dowolna

Działki na sprzedaż wielkopolskie - Oferty sprzedaży działek

3 594 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 594 ogłoszenia

54 000 zł1 200 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działkę budowlaną w Grąblinie - o powierzchni 8 ar + 4 ary drogi dojazdowej Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną, położoną w malowniczej wsi Grąblin. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży 4 działki budowlane Działki położone są w malowniczym miejscu w Długich Nowych (k. Długich Starych) ok. 8 km od S5 z łatwym, prostym i szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

29 900 zł1 346 m² 22,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca gdzie mógłbyś odpocząć? Oferujemy działkę na kameralnym kompleksie działek położonym w Puszczy Noteckiej, wśród rozległych terenów zielonych. W ofercie tylko 1.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 114 m² 201,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki z potencjałem w Stawiszynie? Ta nieruchomość to doskonała okazja do stworzenia nowej inwestycji! 1. Opis nieruchomości: prezentujemy działkę o powierzchni 1114 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

141 000 zł1 483 m² 95,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana z warunkami zabudowy - Śmiłów, gm. Nowe Skalmierzyce, działka nr. 5/34 Opis nieruchomości: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1483 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł611 m² 1 471,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentujemy nieruchomość gruntową zlokalizowaną w zachodniej części Poznania w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Ogrody, przy ulicy Wiosennej. Szczegóły oferty: powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 975 m² 70,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana z warunkami zabudowy o powierzchni 1975m2 w miejscowości Chojno (gm. Szczytniki, pow. kaliski). Działka bezpośrednio przy drodze. Media : woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga: zakup bez podatku 2% pcc, ponadto wraz z zakupem klient otrzymuje w cenie pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego, wykonanana osiedlu sieć energetyczną wraz ze skrzynkami elektrycznymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł7 500 m² 146,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt przeznaczony w planie zagospodarowania przestrzennego częściowo pod budownictwo wielorodzinne! Przedmiotem sprzedaży jest grunt o powierzchni 7500 m2, położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł3 118 m² 31,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam ofertę sprzedaży pięknie położonych działek w Łomnicy (gmina Trzcianka) zlokalizowanych bezpośrednio przy ścianie lasu oraz drodze asfaltowej. Niewątpliwym walorem przedmiotowych.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł1 390 m² 517,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą działki w Poznaniu (nowe Miasto, szczepankowo), zlokalizowanej przy ul. Powozowej. Działka jest w trakcie podziału. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł877 m² 136,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane, pod zabudowę mieszkaniową, okolice Ostrzeszowa. Działka 75/2, o powierzchni 877 m2. Do sprzedaży atrakcyjnie położona działka, przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 683 m² 59,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Sompolnie. Nieruchomość zlokalizowana blisko centrum miasta w sąsiedztwie działek budowlanych, zabudowy domków jednorodzinnych oraz obwodnicy miasta. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł842 m² 438,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***atrakcyjna oferta*** skrzynki, gm. Kórnik Na sprzedaż działka budowlana o pow. 824 m2 pod zabudowę jednorodzinną. W drodze prowadzącej do przedmiotowej działki woda, prąd, oraz gaz.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł3 977 m² 176,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3977 m2, położona w Kłecku (powiat gnieźnieński) w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora, w drugiej linii zabudowy. Lokalizacja ta.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 501 m² 99,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną z warunkami zabudowy , w cichej spokojnej okolicy pod lasem , w miejscowości Kamień gm Ceków. o powierzchni 1501 m2 Wszystkie media w drodze

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

191 700 zł1 278 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża działka budowlana - 1278 m - Święciechowa. Na sprzedaż działka o powierzchni 1278 m położona w miejscowości Święciechowa. Działka objęta jest obowiązującym miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł1 400 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka pod zabudowę jednorodzinną. Media.CICHA ULICZKA, MPZP, DACHY PŁASKIE. Ładnie usytuowana działka, 1400 mkw, położona na osiedlu nowych domów jednorodzinnych. Lokalizacja z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest kompleks 21 działek w pobliżu Jeziora Ostrowite, z dojazdem drogą asfaltową, a następnie 70 m. drogą gruntową. Kompleks działek usytuowany jest na wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł8 000 m² 248,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż grunt o powierzchni 0.8 ha. Działka objęta miejscowym mpzp - przeznacza się na cele produkcji, składów i magazynów oraz usług z możliwością lokalizowania obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł1 438 m² 326,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Lusowo, gmina Tarnowo Podgórne Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana, na której słychać śpiew ptaków, pośród powstających domów jednorodzinnych w Lusowie. Działka jest płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 785 m² 56,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje na sprzedaż prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej, położonej w miejscowości Krzekotowice, gm. Pępowo,.

Szczegóły ogłoszenia

277 760 zł3 472 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3472 m2, znajdująca się w Borgowie (pow. Śremski, gmina Śrem), bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 434. Jej położenie zapewnia dogodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł873 m² 143,18 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł20 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kiączyn 2 ha pod nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych Kiączyn Szukasz gruntu, który sam sprzedaje wizję? Ten teren mówi: zaprojektuj osiedle, które ludzie będą pokazywać znajomym. 2 hektary.

Szczegóły ogłoszenia

413 000 zł1 651 m² 250,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Dominanta proponuje do kupna urokliwą działkę budowlaną położoną w Kalwach. Wokół działki pola, niedaleko niewielki las i Jezioro Niepruszewskie. Brak gestej, zwartej sąsiedzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

129 900 zł1 435 m² 90,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną położoną w centrum Kiszkowa, którego okolica charakteryzuje się ciekawym i malowniczym ukształtowaniem z licznymi jeziorami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki w wydanymi warunkami zabudowy, położone w miejscowości Rosocha Kolonia, gm. Golina - zaledwie kilka kilometrów od Konina i jeszcze bliżej do Centrum Goliny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka z częścią stawu, położona we wsi Pięczkowo, w sąsiedztwie rzeki Warty, w otoczeniu przyrody, pól i łąk. Działka posiada dwie drogi dojazdowe.

Szczegóły ogłoszenia

11 141 520 zł21 426 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Teren inwestycyjny 2,14 ha produkcja / magazyny / usługi Jasina | gm. Swarzędz | mpzp 1p/u, 2p/u | media Na sprzedaż kompleks działek inwestycyjnych o łącznej powierzchni 21 426 m (2,14 ha),.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 002 m² 518,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż - działka budowlana 1002 m nad jeziorem Niedzięgiel, powidz-Wybudowanie Oferta sprzedaży obejmuje atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 392 m² 147,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka niezabudowana w Jaraczewie! 1392m 2! nowa cena! Teraz działka dostępna jest w nowej, obniżonej cenie z 223.000,00 zł na 205.000,00 zł Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękne działki budowlane, znajdujące się w malowniczej okolicy, w miejscowości Jeziorki, znajdującej się w pobliżu miejscowości wypoczynkowej Osieczna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Unikalna okazja dla Inwestora - Wybudujemy Budynek Pod Twoje Potrzeby! Wybudujemy budynek według Twoich wytycznych, a Ty będziesz mógł wynajmować powierzchnię użytkową idealnie dopasowaną pod.

Szczegóły ogłoszenia

89 520 zł1 119 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Śmieszkowie świetna lokalizacja, świetna cena! Szukasz miejsca, gdzie zbudujesz swój wymarzony dom? Mamy dla Ciebie 7 działek budowlanych w Śmieszkowie, które są gotowe,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł11 000 m² 53,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Polecam na sprzedaż malowniczo położoną działkę siedliskową w Zbierkowie. Doskonała zarówno na duży dom w pięknym, spokojnym otoczeniu jak i na inwestycję. Zbierkowo jest małą.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł8 539 m² 45,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający! Grunt, działka o pow. 8.539 m2, położona w Wyciążkowie. Dla działki zostały Wydane.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł150 007 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż , działki W m. Cyk. Działki gruntów rolnych o łącznej powierzchni 15,07 ha. Działki znajdują się w miejscowości Cyk, na obrzeżach miasta Piła. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Nądnia, w gminie Zbąszyń, w spokojnej okolicy, w pobliżu Jeziora Zbąszyńskiego. Szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł728 m² 206,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki budowlane na osiedlu jabłonkowym W szydłowie Tytułem oferty są działki zlokalizowane na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Dostępne działki o pow. od.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij