dowolna

Działki na sprzedaż wielkopolskie - Oferty sprzedaży działek

3 593 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 593 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

[stylesheet-group="0"]{} body{margin:0;} button:-moz-focus-inner,input:-moz-focus-inner{border:0;padding:0;} html{-ms-text-size-adjust:100%;-webkit-text-size-adjust:100%;-webkit-tap-hi

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł3 100 m² 322,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną, mieszkalno-usługową, o pow. ok 3100 m2, położoną przy głównej ulicy (ul. Bukowska) w miejscowości Sierosław, w odległości ok.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł3 000 m² 306,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. NA sprzedaż: działka budowlana (mpzp) z linią brzegową na klifie pod lasem. Na działce uchwalony jest Miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentuję Państwu działkę na sprzedaż w cichej i spokojnej okolicy w malowniczych zakątkach województwa Wielkopolskiego. Nieruchomość składa się z trzech działek, które.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki z warunkami zabudowy w Słupi pod Bralinem - blisko do wjazdu na S8 | łączna powierzchnia 2171 m2 kwadrat - Nieruchomości, kredyty, ubezpieczenia prezentuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

137 200 zł1 372 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działki budowlane położone w malowniczym miejscu - nieopodal Gniezna w Lubochni. Idealna lokalizacja dla osób szukających spokoju w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł27 879 m² 12,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 2,8h, położona w miejscowości Wierzchy, gmina Gizałki. Działka jest częściowo zalesiona, co daje sporo prywatności. Idealna pod zabudowę siedliskową,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż gm. Mieścisko piastowice super cena! Przedstawiam ofertę sprzedaży gruntu w malowniczej miejscowości Piastowice ok. 7 km do Mieściska 21km do Wągrowca. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż prawo do użytkowania działki rekreacyjnej rod o powierzchni 385 m2, zlokalizowanej na terenie rod Bugaj w miejscowości Wierzonka. Na działce znajduje się komfortowy drewniany,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis działek na sprzedaż - Skórka, przy rzece Głomia Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni około 2540 m , położone w miejscowości Skórka,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł20 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny zlokalizowany w strefie przemysłowej w odległości 14 km od Kalisza. Działka idealna pod logistykę, magazyny, hale produkcyjne ma bezpośredni dostęp do drogi wojewódzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł1 200 m² 516,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow 1200m2szer. 20m dł 60m2 kształt prostokąta , na działce woda, kan, prąd i fotowoltaika(stoi mały kontenerowy domek z mediami), gaz w ulicy, ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

389 400 zł1 180 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną przeznaczoną na cele mieszkaniowe, położoną w Daszewicach, gmina Mosina przy ul. Poznańskiej - okolice ul. Kasztanowej. Wokół zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł4 034 m² 433,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piła - Śródmieście ul. Różyckiego Oferta dobra pod inwestycję. Kompleks 4 działek budowlanych o łącznej powierzchni 4034 m 2 Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 902 m² 120,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej nr 168/5, położonej w malowniczej miejscowości Wierzyce. Działka objęta mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Piła ul. Żwirowa działka inwestycyjna położona w przemysłowej części piły, przy obwodnicy miasta łączącej drogi krajowe S-11 i S-10 Działka gruntu o powierzchni 0,2827 ha (na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł6 031 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

W ewidencji gruntów przedmiotowa działka obejmuje: -pastwiska psiv, -pastwiska psv. Działka ze spadkiem w kierunku stawu, o nieregularnym kształcie zbliżonym do trójkąta. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

56 150 zł5 169 m² 10,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna - łąki Konarzewo Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 5.169m2 w tym RIIIb -821m2, ŁIV - 4149m2, W-199m2 Podstawowe informacje: lokalizacja: Konarzewo, ul. Dopiewska dz. 249/11.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł15 000 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lokalizacja: porwity Powierzchnia: 15000 m Atuty działki: duża powierzchnia idealna pod rezydencję Spokojna lokalizacja, wokół tereny zielone Media dostępne w drodze przy działce: woda Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł965 m² 196,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż 2 działki W rutkach Malowniczo położone 2 działki o łącznej powierzchni 965 m 2 w Rutkach, gm. Margonin. Działki płaskie, w kształcie prostokąta, nieogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 070 m² 372,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tarnowo Podgórne - Góra - działki budowlane na terenie objętym planem zagospodarowania przestrzennego , w pierwszej linii zabudowy od ul. Poznańskiej Polecam Państwu działki budowlane: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiamy atrakcyjną działkę budowlaną położoną we.

Szczegóły ogłoszenia

137 000 zł573 m² 239,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do zakupu działkę w Słupi, gmina Stęszew. Boczna ulica od Szkolnej , bez przejazdu, w okolicy zabudowa wolnostojąca. Mpzp: zabudowa do 25% działki, nie wiecej niż 250 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 001 m² 699 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Poznań, ul. Morasko Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 221, położona w północnej części Poznania, przy ul. Morasko. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

180 115 zł2 100 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działka budowlana położoną w miejscowości Brodna, gmina Kaczory, w spokojnej i zielonej okolicy, bezpośrednio przy nowej drodze asfaltowej. To.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 904 m² 103,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż -2904 m kaczanowo koło wrześni Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 2904 m , położona w miejscowości Kaczanowo, w gminie Września. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł1 249 m² 351,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dopiewiec to spokojna, nieduża miejscowość oddalona zaledwie 18 km od centrum Poznania. Idealne miejsce dla tych, którzy pragną spokojnie żyć bliżej natury, ale z łatwym dostępem do miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana W wyszynkach (gm. Budzyń) Przedmiotem oferty jest malowniczo położona działka w Wyszynkach, gm. Budzyń. Działka o kształcie prostokąta o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona ok 400 metrów od Jeziora Wąchabskiego gmina Kopanica, 20 minut jazdy od miejscowości Wolsztyn, sulechów, 44 minuty do Zielonej Góry. W pobliżu kraina pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż intymnie zlokalizowana działka usytuowana na końcu ślepej uliczki nowo powstałego osiedla nowych domów jednorodzinnych. Tylna część działki - ogród przyszłego domu - wychodzi na pola.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość: do sprzedaży d ziałka budowlana o powierzchni 978 m w prestiżowej dzielnicy Grunwald - Junikowo przy ul. Gubińskiej w Poznaniu - z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działka budowlana O potencjale inwestycyjnym Gortatowo, ul. Swarzędzka | gmina Swarzędz Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa położona w Gortatowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki położone w Skórce. Położone niedaleko drogi asfaltowej, dojazd drogą polną. Najbliższa zabudowa domków jednorodzinnych w odległości ok. 500-600 m. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł8 500 m² 341,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 8500 m2 położona w Kłecku (powiat gnieźnieński) objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na wjeździe do Grzebieniska , objęta Studium określającym jej przeznaczenie jako mn/p/u teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, obiektów produkcyjnych , hal i magazynów oraz zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana na morasku! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży działki budowlanej, położonej na prestiżowym Morasku w Poznaniu, przy ul. Glinienko 12,.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł296 m² 253,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż działkę rod w cichej i spokojnej okolicy! Działka zlokalizowana w pobliżu ul. Biskupińskiej. Na powierzchni 296m2 wymurowano domek (około 35m2) w skład.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w drugiej linii zabudowy, bezpośrednio nad malowniczym Jeziorem Kowalskim, w miejscowości Borowo-Młyn, tuż obok Jerzykowa. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

555 720 zł13 893 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej położonej w miejscowości Sasinowo gmina Mosina przy lesie. Brak prowizji dla biura! Działka rolna: cena działki: 40.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 875 m² 106,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga: działka w granicy oddziaływania linii średniego napięcia, brak możliwości podziału - wydana prawomocna decyzja o warunkach zabudowy. Polecam do sprzedaży dużą działkę.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w spokojnej i dobrze rozwiniętej okolicy, idealnej pod budowę domu jednorodzinnego. Nieruchomość jest ogrodzona nowym,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij