dowolna

Działki wielkopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

3 606 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 606 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Trzcinica

Trzcinica,wielkopolskie

40 000 zł4 700 m² 8,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Łąka - Smardze Biuro kwadrat prezentuje na sprzedaż działkę rolną (łąka) w miejscowości Smardze, gm. Trzcinica. Powierzchnia działki 0,4700ha. Cena - 40 000,00zł Położenie bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jęczmienna

Kaźmierz,wielkopolskie

215 000 zł1 060 m² 202,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Rezerwacja do 20.02.2023 Na sprzedaż działka budowlana 1060 m2 w Kaźmierzu przy ul. Jęczmiennej (boczna od Dożynkowej). Działka zlokalizowana jest na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Dworcowa

Pobiedziska,wielkopolskie

300 000 zł669 m² 448 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w centrum Pobiedzisk przy ul. Dworcowej. Działka o powierzchni 669m2(front 22m2),zakupiona z myślą pod projekt 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kaźmierz

Kaźmierz,wielkopolskie

140 000 zł800 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie nieruchomościami.BEZPIECZNIE SPRZEDASZ I KUPISZ NIERUCHOMOŚĆ TYLKO Z LICENCJONOWANYM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Mościejewo

Mościejewo,wielkopolskie

354 000 zł14 154 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż dużą działkę położoną w miejscowości Mościejewo gmina Kwilcz, powiat międzychodzki. Dobry dojazd- 5km od Kwilcza, 13km do centrum Pniew. Dookoła cisza, drzewa, jeziora. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Szamotuły

Szamotuły,wielkopolskie

250 000 zł1 126 m² 222,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przy tej ofercie biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie nieruchomościami. Bezpiecznie sprzedasz I kupisz nieruchomość tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Leszno

Leszno,wielkopolskie

550 000 zł994 m² 553,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja nieruchomość zabudowana budynkiem parterowym w Lesznie , okolice szpitala Bardzo dobre położenie nieruchomości - okolice szpitala, przy drodze utwardzonej asfaltem, ulica oświetlona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Sowia

Piła,wielkopolskie

250 000 zł937 m² 266 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę (motylewo dz. nr 144) do celów budowlanych, obecnie ma status rolnej (zerowy podatek). Sąsiaduje z drugą niezabudowaną działką. Stan drugiej działki się prawdopodobnie utrzyma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Lipowa

Szamotuły,wielkopolskie

150 000 zł1 055 m² 142,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa w Kępie pod Szamotułami. Bardzo atrakcyjna okolica na prowadzenie działalności gospodarczej. Nieruchomoś położona w drugiej linii zabudowy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Maciejkowa

Suchy Las,wielkopolskie

560 000 zł661 m² 847,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w centrum Suchego Lasu - za hotelem Ibis. ul. Maciejkowa Suchy Las. Nr działki 1060/30 Wokoło nowe domy. Działka położona jest wysoko, na górce z super widokiem na miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rakoniewice

Rakoniewice,wielkopolskie

59 000 zł595 m² 99,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki budowlanej w okolicy Wolsztyna lub Rakoniewic? Wybierz położne między tymi miastami Rostarzewo! To właśnie tu, przy ul. Spokojnej, w malowniczej okolicy, znajduje się działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Uzarzewo

Uzarzewo,wielkopolskie

700 000 zł16 100 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam na prezentację bardzo atrakcyjnej oferty sprzedaży dużej nieruchomości gruntowej, składającej się z dwóch działek, o łącznej powierzchni 1,61 ha, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Piła

Piła,wielkopolskie

15 000 zł100 000 m² 0,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zarabiaj dzierżawiąc grunty! Szukamy działek pod farmy fotowoltaiczne i wiatrowe Szukasz stabilnego źródła dochodu? Zarabiaj na dzierżawie swojego gruntu pod inwestycje farm fotowoltaicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rusiborek

Rusiborek,wielkopolskie

105 000 zł986 m² 106,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę gruntu, położoną w Rusiborku, gmina Dominowo, powiat średzki Działka położona w spokojnej okolicy, blisko drogi asfaltowej. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krągola Pierwsza

Krągola Pierwsza,wielkopolskie

225 000 zł3 500 m² 64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 35-ar działka ( 24x140 )w miejscowości Krągola Pierwsza gm. Stare Miasto pow. koniński. Na działce doprowadzony prąd i woda oraz postawiony budynek gospodarczy z czerwonej cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Szydłowo,wielkopolskie

110 000 zł821 m² 133,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż! działka W szydłowie! 5 km do Piły! Usytuowana na nowym osiedlu w pobliżu ul. Sportowej! pow. 821 M 2! aktualne warunki zabudowy! Możliwość wybudowania budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Rabowice

Rabowice,wielkopolskie

2 670 000 zł10 722 m² 249,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do kupna działka gruntu o przeznaczeniu zabudowy usługowo-produkcyjnej. Teren objęty Miejscowym planem Zagospodarowania przestrzennego Gminy Swarzędz Uchwała Nr XLI/367/2013 z dnia 2013-04-25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową, ul. Spadzista

Tomice,wielkopolskie

397 000 zł3 090 m² 128 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Co? - Działka w Tomicach, gmina Stęszew Jaka? - Nieruchomość gruntowa o powierzchni 3090 m2 położona w Tomicach, ul Spadzista, działka nr 24/1. Co ma? - Media w drodze, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Osiedle Sosnowe

Karczewko,wielkopolskie

119 000 zł1 163 m² 102,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ogrodzona działka w zabudowie letniskowej z możliwością całorocznego zamieszkania, o powierzchni 1163 m2, położona w miejscowości Karczewko oś.Sosnowe, gmina Kiszkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Szklarniowa

Jasin,wielkopolskie

290 000 zł832 m² 348,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w swarzędz/jasien w okolic ulicy Szklarniowej. Nieruchomość zlokalizowana pod koniec ulicy w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Więckowice

Więckowice,wielkopolskie

1 170 000 zł13 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka w Więckowicach pod Poznaniem o powierzchni ok. 1,3 ha , gm. Dopiewo, powiat poznański. Doskonała lokalizacja - bardzo dobry dojazd do autostrady a2 oraz S11 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Południowa

Gniezno,wielkopolskie

160 000 zł1 555 m² 102,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1555 m w pięknej lokalizacji. Działka położona przy ulicy Południowej /dzielnica Pustachowa/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Kokanin

Kokanin,wielkopolskie

50 000 zł51 107 m² 0,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzialka rolna - klasa 3a-3b - pod inwestycje - mozliwosc odrolnienia - dla zainteresowanych zapraszamy do negocjacji. cena nie jest zoobowiazujaca. dostep bezposredni do dk25 - 500 m frontu 100 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rakowo

Rakowo,wielkopolskie

138 000 zł1 079 m² 128 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona na malowniczym osiedlu przy lesie w miejscowości Lipki. Działka ma 25 metrów szerokości, przylega do działki drogowej, w której znajduje się gaz. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Rybno Wielkie

Rybno Wielkie,wielkopolskie

399 999 zł8 400 m² 47,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Oferuje działkę o pow 8400mkw, zlokalizowana w miejscowości Rybno Wielkie k/kiszkowa. Posiada aktualne warunki zabudowy. Całość obsadzona wieloletnimi krzewami borówki amerykańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 990 000 zł2 300 m² 865,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Poznań - ławica - nieruchomość objęta planem zagospodarowania przestrzennego - poznań - ławica 4 - oznaczenie obszaru 1mn/u Założenia planu: - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z dopuszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Tabor Wielki

Tabor Wielki,wielkopolskie

125 000 zł1 062 m² 117,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Jesteś zainteresowany budową domu i szukasz fajnego miejsca do zamieszkania - ta oferta jest dla ciebie! Działka budowlana - tabor wielki Biuro kwadrat prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Orzechowa

Grzebienisko,wielkopolskie

182 400 zł960 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki zlokalizowane na ulicy Orzechowej przy ul. Szamotulskiej w Grzebienisku, gmina Duszniki. Cena do negocjacji. Bez pośredników. Więcej informacji udzielę pod numerem Tel:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

769 000 zł3 956 m² 194 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Szukacie ciszy od zgiełku miasta, lubicie przyrodę ? Marzycie o dużym, pięknym ogrodzie ? Ta oferta jest dla Was. Proponuje Państwu na sprzedaż piękną, dużą działkę 3956 m2 w Zalesewie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stefanowice

Stefanowice,wielkopolskie

50 000 zł1 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O. O. poleca na sprzedaż nieruchomości gruntowe położone w jednej z najładniejszych miejscowości powiatu nowotomyskiego, a mianowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kościan

Kościan,wielkopolskie

195 000 zł814 m² 239,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam piękną w pełni uzbrojoną działkę budowlaną w miejscowości Racot w okolicy ul. Ogrodowej o powierzchni 814m2 Działka przy krótkiej wewnętrznej ulicy, na jej końcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Mełpin

Mełpin,wielkopolskie

65 000 zł500 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O.O prezentuje na sprzedaż działki rekreacyjne położone w Mełpinie. Miejscowość oddalona o 9km od Śremu oraz 7km od Dolska. Mełpin to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Żurawinowa

Kępa,wielkopolskie

136 400 zł880 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 880 m2 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w Kępie koło Szamotuł, położoną nieopodal lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mełpin

Mełpin,wielkopolskie

357 000 zł4 200 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O.O prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Mełpinie. Miejscowość oddalona o 9km od Śremu oraz 7km od Dolska. Mełpin to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Agrestowa

Sapowice,wielkopolskie

235 000 zł721 m² 325,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 721 m2, sapowice, gm. Stęszew. Przedmiotem oferty jest działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Sapowice. Miejscowość położona nad jeziorem Strykowskim (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

139 000 zł831 m² 167,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O.O prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 831 m2 położoną w Konarskim (gmina Kórnik). Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Głuchowo,wielkopolskie

100 440 zł837 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Reprezentując Biuro apc Nieruchomości chciałbym przedstawić 9 atrakcyjnych działek w Głuchowie (gm. Czempiń), które posiadam w ofercie na sprzedaż. Możliwy jest zakup pojedynczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Bobrowo

Bobrowo,wielkopolskie

269 000 zł36 600 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem oc od transakcji. ( oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Śliwkowa

Łowęcin,wielkopolskie

225 007 zł1 376 m² 163,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Syndyk Masy Upadłości spółki fmt tomteq Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Łowęcinie (krs 0000360848) ogłasza o sprzedaży z wolnej ręki (w trybie konkursu ofert).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Śliwkowa

Łowęcin,wielkopolskie

225 007 zł1 377 m² 163,40 zł/m²

 

 

 

Orliczko,wielkopolskie

275 000 zł5 500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę z linią brzegową jeziora o pow. 5500m2 położoną w miejscowości Orliczko koło Pniew. Nr działki 48.Działka znajduje się przy drodze asfaltowej. Z jednej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij