dowolna

Domy wielkopolskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

3 436 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 436 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szczupakowa

Zaborówiec,wielkopolskie

695 000 zł140 m² 4 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:626 m²

Zapraszam do kontaktu pod numerem   . Dom letniskowy z zadaszonym basenem zewnętrznym. Przeznaczenie całoroczne. Położony w malowniczej miejscowości Zaborówiec, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Trakt

Kliny,wielkopolskie

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż dom w przepięknej okolicy, przy tzw. Takcie Poznańskim - jednym z najstarszych szlaków pielgrzymkowych w Polsce. Na skraju Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka - ok. 45 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tarkowskiego

Leszno,wielkopolskie

579 000 zł98 m² 5 888,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Polecam atrakcyjne bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym ogródkiem 280m2 na ul.Stasia Tarkowskiego w Gronowie. Całkowita powierzchnia lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poznań

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł110 m² 3 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu budowę domu parterowego stanie deweloperskim z możliwością adaptacji poddasza, dom stawiamy na działce klienta, który budujemy maksymalnie w 3 miesiące od otrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Migdałowa

Obrzębin,wielkopolskie

755 000 zł253 m² 2 989,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:945 m²

Sprzedam dom z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 120m2 ,parter mieści Duży salon 31,84m2 Wiatrołap 5,11m2 Kuchnia 10,58m2 Wc 1,88m2 Korytarz że schodami na poddasze 12,84m2 Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

490 000 zł200 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Czachulec Stary, gmina Malanów. Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia użytkowa: ok. 200 m2 - Powierzchnia działki: 4800 m2 - Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

1 500 000 zł144 m² 10 447,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:221 m²

Sprzedam bezpośrednio komfortowy dom szeregowy w stylu angielskim z garażem w optymalnej lokalizacji. Wygodny, funkcjonalny, idealny zarówno dla pary jak i dla rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Poznań,wielkopolskie

1 649 000 zł200 m² 8 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Segment szeregowca na Osiedlu Warszawskim. Blisko centrum! okolica ul Toruńskiej garaż, klimatyzacja Polecamy dom w zabudowie szeregowej w pełni podpiwniczony, o powierzchni użytkowej 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wietrzykowskich

Poznań,wielkopolskie

4 000 zł180 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Dom wolny I prezentowany od 6 maja, najem okazjonalny Dom w zabudowie szeregowej na kameralnym osiedlu zlat 2007/2008r - ul.Wietrzykowskich boczna od Omańkowskiej Srodkowy segment z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chodzież

Chodzież,wielkopolskie

1 395 000 zł220 m² 6 328,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 743 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 220 m w doskonałej lokalizacji! Przedstawiamy przestronny, komfortowy dom jednorodzinny wybudowany w technologii tradycyjnej, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Morwowa

Kępa,wielkopolskie

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony przy ulicy Morwowej w Kępie gm. Szamotuły. Projekt, który użyto przy budowie pozwala optymalnie gospodarować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piersko

Piersko,wielkopolskie

1 145 000 zł208 m² 5 497,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 675 m²

| oferta tylko u nas! Jeśli szukają Państwo dogodnej spokojnej lokalizacji, z dala od głośnego centrum miasta, w pobliżu terenów zielonych i jeziora z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Migdałowa

Rokietnica,wielkopolskie

1 149 000 zł132 m² 8 671,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

995 000 zł97 m² 10 257,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Układ Lokal mieszkalny, 77 m2 + ok. 20m2 zaadoptowanego poddasza, w zabudowie szeregowej, funkcjonalnie rozplanowany na 3 kondygnacjach. Na parterze: salon z wyjściem do ogrodu, aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kostrzewskiego

Pobiedziska,wielkopolskie

999 000 zł167 m² 5 982,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:484 m²

Dom po generalnym remoncie | nowe kluczowe instalacje i wyposażenie | gotowy do zamieszkania | spokojna okolica Pobiedzisk Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lasocice

Lasocice,wielkopolskie

1 250 000 zł164 m² 7 621,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 620 m²

Przestronny dom położony w Lasocicach koło Leszna; łatwa dostępność komunikacyjna, szybki dojazd do S5, w miesjcowości znajdują się: dworzec pkp, przystanek autobusowy, sklep spożywczy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Dymaczewo Nowe

Dymaczewo Nowe,wielkopolskie

419 000 zł55 m² 7 618,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:490 m²

Całoroczny domek nad jeziorem cisza, natura i prywatność Na sprzedaż całoroczny domek rekreacyjny położony zaledwie ok. 20 metrów od Jeziora Dymaczewskiego, w wyjątkowo spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

1 289 000 zł400 m² 3 222,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:840 m²

Raszków - Rynek. Kamienica. Dochód. Miejsce, które pracuje. Są nieruchomości, które po prostu stoją. I są takie, które od lat są częścią miasta jego handlu, życia, codziennego ruchu. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pigwowa

Wola Podłężna,wielkopolskie

537 999 zł70 m² 7 685,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż: nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej Oferujmy na sprzedaż estetyczny, wykończony z dbałością o detale dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ślesin

Ślesin,wielkopolskie

1 340 000 zł98 m² 12 755,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:464 m²

Szukasz klimatycznego domu w spokojnej, zielonej okolicy? Marzysz o porankach z widokiem na jezioro i odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Porzeczkowa

Osłonin,wielkopolskie

439 000 zł56 m² 7 839,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:70 m²

Osada porzeczkowa kameralne domki całoroczne W sercu przyrody Zapraszamy do wyjątkowej inwestycji zlokalizowanej w malowniczym Wieleniu Zaobrzańskim, na terenie Przemęckiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mosina

Mosina,wielkopolskie

649 000 zł86 m² 7 583,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Szybka Decyzja Kredytowa u Naszego Doradcy Kredytowego zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leszczynowa

Konin,wielkopolskie

580 000 zł167 m² 3 473,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Dom przestronny z doskonałym układem , wiele pomieszczeń dodatkowych wysoka piwnica 2 kchnie 2 łazienki zadbany ogród , garaż kostka brukowa , podjazd , miejsce przed budynkiem. Prąd, woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

1 090 000 zł276 m² 3 949,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 730 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wybudowany w 2003 roku z bardzo wysokiej jakości materiałów. Jak na czas budowy był to projekt nowoczesny, przemyślany i wykonany bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Jałowcowa

Jarocin,wielkopolskie

1 549 000 zł350 m² 4 425,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:795 m²

Luksusowy dom z osobnym gabinetem | Możliwość wydzielenia mieszkania | 795 m działki Szukasz przestrzeni, która łączy nowoczesny komfort z funkcjonalnością i jakością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wiry

Wiry,wielkopolskie

1 149 000 zł134 m² 8 600,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strzelecka

Piła,wielkopolskie

1 330 000 zł220 m² 6 059,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:662 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego jednorodzinnego z garażem. - powierzchnia całkowita 310m2. - powierzchnia użytkowa bez piwnicy 222,7m2. - działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Stróżki

Stróżki,wielkopolskie

515 000 zł85 m² 6 038,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:728 m²

Marzysz o przestronnym, komfortowym mieszkaniu w spokojnej i malowniczej okolicy? Ta unikalna oferta jest stworzona właśnie dla Ciebie! Przy zakupie nie ponosisz żadnej prowizji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 999 000 zł300 m² 9 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 566 m²

Twoja zielona enklawa. Dom z duszą, elegancją i klimatem w Borui Kościelnej niedaleko Nowego Tomyśla Są domy, które powstały z myślą o tym, by zostać na zawsze. Takie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kosynierów

Rogalin,wielkopolskie

1 039 000 zł130 m² 7 992,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:319 m²

Dopracowana w każdym detalu, gotowa do zamieszkania nieruchomość, położona w cichej okolicy, w ślepej uliczce gwarantującej spokój i prywatność Na sprzedaż 5-pokojowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzesińska

Swarzędz,wielkopolskie

1 599 000 zł477 m² 3 352,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:724 m²

Zapraszam do zapoznania się z domem o powierzchni 477,11 m , położonym w Swarzędzu przy ulicy Wrzesińskiej, wybudowanym w 1975 roku. Budynek aktualnie podzielony jest na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przecławska

Żydowo,wielkopolskie

699 000 zł69 m² 10 130,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Szukasz nowoczesnego domu w spokojnej okolicy? W Żydowie przy ul. Przecławskiej czeka na Ciebie trzypokojowy dom w zabudowie szeregowej z roku 2022! Informacje o nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żeromin

Żeromin,wielkopolskie

779 000 zł85 m² 9 164,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

- komfortowy dom na sprzedaż w Żerominie (osiek Mały) - Nowy, wolnostojący dom w miejscowości Żeromin tuż obok Osieka Małego, położony w spokojnej, cichej okolicy w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Poznań,wielkopolskie

1 750 000 zł165 m² 10 606,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:824 m²

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowy i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 193 m , położony w doskonale skomunikowanej części Grunwaldu. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Białężyn

Białężyn,wielkopolskie

319 000 zł80 m² 3 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 037 m²

Na sprzedaż - część domu z dużą działką w miejscowości Białężyn, gmina Murowana Goślina Oferujemy na sprzedaż część budynku mieszkalnego jednorodzinnego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wiry

Wiry,wielkopolskie

832 200 zł120 m² 6 935 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Urocza

Poznań,wielkopolskie

1 299 000 zł200 m² 6 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:777 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Grzybowo,wielkopolskie

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:55 m²

Z ogromną przyjemnością prezentuję na sprzedaż wyjątkowy całoroczny domek nad samym jeziorem - Grzybowo k. Skoków Bezpośrednia linia brzegowa | Las | Dwa tarasy | Klimatyzacja | Gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szkolna

Plewiska,wielkopolskie

769 000 zł73 m² 10 534,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Oto wyjątkowa oferta nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, położony w urokliwych Plewiskach, przy ul. Szkolnej. Wybudowany w 2017 roku, o powierzchni około 73m2, stanowi doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Węgierskie

Węgierskie,wielkopolskie

749 000 zł382 m² 1 960,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:642 m²

Zamieszkaj w dawnej wiejskiej szkole - łącznie ok 380 m2 z olbrzymim potencjałem i klimatem, jakiego nie znajdziesz nigdzie indziej Węgierskie, gm. Kostrzyn - tylko 30 km od Poznania Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Narutowicza

Stęszew,wielkopolskie

869 000 zł169 m² 5 156,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:438 m²

Tobis Nieruchomości - lider rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Przedstawiam Państwu przestronny dom.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij