dowolna

Domy na sprzedaż wielkopolskie - Oferty sprzedaży domów

3 364 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 364 ogłoszenia

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nie pobieramy prowizji od kupujących I najemców! możmliwa zamiama na miszkanie we wrześni Z dopłatą! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż Dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł145 m² 5 855,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny, położony w atrakcyjnej części Leszna Gronowo. To idealna propozycja dla rodzin poszukujących wygodnej przestrzeni do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 328 zł132 m² 5 275,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Mdom biuro sprzedaży inwestycji deweloperskich. Brak podatku pcc i prowizji. Mam przyjemność zaoferować Państwu do kupna dom w zabudowie dwu lokalowej o powierzchni całkowitej około.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł199 m² 3 994,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:664 m²

Dom wolnostojący z miejscem na działalność usługową! Na powierzchnię użytkową domu około 199 m2 składają się: przyziemie garaż 2 pomieszczenia gospodarcze w tym jedno z piecem na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł52,50 m² 17 123,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:914 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy, całoroczny dom położony nad jeziorem niedzięgiel/skorzęcińskim. Nieruchomość usytuowana jest w malowniczym otoczeniu natury, w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł255 m² 2 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 044 m²

Dom wolnostojący w Ujściu - przestrzeń dla dwóch rodzin Marzysz o domu, który łączy w sobie urok małego miasteczka z wygodą życia w centrum? Dom, który oferuje Ci.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł63 m² 7 301,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:901 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 901 m , zabudowana domem jednorodzinnym, położona w centrum miejscowości Strykowo. Wieś ma bezpośrednie połączenie kolejowe z Poznaniem (30 min.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł215 m² 3 093,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:960 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem. Dom idealny dla dużej rodziny miejscowości Brzeziny, koło Kalisza. woj. wielkopolskie działka 960m2 powierzchnia ogólna z piwnicą 215 m2.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł196 m² 3 418,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Prezentuję Państwu dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Siedlików. Budynek 3-kondygnacyjny o powierzchni 196m2 jest zlokalizowany na działce 800m2, posiada dużą piwnicę (98m2),.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł116 m² 4 818,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:679 m²

Wyjątkowa okazja! Przy tej ofercie kupujący nie ponosi żadnej prowizji. Dodatkowo, oferujemy profesjonalne, bezpłatne wsparcie w zakresie pośrednictwa kredytowego, dzięki czemu proces zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł241 m² 8 713,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 315 m²

Na przestronnej działce (6315m2) w 2006 roku został wzniesiony dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 241,4 m2. Od 2007 roku cała rodzina mogła korzystać z przestrzeni parteru.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł244,99 m² 13 265,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:335 m²

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Mam przyjemność zaprezentować nietuzinkową nieruchomość położoną przy ul. Trybunalskiej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł120,90 m² 4 631,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:919 m²

Nowoczesny budynek mieszkaniowy jednorodzinny dwulokalowy z założoną już pompą ciepła - Golina Kolonia | Nowy, energooszczędny, gotowy do zakupu! Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł285,90 m² 2 623,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:656 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej położonej w samym centrum Miłosławia przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł74 m² 5 256,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:501 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu. Dom z potencjalem w spokojnej okolicy tuż obok jeziora o powierzchni 74 m2, położony na działce letniskowej 501m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł165 m² 8 478,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dochód pasywny na poznańskiej Woli dom inwestycyjny na sprzedaż! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o powierzchni 165 m , położonego w atrakcyjnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł359 m² 8 328,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 855 m²

Marzysz o tym, by po całym dniu zrelaksować się w wannie z kieliszkiem wina i nad sobą mieć już tylko gwiazdy? Szukasz ciszy, spokoju i świeżego powietrza a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Spotkanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 6o8 53o 766 Pełna dokumentacja i klucze tylko u nas w biurze. Potrzebujesz finansowania na zakup tej nieruchomości? Mamy w ofercie 30.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł171 m² 4 619,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Dom pod lasem W wągrowcu na sprzedaż dom W wągrowcu na sptrzedaż Na sprzedaż zadbany, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w Wągrowcu przy ul. Kraszewskiego. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł270 m² 7 033,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:913 m²

Dom z dużą działką zlokalizowany w Poznaniu na Grunwaldzie. Bardzo dobry dojazd komunikacją miejską i nie tylko. Lasek Marceliński w niedalekiej odległości oraz wiele innych.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł250 m² 2 272 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:573 m²

Przedstawiamy Państwu bardzo atrakcyjny 1-piętrowy, częściowo podpiwniczony dom w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce o powierzchni 573 m2, położony w Cielimowie,.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł175 m² 5 365,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Przytulny segment z ogródkiem w sercu Skórzewa - ul. Malinowa Wygodne miejsce do zamieszkania, blisko Poznania i tras szybkiego ruchu, z łatwym połączeniem komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł111,50 m² 4 394,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:858 m²

Dom na sprzedaż, ostrów Wielkopolski, rejon ulicy Jasnej. Dom położony jest w doskonałej lokalizacji w rejonie ulicy Jasnej. To wyjątkowa okolica, która łączy bliskość centrum miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł211 m² 3 033,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 211 m2 w pobliżu rzeki i planowanego zalewu. Przystajnia, woj. wielkopolskie, dom i pomieszczenia gospodarcze o łącznej pow. 457,75m2, działka 22.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł81,30 m² 9 225,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:72 100 m²

Sprzedam klimatyczną i malowniczo położoną nieruchomość o powierzchni 7,2100 ha w gminie Malanów, powiat Turecki zabudowaną budynkiem mieszkalnym o pow. użytkowej 81,3 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł170 m² 5 205,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:133 m²

Marzysz o inwestycji w nieruchomości w sercu Szamotuł? Ta oferta jest dla Ciebie! Przy zakupie nie ponosisz żadnych kosztów prowizji, a my dodatkowo oferujemy bezpłatne pośrednictwo.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł306 m² 2 843,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Duży dom - 306 m Pod działalność, gabinety, pokoje pracownicze Podział na kilka mieszkań Działka 1051 m2 Na sprzedaż duży dom wolnostojący o powierzchni 306 m2 , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł127,60 m² 6 810,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:339 m²

Komfortowy dom z ogrodem, kominkiem i fotowoltaiką gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej z 2008 roku, usytuowany na zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł152 m² 15 723,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 138 m²

dla Biura! Brak podatku pcc przy zakupie pierwszej nieruchomości. Kredyt przy moim pośrednictwie zostanie szybko i sprawnie przeprowadzony. Serdecznie zapraszam do zakupu domu jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł306,95 m² 6 189,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 288 m²

Dom jednorodzinny w Złotowie z jacuzzi i domowym spa - ogrzewany pompą ciepła Szukasz komfortowego i spokojnego miejsca do życia? Mamy dla Ciebie wspaniałą propozycję! Ten dom to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 000 zł97,81 m² 3 465,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

jOferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni użytkowej 97,81 m2, położony w spokojnej okolicy, miejscowości Trójka, gmina Stare Miasto. Dodatkowo do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł136 m² 3 308,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:437 m²

zukasz domu z potencjałem, który zapewni Ci komfort i przestrzeń? Ta nieruchomość to idealna propozycja dla osób ceniących funkcjonalny układ pomieszczeń i możliwość własnej.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł180 m² 4 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:525 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej ok. 120m2, usytuowany na działce 525m2(część działki w dzierżawie od miasta)przy spokojnej osiedlowej uliczce na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł143 m² 6 853,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:496 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wolnostojący Dom w Cichej Części Mosiny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł94,75 m² 7 377,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:191 m²

Poszukujesz doskonałej komunikacji do centrum Poznania? Inwestycji na kameralnym osiedlu? Własnego zielonego zakątka? I Etap inwestycji przy ul. Wierzbowej w Dopiewcu już na sprzedaż!.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł218 m² 3 899,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:18 335 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni ok. 1,8 ha (18 335 m ), w skład której wchodzą: ok. 0,5 ha części zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł180 m² 4 161,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:360 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu miasta Turek, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i blokowisk, która łączy komfort mieszkania z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł280 m² 5 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 886 m²

Marzysz o miejscu, w którym mógłbyś żyć w zgodzie z naturą, z dala od zgiełku, w otoczeniu lasu? Oto nieruchomość, w której odnajdziesz wewnętrzny spokój.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł61 m² 8 196,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż mały dom o powierzchni użytkowej 61 m2 malowniczo umiejscowiony w otulinie lasu w podkaliskiej miejscowości Szałe. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł231,85 m² 4 265,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:416 m²

Dom wolnostojący + Garaż/warsztat z kanałem + budynek/lokal użytkowy Szukasz przestrzeni dla rodziny, firmy lub pod inwestycję? Ta nieruchomość ma w sobie ogromny potencjał! Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł108 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 232 m²

Rumianek - neduży parterowy dom jednorodzinny Z dużym ogrodem W spokojnej okolicy Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany na dużej działce o powierzchni 1232 m2.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij