dowolna

Domy na sprzedaż wielkopolskie - Oferty sprzedaży domów

3 362 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 362 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Babki

Babki,wielkopolskie

1 149 000 zł115 m² 9 991,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 115 m , położonego w miejscowości Babki, w otoczeniu zieleni i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Myśliwska

Leszno,wielkopolskie

549 000 zł98 m² 5 589,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 200m2 w doskonałej lokalizacji w Gronowie. Spokojne miejsce z wieloma dogodnościami i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dzierzążenko

Dzierzążenko,wielkopolskie

990 000 zł169 m² 5 851,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 126 m²

Dom. Nieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grabowa

Zaniemyśl,wielkopolskie

515 987 zł69 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:70 m²

Osiedle grabowe nowa inwestycja mieszkaniowa w Zaniemyślu, przy ul. Grabowej domy już W sprzedaży inwestycja W trakcie realizacji. Kupujący nie płaci 2% podatku pcc oraz nie ponosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kępa

Kępa,wielkopolskie

850 000 zł155 m² 5 498,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy z garażem zlokalizowany miejscowości Kępa, gm. Ślesin, pow. koniński, woj. wielkopolskie. Nieruchomość usytuowana jest w znakomitej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rosnówko,wielkopolskie

800 000 zł129 m² 6 201,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:415 m²

Opis: oferujemy nowoczesne domy o powierzchni 129 m brutto (125,74netto), położone na działkach ok. 415 m , w wyjątkowej lokalizacji zaledwie kilka chwil spacerem od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

80 000 zł80 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 416 m²

Ratajach, gmina Chodzież poddasze domu na sprzedaż W skład nieruchomości na sprzedaż wchodzą: 1/3 budynku mieszkalnego tj. całe poddasze o powierzchni 80 m (przy podłodze) ze wspólnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Owocowa

Łowęcin,wielkopolskie

779 000 zł94 m² 8 265,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ostatni lokal na sprzedaż Zamieszkaj w spokojnej, zielonej okolicy zaledwie 15 minut od centrum Poznania! Przedstawiamy przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 94,25 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Konin

Konin,wielkopolskie

550 000 zł300 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:774 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż dom w Koninie -osiedle Laskówiec. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 252,60m2, budowany metoda tradycyjną podwójna cegła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Łubianka

Stara Łubianka,wielkopolskie

399 000 zł98 m² 4 056,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom z duszą i ogromnym potencjałem | Stara Łubianka | działka 2500 m Z przyjemnością prezentuję Państwu nieruchomość, która łączy klimat przedwojennego domu z przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolibrowa

Piła,wielkopolskie

1 150 000 zł159 m² 7 239,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 327 m²

NA sprzedaż Dom rodzinny z dużym ogrodem i komfortem życia w mieście - Piła, ul. Kolibrowa Jeśli szukasz domu, który łączy komfort życia w mieście z prywatnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stęszew

Stęszew,wielkopolskie

1 499 900 zł236 m² 7 199,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 205 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości, która łączy komfort, przestrzeń i bliskość natury. Ten elegancki, wolnostojący dom położony jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubstów

Lubstów,wielkopolskie

449 000 zł200 m² 2 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż solidny i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 200 m , położony w Lubstowie, w bliskiej okolicy Jeziorza Lubstowskiego (około 800m), na działce ok. 7 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sątopy

Sątopy,wielkopolskie

220 000 zł85 m² 2 591 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:332 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, wybudowany według projektu Dom w Tunbergiach 4 (b) firmy Archon. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Sątopy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Działkowa

Wronki,wielkopolskie

589 000 zł99 m² 5 923,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Rusza przedsprzedaż II etapu inwestycji Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą II etapu inwestycji przy ul. Działkowej we Wronkach - Osiedle Zielony Zakątek! To nowoczesne osiedle, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Swarzędz,wielkopolskie

759 000 zł94 m² 8 053,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ostatnie domy! oddane do użytku! słoneczny dom Z widokiem na zieleń, duże przeszklenia, pompa ciepła Nowocześnie zaprojektowany dom powierzchnia uż 94,25 mkw położony w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szałe

Szałe,wielkopolskie

899 000 zł226 m² 3 977,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:890 m²

Na sprzedaż przestronny, komfortowy dom parterowy o powierzchni 226 m , usytuowany na działce 890 m w cichej i cenionej miejscowości Szałe. Nieruchomość znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Konopnickiej

Koło,wielkopolskie

1 750 000 zł219 m² 7 973,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Są nieruchomości, które od pierwszej chwili robią wrażenie. Ten dom w Kole jest właśnie taki - przestronny, przemyślany, z ogrodem, który daje poczucie prywatności. Idealny dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 990 000 zł236 m² 8 432,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:313 m²

Poznań, grunwald! Na sprzedaż prawy segment budynku mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, dwukondygnacyjny (parter i piętro), częściowo podpiwniczony. Budynek aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dmowskiego

Oborniki,wielkopolskie

435 000 zł170 m² 2 558,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Rezerwacja Na sprzedaż dom w Obornikach - ul. Dmowskiego, rejon Bielawy Biuro Nieruchomości prezentuje dom jednorodzinny w Obornikach, w rejonie Bielaw, przy ul. Dmowskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nadwarciańska

Puszczykowo,wielkopolskie

1 149 000 zł213 m² 5 403,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:751 m²

Marzysz o zamieszkaniu w otulinie Parku Narodowego? A może zamierzasz mądrze ulokować pieniądze? Serdecznie zapraszam do zapoznania się z urokliwą nieruchomością położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wierzbowa

Piła,wielkopolskie

666 000 zł108 m² 6 167,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Bliźniak z ogrodem, piła- podlasie i zero czynszu! Piła, ul. Wierzbowa (spokojne Osiedle Podlasie) Połowa domu w zabudowie bliźniaczej (bezwzględnie niezależna) Powierzchnia: 96,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 890 000 zł360 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:216 m²

Elegancki, przestronny dom szeregowy przy Lasku Marcelińskim 5 km od centrum Poznania ### lokalizacja Dom położony jest na spokojnym, kameralnym osiedlu, zaledwie 5 km od centrum Poznania. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grottgera

Leszno,wielkopolskie

569 000 zł98 m² 5 803,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 220m2 w doskonałej lokalizacji na Zatorzu. Spokojne miejsce z wieloma dogodnościami i blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

1 580 000 zł417 m² 3 788,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:417 m²

:link do strony :kontakt do agenta

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Admiralska

Poznań,wielkopolskie

1 625 000 zł163 m² 9 969,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 223 m²

Ptak nieruchomości 29 lat doświadczenia w branży nieruchomości. - wyjątkowy Dom w sąsiedztwie Jeziora Kierskiego - Oferta, na którą warto spojrzeć! Zapraszamy na Dzień Otwarty w dniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

2 499 000 zł299 m² 8 364,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:721 m²

Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego położonego w wyjątkowej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Mosina,wielkopolskie

1 485 000 zł260 m² 5 711,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 368 m²

Spokojna okolica, przestronne wnętrze, piękny ogród to główne, ale nie jedyne zalety tej oferty! W imieniu naszego Klienta przedstawiamy zimową odsłonę oferty sprzedaży atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 290 000 zł233 m² 5 536,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę - atrakcyjny dom parterowy w stylu hiszpańskim, o powierzchni 223 m , usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 3000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Swarzędz,wielkopolskie

759 000 zł94 m² 8 053,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ostatnie domy! nowoczesne, przestrzenne Z dużymi przeszkleniami, widok na zieleń, pompa ciepła, odbiór W tym roku! Oferuję nowocześnie zaprojektowany dom ( powierzchnia 123 mkw / uż 94,25 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

1 399 000 zł330 m² 4 239,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 066 m²

Na sprzedaż przestronny i zadbany dom wolnostojący położony w spokojnej części Murowanej Gośliny, w otoczeniu zieleni i w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Puszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lednogóra

Lednogóra,wielkopolskie

450 000 zł214 m² 2 098,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 396 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż w Lednogórze - przestrzeń, natura i doskonała lokalizacja! Na sprzedaż przestronny i nowoczesny dom jednorodzinny, położony w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ślesin,wielkopolskie

560 000 zł130 m² 4 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferuję Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w Ślesinie Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia użytkowa 130 m2 - Powierzchnia działki 4,5a - Liczba kondygnacji 2 - Kształt działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sierosław

Sierosław,wielkopolskie

699 000 zł72 m² 9 668,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:320 m²

Oferujemy Państwu wyjątkowy, parterowy dom w urokliwej i spokojnej okolicy, gdzie codzienny śpiew ptaków i świeże powietrze tworzą idealne warunki do życia z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rabowice,wielkopolskie

1 425 000 zł133 m² 10 679,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Ten dom to połączenie elegancji, minimalizmu i ciepła, które czuć od pierwszego momentu. Nowoczesna forma idzie tu w parze z przytulnym charakterem wnętrz, a przemyślany projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Robakowo

Robakowo,wielkopolskie

739 000 zł116 m² 6 361,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Szybka Decyzja Kredytowa u Naszego Doradcy Kredytowego zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Leszno

Leszno,wielkopolskie

495 000 zł72 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 724 m²

Dom wolnostojący do remontu o powierzchni użytkowej 72m2, z dużą działką 1724m2 z dojazdem z dwóch stron. Dom znajduje się przy głównej, asfaltowej ulicy w Dąbczu - 8km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zimowa

Plewiska,wielkopolskie

749 000 zł60 m² 12 483,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Szukasz rodzinnej nieruchomości do własnej aranżacji? Marzysz o miejscu, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? Gorąco polecam słoneczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Jeziorem

Poznań,wielkopolskie

729 000 zł102 m² 7 147,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:624 m²

Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Dom całoroczny 200 m od Jeziora Kierskiego | 85 m | garaż 17 m2 Oferujemy na sprzedaż dom mieszkalny całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Damasławek

Damasławek,wielkopolskie

490 000 zł120 m² 4 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 510 m²

Oferujemy interesującą propozycję którą jest piętrowy dom, położony w bliskim sąsiedztwie centrum Damasławka, w sercu województwa wielkopolskiego, w powiecie Wągrowiec. . Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieleń

Wieleń,wielkopolskie

780 000 zł176 m² 4 441,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Darmowe ogrzewanie: dzięki zainstalowanym panelom słonecznym (fotowoltaice), koszty utrzymania domu są minimalne. Ogrzewanie elektryczne wspierane energią ze słońca to ogromna oszczędność. Główne.