dowolna

Działki na sprzedaż wielkopolskie - Oferty sprzedaży działek

3 593 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 593 ogłoszenia

1 102 400 zł4 240 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę - funkcja medyczna | Gniezno, ul. Orcholska Szukasz gruntu, który pozwala zacząć inwestycję od razu, a nie za kilka miesięcy? Ta oferta eliminuje.

Szczegóły ogłoszenia

9 694 000 zł26 200 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę usługową w Poznaniu tuż przy A2 (ul.Sokalska) Teren jest objęty obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego - UCHWAŁA NR LVIII/898/VI/2013(oznaczenie w planie.

Szczegóły ogłoszenia

274 400 zł1 372 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są działki położone w niezwykle atrakcyjnym miejscu, na zagospodarowanym osiedlu Natura. W ofercie działki: 18/71- pow. 1397m2, 18/72- pow. 1372m2, 18/73-1426 m2, 18/77-2064.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł1 240 m² 119,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

A może to Twoje miejsce? Parcela o 1240 m2, oddalona 1250 m. od Jeziora Powidzkiego w cenie 124 000 zł.Działka położona w Kosewie, historycznej wsi, sięgającej korzeniami XIV wieku.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł9 500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka rolna w Szałe k. Kalisza - cisza, natura i potencjał Lokalizacja: szałe, gm. Opatówek, powiat kaliski - wyjątkowo urokliwa okolica, blisko terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 640 000 zł1 133 m² 1 447,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość: wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1133 m w prestiżowej dzielnicy Grunwald - Junikowo przy ul. Przepiórczej w Poznaniu - z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł3 700 m² 68,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlano - rekreacyjna o pow. 3700 m2 przy lesie, w gminie Bralin - 10 km do Kępna, 20 km do Sycowa, 80 km od Wrocławia. Spokojna okolica, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta zarezerwowana Prezentujemy Państwu do zakupu bardzo ciekawą i atrakcyjną działkę o powierzchni 1195 m2, położoną przy ul. Trzemeszeńskiej w Gnieźnie na terenie dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł87 300 m² 7,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż jedyna w swoim rodzaju nieruchomość w skład której wchodzą wody stojące oraz lasy! Jezioro polodowcowe Cygańskie Doły drugie z kompleksu trzech jezior, powierzchnia 7,66.

Szczegóły ogłoszenia

203 550 zł885 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu bardzo ciekawą nieruchomość, jaką jest działka budowlana o powierzchni 885 m2, położona tuż przy granicy miasta Gniezna i Piekar, leżąca jednak już na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 432 m² 131,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka z warunkami zabudowy, projektem i pozwoleniem na budowę, sypniewo, gmina Margonin. Tytułem oferty jest płaska działka o powierzchni 1432 m z wydaną decyzją o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł6 123 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, na sprzedaż działka rolna objęta miejscowy planem zagospodarowania przestrzennego, v i VI klasa bonitacyjna. 6123 m2. Położenie: droga Mechlin - Dąbrowa k/ Śremu Naprzeciwko las,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż 1,63 ha, do podziału na działki, w m. Korzecznik gm. Kłodawa nad jeziorem Korzecznik, to jest już woj. wielkopolskie, na południe od Izbicy Kujawskiej, włocławka, na działce jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zacharzew ul. Świerkowa, gm. Ostrów Wielkopolski Na sprzedaż działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o symbolu (C3.19 MN/2001) z przeznaczeniem terenu pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

116 000 zł1 004 m² 115,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnie usytuowanej działki, zlokalizowanej w Koninie, obręb Starówka. Powierzchnia i kształt działki: działka o nr ewidencyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 386 m² 101,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Poszukujesz dla siebie i dla swojej rodziny działki budowlanej w spokojnej miejscowości zaledwie 10 km od miasta Kępno? Chciałbyś/abyś zamieszkać na tworzącym się nowym i młodym.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 463 m² 224,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie natura nie jest tylko widokiem za oknem, ale częścią Twojego ogrodu? Marzysz o domu w otulinie drzew, gdzie poranną kawę wypijesz w głębokim cieniu sosny,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 152 m² 169,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu do sprzedaży działkę o powierzchni 1252 m zlokalizowaną w Manieczkach na Osiedlu Słowiańskim, w bliskiej odległości od Śremu. Oferta jest bardzo ciekawą.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 500 m² 186 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1500 m 2 położona w miejscowości Szydłowo, 4 km od Piły. Uzbrojenie: prąd, woda Dojazd: - 10 minut od centrum Piły drogą asfaltową, - wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł5 181 m² 289,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Doskonała lokalizacja dla twojego biznesu Na sprzedaż działka o powierzchni 5181 m 2 znajduje się w Pile, przy ulicy Przemysłowej. Ta wyjątkowa lokalizacja sprawia, że jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł35 000 m² 71,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka przy terenach leśnych, blisko jeziora, z projektem, gruszczyn możliwość zakupu mniejszego terenu! : np 2500 mkw, lub 1,15 ha, unikatowa nieruchomość gruntowa dla klienta premium.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szukasz działki na swój nowy dom pod miastem, z szybkim dojazdem do centrum? Mam właśnie dla Ciebie taką ofertę! Działka budowlana o pow. 1584 m2 (szerokość 14,7-30,6 m/długość 72,7 m),.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 180 m² 66,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna o pow. 1180 m2, ( działka gruntu nr 191/8 w Lędyczku ) położona na terenie przeznaczonym pod zabudowę letniskową z możliwością całorocznego użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

359 720 zł1 058 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o pow. 1058 m2 Dachowa gmina Kórnik. Działka położona w bardzo atrakcyjnym cichym miejscu, cichym a jednocześnie blisko Poznania. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

74 640 zł1 244 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położona w Grylewie o powierzchni 1244 m2, cena za 1 m2 to 60 złotych. W cenie działki udział w drodze dojazdowej wewnętrznej. Współpraca.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł1 218 m² 287,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w Strzałkowie w bardzo dobrej lokalizacji z aktywnym pozwoleniem budowlanym i rozpoczętą budową domu jednorodzinnego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł5 676 m² 105,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna na sprzedaż - łęgowo, gm. Wągrowiec Szukasz gruntu pod rozwój swojej firmy? Ta oferta może być strzałem w dziesiątkę! Lokalizacja: łęgowo, gm. Wągrowiec - zaledwie 1 km.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł701 m² 136,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy do sprzedaży działkę w spokojnej okolicy. W bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Warty i Puszczy Noteckiej. Nieruchomości zlokalizowane są w Obrzycku 2 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 198 m² 116,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu blisko jeziora, ale wciąż w zasięgu Poznania? Ta działka to gotowy plan na spokojne życie wśród zieleni. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1298 m z.

Szczegóły ogłoszenia

349 650 zł777 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Noble Estate polecają na sprzedaż działkę budowlaną (nieruchomość niezabudowaną) - znajdującą się pod adresem Kobylniki, gmina Rokietnica działka nr 156/43 Przedmiotem oferty jest.