dowolna

Domy wielkopolskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

3 437 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 437 ogłoszeń

Rynek pierwotny

769 000 zł134,09 m² 5 647,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Najważniejsze cechy nieruchomości * Dostępność: od 30.05.2026 r. * typ: lokal w domu jednorodzinnym dwulokalowym (zabudowa bliźniacza) * Powierzchnia użytkowa: 97,37 m + garaż 36,72 m *.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 100 m , położony na działce o powierzchni 1100 m w Brodnicy - 13 km od Mosiny. Można kupić na kredyt, bez wkładu własnego.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł222 m² 3 869,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:262 m²

Tulce ul. Poznańska gotowa inwestycja pod wynajem dla pracowników! dochód do uzyskania z najmu : 20 000 zł dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 222 m2 położony na działce 262 m2 , garaż.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł213,80 m² 4 672,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 872 m²

dla Biura! Brak podatku pcc przy zakupie pierwszej nieruchomości. Serdecznie zapraszam do zakupu domu jednorodzinnego, wolnostojącego z zabudowaniami gospodarczymi z potencjałem na działce.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł70,10 m² 1 840,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:477 m²

NA sprzedaż dom parterowy W nietuszkowie super oferta! Na sprzedaż parterowy dom - zlokalizowany w Nietuszkowie. Budynek z przeznaczeniem mieszkalnym bądź usługowym, poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł195 m² 4 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 454 m²

Poszukujesz wygodnego domu dla rodziny lub miejsca na prowadzenie działalności gospodarczej w miejscu zamieszkania? Na sprzedaż dom wolnostojący w Koninie z pięknie zagospodarowaną.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł71,79 m² 6 254,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Niewielki dom na sprzedaż Ochodza gmina Wągrowiec Dom o pow. 71,79m 2 na działce 321m 2 Dom murowany, parterowy, pokryty blachodachówką, okna pcv, ocieplony Działka ogrodzona, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł200 m² 2 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 675 m²

Szukasz działki, która umożliwi Ci realizację inwestycji oraz stworzy przestrzeń do zamieszkania i biznesu? Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości o powierzchni 200 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł193,29 m² 5 122 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą stylowego budynku z lat 30, który składa się z dwóch przestronnych mieszkań. To idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł144 m² 4 305,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta dla osób, które szukają przestronnego domu z dużym potencjałem! Dom zlokalizowany jest w Nowym Dworze, sypialni Zbąszynia , w którym parter jest już gotowy do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł224,40 m² 3 110,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:427 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny z częścią handlowo-usługową o łącznej powierzchni użytkowej 224,40 m2 w Iwanowicach, gmina Szczytniki, powiat kaliski. Budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

330 000 zł160 m² 2 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

NA sprzedaż dom W zabudowie bliźniaczej Margonin, powiat chodzieski Przedstawiamy jedną część budynku w zabudowie bliźniaczej, w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 160.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł111,33 m² 6 736,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:910 m²

Na sprzedaż parterowy dom położony na spokojnym osiedlu pod miastem powiatowym Konin, zlokalizowany w miejscowości Posada, gm. Kazimierz Biskupi, przy ulicy Prusa. Powierzchnia i typ zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł137,24 m² 9 100,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Nowoczesny dom bliźniaczy | blisko Poznania k. Kiekrza | natura + miasto Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w kameralnej inwestycji W Brzozach.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł83,17 m² 6 913,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy dom szeregowy 83,17 m - Gwiazdowo, ul. Jana Keplera Kluczowe atuty: fotowoltaika 5 kw realnie obniża rachunki przy ogrzewaniu elektrycznym. Funkcjonalny układ: 3 sypialnie na piętrze + duży.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł199,60 m² 3 256,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:423 m²

Dom na sprzedaż w Pile, osiedle Górne. Dom jednorodzinny bliźniaczy, parterowy z poddaszem mieszkalnym, podpiwniczony, z dwoma garażami. Dom w stanie deweloperskim - do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł430 m² 1 093,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:868 m²

Kamienica na sprzedaż- gołańcz powiat wągrowiecki budynek wielorodzinny na sprzedaż gołańcz Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży kamienicy w centrum miejscowości Gołańcz w woj.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł109,46 m² 5 472,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:818 m²

30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości Zapraszam do zakupu nowego domu parterowego wolnostojącego w urokliwej zabytkowej wsi boruja gmina Siedlec między Zbąszyniem a Nowym Tomyślem. *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł323,80 m² 3 085,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:10 810 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 10810 mkw zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o pow. całkowitej 323,80 mkw (użytkowa 283,90 mkw). Niezwykle urokliwa działka zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł219,54 m² 3 639,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 177 000 zł151,10 m² 7 789,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący, który spełni oczekiwania osób ceniących wygodę, nowoczesne technologie i świadome podejście do życia. To miejsce, w którym możesz zamieszkać od.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł220 m² 50 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 500 m²

Na sprzedaż: wyjątkowa willa/ranczo z prywatnym jeziorem (ok. 2,5 ha) - ponad 220 m przestrzeni mieszkalnej + garaż podziemny 100 m Niepowtarzalna oferta dla osób ceniących prywatność,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł327 m² 3 975,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł209,45 m² 2 382,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Polecamy Państwu budynek mieszkalny, parterowy, w zabudowie wolnostojącej, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 209,45 m2. Dom pobudowany w technologii tradycyjnej murowanej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł469 m² 533,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 346 m²

Budynek mieszkalny w Gorzyniu. W aktualnym stanie użytkowania nieruchomość stanowi zabudowaną działkę gruntu o nr ew. 49/2 o powierzchni 5 346 m 2 , na której znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł147,28 m² 8 819,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:483 m²

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:610 m²

Sprzedaż, przestronny dom z potencjałem, ostrów Wielkopolski. Na sprzedaż: przestronny dom z potencjałem mieszkalnym oraz usługowym - 293,5 m2., wzniesiony na działce o powierzchni 610.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł139 m² 4 316,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:941 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł170 m² 3 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 094 m²

Dom w zabudowie szeregowej z miejscem na działalność usługową, święciechowa. Na powierzchnię użytkową domu około 170 m2 składają się: parter kuchnia spiżarnia salon łazienka piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł136,98 m² 6 132,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Nowa inwestycja deweloperska, gortatowo! 0% do biura oraz zwolniony jest z podatku pcc 2%. Polecam na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Gortatowo, gmina Swarzędz na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł135 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:462 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z dużym potencjałem - Poznań, świerczewo, ul. Krasickiego Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł152 m² 5 197,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:475 m²

Dom na sprzedaż w Wągrowcu Duży dom na sprzedaż w Wągrowcu Przedmiotem oferty jest dom w Wągrowcu przy ul. Sosnowej w Wągrowcu. Dom wybudowany W 1978r. w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł123 m² 7 065,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:777 m²

Lokalizacja Dom położony jest w Budzyniu - miejscowości oddalonej o 15 km od Rogoźna i 15 km od Chodzieży. To spokojna i bezpieczna okolica z dobrym dojazdem zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł86 m² 6 965,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

Na sprzedaż lokale w zabudowie bliźniaczej na nowym osiedlu domów jednorodzinny w Zbrudzewie k/śremu Lokal parterowy o powierzchni użytkowej 86 m6. Dodatkowo możliwość adaptacji.