 zł*** Oferujemy do sprzedaży 5 działek budowlanych położonych w rejonie ul. Kościuszki i ul. Harcerskiej w Lipce powiat Złotowski: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł2 200 m² 1,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji Na wynajem działka o powierzchni 2200 m2 położony w Kiekrzu na narożniku ul. Poznańskiej i Starzyńskiej. Teren.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij