dowolna

Działki na sprzedaż wielkopolskie - Oferty sprzedaży działek

3 594 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 594 ogłoszenia

180 000 zł722 m² 249,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 722 m2 położonej w Słomowie, gmina Września, powiat wrzesiński. Słomowo znajduje się 4 km od centrum Wrześni, 47.

Szczegóły ogłoszenia

127 440 zł1 593 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż działka budowlana W szamocinie. - oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1593 m 2 w Szamocinie, na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł1 748 m² 554,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż rezydencyjną działkę budowlaną położoną w Lusówku u zbiegu ulic, tarnowskiej i Żurawiej. Powierzchnia działki 1748 m . Regularny kształt prostokąta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 002 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną w Lubochni, w niedalekiej odległości od Jeziora Wierzbiczańskiego, jednego z najbardziej urokliwych akwenów w okolicy Gniezna Ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 019 m² 69,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2019 m , położoną w malowniczej miejscowości Brzezie, gmina Babiak. Działka znajduje się w odległości około 350 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow 0,1419 ha, ostrów Wielkopolski, os Zębców - Zacisze. Zapraszamy do zakupu działek budowlanych położonych na Osiedlu Zacisze -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

2 działki - pobiedziska ul. Poznańska Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch atrakcyjnych działek, położonych w doskonałej lokalizacji przy ulicy Poznańskiej. Lokalizacja zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł1 404 m² 202,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Lucinach idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Jeśli marzysz o spokojnym miejscu do życia, otoczonym naturą, a jednocześnie z wygodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 065 m² 84,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka budowlana W chodzieży Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1065 m 2 położoną w Chodzieży, w spokojnej okolicy, z szybkim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł2 498 m² 640,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Polecam do sprzedaży pięć działek nr 996/4, 996/5, 996/6, 996/7, 996/8 (po scaleniu dz. nr 996/20) o łącznej powierzchni 2498m2 (40m x 62m) zlokalizowaną na.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 106 m² 135,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż grunty zlokalizowane w niedalekim sąsiedztwie jeziora Biezdruchowo w Pobiedziskach przy ul. Kiszkowskiej. Lokalizacja: teren zlokalizowany w rozwojowej części miasta, na.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł3 200 m² 249,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż dużą działkę o wielkości ok. 3200M, położoną w Wargowie, gmina Oborniki. Wargowo znajduje się 19km na północ od Poznania, dogodny dojazd trasą 11 lub pociągiem.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł35 178 m² 17,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka W chodzieży Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa w Chodzieży o powierzchni 3,5178 ha. Działka zagospodarowana - staw rybny zarybiony karpiami.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 100 m² 172,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję cztery działki budowlane o powierzchni 1100m2 każda, zlokalizowane w miejscowości Rosocha-Kolonia, gmina Golina, powiat koniński. Dla wszystkich działek zostały wydane.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł10 000 m² 27,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka siedliskowa O pow. 1ha zabrodzie, gm. Szydłowo Malowniczo położona działka w sąsiedztwie rzeki Piławy, granicząca z lasem. Idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

806 190 zł2 443 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej (nr geodezyjny 406/6), zlokalizowanej w Głuchowie (gm. Komorniki), u zbiegu trzech ulic gminnych:.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł29 000 m² 24,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie przylegające do siebie działki 2,90 ha, okolice drogi krajowej nr 11 Nieruchomość położona w spokojnej okolicy, w niedużej odległości od drogi krajowej nr 11, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Swarzędzu 598 m , z pozwoleniem na budowę domu wolnostojącego jednorodzinnego. Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana nr 2178/4.

Szczegóły ogłoszenia

731 850 zł2 091 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 2091 m , położona przy ul. Bławatkowej w Kobylnicy (gmina Swarzędz). Najważniejsze informacje o działce: powierzchnia 2091.

Szczegóły ogłoszenia

905 400 zł1 509 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Poznaniu Pokrzywno, ul. Ropczycka Oferowana działka o regularnym kształcie i płaskim ukształtowaniu terenu położona jest w spokojnej, rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

1 209 000 zł1 359 m² 889,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam działkę budowlaną dla konesera o pow, 1359m2 szer 312m dł 45m ,z planem zagospodarowania,( dom II kondygnacyjny + garaż wolnostojący), nieogrodzona, media -prąd, wodą gaz, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł1 600 m² 293,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę w Poznaniu o powierzchni 1600 m2 na parking. Plan obowiązujący na ten terenie jest na zieleń i parkingi.( bez możliwości zabudowy ) Idealne miejsce na parking strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł1 132 m² 1 500,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki zabudowanej domem wolnostojącym w doskonale skomunikowanej części Plewisk, tuż obok granic administracyjnych Poznania. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 588 m² 94,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji i pcc - faktura vat. Marzysz o własnym domu w malowniczej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Kupujący nie ponosi żadnej prowizji, a my zapewniamy kompleksową obsługę na.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł58 200 m² 94,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gospodarstwo znajduje się w cichej , spokojnej okolicy, po sąsiedzku jeden sąsiad , kolejne zabudowania dopiero w odległości 500m Przy domu znajduje się mały ogród zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł10 260 m² 204,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Teren inwestycyjny 10 260 m | Ociąż | dk25 | 2 wjazdy | pozwolenie na halę Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o łącznej powierzchni 10 260 m , zlokalizowana w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 2,8395 ha, zlokalizowane w obrębie Szymanowa ulicy Kowalikowej (gmina Rawicz). Oferta łączy w sobie bezpośredni potencjał budowlano-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

4 803 480 zł21 834 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, niezabudowana, zlokalizowana w Nowym Tomyślu, w skład której wchodzi 6 sąsiadujących ze sobą działek. - łączna powierzchnia działek to 21.834 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł5 781 m² 250,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

********** zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość ********** W malowniczym otoczeniu jezior i lasów znajduje się wyjątkowe miejsce na Twój wymarzony dom! osa.

Szczegóły ogłoszenia

52 920 zł882 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż nieruchomość gruntowa W chodzieży Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki w Chodzieży o powierzchni 882 m 2. Nieruchomość znajduje się przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł2 876 m² 69,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka mieszkaniowo- usługowa, przy parku, wz, zdziechowice / środa wielkopolska pełne media, warunki przyłączeniowe Działka budowlana (2876 mkw)w miejscowości Zdziechowice, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł22 500 m² 15,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotowa działka obejmuje grunty rolne klasy R iva, r ivb, rv, rvi Większa część działki od strony drogi krajowej (wschodu) płaska na planie prostokąta o wymiarach ok. 370 x 38.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gołąbki działka budowlana! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości Gołąbki gmina Trzemeszno - oddalona 22 km od centrum Gniezna, tylko 12 km od Trzemeszna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł1 281 m² 292,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż działkę położoną nad Jeziorem Chrzypskim w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 500 m2 zabudowana drewnianym domkiem letniskowym, zlokalizowana w malowniczej miejscowości wypoczynkowej Adamowo, gm. Kleczew, położona.

Szczegóły ogłoszenia

132 875 zł1 063 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana W byszkach spełnij marzenie o własnym domu! Działka położona w malowniczej miejscowości Byszki to idealne miejsce do zbudowania wymarzonego domu dla całej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 029 m² 262,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł35 000 m² 71,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Rezerwacja Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 35 000 m , położona w otoczeniu lasu, doliny i w pobliżu jeziora w spokojnej części aglomeracji poznańskiej, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł12 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano - inwestycyjna kępno ul. Bohaterów Września Biuro kwadrat prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną (wg Studium uwarunkowań) w miejscowości kępno. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 472 500 zł9 890 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Możliwość kupna działki o innej powierzchni, minimalna powierzchnia działki 3500m2. Działka usługowo - przemysłowa o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł223,17 m² 3 472,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szydłowo Przedmiotem oferty jest działka gruntu o pow. 4834m2 zabudowana halą magazynową (w trakcie budowy) Hala magazynowa konstrukcji stalowej o pow. 223,17m2. Według projektu składająca.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij