dowolna

Domy wielkopolskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

3 436 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 436 ogłoszeń

1 290 000 zł142 m² 9 084,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:779 m²

Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom wolnostojący o powierzchni 142 m , położony na zadbanej działce 779 m w spokojnej i zielonej części Przecławia pod Poznaniem. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł94,74 m² 6 217,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:522 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim. Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 94,74 m , położony w malowniczej i spokojnej okolicy - tuż obok lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł230 m² 4 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:738 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu gotową dochodową inwestycję, a mianowicie przestronny dom na sprzedaż przystosowany na 3 poziomach pod najemców, dla trzech rodzin zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 017 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o pow. 2017 m2 zabudowanej budynkiem mieszkalnym, zlokalizowanej w Koninie, na cichym i spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł115 m² 6 078,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż nowy dom (lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalowym) w stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł220 m² 3 591 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedaż. Dom piętrowy 220m2. Warsztat 200m2. Działka 1000m2. Kowanówko. Przedmiotem oferty jest okazała Nieruchomość w skład której wchodzi: dom wielorodzinny, wolnostojący, 3 piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł227 m² 2 863,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Wygodny, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 227m2 położony w miejscowości Rokosowo, gmina Poniec, powiat gostyński dla rodziny z możliwością prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł234 m² 8 504,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:357 m²

Nowoczesny dom z potencjałem Poznań, osiedle Warszawskie Komfortowa przestrzeń, duże przeszklenia i możliwość niezależnego lokalu usługowego w przyziemiu Na sprzedaż oferujemy dom.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł150 m² 3 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej, zlokalizowanej w miejscowości gminnej Skulsk usytuowanej w pobliżu dwóch jezior (w odległości około.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł214 m² 7 897,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:587 m²

Komfortowy dom na smochowicach Z pieknym ogrodem Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo urokliwego, zadbanego wolnostojącego domu jednorodzinnego na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 000 zł89,70 m² 7 335,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:257 m²

Brak podatku pcc i prowizji, faktura vat, rękojmia 5 lat. Możliwość wykończenia domu pod klucz! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł115,86 m² 3 789,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:767 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony w spokojnej części Strzałkowa przy ul. Andrzejewskiego. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, prywatność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł92,07 m² 3 964,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:605 m²

Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący, w stanie surowym otwartym, zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy zaledwie 6 km od Piły i 5 km od Ujścia. Do najbliższego.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł431 m² 4 176,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 429 m²

Tylko W immo house Polecam na sprzedaż nieruchomość rezydencjonalną na poznańskim Morasku tzw. Tarasy Moraskie w rejonie o dopuszczalnej zabudowie rezydencjonalnej bez możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł185 m² 4 324,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Sprzedam dom na os. Winiary Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. 185+ 40m2 piwnic, na działce o pow. 450 m2. Dom piętrowy. Rozkład pomieszczeń: parter - wiatrołap -hol.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Ewa   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu w Osieku na Notecią o powierzchni około 160m2. Dom obecnie pełni funkcję domu dwurodzinnego, z osobnymi wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Bez prowizji, bez podatku pcc, faktura! Dom jednorodzinny dwulokalowy (bliźniak), położony w malowniczej okolicy przy lesie blisko jeziora Bnińskiego. Oddany do użytku wraz z urządzonym.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł200 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia w antoninku dom Mieszkalny, przedszkole, żłobek, biura, dom dziennego pobytu, lub inną działalność gospodarczą. Powierzchnia 200m2 , ogrzewanie co gazowe, okna pcv, ściany gładź.

Szczegóły ogłoszenia

1 185 000 zł121,45 m² 9 757,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

- brak podatku pcc przy pierwszym zakupie nieruchomości, - 0% prowizji dla Biura pośrednictwa - kompleksowa obsługa - Kredyt przy moim pośrednictwie zostanie szybko i sprawnie przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł267 m² 4 456,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. NA sprzedaż Dom na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:746 m²

Oferuję Państwu dom w Kleczewie w zabudowie bliźniaczej. Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia użytkowa: ok. 120 m2 - Powierzchnia działki: 746 m2 - Liczba kondygnacji: 3 - Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł150 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:652 m²

Przestronny, zadbany dom o pow. ok. 150 m , po remoncie, gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów. Funkcjonalny układ 6 pokoi, 2 łazienek i osobnego wc zapewnia komfort dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł133 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecam nowe domy deweloperskie o pow. 133m2,działka 400m2, 4 pokoje oraz domy o pow.116m2,domy pietrowe, na parterze salon, kuchnia, spiżarnia garderoba i w-c I ptr. poddaszowe 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

738 000 zł123 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:464 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem i zadaszoną wiatą Mączniki k. Kalisza Mam przyjemność zaoferować Państwu nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł108,60 m² 7 182,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:397 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż dom w świetnej lokalizacji w Złotowie, ul. Boczna z ogromem.

Szczegóły ogłoszenia

2 549 999 zł270 m² 9 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wyjątkowy dom Z widokiem na naturę 270,26 M komfortu I możliwości Jeśli marzysz o przestrzeni, która łączy nowoczesność, elegancję i kontakt z przyrodą ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł256 m² 1 167,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Dom w stanie surowym otwartym - 256 m , działka 1480 m - gmina Zaniemyśl Zamieszkaj z dala od miejskiego zgiełku w cichej i spokojnej okolicy! Marzysz o przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł322 m² 2 947,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:181 m²

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży kamienicy położonej w prestiżowej lokalizacji na samym Rynku w Szamotułach. Ta nieruchomość to niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

1 175 000 zł209,70 m² 5 603,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:589 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej i zielonej części Czerwonaka przy ul. Letniej. Nieruchomość oferuje łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 710 000 zł172,40 m² 9 918,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:565 m²

Dom na sprzedaż luboń | 172,4 m luksusu & glamour Cena: 1 710 000 zł Działka: ok. 565 m | Najlepsza część Lubonia W najlepszej części Lubonia czeka dom, który łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł198 m² 3 712,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom dwurodzinny Z potencjałem- nochowo k. Śremu- 198 m - działka 900 m Szukasz domu, który daje elastyczność, przestrzeń i realne możliwości? Ta nieruchomość w Nochowie to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł120 m² 4 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

[stylesheet-group="0"]{} body{margin:0;} button:-moz-focus-inner,input:-moz-focus-inner{border:0;padding:0;} html{-ms-text-size-adjust:100%;-webkit-text-size-adjust:100%;-webkit-tap-hi

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł219 m² 2 374,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiamy nowość w naszej ofercie - unikatowa lokalizacja, 300 metrów spacerem do promenady. Współpraca z nami - kupując tę nieruchomość, zyskujesz kompleksową opiekę prawną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł212 m² 5 660,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 568 m²

Polecamy Państwa uwadze imponujący dom wolnostojący zaprojektowany w stylu tradycyjnego polskiego dworku o powierzchni użytkowej 212 m2 (w tym garaż dwustanowiskowy 31,30 m2). Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł140 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:755 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Wyjątkowa nieruchomość W sercu sompolna - dom Z gotową przestrzenią na biznes Sompolno, ul. Piotrkowska 7 Cena: 520 000.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł101,80 m² 7 848,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, który łączy funkcjonalność, komfort oraz spokojną lokalizację. To idealna propozycja dla rodzin poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł376 m² 6 648,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:22 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dom o pow. 376 m2, a powierzchnia działek to 2, 1968ha ( działka na której posadowiony jest dom to 0,5 ha, oraz łąka o pow. 1, 7718 ha). Cały teren.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł81 m² 10 987,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:405 m²

Polecamy Państwu niezwykle urokliwy dom o powierzchni 81 m2 (parter ok. 62 m2 plus poddasze) na działce 405 m2. Dom typu bliźniak wybudowany w 2019 roku w technice tradycyjnej - murowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł136,25 m² 8 073,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:762 m²

Sprzedam dom w Poznaniu przy ul. Lęborskiej na poznańskich Smochowicach( Jeżyce). Dom o pow. ok. 136,25m2 usytuowany na działce o pow. 762m2. Wybudowany w 1934r. z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł125 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni 125.00 m2, z 4 pokojami. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 1200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nie pobieramy prowizji od kupujących I najemców! możmliwa zamiama na miszkanie we wrześni Z dopłatą! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż Dom w zabudowie bliźniaczej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij