dowolna

Domy wielkopolskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

3 431 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 431 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Domek letniskowy Tomiszewo

Tomiszewo,wielkopolskie

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:894 m²

Oferuję na sprzedaż całoroczny domek letniskowy o wymiarach zewnętrznych 7m x 5m. Na parterze salon z aneksem kuchennym (meble na wymiar) oraz toaleta z prysznicem. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Dożynkowa

Kamionki,wielkopolskie

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Osiedle na wzgórzu Cenisz sobie ciszę przedmieścia? Chcesz zamieszkać pół godziny drogi od Starego Rynku w Poznaniu? Na wzgórzu, z którego w kwadrans dotrzesz pieszo do lasu? "osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szamotuły

Szamotuły,wielkopolskie

489 000 zł80 m² 6 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:909 m²

Marzysz o swoim domu! To właściwy adres. Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Plewiska,wielkopolskie

1 780 000 zł264 m² 6 742,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:576 m²

Opis Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Wyjątkowy dom! Dostępny od zaraz. Powierzchnia całkowita domu: 264 m Powierzchnia działki: 576 m Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biała

Baranowo,wielkopolskie

1 499 000 zł108 m² 13 856,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta wyłącznie W easy-home Polecam do kupna piękny dom w zabudowie bliźniaczej położony w super lokalizacji w Baranowie o łącznej powierzchni 108,18 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Róży

Lusówko,wielkopolskie

947 000 zł127 m² 7 449,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Domy gotowe do odbioru w kwietniu. Osiedle z pełną infrastrukturą. W pobliżu lasu. Cena zawiera 8 % podatku vat. Kupujący zwolniony z podatku pcc 2% i prowizji. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Puszczykowo,wielkopolskie

1 249 000 zł250 m² 4 990,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:641 m²

Wyobraź sobie poranki z widokiem na ścianę zieleni, śpiew ptaków zamiast miejskiego hałasu i zapach lasu unoszący się w powietrzu. Wyobraź sobie dzieci bawiące się spokojnie przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

3 950 000 zł350 m² 11 285,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:395 m²

Przedstawiam, na sprzedaż, zjawiskowy dom na końcu zamkniętej uliczki. Serce Poznania, zielona Cytadela, teren natura 2000. Cisza i spokój. Trzykondygnacyjna nieruchomość z dwiema kuchniami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

789 000 zł145 m² 5 426,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:388 m²

Oferujemy domy w zabudowie szeregowej, bliźniaczej w stanie deweloperskim oraz mieszkania w budynkach wielorodzinnych na nowo powstałym osiedlu w Szczytnikach koło Poznania Prezentowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krzemieniowa

Konin,wielkopolskie

900 000 zł124 m² 7 258,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 124 m2 położony na działce 300m2 w Starym Koninie. Dom znajduję się na obrzeżach miasta w spokojnej dobrze skomunikowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rawicz

Rawicz,wielkopolskie

589 900 zł120 m² 4 915,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż oferujemy wykończony lokal mieszkalny jednorodzinny. Budynek posiada odbiór końcowy, jak również wyodrębnione kw dla każdego lokalu osobno. Powierzchnia budynku 120m2 Parter: -Wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Komorniki,wielkopolskie

1 199 000 zł90 m² 13 396,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

- wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą gustownie urządzonego, dwupoziomowego lokalu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bytyń,wielkopolskie

1 390 000 zł200 m² 6 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 713 m²

Witam, na sprzedaż duży, wyjątkowy dom z 1986r. - ul. Jeziornej w Bytyniu, położony w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora. W cichej i spokojnej okolicy, pośród zieleni. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Brodziszewo,wielkopolskie

460 000 zł140 m² 3 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 077 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę - dom wolnostojący o powierzchni około 140 m , usytuowany na rozległej działce o powierzchni 3 077 m , zlokalizowany w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Tęczowa

Plewiska,wielkopolskie

3 500 zł95 m² 36,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ofertę prowadzi: , tel. Polecam na wynajem skrajny segment szeregowca z dużym ogródkiem w Plewiskach. Mieszkanie o pow. ok. 95 m2 składa się z 2 poziomów, na pierwszym: - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbie

Dąbie,wielkopolskie

399 000 zł180 m² 2 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:990 m²

Dom wolnostojący wraz z murowanymi garażami i budynkiem gospodarczym znajduje się na ogrodzonej 990m2 działce w miasteczku Dąbie. Przy dw 263 w odległości 2,5 km od wjazdy/zjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 859 000 zł448 m² 4 149,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:441 m²

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta na osiedlu Świerczewo w Poznaniu. Dom wolnostojący o łącznej powierzchni 448 m (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Lelewela

Poznań,wielkopolskie

849 000 zł210 m² 4 043 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:376 m²

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wawrzyniaka

Kępno,wielkopolskie

2 450 000 zł1 928 m² 1 270,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Nieruchomość 100 m od rynku w Kępnie Powierzchnia użytkowa łączna 1928,5 m Powierzchnia działki 1050 m Rodzaj zabudowy - kamienica Rok budowy określony na koniec XIX w. a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

1 299 000 zł112 m² 11 646 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:530 m²

_I podatku pcc_ Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 111,54 m z dużym ogrodem, położony w spokojnej i zielonej części Poznania Szczepankowo. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ochle

Ochle,wielkopolskie

469 000 zł210 m² 2 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:35 936 m²

Na sprzedaż dom piętrowy budowany w latach 70 ubiegłego wieku z cegły kratówki. Parter budynku tworzy korytarz, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z toaletą, balkon. Na piętrze są 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Paczkowo

Paczkowo,wielkopolskie

1 070 000 zł200 m² 5 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 640 m²

Polecam do kupna dom mieszkalny o powierzchni użytkowej ok 140 m2 (całkowita z piwnicą ok 200 m2), położony na dużej działce, ok 1640 m2. Dom w kształcie kostki, ocieplony (także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bukowa

Psarskie,wielkopolskie

680 000 zł69 m² 9 866,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:217 m²

Dom bliźniak Psarskie | 68,92 m | 2 sypialnie | gotowy do zamieszkania | Śrem / Poznań Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 68,92 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mostki

Mostki,wielkopolskie

399 000 zł70 m² 5 740,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 095 m²

Klimatyczny drewniany dom - Mostki, gm. Kobyla Góra Na sprzedaż klimatyczny, całoroczny dom drewniany położony w miejscowości Mostki gmina Kobyla Góra (woj. wielkopolskie), w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Topolowa

Pecna,wielkopolskie

1 699 000 zł182 m² 9 357,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 299 m²

Dom wolnostojący po remoncie Pecna Pecna | Dom wolnostojący | 220 m | Działka 950 m | Wysoki standard | Dane podstawowe Typ nieruchomości: dom wolnostojący, rynek wtórny Lokalizacja: pecna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Palacza

Poznań,wielkopolskie

1 599 000 zł400 m² 3 997,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:288 m²

Polecam do kupna budynek biurowy - segment szeregowca - w doskonałej lokalizacji na poznańskim Grunwaldzie, przy ul. Palacza. Obiekt o powierzchni ok 400 m2, na 4 kondygnacjach, w tym jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzoskwiniowa

Siekierki Wielkie,wielkopolskie

699 000 zł108 m² 6 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:381 m²

Kupujący nie płaci pcc i wynagrodzenia pośrednika. Twój wymarzony dom blisko Poznania Siekierki Wielkie, ul. Brzoskwiniowa. Szukasz spokoju, nowoczesnej architektury i świetnego dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaszkowo

Jaszkowo,wielkopolskie

760 000 zł107 m² 7 119,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 297 m²

Dom, który łączy przestrzeń, światło i codzienny komfort 106,75 m pełne harmonii Witaj w miejscu, które zostało zaprojektowane z myślą o Tobie. Ten parterowy dom to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Budowlana

Paczkowo,wielkopolskie

779 000 zł108 m² 7 212,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Kupujący nie płaci pcc i wynagrodzenia pośrednika. Szukasz komfortowego domu blisko Poznania, ale bez miejskiego zgiełku i korków? Ta oferta w Paczkowie to idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strzelecka

Mosina,wielkopolskie

720 000 zł116 m² 6 212,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:318 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Polecam do sprzedaży dwa segment bliźniaka w Mosinie w okolicy ul. Strzeleckiej. Inwestycja w realizacji. Każdy segment bliźniaka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Baranowo,wielkopolskie

799 000 zł115 m² 6 920,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej, kamerlanej inwestycji w Baranowie - miejscowości graniczącej bezpośrednio z Poznaniem. Na działce w II linii zabudowy powstanie jeden dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kórnicka

Robakowo,wielkopolskie

990 000 zł240 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 980 m²

Nieruchomość z dużym potencjałem - możliwość wydzielenia drugiej działki budowlanej o pow. ok 1000m2 z wjazdem od str. ul. Pocztowej. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Śródka

Śródka,wielkopolskie

379 000 zł53 m² 7 133,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

ten dom jest ju zarezerwowany! zadzwoń i zapytaj o oferę z II etapu. Funkcjonalne, kompaktowe domy w zabudowie szeregowej w podpoznańskiej Śródce, dostępne w dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

564 900 zł97 m² 5 823,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym, dużym ogródkiem 390m2 i nowoczesnym ogrzewaniem na pompę ciepła. Kolejny etap nowoczesnych domów na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sadowa

Trzcianka,wielkopolskie

395 000 zł110 m² 3 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 117 m²

Sprzedam dom w stanie surowym otwartym , ścianki działowe wykonane, zabezpieczony przed warunkami atmosferycznymi otwory okienne i drzwiowe , ładnie położony las , jezioro, cisza na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Potworowskiego

Poznań,wielkopolskie

32 220 zł537 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:537 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Biuro? Kancelaria? Pracownia? Znajdź prestiżową siedzibę w sercu miasta Poznania. Na wynajem oferujemy unikalny, wolnostojący budynek o reprezentacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przylesie

Zakrzewo,wielkopolskie

1 290 000 zł168 m² 7 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:995 m²

Parterowy dom | 4 pokoje | garaż | S11 | Zakrzewo | ul. Przylesie Na sprzedaż funkcjonalny, parterowy dom jednorodzinny położony wi cenionej lokalizacji - Zakrzewo, ul. Przylesie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lęborska

Poznań,wielkopolskie

3 200 zł86 m² 37,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia pół bliźniaka położonego w Poznaniu na ul. Lęborskiej( Smochowice). Budynek o pow. 86m2 posadowiony na działce ok. 400m2. Na działce murowany garaż wolno stojący otwierany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

590 590 zł80 m² 7 382,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Słoneczna

Złotów,wielkopolskie

895 000 zł161 m² 5 559,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Dzień dobry, mam do sprzedania dom wraz z wyposażeniem w zabudowie bliźniaczej w Złotowie. Dom jest położony na osiedlu "za rzeką" w spokojniej okolicy, w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Klonowa

Dopiewo,wielkopolskie

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Bliźniak 100 m Dopiewo | inwestycja / do wykończenia | działka 370 m Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 100 m , położony w miejscowości Dopiewo.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij