dowolna

Domy wielkopolskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

3 431 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 431 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

615 000 zł91 m² 6 758,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:379 m²

Nie pobieramy prowizji od kupującego! Zapraszam do zakupu domu jednorodzinnego dwulokalowego w Więckowicach. W odległości niecałego kilometra mamy jezioro Niepruszewskie. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Paproć

Paproć,wielkopolskie

465 000 zł125 m² 3 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:35 m²

Jeśli chciałbyś mieszkać we własnym domu, to zadzwoń do nas! Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Polecamy na sprzedaż pięknie wykończony dom trzykondygnacyjny z garażem, w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piaskowa

Klotyldzin,wielkopolskie

529 000 zł100 m² 5 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący W klotyldzinie Gmina Margonin Nieruchomość położona jest na leśnym osiedlu w którym dominuje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i rekreacyjna. Odległość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Malarska

Koninko,wielkopolskie

739 000 zł123 m² 6 011,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:152 m²

Oferta dotyczy dużej inwestycji deweloperskiej w miejscowości Szczytniki k/poznania. Etap V obejmuje budowę 16 mieszkań w zabudowie szeregowej i 6 mieszkań w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bursztynowa

Boruja Kościelna,wielkopolskie

96 m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:923 m²

Szukasz własnego domu z działką w urokliwej okolicy blisko lasu? Lubisz życie blisko natury, spacery oraz przejażdżki rowerem? Mamy dla Ciebie idealną ofertę, zlokalizowaną w zaciszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Półwiejska

Gwiazdowo,wielkopolskie

335 000 zł41 m² 8 178,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:255 m²

Gwiazdowo to jedna z największych inwestycji deweloperskich realizowana w województwie wielkopolskim, obejmująca ponad 450 lokali z szerokim wachlarzem metraży - od 40m2 do 100m2. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiśniowieckiego

Leszno,wielkopolskie

2 550 000 zł558 m² 4 569,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 918 m²

Duży dom 558m2 na ogrodzonej działce 1918m2 zlokalizowany jest w jednej z najpopularniejszych dzielnic Leszna - w Gronowie na ul.Wiśniowieckiego, na wylocie z Leszna na Poznań Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

2 999 000 zł220 m² 13 631,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:912 m²

Na sprzedaż prawdziwa perełka na Wielkopolskim rynku nieruchomości. Nowy dom w stylu Farmhouse z prywatnym lasem na działce. Mam przyjemność przedstawić wyjątkową i niepowtarzalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Śmieszkowo,wielkopolskie

798 000 zł224 m² 3 558,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 169 m²

NA sprzedaż parterowy dom wolnostojący z 2010 roku Idealny dla jednej, a także dwóch rodzin- dwa osobne wejścia + zabudowania garażowe i gospodarcze; zagospodarowana i ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Pasieka

Złotkowo,wielkopolskie

5 500 zł185 m² 29,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Jest to idealna propozycja dla miłośników przyrody, z dala od miejskiego zgiełku. Dom może być dwupokoleniowy, ma 2 wejścia, jest parterowy, wolnostojący z dwustanowiskowym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Promienista

Poznań,wielkopolskie

800 000 zł94 m² 8 524,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:812 m²

Dla inwestora - piętro willi z ogrodem i parkingiem Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży 2 mieszkań bezczynszowych na poznańskim Junikowie, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

429 000 zł86 m² 5 001,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Nowobudowane kameralne osiedle w Wilkowicach na ul.Mórkowskiej (kilka kilometrów od Leszna i Lipna) Inwestycja obejmuje 5 domów w zabudowie czterorodzinnej. Każdy lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dzierawy

Dzierawy,wielkopolskie

420 000 zł100 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:980 m²

Na sprzedaż uroczy domek wraz z budynkami gospodarczymi, położony w gm Koło na 9,8-arowej działce w miejscowości Dzierawy 2 km od miasta powiatowego Koła, przy drodze powiatowej 3216.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Śmieszkowo,wielkopolskie

798 000 zł224 m² 3 558,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 169 m²

Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący z 2010 roku. Idealny dla Jednej lub Dwóch Rodzin! Śmieszkowo, ul. Szkolna oferta bezpośrednia tylko sprzedający płaci wynagrodzenie biura Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chyby

Chyby,wielkopolskie

6 999 000 zł800 m² 8 748,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 006 m²

Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r. w Wielkopolsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Akacjowa

Przeźmierowo,wielkopolskie

1 830 000 zł155 m² 11 806,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Tylko U nas! bezpośrednie sąsiedztwo lasu, wolnostojący, parterowy, wszystkie media! nie przegap okazji! Na sprzedaż nieruchomość zabudowana wolnostojącym, parterowym, częściowo podpiwniczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

5 500 zł250 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia funkcjonalny dom w doskonałej lokalizacji Ronda żabikowskiego/puszkina. Oferta dostępna na wyłączność - co oznacza, że wszelkie sprawy związane z wynajmem tego wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Komorniki,wielkopolskie

750 000 zł148 m² 5 067,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 855 m²

Wszystkie media, do remontu, 5 pokoi, 2 kuchnie, 2 łazienki, piwnica, garaż i ogród! cena do negocjacji! nie przegap okazji! Na sprzedaż budynek mieszkalny, jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piękna

Palędzie,wielkopolskie

1 029 000 zł150 m² 6 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:407 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Januszewice

Januszewice,wielkopolskie

1 000 000 zł300 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:11 500 m²

Oferta zablokowana! propozycja idealna na rodziny wielopokoleniowej zajmującej się rolnictwem lub na firmę Z częścią mieszkalną! dom W pobliżu jeziora strykowskiego. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bolka

Poznań,wielkopolskie

1 390 000 zł322 m² 4 316,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:677 m²

Dom wolnostojacy z 2003r. Podpiwniczony czesciowo, z garażem na 2 samochody. Dom sprzedaje pierwszy własciciel, budowany pod potrzeby własne, idealny dla wiekszej rodziny , ale jest tez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szczuczyńska

Szamotuły,wielkopolskie

830 000 zł135 m² 6 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tarnobrzeska

Poznań,wielkopolskie

1 690 000 zł94 m² 18 074,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

NA jednej działce dwa budynki, obecnie oba pełnią funkcję mieszkalną ale jeden Z nich może być miejscem prowadzenia działalności gospodarczej! nie przegap okazji! tylko U nas! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poznańska

Komorniki,wielkopolskie

869 000 zł255 m² 3 407,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:163 m²

Marzysz o dużym domu w zielonej i spokojnej okolicy? Szukasz miejsca, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? Gorąco polecam przestronną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

469 000 zł150 m² 3 126,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:591 m²

Szukasz rodzinnej nieruchomości? Marzysz o miejscu, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? To jest dom dla Ciebie! Na sprzedaż przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czerwonak

Czerwonak,wielkopolskie

1 618 000 zł164 m² 9 896,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:881 m²

Szukasz naprawdę wyjątkowego miejsca do życia? Czegoś nowoczesnego, oryginalnego, niepowtarzalnego? Przykuwającego wzrok i wtapiającego się w naturę? Lubisz designerskie, intrygujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

2 150 000 zł290 m² 7 413,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 212 m²

Strona kupująca nie płaci prowizji agencji nieruchomości. Jeśli marzysz o pięknej willi z bajkowym ogrodem, cenisz jakość i architekturę, a usytuowanie domu jest dla Ciebie ważne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Aroniowa

Poznań,wielkopolskie

6 300 000 zł1 053 m² 5 982,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 296 m²

Luksusowa rezydencja wykończona z najwyższą dbałością o detale. Przestronne wnętrza w bardzo wysokim standardzie. Dom zaprojektowany dla rodziny, która kocha przestrzeń. wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 190 000 zł154 m² 7 744,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:945 m²

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Biuro Nieruchomości Winogrady ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piaskowa

Cerekwica,wielkopolskie

2 000 000 zł290 m² 6 896,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa

Dąbrowa,wielkopolskie

1 450 000 zł220 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:797 m²

Znakomita lokalizacja bardzo blisko centrum Poznania. Dojazd 20 minut. Zadbany dom z ogrodem. Na sprzedaż dom w Dąbrowie z 2009r. , 10 min jazdy samochodem od centrum Poznania. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długie Stare

Długie Stare,wielkopolskie

620 000 zł200 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:633 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom - o powierzchni użytkowej ok. 200 m2 - znajdujący się na działce 633 m2, w Długich Starych koło Leszna ~ wolnostojący ~ w całości ogrodzona działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piotrowice

Piotrowice,wielkopolskie

1 050 000 zł140 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 219 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu usytuowanego w znakomitej lokalizacji, w miejscowości Piotrowice, gmina Słupca. Jest to idealna oferta dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łęczyce

Łęczyce,wielkopolskie

445 000 zł80 m² 5 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 206 m²

Urokliwy, wiejski dom z małym budynkiem gospodarczym! nie przegap okazji! Na sprzedaż urokliwy, wiejski dom wolnostojący o powierzchni ok 80 m2, (dodatkową powierzchnię tworzy strych),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klonowa

Cielimowo,wielkopolskie

1 425 000 zł121 m² 11 813 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:813 m²

Pięknie urządzony dom jednorodzinny o powierzchni 121 m w Cielimowie - gotowy do zamieszkania, usytuowany na narożnej działce 813 m , tuż pod samym lasem. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wiry,wielkopolskie

1 249 900 zł144 m² 8 679,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 512 m²

Marzysz o domu z zielonym dużym ogrodem? Szukasz miejsca, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cisowa

Chomęcice,wielkopolskie

849 000 zł195 m² 4 358 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:646 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 690 000 zł295 m² 5 728,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:565 m²

Szukasz gotowego domu, do którego dosłownie - możesz wejść I mieszkać ? Pięknego, zadbanego ogrodu ? Spokojnej, cichej okolicy w niedalekim sąsiedztwie lasu ? A może potrzebujesz.