dowolna

Działki na sprzedaż wielkopolskie - Oferty sprzedaży działek

3 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 583 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mąkoszyce

Mąkoszyce,wielkopolskie

200 000 zł1 922 m² 104,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Pękna działka budowlana! W odl. 100 m las sosnowy , 4 km zalew w Kobylej Górze.Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego zaewidencjonowana jest jako teren pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Siekierki Małe

Siekierki Małe,wielkopolskie

220 000 zł616 m² 357 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki w Siekierkach Małych Ustawna, w kształcie prostokąta działka budowlana o pow. 616 m2, oznaczona wg studium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Więckowice

Więckowice,wielkopolskie

299 000 zł1 255 m² 238,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej dostępną tylko w fms nieruchomości. -Działka położona w Więckowicach: ul. Krótka 17 -szybki dojazd do Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Barczyzna

Barczyzna,wielkopolskie

216 960 zł1 808 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Witam Serdecznie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 działek w miejscowośći barczyzna obok Nekli. Jest to cicha i spokojna okolica ,liczne tereny zielone i lasy oaza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Siekierki Małe

Siekierki Małe,wielkopolskie

220 000 zł616 m² 357 zł/m²

 

 

 

Poznań,wielkopolskie

621 400 zł6 214 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nowa, niższa cena! W ofercie grunt pod aktywizację gospodarczą w rejonie Starołęki - Minikowa w Poznaniu znajdujący się tuż za autostradą A2 jadąc z centrum Poznania. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dopiewo

Dopiewo,wielkopolskie

275 000 zł931 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lokalizacja: konarzewo, działka nr 480/11 o powierzchni 931 m2 30 minut od Poznania Prezentujemy Państwu działkę pod Poznaniem w miejscowości Konarzewo z dojazdem droga nieutwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Komorze

Komorze,wielkopolskie

76 500 zł900 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam Państwu na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o powierzchni od 900 m2 do 1180 m2, położone w miejscowości Komorze , gmina Nowe Miasto nad Wartą Działki znajduje się na końcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

220 000 zł616 m² 357 zł/m²

 

 

 

Rabowice,wielkopolskie

224 000 zł800 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu na sprzedaż w pełni uzbrojoną działkę budowlaną w Rabowicach, które znajdują się około 19 km od centrum Poznania. Jest to przyjazna i bardzo prężnie rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Komorze

Komorze,wielkopolskie

245 360 zł3 067 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 3067 m2, położony w miejscowości Komorze , gmina Nowe Miasto nad Wartą Możliwość wydzielenia 3 mniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pagórkowa

Chyby,wielkopolskie

1 631 880 zł3 022 m² 540 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzień dobry, tutaj , jestem Starszym Specjalistą ds. Nieruchomości i współwłaścicielem biura Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem transakcję od A do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Radzyny

Radzyny,wielkopolskie

90 000 zł3 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam malowniczo położoną działkę siedliskową o pow. 3000 m2, z możliwością otrzymania decyzji o warunkach zabudowy. Działka położona bezpośrednim sąsiedztwie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Chrzanowska

Poznań,wielkopolskie

409 360 zł952 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną, położona w Poznaniu na Spławiu przy ulicy Chrzanowskiej (100m od pętli autobusowej). Działka objęta jest miejscowym planem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Mrowino

Mrowino,wielkopolskie

3 550 000 zł64 077 m² 55,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod inwestycję deweloperską typu aparthotel. Bezpośrednio sprzedam grunt o łącznej powierzchni 6,4077 ha położony w Mrowinie. Teren w całości objęty zapisami dwóch mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Barczyzna

Barczyzna,wielkopolskie

119 640 zł997 m² 120 zł/m²

 

 

 

Walerianowo,wielkopolskie

775 700 zł4 700 m² 165,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy dla Ciebie wspaniałą ofertę - nieruchomość gruntową położoną w Walerianowie, jednej z najmodniejszych miejscowości powiatu poznańskiego. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Łękno

Łękno,wielkopolskie

507 196 zł3 404 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny obszaru aktywizacji gospodarczej W miejscowości zaniemyśl- łękno Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 3.404m2, położoną w Łęknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Polanka

Poznań,wielkopolskie

3 200 000 zł972 m² 3 292,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, na sprzedaż oferujemy wyjątkową i niepowtarzalną nieruchomość gruntową zlokalizowaną blisko centrum Poznania oraz w sąsiedztwie jeziora Malta. Lokalizacja idealna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Leśna Grobla

Leśna Grobla,wielkopolskie

299 000 zł3 184 m² 93,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja! Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam ofertę działki położonej w gminie Kostrzyn, w Leśnej Grobli! Oferta skierowana do osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Sowia

Piła,wielkopolskie

250 000 zł937 m² 266,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w Pile na cichym i spokojnym osiedlu Motylewo. Działka ma powierzchnię 937 m 2 , płaska, o nieregularnym kształcie. Działka znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Chrzanowska

Poznań,wielkopolskie

387 000 zł900 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną, położona w Poznaniu na Spławiu przy ulicy Chrzanowskiej (150m od pętli autobusowej). Działka objęta jest miejscowym planem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kopanina

Kopanina,wielkopolskie

159 900 zł1 187 m² 134,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż jedną z ostatnich wolnych działek budowlanych na tym terenie, tj. działkę nr 37/33 o powierzchni 1187 m2 i wymiarach 30mx40m, znajdujące się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowy Folwark

Nowy Folwark,wielkopolskie

226 980 zł873 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o powierzchni od 875 mkw. do 1245 mkw., położone w miejscowości Nowy Folwark , gmina Września. Działki znajduje się na końcu ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łagiewniki

Łagiewniki,wielkopolskie

117 000 zł1 560 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki w miejscowości Łagiewniki, jeśli cenisz sobie spokój i chcesz mieszkać z dala od zgiełku i sąsiadów to miejsce właśnie dla Ciebie. Mimo tych atutów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zalesie

Puszczykowo,wielkopolskie

695 750 zł1 265 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego, puszczykowo Stare. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w niezwykle prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Piaskowa

Międzybłocie,wielkopolskie

53 625 zł825 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bliźniak w Międzybłociu? W spokojnej okolicy z dala od spalin miasta, w okolicy zieleni łąk i lasów? Przedstawiam Ci okazyjną cenowo działkę w Międzybłociu (1km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Jaśminowa

Duszniki,wielkopolskie

129 000 zł1 013 m² 127 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem oc od transakcji. ( oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tuchola

Tuchola,wielkopolskie

650 000 zł10 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z możliwością działalności gospodarczej. Powierzchnia 10 000 m2. Do działki podłączony jest prąd , media w drodze asfaltowej- gminnej, przylegającej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Trzek

Trzek,wielkopolskie

728 760 zł12 146 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu na sprzedaż atrakcyjny grunt o powierzchni 12 146 m2 (1,2146 ha), położony w miejscowości Trzek , gmina Kostrzyn. Wymiary: długości: bok 1: 260m, bok 2: 215 szerokość bok 1:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Henrykowska

Leszno,wielkopolskie

872 000 zł8 720 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w okolicy ulicy Henrykowskiej w Lesznie o pow. 8.720 m2 - bezpośredni dojazd drogą asfaltową. W planie zagospodarowania przestrzennego: część działki jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Łąkowa

Siekierki Wielkie,wielkopolskie

220 250 zł881 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe. Działki znajdują się w Siekierkach Wielkich przy ulicy Łąkowej, na granicy z miejscowością Paczkowo. Posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Przyborów

Przyborów,wielkopolskie

73 000 zł983 m² 74,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana nieruchomość o powierzchni 983 m2 zlokalizowana jest w Przyborowie gmina Władysławów, powiat turecki Działka budowlana, płaska o regularnym kształcie 24m x 41m Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jastrzębia

Lisówki,wielkopolskie

459 000 zł2 820 m² 162,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki budowlanej pod kątem swojego wymarzonego domu- to świetnie trafiłeś! Działka o pow. 2820 m2 położona w gminie Dopiewo miejscowość Lisówki Ul. Jastrzębia Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kawnice

Kawnice,wielkopolskie

69 000 zł1 011 m² 68,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1011m2 położonej w Kawnicach gm. Golina Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Rabowice,wielkopolskie

429 000 zł1 650 m² 260 zł/m²

 

 

 

Radzyny,wielkopolskie

89 000 zł825 m² 107,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż ostatnie dwie działki leśne położoną w urokliwym miejscu wzdłuż linii brzegowej Zalewu Radzyny w miejscowości Przyborowo niedaleko Kaźmierza oraz Szamotuł. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Krótka

Nekla,wielkopolskie

829 000 zł4 521 m² 181 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam Państwu na sprzedaż działkę w miejscowości Nekla, która znajdują się około 40 km od centrum Poznania, a także 12 km od prężnie rozwijającego się miasta Września, do których.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kraśnica

Kraśnica,wielkopolskie

729 000 zł24 700 m² 29,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do zakupu działkę budowlaną w Kaśnica Kolonia, gmina Golina, powiat koniński Działka o powierzchni 2,47ha w kształcie prostokąta o wymiarach 53m x 462m Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Jankowo Dolne

Jankowo Dolne,wielkopolskie

99 900 zł1 047 m² 95,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta zablokowana Zapytaj agenta o wysokość pobieranej prowizji przy obsłudze tej oferty. Mamy przyjemność zaproponować Państwu atrakcyjną działkę budowlaną usytuowaną na os. Leśna Dolina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Nad Stawem

Batorowo,wielkopolskie

1 500 000 zł16 245 m² 92,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

RE search nieruchomości I inwestycje Sp. z o. o. poleca na sprzedaż działkę w Batorowie położoną w atrakcyjnej okolicy. Powierzchnia działki wynosi: 16245 m2. Działka.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij