dowolna

Domy na sprzedaż wielkopolskie - Oferty sprzedaży domów

3 371 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 371 ogłoszeń

Rynek pierwotny

750 000 zł113 m² 6 637,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:415 m²

Na sprzedaż: nowoczesny w zabudowie bliźniaczej prestiżowe, spokojne osiedle Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowego, funkcjonalnego domu o powierzchni 113 m , wykonanego w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł132,21 m² 9 454,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Serdecznie Państwa zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską zlokalizowaną w Kiekrzu przy ulicy Szkutniczej (gm. Rokietnica)! Nowo powstała inwestycja wyróżnia się na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł300 m² 3 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 379 m²

Na sprzedaż dom z budynkami gospodarczo-garażowym w miejscowości Nowy Świat, gmina Tuliszków, powiat turecki, województwo wielkopolskie. Działka o powierzchni 5379m2, regularny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł106,60 m² 1 866,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:918 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 106 m , posadowiony na działce o powierzchni 918 m . Nieruchomość zlokalizowana jest w atrakcyjnym punkcie bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł60 m² 5 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:520 m²

Dom w cenie mieszkania! Cena: 349 000zł Spokój, ogród i natura - Ługi Ujskie Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej okolicy - Ługi Ujskie.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł300 m² 9 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 566 m²

Twoja zielona enklawa. Dom z duszą, elegancją i klimatem w Borui Kościelnej niedaleko Nowego Tomyśla Są domy, które powstały z myślą o tym, by zostać na zawsze. Takie,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł162,40 m² 4 002,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Sprzedam dom piętrowy z poddaszem użytkowym w Koninie o pow. 162,4 m2. Działki o regularnym kształcie i łącznej powierzchni 11,22 ar, zabudowane wolnostojącym domem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł116,65 m² 5 957,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Prime Finance kompleksowe wsparcie przy zakupie nieruchomości! Sprawdzimy stan prawny, pomożemy w wyborze najlepszego kredytu spośród 17 banków za usługi finansowe nie pobieramy wynagrodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł184,60 m² 4 875,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 367 m²

Komfortowy dom jednorodzinny z dużym ogrodem i tarasem - Łosiniec Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny z 2019 roku, położony w spokojnej i zielonej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł250 m² 4 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:458 m²

Część zdjęć prezentowanych w ogłoszeniu stanowi wizualizację komputerową (ai) i przedstawia potencjalną możliwość aranżacji nieruchomości po wykonaniu modernizacji. Szukasz wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł360 m² 8 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż wyjątkowy dom z dużym ogrodem w Złotnikach. Nowa cena. Oferuję Państwu przestronny, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 360 m2 (powierzchnia użytkowa 220 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł130 m² 9 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 239 m²

| na sprzedaż parterowy dom w zabudowie wolnostojącej zlokalizowany w miejscowości Gąsawy w bliskim sąsiedztwie Szamotuł. Powierzchnia całkowita domu ok. 130m2, na którą składają.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł108 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Oferta sprzedaży dwóch budynków mieszkalnych - idealne dla rodziny lub pod inwestycję Klasyczny dom jednorodzinny wolnostojący o pow. 108,07m2 + piwnica o pow. 45m2 w zabudowie klockowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł600 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:552 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku mieszkalnego wielomieszkaniowego, położonego w Wągrowcu, przy ul. Kolejowej 20 , w skład którego wchodzą 3 lokale użytkowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł190 m² 4 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:811 m²

Zapraszam do wolnostojącego domu posadowionego na dużej działce, w Poznaniu - Smochowice. Nieruchomość położona jest w usługowej części osiedla, wśród domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł151 m² 4 629,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:964 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w **giewartowie** bezpośrednio przy malowniczym **jeziorze Powidzkim**. Oferujemy dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej **132,8.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł180 m² 4 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom z dala od miejskiego gwaru usytuowany na 10-arowej działce w miejscowości Cisew gm Turek woj wlkp. Działka ogrodzona, obsadzona drzewkami ozdobnymi, tujami, ścieżki wyłożone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł82 m² 10 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Komfortowy domy o powierzchni 82m2 z ogródkiem na kameralnym osiedlu w doskonałej lokalizacji [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Kameralne i przytulne, zamknięte osiedle 14.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł100,58 m² 8 938,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:257 m²

Przeźmierowo park - nowoczesne domy Z ogrodem blisko poznania Kameralna inwestycja. Wysoki standard. Nowoczesna architektura. Mamy przyjemność przedstawić Państwu premierę nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł106,68 m² 8 061,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:113 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego, w zabudowie szeregowej w Mosinie przy ul. Strzeleckiej, o powierzchni 106,68 m2 - inwestycja Osiedle Królewskie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł178 m² 4 775,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:960 m²

Nowa cena - działka zabudowana Z potencjałem inwestycyjnym 960 m działki 178 m domu starołęka, ul. Równa Przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 178 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł103,40 m² 4 158,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:984 m²

Dom z fotowoltaiką 8,8 kw | Bartodzieje | działka 984 m | powierzchnia 103 m cena: 430.000 zł Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Bartodzieje, gmina Wągrowiec ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł128 m² 5 195,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:44 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Łęczycy k/poznania. Oferta z rynku pierwotnego. Klient nie płaci 2% pcc oraz prowizji. Łęczyca znajduje się na południe od Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł210 m² 4 423,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 091 m²

# komfortowy dom w Turku # Parterowy budynek mieszkalny z użytkowym poddaszem, częściowo podpiwniczony, o powierzchni użytkowej 210 m , położony w Turku na działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:870 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny z dużym potencjałem inwestycyjnym, położony w atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł159 m² 9 742,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 568 m²

Jeżeli są Państwo na etapie poszukiwania rodzinnego domu w okolicach Poznania, polecam wyjątkowy, komfortowy dom położony w Tarnowie Podgórnym przy ul.Wesołej. Miejsce wygodnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł101,86 m² 8 334,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:493 m²

Rezerwacja - rezerwacja - rezerwacja Oferta została zarezerwowana do 05.06.2026 r. Wymarzony adres przy Lasku Marcelińskim - ul. Dziewińska przed skrzyżowaniem z ul. Braniborską - droga asfaltowa.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł160 m² 5 968,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:940 m²

Dom z możliwością rozbudowy dwa niezależne mieszkania Baranowo, 160 m Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego domu o powierzchni 160 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 000 zł220 m² 9 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:862 m²

Funkcjonalny dom dla rodziny łaczący wygodę I nowoczesność Ta nieruchomość to idealne rozwiązanie dla osób ceniących przestrzeń, prywatność oraz wysoką jakość wykończenia. Już od.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł125,59 m² 6 361,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:373 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Oferujemy lokal w zabudowie dwurodzinnej, położony w cichej i przyjaznej okolicy. Jeśli szukasz balansu między komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł99,61 m² 11 545,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Piła, osiedle Podlasie Nowoczesny, energooszczędny dom, i dealne połączenie nowoczesnej architektury i lokalizacji, dzięki której szkołę, zakupy i przystanek masz w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł187,17 m² 3 146,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:430 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Duży Dom z potencjałem w Centrum Święciechowy. Marzysz o domu, który oferuje mnóstwo przestrzeni oraz doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł136 m² 7 345,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Sprzedaż, dom wolnostojący, duża działka objęta planem mn/u, u-P, działalność, ostrów Wielkopolski. Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 136 m2., położony na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł163 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 659 m²

Wyobraź sobie poranek z kawą w przeszklonym ogrodzie zimowym, śpiew ptaków i widok na własny, zadbany ogród pełen zieleni To miejsce, w którym naprawdę można odpocząć. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł337,82 m² 6 805,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 808 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 337,82 m 2. Oferta bezpośrednia -.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł95 m² 6 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:95 m²

Na sprzedaż Dom Parterowy o powierzchni użytkowej 95 m2 m2 w Kaliszu Parter domu 95 m2 Poddasze do dowolnej adaptacji 80 m2 Dwa duże garaże w części zaniżonej oraz piwnica , kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

5 290 000 zł19 550 m² 270,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:82 600 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przepięknego dworu i codownego parku! Do tej niesamowitej nieruchomości można dojechać w czasie 55 minut jazdy samochodem. Dwór w Górze to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł93,33 m² 7 489,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zapytaj biuro o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny architektonicznie budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł120 m² 9 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przepiękny dom na sprzedaż Z panelami fotowoltaiczynmi Marzysz o domu do inspiracji, położonego w cichej i spokojnej okolicy, otoczonym zielenią i lasem? Dom, zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł164 m² 10 365,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Dzień dobry, mam na imię Klaudia i jestem agentką nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki mojemu doświadczeniu pomagam moim klientom w przeprowadzeniu sprawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny