dowolna

Działki wielkopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

3 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 598 ogłoszeń

130 000 zł2 413 m² 53,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 2413 m2 w Gminie Ceków w miejscowości Kuźnica. Działka w kształcie bardzo zbliżona do kwadratu o boku wzdłuż drogi około 55m. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 900 zł10 685 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

oferujemy działkę budowlaną w Pawłowicach koło Leszna powierzchnia: 10.685 m2 cena: 1.495.900 zł (140 zł/m2) media: w ulicy - woda, prąd , gaz Oferujemy do sprzedaży ładną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

107 700 zł1 795 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działki budowlane! Dwie działki w miejscowości Kępa , gmina Trzcianka ( około 10 km od Trzcianki, 20 km do Piły) Oferta dotyczy działek: - o powierzchni 1.880 m2 ( 112.800 zł.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł6 300 m² 349,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam działkę przemysłową z planem zagospodarowania terenu (pod magazyny),( procent zabudowy 20% ) o pow. 6300m2 przy głównej drodze sąsiedztwie dużych firm, szer. 24m długosc 270m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja! Kupujący nie ponosi żadnych kosztów prowizji ani podatku pcc - zakup z fakturą vat. Dodatkowo, oferujemy bezpłatne wsparcie w zakresie pośrednictwa kredytowego, aby.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam ofertę działki budowlanej, położonej nad jeziorem w miejscowości Chrzypsko Małe (powiat międzychodzki). Nieruchomość w spokojnej okolicy, w otoczeniu lasów i jezior.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł1 346 m² 139,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy działki budowlane położone w miejscowości Jezierzyce Kościelne, przy ul. Szkolnej. Oferta skierowana do osób planujących budowę domu jednorodzinnego w spokojnej, rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 403 m² 185,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Warunki zabudowy bezterminowe Invest Dom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę o numerze ewidencyjnym 124/5, położoną w malowniczej miejscowości Bąblin (gm. Oborniki). To.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł781 m² 101,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 172/33 o pow. 781 m w spokojnym Pleceminie zielona okolica przy Puszczy nad Gwdą, szybki dojazd do Piły (ok. 15 20 min). Idealna pod dom jednorodzinny lub dom weekendowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 192 050 zł6 263 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Polecam na sprzedaż kompleks 5 atrakcyjnych działek przeznaczonych zgodnie z zapisami aktualnego mpzp pod aktywizację gospodarczą, dopuszczającą również lokalizację budynków o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 480 m² 57,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Marchwacz gmina Szczytniki. Miejscowość leży 12 km na wschód od Kalisza. Mieszka w niej około 400 mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł4 000 m² 287,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka - Osieczna - Berdychowo. Oferta tylko U nas W biurze. Oferuję Państwu na sprzedaż ładnie położoną działkę w Berdychowie. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji zyskacie.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł1 833 m² 249,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowo położona działka o powierzchni 1833 m , idealna dla inwestora poszukującego gotowego projektu z dużym potencjałem. Nieruchomość objęta jest mpzp pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na Morasku, ulica Łysy Młyn dz. nr 200/2, powierzchnia 840 m2. Działka położona w urokliwej, bardzo kameralnej części Moraska. Usytuowana jest na delikatnym wzniesieniu,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł4 300 m² 174,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatnego pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 070 m² 372,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tarnowo Podgórne - Góra - działki budowlane na terenie objętym planem zagospodarowania przestrzennego , w pierwszej linii zabudowy od ul. Poznańskiej Polecam Państwu działki budowlane: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana nr 83/3 o powierzchni 2100 mkw. o wyjątkowo atrakcyjnym położeniu - w malowniczym Nochowie, przy cenionej i spokojnej ulicy Leśnej. Jedna.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł10 565 m² 27,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Z bezpośrednim dostępem do rzeki gwdy! płytnica gm. Tarnówka. Oferta jest szczególnie skierowana dla osób szukających spokoju i wytchnienia. Miejsce działa bardzo dobrze na każdego.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł5 181 m² 289,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Doskonała lokalizacja dla twojego biznesu Na sprzedaż działka o powierzchni 5181 m 2 znajduje się w Pile, przy ulicy Przemysłowej. Ta wyjątkowa lokalizacja sprawia, że jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 111 m² 139,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki budowlanej Lokalizacja: ul. Żwirowa, lewków Powierzchnia: 1111 m Wymiary działki: szerokość: 22 m Długość: 50 m Media: woda: w drodze Prąd:.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł1 033 m² 363,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukasz działki budowlanej w bliskiej okolicy Poznania, ale cenisz naturę i spokój mamy coś dla Ciebie! Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną we wsi Glinki w gminie Dopiewo.

Szczegóły ogłoszenia

246 000 zł410 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przemyślana inwestycja w Boszkowie jednym z najpiękniejszych miejsc w okolicy! Działka budowlana z warunkami zabudowy (w-Z), położona w ustronnym miejscu, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka W bartodziejach Gmina Wągrowiec działka pod twój wymarzony dom, położona na wyjątkowym osiedlu pod wągrowcem! Przedstawiamy na sprzedaż działkę zlokalizowaną na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta. Na sprzedaż działka z przyłączami i gotowym projektem budynku. Oferta na wyłączność. Bardzo ładnie położona, działka przy ulicy Jesionowej o pow. 574 m2.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł9 455 m² 26,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są dwie sąsiadujące ze sobą działki położone w miejscowości Pysząca w gminie Śrem, województwo wielkopolskie. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 9455.

Szczegóły ogłoszenia

831 500 zł3 326 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane w Biskupicach na ul. Rzepakowej: - działki nr 57/1 i 57/2 - 3326 m2 (każda z działek po 1663 m2) - mpzp - przeznaczenie działki 3mn/u (tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

110 800 zł1 385 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Dolniku 1385 m przy lesie i jeziorach idealna pod Twój dom! Szukasz miejsca, gdzie natura spotyka się z wygodą? Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka z Warunkami Zabudowy i oczkiem wodnym położona w Dolinie Cybiny, na skrzyżowaniu ulic Nad Rozlewiskiem i Na Stoku w pierwszej linii zabudowy z widokiem na rozlewiska.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 501 m² 145,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka O pow. 1501m2 dobrzyca, gm. Szydłowo Tytułem oferty jest atrakcyjnie położona działka z wydanymi warunkami zabudowy. W miejscowości restauracja, lasy, droga rowerowa.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł5 400 m² 105,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna przy dk12, wylot na Poznań! Powierzchnia: 5400 m Typ działki: inwestycyjna Położenie: pod miastem, przy głównej drodze Opis nieruchomości: bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

54 341 zł1 109 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena! Na sprzedaż cztery działki budowlane w miejscowości Drążeń, gmina Krzymów, powiat koniński, województwo wielkopolskie. Działki o powierzchniach: 1109 mkw, 1140 mkw, 1263.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł480 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki w miejscowości Lubasz z gigantycznym potencjałem. Działka znajduję się w pięknej okolicy. Warto dodać, że lokalnie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szukasz bezpiecznego gruntu pod inwestycję w odnawialne źródła energii? Prezentujemy unikatową działkę nr 161/1 w miejscowości Krągola Pierwsza (gmina Stare Miasto), która.

Szczegóły ogłoszenia

109 760 zł784 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Sadowie, okolica Ostrów Wielkopolski pow 784 mkw. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 784 mkw., położona w miejscowości Sadowie, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

4 737 zł1 300 m² 3,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Adres: ul. Poznańska 113, puszczykowo Grunt: dz. ewid. nr 1062 o pow. ok 1300 Cena: 2,27 zł/m netto Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem, która stanowi dobrą przestrzeń na: -.