dowolna

Działki na sprzedaż wielkopolskie - Oferty sprzedaży działek

3 593 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 593 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż przestronną działkę o powierzchni 1530 m , położoną w spokojnej miejscowości Damasławek w powiecie Wągrowieckim - idealnej dla osób ceniących ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł2 150 m² 179,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Odkryj Swój Raj nad Gwdą: wyjątkowa Działka Budowlana w Pleceminie! Marzysz o ucieknięciu od zgiełku miasta i życiu w harmonii z naturą ? Szukasz idealnego miejsca, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł19 955 m² 93,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż grunt inwestycyjny deweloperski pod budowę domów jednorodzinnych lub dwulokalowych. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej okolicy w pobliżu lasku pod Wolsztynem.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł22 300 m² 35,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka siedliskowa O pow. 2,23ha zabrodzie, gm. Szydłowo Malowniczo położona działka w sąsiedztwie rzeki Piławy, granicząca z lasem. Idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł3 879 m² 108,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka mieszkaniowo - usługowa w centrum Gołańczy - atrakcyjna lokalizacja Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną położoną w samym centrum Gołańczy, w powiecie wągrowieckim,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Grunt ze stawem na sprzedaż długa wieś gm. Wągrowiec działka budowlana na sprzedaż pod wągrowcem Przedmiotem sprzedaży jest działka o pow. 1 800m 2 w miejscowości Długa Wieś gm.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szukasz bezpiecznego gruntu pod inwestycję w odnawialne źródła energii? Prezentujemy unikatową działkę nr 161/1 w miejscowości Krągola Pierwsza (gmina Stare Miasto), która.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł1 061 m² 90,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Stobno ul. Lipowa - działka gruntu o przeznaczeniu budowlanym o powierzchni 1 061 m 2 - teren płaski, ogrodzony z dwóch stron - dojazd drogą asfaltową z drogi Piła - Trzcianka -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Brzezno zlokalizowanej na granicy gminy Kaźmierz oraz gminy Tarnowo Podgórne. Z zaznaczonego terenu planowane do wydzielenia są.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł810 m² 197,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Osiniec. To propozycja dla osób, które szukają miejsca pod budowę domu w spokojnym otoczeniu, z dala od zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1185 m z warunkami zabudowy | Krępsko, gm. Szydłowo Tytułem oferty jest działka w kształcie prostokąta o wymiarach 25 x 47,40 m w Krępsku w Gminie Szydłowo. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka o pow. 804 m2, zlokalizowana w Tarnowie Podgórnym przy cichej i spokojnej ul. Ostróżkowej. Działka nr: 577/11 Wymiary: szer. 22 m x dł. 36.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł864 m² 399,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 864 m - Osieczna, stanisławówka. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Osieczna - Stanisławówka , w spokojnej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł1 136 m² 129,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną nr 31/2 zlokalizowaną w Konarzycach. Konarzyce to wieś położona w województwie wielkopolskim, w powiecie śremskim, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł20 200 m² 39,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam bardzo malowniczo położoną działkę ze stawem o pow 20200m2, , grunt rolny z planem zagospodarowania (pod rekreację lub budowę domów o pow zabudowy do 30% wys. do 10m ,istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 955 m² 358,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu działkę budowlaną w Rydzynie nad Zalewem. Powierzchnia działki: 1 955 m2 Działka w większości zadrzewiona. Istnieje możliwość zmniejszenia drzewostanu na koszt obecnego.

Szczegóły ogłoszenia

156 240 zł864 m² 180,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną w Szewcach, 6km od Opalenicy, 5km od Buku. Działka o powierzchni 864 mkw z szerokim frontem ( ok 58 m) położona we wsi Szewce gmina buk. Idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 597 000 zł40 952 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka z własnym stawem i dostępem do rzeki Wełna Połącz się z naturą to może być Twoje miejsce na ziemi Kochasz tereny zielone i wodę? Szukasz miejsca dla Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 665 m² 90,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na sprzedaż - Wymysłowo k. Gniezna Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1665 m (16,65 ar) położona w Wymysłowie, tuż obok Gniezna. To doskonałe miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł2 000 m² 255 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Leszno - lasocice - S5 Oferujemy działki o pow. 1,7 - 2,1 ha przeznaczone pod usługi/przemysł na podstawie warunków zabudowy Działki zlokalizowane są tuż przy powstającym najnowocześniejszym.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł3 001 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaoferować Państwu urokliwą działkę o powierzchni 3001 m2, która znajduje się na malowniczym pagórku, w otoczeniu pól i zieleni, z dala od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej i rozwijającej się części miejscowości Szydłowo (powiat pilski), w rejonie ulicy Pogodnej / Sportowej, tuż za stacją.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł826 m² 139,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry! Zapraszam Państwa do zakupu działki budowlanej o powierzchni 826 m2, położonej w Skokach (powiat wągrowiecki). Małe miasteczko pozwala załatwić wszystkie codzienne sprawy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z bezterminowymi Warunkami Zabudowy pod dom wolnostojący. Dla działki wydano również odrębne wz pod budynek handlowo-usługowy oraz pod budowę dwóch budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł5 600 m² 35,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szukasz dużej działki budowlanej w spokojnym miejscu wśród ciszy i natury? Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej położonej w Wyszynie przy ulicy Dojazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 030 m² 198,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 3030 m2, położona w Zalasewie przy ulicy Piknikowej. Działka o regularnym kształcie o wymiarach 47m / 65m. Dla nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł5 521 m² 59,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Prime-nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową, malowniczo położoną działkę z potencjałem zabudowy Twoje miejsce na ziemi tuż przy Zalewie Murowaniec! Jeśli marzysz o zamieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna Działka inwestycyjna położona 5 km od nowotomyskiego węzła autostrady A2 w Miedzichowie.do której zostały wydane Warunki Zabudowy dla budynku biurowo-administracyjnego oraz hali.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł3 000 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sady, działka 3000 m2 przeznaczona w planie miejscowym jako teren inwestycyjny, aktywizacja gospodarcza. Działka doskonale skomunikowana, leżąca w sąsiedztwie firm Hammer, stihl.

Szczegóły ogłoszenia

82 610 zł751 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż działki budowlane w cichej i przyjemnej okolicy! Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Gorzuchowo. Około 3,5 km od Kłecka - gdzie dostępne wszystkie potrzebne.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł22 794 m² 52,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz dużej działki inwestycyjnej w zachodniej części województwa wielkopolskiego, usytuowanej przy osi Warszawa-Poznań-Berlin? Wykorzystaj szansę na zakup tej wyjątkowej nieruchomości!.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł3 139 m² 36,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Polecam ofertę sprzedaży pięknie położonej działki o powierzchni 3139 m2 w Łomnicy (gmina Trzcianka) zlokalizowana bezpośrednio przy ścianie lasu oraz drodze asfaltowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł642 m² 669,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 642 m , położona w dzielnicy Wola w Poznaniu, z przeznaczeniem zarówno pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, jak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Puszczykowo - ul. Cyryla Ratajskiego w pobliżu Wielkopolski Park Narodowy , niepowtarzalna działka budowlana o pow. 1200 m2 , działka w drugiej linii zabudowy , wydane warunki zabudowy pod.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 zł1 129 m² 33,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Jesteś zainteresowany budową domu i szukasz urokliwego miejsca do zamieszkania - ta oferta jest dla ciebie! Działka budowlana - dąbrowa gmina Brudzew Przedstawiamy na sprzedaż dz iałkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

2 228 000 zł3 653 m² 609,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Trójka Nieruchomości prezentuje działkę budowlaną + część przeznaczona na zieleń urządzoną o łącznej powierzchni 3 653 m2 położoną nad samym jeziorem w malowniczej, cichej części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe prime-nieruchomości oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

183 480 zł1 668 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną z Miejscowym Planem Zagospodarowania! Nieruchomość zlokalizowana w Lulkowie. Działka o powierzchni 1668 m2. Plan przewiduje budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł24 900 m² 11,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest las o powierzchni ok 2,5 ha, usytuowany w miejscowości Chłądowo w pobliżu Witkowa, z dojazdem asfaltowym. Las składa się z zdecydowanej większości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana podstolice, gmina budzyń Nr działki: 226/2 Powierzchnia: 1207 m Atrakcyjna działka objęta mpzp Przeznaczenie w planie: 2mn - teren zabudowy mieszkaniowej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij