dowolna

Domy na sprzedaż wielkopolskie - Oferty sprzedaży domów

3 370 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 370 ogłoszeń

569 000 zł200 m² 2 845 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 042 m²

Dom I budynek gospodarczy | śmigiel Na sprzedaż nieruchomość z ogromnymi możliwościami, położona w spokojnej części Śmigla. Idealna dla osób szukających przestrzeni do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł183,85 m² 5 384,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 602 m²

Prezentujemy Państwu przestronny budynek parterowy dwupoziomowy, częściowo podpiwniczony, o powierzchni użytkowej 183,85 m2 i całkowitej 240,92 m2(z piwnicą), położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł180,40 m² 6 097,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:984 m²

Polecam na sprzedaż dom położony w unikatowej lokalizacji w Pobiedziskach Letnisko. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w odległości 650 m od stacji kolejowej pkp - Pobiedziska.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł135,29 m² 1 774 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Funkcjonalny paretrowy dom W budowie! Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży domu w zabudowie wolnostojącej- stan surowy otwarty. Położenie nieruchomości Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł122,38 m² 7 509,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:813 m²

Na sprzedaż komfortowy, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w ścisłym centrum Koła przy ul. Staffa. Nieruchomość o powierzchni 122,38 m z dodatkową piwnicą około 40.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł96,51 m² 5 377,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Dwa lokale mieszkalne z działką w domu jednorodzinnym dwulokalowym. Powierzchnia lokalu 93,6m2, działka-ok 310m2 Standard wykończenia Ściany: zagruntowane, gładź gipsowa Podłogi: wylewka.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł6 000 m² 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wyjątkowy, całoroczny dom z drewna o powierzchni 120 m , położony w Adamowie, w pierwszej linii brzegowej jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł96,40 m² 4 356,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący Z ogromną przyjemnością prezentujemy nową, kameralną inwestycję obejmującą dwa budynki mieszkalne jednorodzinne, zlokalizowane w malowniczej miejscowości Dąb, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł320 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:70 000 m²

Nowoczesny budynek mieszkalny (dom jednorodzinny)o pow. 320 m2, wybudowany w 1938 roku, rozbudowany i całkowicie wyremontowany w 2012 roku, wykończony w wysokim standardzie, - staw.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł271,77 m² 3 753,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:497 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący W centrum piły. Garaż wolnostojący, mieszkanko W części piwnicznej. Dobrze utrzymany I zadbany dom. Przedmiotem sprzedaży j est działka gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł105 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Wyjątkowa okazja dla osób, które marzą o własnym domu w bliskim kontakcie z naturą, a jednocześnie w miejscu o ogromnym potencjale rekreacyjnym i inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł85 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i nowoczesnego domu szeregowego w Dachowej. Nieruchomość z 2020 roku została wykończona z najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł181,82 m² 6 594,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:667 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż zadbany dom jednorodzinny, wolnostojący, położony w jednej z najbardziej cenionych części Leszna Zatorze, w cichej i spokojnej okolicy, idealnej dla.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł218,50 m² 3 661,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 606 m²

Funkcjonalny dom z dużą działką, przestronnym ogrodem - gładyszewo/piła Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni mieszkalnej ok. 118,5 m , z dodatkową przestrzenią użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł228,45 m² 4 372,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękny dom w malowniczej Dolinie Baryczy! Cicha i spokojna okolica! W sąsiedztwie pola, lasy oraz nowe domy jednorodzinne! *** Dom w stanie deweloperskim *** Podstawowe informacje: *.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł142 m² 9 084,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:779 m²

Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom wolnostojący o powierzchni 142 m , położony na zadbanej działce 779 m w spokojnej i zielonej części Przecławia pod Poznaniem. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł94,74 m² 6 217,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:522 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim. Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 94,74 m , położony w malowniczej i spokojnej okolicy - tuż obok lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł280 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:673 m²

Eng version below Nieruchomość, którą mam Państwu przyjemność przedstawić, z całą pewnością uznać można za jedyną w swoim rodzaju. Aby móc w pełni zrozumieć na czym polega.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł120 m² 3 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:747 m²

Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w Czarnkowie, w odległości 35 km od Rogoźna, 39 km od Piły i 18 km od Trzcianki najbliższe otoczenie Dom znajduje się w Czarnkowie,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł166,50 m² 2 882,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 484 m²

Dom w Turku - stan surowy otwarty Parterowy budynek mieszkalny z użytkowym poddaszem, w stanie surowym otwartym, bez podpiwniczenia, o powierzchni użytkowej 166,50 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 329 000 zł458 m² 2 901,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:4 782 m²

