dowolna

Działki na sprzedaż wielkopolskie - Oferty sprzedaży działek

3 594 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 594 ogłoszenia

220 000 zł1 198 m² 183,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana mieszkaniowo-usługowa o powierzchni 0,1198 ha, zlokalizowana w Koninie, przy ul. Kolskiej. Przeznaczenie i nr działki: działka nr 686 położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

60-003 Poznań (grunwald - Junikowo) ul. Wołczyńska, gm. Poznań, pow. poznański, woj. wielkopolskie. Media: prąd, woda, gaz, w ulicy. Brak planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka Gruszczyn, ul. Torfowa - 3200 m2 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnej działki o powierzchni 3200 m2, położonej w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł115 200 m² 8,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferuje na sprzedaż nieruchomość leśną o powierzchni 11,52 ha położoną w Łowyniu, gmina Międzychód. Powyższa nieruchomość położona jest w Krainie Wielkopolsko-Pomorskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka o powierzchni 4410 m Oferuję Państwu do sprzedaży działkę numer 22/4 zlokalizowaną w Pyszącej przy ul. Rycerskiej (woj. wielkopolskie, powiat śremski, gmina Śrem).

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł951 m² 757,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlano-usługowa o pow 951m2 położona w bardzo czytelnej lokalizacji , doskonale skomunikowana, szer 20m2 dł 48m,.z pozwoleniem na budowę budynku handlowo=biurowego lub.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł973 m² 328,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się w zamkniętej enklawie pod lasem, 800 metrów od dzikiej plaży jeziora Kowalskiego, do której z osiedla prowadzi leśna ścieżka. Dla działki wydano prawomocne Warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 2,5 ha, położona w miejscowości Brzezińskie Holendry, gmina Krzymów. Fantastyczna lokalizacja - zjazd w drogi krajowej nr 92 bezpośrednio na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przy drodze wojewódzkiej nr 470 na granicy miasta Turek woj. wlkp do kupna działka inwestycyjna pow. 20ar wymiary około około 58mx30m. Na nieruchomość wydana została Decyzja o warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

712 000 zł800 m² 890 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki - poznań, szczepankowo Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i rozwijającej się części Poznania - Szczepankowo. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

715 500 zł2 862 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Polecam do sprzedaży działkę nr 134/1 o powierzchni 2862m2 (86m x 33m) zlokalizowaną na osiedlu działek rezydencjonalnych "przy Dębach" w Rogalinie (gm. Mosina).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowo atrakcyjna działka pod zabudowę mieszkaniową Lokalizacja: ~ Wierzyce ~ Niespełna 2 km od trasy S5 ~ Niespełna 200 m. od lasu ~ 30 km. do Poznania ~ 16 km do Gniezna Sąsiedztwo: ~ Zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł26 107 m² 9,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż malownicza działka w Miałach, gm. Wieleń - 2,6107 ha Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki o powierzchni 2,6107 ha , położonej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 270 m² 88,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana z mpzp w Lubaszu - 2270 m pod dom i działalność gospodarczą Na sprzedaż działka o powierzchni 2270 m , położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł1 606 m² 260,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na sprzedaż, jezioro. Złotów Zapraszam do zakupu działki budowlanej o pow. 1606m2, położonej przy ul. Jagiełły w Złotowie, położonej W pierwszej linii od brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja : Uścikówiec, gm. Oborniki - 3 km do Obornik, 17 km do Szamotuł, 39 km do Poznania Nr działek : 75/3 oraz 75/4 Typ działki: budowlana Powierzchnia: każda po 1000 m Dojazd: działki.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł16 200 m² 19,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o pow. całkowitej 16 200 m2 na sprzedaż w Swadzimiu w gminie Tarnowo Podgórne. Położona jest przy zachodniej obwodnicy Poznania z dojazdem drogą serwisową asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 064 m² 234,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o numerze ewidencyjnym 219/23, położoną w Nowym Tomyślu/ Paproć. Nieruchomość o powierzchni 1064 m stanowi doskonałą propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł640 m² 93,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną, w ciekawej i pięknej okolicy! Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Gałczynek - oddalona około 15 minut od Trzemeszna. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł600 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną przy ul. Wrocławskiej o pow. 600 m2 przy drodze asfaltowej : prąd ok 20 m, woda , kanalizacja, doskonała lokalizacja. Wym. 24x28 Nr oferty 429/dz/b

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł11 200 m² 80,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjnie położoną działkę inwestycyjną o powierzchni 1,12 ha, usytuowaną w dynamicznie rozwijającym się obszarze Kraśnica gm. Golina. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 093 m² 237,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1093 m , położona w spokojnej części miejscowości, przy ulicy Droga Kotuńska. Nieruchomość objęta jest aktualnym.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł905 m² 54,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położona w niewielkiej miejscowości Łekno, niedaleko Wągrowca. Współpraca z nami - kupując tę nieruchomość, zyskujesz kompleksową opiekę prawną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

24 250 000 zł121 250 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa pod przemysł , trzcielin, dopiewo obiekty produkcyjne, składy magazyny Nieruchomość gruntowa o powierzchni 12,125 ha. położona w miejscowości Trzcielin gminie Dopiewo.

Szczegóły ogłoszenia

732 060 zł4 067 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gotowy Projekt Deweloperski: żabno, gm. Brodnica Wyjątkowa działka z pozwoleniem na budowę na 6 lokali mieszkalnych o pow. użytkowej 110,7 m każdy! Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

628 680 zł806 m² 780 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow. 806m2 , prąd, woda, gaz i kanalizacja w ulicy w pewnej odległości od działki , działka nieogrodzona.,położona wśród nowych domów. (właściciel ma 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wstęp Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej położonej w Zakrzewie przy ul. Łąkowej. To propozycja dla osób, które chcą wybudować dom w spokojnym, uporządkowanym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej przy ul. Marszewieckiej w Marszewcu (gm. Oborniki). N I E R U C H O M O Ś Ć Numer.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 225 m² 407,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Czerwonaku nr 47 o pow. 1 225 m , ul. Łącznik. Blisko pełnej infrastruktury oraz blisko natury. Dostępne są również pozostałe sąsiedzkie działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł2 241 m² 557,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2241 m , położona w gminie Pobiedziska, bezpośrednio przy linii brzegowej jeziora - to unikalna oferta dla osób ceniących ciszę, naturę.

Szczegóły ogłoszenia

181 940 zł1 654 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka budowlana W malowniczej części krępska (gmina szydłowo) Przedmiotem oferty jest działka budowlana w Krępsku (województwo wielkopolskie, powiat pilski, gmina Szydłowo).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż wyjątkowa działka z Warunkami Zabudowy i pozwoleniem na budowę pod siedlisko o powierzchni 11 508 m2 (1,1508 ha), położona w miejscowości Nowa Róża, w gminie Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

= = = na sprzedaż działka budowlana = = = wydane warunki zabudowy = = = Na sprzedaż działka położona w Biskupicach na terenie gminy Dominowo (powiat średzki). Działka o powierzchni 686 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana na sprzedaż - Szydłowo, gmina Szydłowo Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 698 m , zlokalizowana w atrakcyjnej i dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł7 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka oddalona około 5 km od Kalisza w Zagorzynie o pow. 7000 m2 z możliwością wybudowania hali o pow. ok 3000 m2. Istnieje mozliwośc powiększenia działki o kolejne 6300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest kompleks wyjątkowo atrakcyjnych działek budowlanych, w poszukiwanej lokalizacji przy ul. Kokoszki w Gnieźnie Lokalizacja: ~ Gniezno, ul. Kokoszki ~ trasa nr 15,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 598 m² 54,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz ziemi, na której wybudujesz swój dom marzeń to zapraszamy do zapoznania się z tą nieruchomością. 1. Opis nieruchomości: na działce o powierzchni 3598 m postawiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 300 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatnego pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 600 zł3 654 m² 601,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych w Poznaniu (szczepankowo) przy ulicy Glebowej (nr ew. działki 22/2 oraz 22/3, obręb Spławie). Na sprzedaż dwie.

Szczegóły ogłoszenia

380 420 zł1 654 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są dwie działki usługowe znajdujące na osiedlu Kawiary w Gnieźnie. Kawiary to rejon zarówno zabudowy jednorodzinnej, jak również siedziba wielu mniejszych i większych.