dowolna

Domy wielkopolskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

3 431 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 431 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Kowanówko

Kowanówko,wielkopolskie

3 000 zł220 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedaż / Wynajem. Dom piętrowy 220m2. Warsztat 200m2. Działka 1000m2. Kowanówko. Przedmiotem oferty jest okazała Nieruchomość w skład której wchodzi: dom wielorodzinny, wolnostojący, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

695 000 zł124 m² 5 604,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Przedstawiamy niezwykłą ofertę: nowoczesna architektura, bliskość i doskonały dojazd do miasta. Koninko - zaraz za granicą Poznania. Obok Borówca i Szczytnik. Doskonały i szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

489 000 zł74 m² 6 576,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

Rewelacyjna cena: 489.000 zł i 519.000 zł brutto. 11 segmentów - dostępnych 5. Nowe, śliczne osiedle, nowoczesna architektura, bliskość i doskonały dojazd do miasta. 12 km do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

1 990 000 zł324 m² 6 140,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:845 m²

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam komfortowy wolnostojący dom położony w spokojnej, ale w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Źródlana

Napachanie,wielkopolskie

695 000 zł136 m² 5 111,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej położony przy ul. Źródlanej w Napachaniu zaledwie 20 minut od centrum Poznania. Idealna propozycja dla rodzin szukających komfortu, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

749 000 zł160 m² 4 681,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 916 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem dom z przestronnym zapleczem warsztatowym, położony w Słupi pod Bralinem, 2 min od trasy S8. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

489 000 zł74 m² 6 608,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

Rewelacyjna cena: 489.000 zł i 519.000 zł brutto. 11 segmentów - dostępnych 4. Nowe, śliczne osiedle, nowoczesna architektura, bliskość i doskonały dojazd do miasta. 12 km do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pastelowa

Gąsawy,wielkopolskie

599 000 zł91 m² 6 575,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:666 m²

Odkryj wyjątkową okazję na rynku nieruchomości - zakup domubez żadnych kosztów prowizji ani podatku pcc! To nie wszystko - oferujemyrównież profesjonalną, bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 590 000 zł212 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 404 m²

29 lat doświadczenia w nieruchomościach, to jest naprawdę osiągnięcie! wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Dużo domów sprzedałam, ale takie cudo zdarza się prawie nigdy. Dom nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

990 000 zł220 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:927 m²

Parterowy, gotowy do zamieszkania dom w Szczytnikach Duchownych, z dwustanowiskowym garażem w bryle budynku. Nieruchomość o powierzchni 927 m2 znajduje się na końcu osiedlowej uliczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sienkiewicza

Piła,wielkopolskie

840 000 zł125 m² 6 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Oferta bezpośrednia bez pośredników. Sprzedam wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej w świetnie skomunikowanej, spokojnej części miasta na osiedlu Staszyce, idealnej dla rodzin ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chełmińska

Duszniki,wielkopolskie

740 000 zł196 m² 3 773,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Odkryj wyjątkową ofertę dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 196,1 m , położony w malowniczych Dusznikach, przy ul. Chełmińskiej, na działce o powierzchni 1004 m . To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Słopanowo

Słopanowo,wielkopolskie

589 000 zł119 m² 4 968,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:833 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny na sprzedaż w Słopanowie, powiat Szamotulski Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego, energooszczędnego domu, który został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gruszczyn

Gruszczyn,wielkopolskie

859 000 zł128 m² 6 691,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim na nowo powstającym osiedlu w Gruszczynie koło Swarzędza. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zakrzewo

Zakrzewo,wielkopolskie

574 936 zł2 177 m² 264,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji, w drodze elektronicznej, nieruchomości położonej w: 63-910 Miejska Górka, zakrzewo Opis nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Września

Września,wielkopolskie

533 000 zł90 m² 5 922,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:722 m²

Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chodzież

Chodzież,wielkopolskie

1 499 000 zł244 m² 6 156,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 294 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z naszą ofertą: wyjątkowa nieruchomość, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ten komfortowy, wolnostojący dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polnych Kwiatów

Dopiewiec,wielkopolskie

720 000 zł71 m² 10 140,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Rezerwacja Marzysz o miejscu w, którym codzienność staje się spokojniejsza, a dzieci mogą bawić się w bezpiecznym ogródku? Ten nowoczesny, dwupoziomowy dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krosinko

Krosinko,wielkopolskie

568 000 zł85 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Ubezpieczenie Domu gratis na Rok u Naszego Doradcy Kredytowego zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzek

Trzek,wielkopolskie

650 000 zł115 m² 5 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Rynek pierwotny - kupujący nie płaci 2% podatku pcc. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w domu jednorodzinnym dwulokalowym, wzniesionym w Trzeku, gm. Kostrzyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Barteckiego

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

660 000 zł160 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:335 m²

Na sprzedaż przestronny dom ok. 160 m w Nowym Tomyślu! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, podpiwniczonego domu (parter + piętro) położonego przy ul. Wojciecha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Diamentowa

Sierosław,wielkopolskie

1 079 000 zł131 m² 8 215,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

*rezerwacja* Nowoczesny bliźniak w Sierosławiu | 131 m | niskie koszty | gotowy do zamieszkania Jeśli szukasz domu, w którym wszystko już działa - a rachunki są pod kontrolą - ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

1 685 152 zł150 m² 11 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Poznaj naszą ofertę sprzedaży pięciu nowych budynków w zabudowie szeregowej o nowoczesnej architekturze w kameralnej lokalizacji na poznańskich Podolanach. Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamionki

Kamionki,wielkopolskie

680 000 zł48 m² 14 166,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:712 m²

Marzysz o miejscu, gdzie możesz odpocząć od zgiełku miasta, a jednocześnie mieć wszystko pod ręką? A może chcesz mądrze ulokować pieniądze? Na sprzedaż niewielki, przytulny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kościan

Kościan,wielkopolskie

522 000 zł90 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:801 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Kalisz,wielkopolskie

1 060 000 zł152 m² 6 996,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Z przyjemnością prezentujemy niezwykle urokliwy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 151,50 m , usytuowany na zadbanej działce o powierzchni 418 m , w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Majdany

Majdany,wielkopolskie

255 000 zł60 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż mały domek w stanie surowym otwartym w miejscowości Majdany, gmina Dąbie 2 pokoje, kuchnia otwarta na salon, z wyjściem tarasowym funkcjonalny korytarz, łazienka kotłownia To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brzeźno

Brzeźno,wielkopolskie

369 000 zł61 m² 6 049,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Chce zaprezentować nowy dom parterowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok 61 m2. Dom usytuowany na działce o powierzchni ok. 8ara. Dom wykonany jest z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Śródka

Śródka,wielkopolskie

469 000 zł66 m² 7 130 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Oferta dostępna tylko u nas - bez prowizji i bez pcc. W II etapie inwestycji zostanie zrealizowanych 5 domów w zabudowie szeregowej z wydzielonymi własnymi dizałkami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Czerwona

Rabowice,wielkopolskie

589 000 zł89 m² 6 617,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowy etap już w sprzedaży! Rewelacyjna cena: 589.000 zl i 599.000 zł brutto. Rabowice - ul. Czerwona. Nowe, śliczne osiedle, nowoczesna architektura, bliskość idoskonały dojazd do miasta. 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

549 000 zł65 m² 8 446,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:577 m²

Szukasz domu do własnej aranżacji? Zależy Ci na cichej, zielonej okolicy a jednocześnie chcesz mieć pełen dostęp do komunikacji i infrastruktury? bingo mamy to! Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konin

Konin,wielkopolskie

499 000 zł95 m² 5 252,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:474 m²

Na sprzedaż nowy dom wolnostojący o powierzchni 95 m , usytuowany na działce o powierzchni 474 m w miejscowości Posada (tylko 3 km od Konina), na nowo powstającym, spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lamparcia

Dachowa,wielkopolskie

899 000 zł105 m² 8 561,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Szukasz przestronnego domu do własnej aranżacji? Marzysz by zamieszkać z dala od zatłoczonych miast, w zielonej, spokojnej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biała

Baranowo,wielkopolskie

1 499 000 zł108 m² 13 856,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta wyłącznie W easy-home Polecam do kupna piękny dom w zabudowie bliźniaczej położony w super lokalizacji w Baranowie o łącznej powierzchni 108,18 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Złotów,wielkopolskie

999 000 zł223 m² 4 479,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 813 m²

Na sprzedaż nieruchomość w Złotowie z ogromnym potencjałem! Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa zabudowana trzypoziomowym budynkiem mieszkalnym z zabudowaniami gospodarczymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

1 394 204 zł120 m² 11 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Moniuszki

Szreniawa,wielkopolskie

2 990 000 zł250 m² 11 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Oferta zarezerwowana - szukasz podobnego domu? Zadzwoń lub napisz i zapytaj o inne nasze oferty, również te spoza portali ogłoszeniowych. Twoja enklawa spokoju na skraju Parku Narodowego. Są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słoneczna

Niepruszewo,wielkopolskie

550 000 zł150 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Dom nad jeziorem. Wspaniała lokalizacja Niepruszewo, ul. Słoneczna. Działka 390m2, prostokątna 15x26. Ogrodzenie siatka. Stan budynku surowy otwarty, zadaszony, zamontowane drzwi i okna na poziomie.