Kamienica inwestycyjna na sprzedaż - rawicz. Obiekt mieszkalno-usługowy | 7 lokali | 4782 m2 działki | Oferta biznesowa na wyłączność. Kamienica o charakterze historycznym z doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł230 m² 4 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:738 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu gotową dochodową inwestycję, a mianowicie przestronny dom na sprzedaż przystosowany na 3 poziomach pod najemców, dla trzech rodzin zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 017 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o pow. 2017 m2 zabudowanej budynkiem mieszkalnym, zlokalizowanej w Koninie, na cichym i spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:740 m²

Na sprzedaż dom, krobia, centrum, 2 wejścia, 8 pokoi, garaż, budynki gospodarcze. Krobia, dom centrum, 8 pokoi, budynki gospodarcze, sprzedaż. Na sprzedaż przestronny dom rodzinny ok.200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł115 m² 6 078,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż nowy dom (lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalowym) w stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł508 m² 4 822,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:939 m²

Willa miejska z potencjałem inwestycyjnym funkcje usługowe i mieszkalne Poznań, ul. Dąbrowskiego Jeżyce Oferujemy na sprzedaż wielofunkcyjną willę miejską zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

892 000 zł129,23 m² 6 902,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 116 m²

Teraz jeszcze taniej! 892 000 zł Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękny i praktyczny dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 100,20m 2 , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł200 m² 12 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:298 m²

Na sprzedaż dom 298 m w prestiżowej lokalizacji Poznań, ul. Kobylepole Oferuję wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Poznania, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł360 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 478 m²

Szanowni Państwo, oferujemy luksusowy 6 pokojowy dom w Kostrzynie o powierzchni użytkowej 360m2, położony na działce 1478m2. w miejscowości Kostrzyn, zaledwie 20 min od Ronda Sródka.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł104,74 m² 3 341,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:715 m²

Ślesin idealny dom pod inwestycję. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż idealną nieruchomość pod inwestycję znajdującą się w samym centrum Ślesina. Nieruchomość mimo usytuowania.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł220 m² 3 591 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedaż. Dom piętrowy 220m2. Warsztat 200m2. Działka 1000m2. Kowanówko. Przedmiotem oferty jest okazała Nieruchomość w skład której wchodzi: dom wielorodzinny, wolnostojący, 3 piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł283,70 m² 4 934,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Duży, piękny i tani w utrzymaniu Dom, który robi wrażenie od pierwszego wejrzenia - i na Twoim portfelu też. Na sprzedaż wyjątkowy dom pod Koninem - aż 283 m przestrzeni, garaż na.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł114 m² 5 078,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 379 m²

Wyjątkowy dom letniskowy w zabudowie bliźniaczej, na pięknie położonej parceli, wśród świeżej zieleni, otoczonej lasami, w bliskiej odległości od Jeziora Powidzkiego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł227 m² 2 863,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Wygodny, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 227m2 położony w miejscowości Rokosowo, gmina Poniec, powiat gostyński dla rodziny z możliwością prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł234 m² 8 504,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:357 m²

Nowoczesny dom z potencjałem Poznań, osiedle Warszawskie Komfortowa przestrzeń, duże przeszklenia i możliwość niezależnego lokalu usługowego w przyziemiu Na sprzedaż oferujemy dom.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł250 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:601 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 837 m²

To idealna przestrzeń dla osób ceniących spokój, kontakt z przyrodą i możliwość relaksu wśród zieleni. Działka duże możliwości zagospodarowania. Oferowana nieruchomość to duża,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł162 m² 7 098,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Polecam dom 1/2 bliźniaka o pow 162m2 ,działka 450m2 położony w centrum miejscowości pod poznańskiej Rokietnicy, doskonale skomunikowany, budowany w2016roku,piętrowy , dach skośny kryty.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł150 m² 3 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej, zlokalizowanej w miejscowości gminnej Skulsk usytuowanej w pobliżu dwóch jezior (w odległości około.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł214 m² 7 897,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:587 m²

Komfortowy dom na smochowicach Z pieknym ogrodem Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo urokliwego, zadbanego wolnostojącego domu jednorodzinnego na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 000 zł89,70 m² 7 335,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:257 m²

Brak podatku pcc i prowizji, faktura vat, rękojmia 5 lat. Możliwość wykończenia domu pod klucz! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynków mieszkalnych.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij