dowolna

Działki na sprzedaż wielkopolskie - Oferty sprzedaży działek

3 596 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 596 ogłoszeń

229 000 zł2 017 m² 113,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Łowęcinie. 0% prowizji Działka rolna 21x96 m w Łowęcinie - idealna pod hodowlę choinek lub inwestycję Lokalizacja: ulica:.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 457 m² 377,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana położona w Tarnowie Podgórnym przy ul.Wesołej. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w Tarnowie Podgórnym -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji - korzystaj z tej wyjątkowej okazji! Dodatkowo oferujemy bezpłatne wsparcie w zakresie pośrednictwa kredytowego, które ułatwi Ci sfinalizowanie zakupu na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Wiórek - gmina Mosina. Działka 515m2 z czego 172m2 w służebności aquanet Numery działek: 302110_5.0023.   _5.0023.95 Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł1 160 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki zlokalizowane w miejscowości Karsy, gm. Stare Miasto. Powierzchnie działek wg koncepcji podziałowej: - działka oznaczona nr 1- ok. 1160m2 -sprzedana - działka oznaczona nr 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny 4,99 ha | Prażuchy Nowe, gm. Ceków-Kolonia Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 4,9928 ha, położoną w miejscowości Prażuchy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rekreacyjna usytuowana w Nagradowicach, gm. Kleszczewo. S P E C Y F I K A C J A Działka na planie prostokąta o wymiarach ok. 19.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł700 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane. Lokalizacja: pniewy, osiedle Kwiatowe, ul. Azaliowa specyfikacja: 1. Numer ewidencyjny działki: 2194 Powierzchnia działki: 989 mkw. 2. Numer ewidencyjny działki:.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 243 m² 193,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1243 m2, zlokalizowana przy ul. Połabskiej 15 w Kaliszu Os. Piwonice. Atrakcyjna lokalizacja na cichym i spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 954 m² 120,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1954 m - Ligota, gm. Kobyla Góra | Media | mpzp | 1h od Wrocławia Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1954 m , położona w spokojnej miejscowości Ligota.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł22 400 m² 20,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| działka o powierzchni 2.2400 ha, znajdująca się koło Skoków w miejscowości Bliżyce-Wysoka. Front działki ma 70 m. Na działce znajdują się ziemie klasy: rivb; rv; psiv. Działka graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki W śmiłowie, gmina kaczory. Osiedle Leśne. Na sprzedaż działki idealne dla poszukujących ciszy i spokoju, położone w bliskim sąsiedztwie lasu i jeziora. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| polecam na sprzedaż teren inwestycyjny, dz.1068/16 zlokalizowany w Tarnowie Podgórnym przy ul. Aroniowej z przeznaczeniem pod zabudowę usługową. Całkowita powierzchnia działki 34 657,6.

Szczegóły ogłoszenia

462 600 zł1 028 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż bardzo ładnie położna działka w doskonałej lokalizacji w podpoznańskich Złotnikach należących do gminy Suchy Las. Działka usytuowana w malowniczej części gminy Suchy.

Szczegóły ogłoszenia

476 000 zł6 800 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o pow. 6800 m2, ( działka gruntu nr 185 w Lędyczku ) zgodnie ze studium uwarunkowań położona na terenie przeznaczonym pod zabudowę usługową - U2. Teren na którym ożna.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 283 m² 167,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w obrębie miasta, w urzekającym otoczeniu lasów i jezior, na nowym osiedlu Przy Szafranowej. Dojazd do osiedla ulicą Ogrodową. Instalacja wodna i kanalizacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł880 m² 147,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 880 m2, położona w spokojnej i zielonej okolicy w obrębie Jaracz (gmina Rogoźno), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł5 180 m² 96,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża Działka na Duży Dom w Śmiglu Jeśli marzysz o przestronnym domu w spokojnej okolicy, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż działka o imponującej powierzchni 5180.

Szczegóły ogłoszenia

266 370 zł2 049 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka budowlana W malowniczej części oleśnicy (gmina chodzież) Oferujemy nieruchomość gruntową o powierzchni 2049 m 2 położona w Oleśnicy (gmina Chodzież).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż Stara Łubianka gm. Szydłowo Na sprzedaż 3 działki budowlane o powierzchniach od 838 do 1070 m 2. Działki zlokalizowane w Starej Łubiance gm. Szydłowo. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod nowoczesny dom z płaskim dachem ? zobacz! Działka o powierzchni 2000 mkw budowlana położona w okolicy ul Gościnnej ustawienie- wschód/ zachód, kształt regularny.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł3 610 m² 163,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka W rogoźnie Oferujemy na sprzedaż atrakcyjnie położoną działkę gruntu o powierzchni 3610 m 2. Działka ogrodzona, o nieregularnym kształcie. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o domu w spokojnej, polskiej wsi, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a nie szum miasta? Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu blisko Poznania, ale z dala od miejskiego zgiełku? Ta oferta to doskonałe połączenie spokoju, zielonego otoczenia i świetnej komunikacji. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż , Kobylnica ul. Gruszczyńska Na sprzedaż działka o powierzchni 4418 m , położona w miejscowości Kobylnica, przy ulicy Gruszczyńskiej. Możliwośc zakupu sąsiedniej działki.

Szczegóły ogłoszenia

12 075 000 zł69 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jeśli szukasz działki z przeznaczeniem pod ag ( przemysłowej ) to ta działka jest idealna dla Ciebie lokalizacja Chludowo to wieś położona w województwie wielkopolskim, powiecie poznańskim,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - na sprzedaż! Pokrzywnica, gm. Szydłowo (13 km od Piły) Powierzchnia: 1000 m . Warunki zabudowy - bezterminowe. Media (woda, prąd)- przy działce. Zjazd z drogi powiatowej +.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł244 m² 942,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 244 m2 położona w miejscowości Biedrusko, gm. Suchy Las, powiat poznański, woj. wielkopolskie. Przedmiotowa działka jest do zabudowy szeregowej, środkowy segment.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 028 m² 58,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Polecam działkę 1028m na terenach jeziora Lubotyńskiego gm. Babiak, powiat Koło. Z działki widać jezioro, gdyż do brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

1 221 000 zł4 884 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 4884 m2, położonej w miejscowości Gortatowo, w malowniczej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

383 000 zł51 000 m² 7,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki rolne o pow. 5,10 ha, objęte w całości miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod teren górniczy. Zakup i sprzedaż bez ograniczeń kowr. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca pod budowę swojego wymarzonego domu, ale nie chcesz tracić czasu na załatwianie mediów, wyburzanie starych zabudowań i oczekiwanie na warunki zabudowy? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

798 700 zł1 363 m² 585,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1363 m | Dopiewiec | przy Lesie Zakrzewskim Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1363 m , położona w Dopiewcu, tuż przy Lesie Zakrzewskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł12 159,82 m² 130,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki na sprzedaż Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą sprzedaży projektowanych działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy (zabudowa mieszkalna jednorodzinna) w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł742 m² 215,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz gruntu pod budowę wymarzonego domu? Interesują Cię kompaktowe kształty i bliskość terenów zielonych? bingo! Na sprzedaż przestronna, zadbana działka budowlana położona w Srocku.