dowolna

Działki na sprzedaż wielkopolskie - Oferty sprzedaży działek

3 596 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 596 ogłoszeń

319 000 zł843 m² 378,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Spokój, przestrzeń i wygoda codziennego życia - właśnie takie są działki budowlane w Napachaniu. To propozycja dla osób, które marzą o własnym domu z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł18 734 m² 693,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż dochodowa działka inwestycyjna zabudowana obiektem dealerskim, swadzim k. Poznania, trasa S11. Cena: 13.000.000 PLN netto za całość ale istnieje możliwość sprzedaży działek odrębnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 900 zł925 m² 3 243,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Piątkowo pod Blok! dla Dewelopera! działka planem zabudowy Inwestycyjna! Dewelopera dla Piątkowo pod Blok Sprzedam działkę z miejscowym panem planem zabudowy pod dom wielorodzinny - Blok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ta działka w Czerniejewie to coś więcej niż grunt to początek Twojego miejsca na ziemi. Doskonale położona działka Zlokalizowana w rozwijającej się, spokojnej części Czerniejewa, ta.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł809 m² 166,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną Uzbrojona Cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetnie położona działka pod zabudowę mieszkaniowo-usługową o pow. 651m2 w powidzu przy ul. Kolejowej. Na terenie na którym położona jest nieruchomość nie ma aktualnego planu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana nr 4149/6 o pow. 938 m2 naprzeciwko Gościńca nad Dwoma Stawami przeznaczona pod teren zabudowy usługowej z prawem lokalizowania budynków mieszkalnych - symbol.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę, które znajduje się w miejscowości Tarnówka, ul. Fabryczna nr 90/19. Powierzchnia działki to 10 ar. Równy teren, bez zakrzaczeń. W pasie drogi podłączenie do wody oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Noble Estate polecają na sprzedaż prawo do dzierżawy działki rekreacyjnej (rod Zakątek). To właśnie tutaj, przy ścianie lasu, znajduje się urokliwa działka o pow. 396 m2 gdzie.

 

 

 

 

 

 

Kształt:prostokąt

Oferuję wyjątkową, ustawną działkę o powierzchni 1457m2, objętą Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Przeznaczenie pod zabudową gospodarczą i mieszkaniową symbol 1agr.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka pod twoje wymarzone domy niekursko, gmina trzcianka Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikatową ofertę sprzedaży przestronnej działki o powierzchni 7781 m2, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Oferta tylko W naszym biurze! Na sprzedaż działki pod zabudowę położone w atrakcyjnej części Śmigla. Numery geodezyjne sprzedawanych działek to:   m2: 24,65 m x 39,90.

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł7 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zabudowanej przeznaczonej w mpzp pod budownictwo jednorodzinne. Lokalizacja: glinno, ul. Grudniowa specyfikacja: numer ewidencyjny:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowalna o pow. 1.348 m2 w urokliwej miejscowości Wąsowo koło Nowego Tomyśla. O niepowtarzalnym klimacie miejscowości Wąsowo świadczy fakt, że w jej centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy ładną działkę usługowo-mieszkaniową (nr 562/1) położoną w Konarzewie przy ulicy Kościelnej (zaraz koło przedszkola). Konarzewo to bardzo przyjemna i wygodna do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł28 500 m² 4,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki rolne - łąki trwałe, atanazyn gm. Szamocin. Łączny obszar zbywanej nieruchomości to 2,85 ha. Użytki przedstawiają się następująco: działka numer 127 Łąki trwałe łv -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Nie pobieramy prowizji od Kupujących! Z pełnym bezpieczeństwem i profesjonalizmem - nasza firma posiada aktualną licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz ubezpieczenie od.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 000 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową, zabudowaną budynkiem mieszkalnym dwulokalowym. Lokalizacja: obra, ul. Szeroka, gm. Wolsztyn, powiat Wolsztyński specyfikacja: wymiary: ok 43 m x 70.1.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł1 040 m² 519,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Szukasz miejsca, gdzie miasto ustępuje miejsca naturze? Odkryj wyjątkową przestrzeń na prestiżowym poznańskim Morasku. Przy ulicy Okolewo czekają na Ciebie dwie działki budowlane, które łączą.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 200 m² 118,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2200 m (0,22 ha) położona w miejscowości Laski, gmina Trzcinica, powiat kępiński, woj. wielkopolskie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 040 m² 81,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1040 m2, zlokalizowana w miejscowości Rosocha, gm. Golina. Przeznaczenie działki i wymiary: dla działki wydana decyzja o warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 897 m² 200,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana nr 4149/4 o pow. 1897 m2 naprzeciwko Gościńca nad Dwoma Stawami przeznaczona pod teren zabudowy usługowej z prawem lokalizowania budynków mieszkalnych - symbol.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana - Poznań - Szczepankowo Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 711 m (wymiary ok. 20 35 m), położona w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłacznosć. Na sprzedaż duża działka w Katarzynkach. Usytuowana przy drodze głównej -ul. Gruszczyńska. Powierzchnia 1500 m2- 320 000zł Działka znajduje się w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 200 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki rolne o powierzchni około 12 arów w powiecie kolskim, gmina Babiak, obręb Bogusławice. Działki wyodrębnione z działki o numerze 253/4. Do działek zostały.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 279 m zlokalizowana w centrum Koła, w rejonie ul. Wojciechowskiego. To propozycja dla inwestora poszukującego nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł695 m² 185,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna działka o powierzchni 695 m2, położona w dynamicznie rozwijającej się części gminy Buk. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł100 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wrzesińska nieruchomości oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni ok 11 ar, położoną w Rudzicy w przepięknej lokalizacji, nad samym kanałem, co daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł708 m² 494,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Czerwonaku nr 45 oraz 46 o pow. 708 m , ul. Łącznik. Blisko pełnej infrastruktury oraz blisko natury. Dostępne są również pozostałe sąsiedzkie.

Szczegóły ogłoszenia

129 585 zł815 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ruszyła sprzedaż drugiej części działek budowlanych w Wojnowie! Oferujemy Państwu działki budowlane w pobliżu jeziora i lasu 25 km od granic Poznania. Rodzaj działki: budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

= = = na sprzedaż działka budowlana = = = wydane warunki zabudowy = = = Na sprzedaż działka położona w Biskupicach na terenie gminy Dominowo (powiat średzki). Działka o powierzchni 686 m2.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 311 m² 266,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana 1311 m | radzewo gmina kórnik narożna | asfalt z dwóch stron | ogrodzona | blisko natury i Poznania Na sprzedaż atrakcyjna, narożna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 779 m w malowniczym krajobrazie Wiatrowa- w miejscowości Wiatrowo Las. Miejsce to jest wyjątkowo zielone, ciche. Blisko rozlewisko rzeki Wełny, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży grunty rolne o powierzchni 2,60 h . Ziemia jest położona w miejscowości Opatówek. Na działce znajdują się stare zabudowania: dom i budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1410 m z własnym wjazdem - Tarnowo Podgórne Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1410 m , położona w Tarnowie Podgórnym, w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 900 zł8 406 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt o powierzchni 8406 m2 w doskonałej lokalizacji w miejscowości Stęszew w powiecie poznańskim - jedynie ok. 25 km od centrum Poznania. Działka położona jest wokół istniejącej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł800 m² 311,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka nad jeziorem w miejscowości Góra, gm. Pobiedziska Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna o powierzchni 800 m , położona w malowniczej miejscowości Góra.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 169 m² 110,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Spławie, gmina Golina, powiat koniński. Wydane prawomocne warunki zabudowy pozwalają na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną. Lokalizacja: miejscowość: gaj Wielki Gmina: kaźmierz, powiat: szamotulski, woj. wielkopolskie. Specyfikacja: numer ewidencyjny działki: 127/7 Powierzchnia.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij