dowolna

Domy wielkopolskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

3 431 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 431 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Portowa

Konin,wielkopolskie

430 000 zł145 m² 2 965,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:703 m²

Dom Wolnostojący na Sprzedaż Prezentujemy atrakcyjny dom wolnostojący zlokalizowany w Koninie o powierzchni użytkowej 145 m2, położony w spokojnej okolicy. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Luboń

Luboń,wielkopolskie

550 000 zł66 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:612 m²

Szukasz domu, w którym możesz zamieszkać od razu, a jednocześnie stworzyć przestrzeń dokładnie taką, jaką sobie wymarzysz? Zależy Ci na cichej, zielonej okolicy a jednocześnie chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

475 000 zł69 m² 6 840,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Szukasz domu z ogrodem w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Poznania? Ta oferta spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Powierzchnia użytkowa: 69.44m2 Działka: 140m2 0% PROWIZJI BRAK.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grottgera

Leszno,wielkopolskie

569 000 zł94 m² 6 065,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 220m2 w doskonałej lokalizacji na Zatorzu. Spokojne miejsce z wieloma dogodnościami i blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przecławska

Żydowo,wielkopolskie

699 000 zł69 m² 10 130,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Szukasz nowoczesnej nieruchomości z charakterem? W Żydowie przy ul. Przecławskiej czeka na Ciebie trzypokojowy dom w zabudowie szeregowej z 2022 roku, urządzony w loftowym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

599 000 zł86 m² 6 965,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker domy nad zalewem - gotowe do zamieszkania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gotowych do zamieszkania domów w kameralnej inwestycji Domy Nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gostyń

Gostyń,wielkopolskie

569 900 zł95 m² 5 981,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:265 m²

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym ogródkiem 265m2 na Osiedlu Nowoczesnych Domów w Brzeziu. Kolejny etap domów bliźniaczych będzie oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tarkowskiego

Leszno,wielkopolskie

559 000 zł90 m² 6 193,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Polecam atrakcyjne bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym ogródkiem 230m2 na ul.Stasia Tarkowskiego w Gronowie. Całkowita powierzchnia lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tarkowskiego

Leszno,wielkopolskie

569 000 zł98 m² 5 787,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Polecam atrakcyjne bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym ogródkiem 280m2 na ul.Stasia Tarkowskiego w Gronowie. Całkowita powierzchnia lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chojny

Chojny,wielkopolskie

1 350 000 zł263 m² 5 133,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:14 900 m²

Oferujemy na sprzedaż dom z dużą działką w miejscowości Chojny położony w niewielkiej odległości od Koło. Idealnie miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gowarzewo

Gowarzewo,wielkopolskie

467 000 zł62 m² 7 532,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

PCC 0% Bezczynszowe Lokal - 62m + ogród + miejsce postojowe: 4 pokoje, salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na ogród Własny ogród Miejsce postojowe w cenie Ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dąbrowa,wielkopolskie

759 000 zł80 m² 9 529,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Oferta specjalna przy zakupie nieruchomości do 31.01.2026 r. D O M uwaga - Na życzenie doślę więcej zdjęć i wideo. Marzy Wam się kawałek ogródka, na którym będziecie mogli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Węgielnia

Węgielnia,wielkopolskie

629 000 zł344 m² 1 827,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 530 m²

Rezerwacja Kochasz naturę, zieleń i szum drzew ? Poszukujesz swojego miejsca na ziemi ? A może cenisz sobie prywatność i spokój ? Na sprzedaż przepiękny dom z gospodarstwem 20 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

550 000 zł97 m² 5 670,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym ogródkiem 350m2 i nowoczesnym ogrzewaniem na pompę ciepła Kolejny etap nowoczesnych domów na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kołaczkowo

Kołaczkowo,wielkopolskie

1 099 000 zł296 m² 3 712,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:652 m²

Dom + Budynek Usługowy | Smart Home | Pełne Wyposażenie | Kołaczkowo k. Wrześni Na sprzedaż dom z wyposażeniem po generalnym remoncie, zlokalizowana w spokojnym i dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gowarzewo

Gowarzewo,wielkopolskie

629 000 zł88 m² 7 178,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:88 m²

Lokale - 87 m + ogród + poddasze 3 sypialnie, przestronny salon z jadalnią i wyjściem na ogród Prywatny ogród o powierzchni do 152 m Poddasze użytkowe 19 m - idealne jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Budziszyńska

Poznań,wielkopolskie

6 900 zł200 m² 34,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Biuronieruchomości kwadrat-realestate poleca: duży dom do najmu, wolno-stojący o pow. użytkowej 200m2, położony na pięknejzagospodarowanej działce o pow. 1140m2. Do użytkunajemcy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kalisz,wielkopolskie

1 450 000 zł280 m² 5 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:596 m²

Na sprzedaż nowoczesny i przestronny dom nieopodal centrum Kalisza Jeśli marzysz o wygodnym i funkcjonalnym domu dla swojej rodziny, w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konarzewo

Konarzewo,wielkopolskie

759 000 zł78 m² 9 670,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu rodziny segment zabudowy jednorodzinnej dwulokalowej w zabudowie bliźniaczej usytuowanym w szeregu w Konarzewie. Prezentowana nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wierzbowa

Leszno,wielkopolskie

670 000 zł205 m² 3 268,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w samym Centrum Leszna idealny dla rodziny lub pod działalność! Oferuję przestronny, funkcjonalny dom o powierzchni 205 m , położony w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Przystanki,wielkopolskie

249 000 zł35 m² 7 114,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro nieruchomości Quality przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości z ogromnym potencjałem, położonej w malowniczej i spokojnej miejscowości Przystanki, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Złotkowo

Złotkowo,wielkopolskie

199 000 zł66 m² 3 038,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Uwaga: uprzejmie informuję, że w dniach 22 grudnia 2025 8 stycznia 2026 przebywam poza krajem i nie będę odbierać połączeń telefonicznych. W tym czasie pozostaję dostępna na whatsappw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Osiedle nad Strugą

Modliszewo,wielkopolskie

550 000 zł98 m² 5 593,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom nr 4 już jest oddany do użytku , dostępny od ręki. Możliwość załatwienia kredytu hipotecznego. Posiadamy w sprzedaży domy na osiedlu nad strugą w miejscowości Modliszewo pod Gnieznem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kórnik,wielkopolskie

545 000 zł218 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:603 m²

Nowa cena - wolnostojący - kórnik / bnin cena do negocjacji! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 218 m2 (powierzchnia użytkowa 173 m2) na działce o powierzchni 603 m2. Cena sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bursztynowa

Poznań,wielkopolskie

1 590 000 zł209 m² 7 611 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:654 m²

Polecamy do kupna niezwykle komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w świetnej lokalizacji na Umultowie w Poznaniu (prawa połowa bliźniaka zaznaczona na niektórych zdjęciach).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ogrodowa

Kalisz,wielkopolskie

590 000 zł195 m² 3 025,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Osiedle "ogrody" - dom jednorodzinny- działka 1084m2 Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem częściowo użytkowym o pow. 170m2 , położony w poszukiwanej dzielnicy miasta. Budynek murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strumykowa

Przeźmierowo,wielkopolskie

799 000 zł110 m² 7 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Platynowa

Tulce,wielkopolskie

699 999 zł119 m² 5 897,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:299 m²

Okazja - nowa super oferta - cena obowiązuje tylko do końca wakacji. Polecam na sprzedaż ostatnie dwa bliźniaki dwulokalowe, położone w cichej i spokojnej okolicy Tulec [gmina Kleszczewo],.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Maciejkowa

Luboń,wielkopolskie

849 000 zł129 m² 6 565,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ostatnia połówka bliźniaka 129,32m2 z dużym ogrodem 308m2 i schowkiem na poddaszu w podwyższonym standardzie oraz dwa miejsca postojowe Gotowy do odbioru! Polecamy : Nowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Ślesin,wielkopolskie

360 000 zł140 m² 2 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:396 m²

Sprzedam nieruchomość o łącznej powierzchni 396 m2 zlokalizowaną w pobliżu centrum Ślesina. Cicha i spokojna okolica, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Idealne położenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 270 000 zł187 m² 6 780,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Z przyjemnością prezentuję funkcjonalny, z dużym potencjałem dom w zabudowie szeregowej w spokojnej części Ławicy. W jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania - os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Szamotuły,wielkopolskie

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatnego pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 100 000 zł99 m² 11 099,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:184 m²

- wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Serdecznie polecam ofertę komfortowego, trzykondygnacyjnego domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 99,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Barwna

Rabowice,wielkopolskie

599 000 zł84 m² 7 156,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:44 m²

Podstawowe informacje Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Powierzchnia: 83,70 m - dokładny rzut na ostatnim zdjęciu Układ: 4 pokoje (salon + 3 sypialnie) Ogródek: 44 m Stan: deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ceradz Kościelny

Ceradz Kościelny,wielkopolskie

1 290 000 zł129 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:918 m²

Funkcjonalny i nowoczesny 5-pok. dom z 2019r., zlokalizowany na dużej działce w podpoznańskiej miejscowości Ceradz Kościelny! Posiada duży ogród z licznymi nasadzeniami, zadaszony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ostrzeszów

Ostrzeszów,wielkopolskie

1 299 000 zł188 m² 6 924,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:633 m²

Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni całkowitej (z garażem) 187,6m2 (użytkowa 107m2). Dom położony w Ostrzeszowie, w cichej i spokojnej okolicy na działce 633m2. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krosinko

Krosinko,wielkopolskie

559 000 zł85 m² 6 561,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Promocja świąteczna podpisz umowę przedwstępną do 23 grudnia i skorzystaj z bonusów bonus na Telewizor Sony bravia 3 K-85s35 85" 4k led w kwocie 6000 zł (regularna cena 566 000 zł).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Górecka

Krosinko,wielkopolskie

758 000 zł117 m² 6 478,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Szybka Decyzja Kredytowa u Naszego Doradcy Kredytowego zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krosinko

Krosinko,wielkopolskie

559 000 zł85 m² 6 561,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Storczykowa

Komorniki,wielkopolskie

669 000 zł90 m² 7 404,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Polecamy nowe domy w Komornikach Domy inspirowane stylem skandynawskim w zabudowie szeregowej i bliźniaczej do wyboru metraże od 90,2m2 - 108m2 Bezpieczeństwo zapewni jakość.