dowolna

Domy na sprzedaż wielkopolskie - Oferty sprzedaży domów

3 369 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 369 ogłoszeń

1 399 000 zł166,30 m² 8 412,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:879 m²

Nowa cena! Oferta sprzedaży - nowoczesny dom wolnostojący w Pile, zielona Dolina Powierzchnia całkowita: 166,30 m | Powierzchnia działki: 879 m Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł108 m² 7 398,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Twój dom. Twoje miejsce. Spokój i nowoczesność w granicach miasta. Wyobraź sobie poranki, które zaczynają się od kawy na własnym tarasie, otoczonym zielenią i ciszą. Miejsce, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł150 m² 10 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 449 m²

Zapraszam do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w Biskupicach pod Poznaniem. To dom z 2004 roku, utrzymany w rustykalnym stylu, który zyska serca osób ceniących naturalne piękno,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 000 zł66,63 m² 6 693,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:285 m²

Twój nowy dom z ogródkiem - rusza ostatni etap inwestycji w Zbrudzewie koło Śremu i ostatnie dwa lokale w sprzedaży! Zamień mieszkanie w bloku na własny dom z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł131,95 m² 5 153,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:103 m²

Nieruchomości w Kotlinie prezentują komfortowy dom jednorodzinny położony w samym centrum Kępna. To doskonała propozycja dla osób, które cenią wygodę życia w mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł236,90 m² 6 964,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:988 m²

Wyjątkowy dom przy lesie przestrzeń, komfort i szybki dojazd do Poznania! Szukasz domu, który łączy solidność wykonania z bardzo atrakcyjnym położeniem? Ta oferta została stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł162,40 m² 10 775,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:272 m²

Wnętrze, które mogłoby zdobić okładki magazynów - wysoki standard bez kompromisów Design | Przestrzeń i Dusza | Unikatowa Rezydencja | Kameralna zabudowa | Pełne wyposażenie | Garaż | Wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł24 m² 11 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:546 m²

Mam zaszczyt zaprosić Państwa do zakupu przepięknej działki w pobliżu jeziora. Lokalizacja Do jeziora około 400 metrów wokoło dużo lasów, domów letniskowych oraz całorocznych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł118,84 m² 7 564,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:975 m²

Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę domu wolnostojącego, dostępną wyłącznie w naszym biurze. Jest to propozycja skierowana zarówno dla rodzin, par jak.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł248 m² 3 221,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:243 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej położonego w dobrej lokalizacji, na rodzinnym osiedlu, blisko parku w Nowym Tomyślu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł110 m² 7 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Dom na sprzedaż Swarzędz - 110 m plus Garaż! swarzędz hit komunikacyjny! wolnostojący dom 110 M + garaż Z potencjałem inwestycyjnym Lokalizacja, potencjał i niezależność - to.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł307 m² 8 143,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 900 m²

Rezydencja klasy premium z prywatnym terenem 1,09 ha Trzebień k. Opatowa | 300 m | nowoczesna technologia | pełna prywatność Są miejsca, które oferują komfort. I są takie, które.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł123 m² 7 065,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:777 m²

Lokalizacja Dom położony jest w Budzyniu - miejscowości oddalonej o 15 km od Rogoźna i 15 km od Chodzieży. To spokojna i bezpieczna okolica z dobrym dojazdem zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł192 m² 4 838,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:908 m²

Polecamy na sprzedaż dom, w idealnej lokalizacji z ogromnym potencjałem! Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Września - centrum miasta gdzie wszystkie wygody znajdują się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł124,30 m² 9 646,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 700 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł172 m² 5 523,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Komfortowy dom w spokojnej, zielonej okolicy - 172 m , działka 714 m . Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni około 172 m , położony na pięknie zagospodarowanej działce 714.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł86,88 m² 8 977,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

| parterowy, wolno stojący dom o powierzchni 86,88 m2, wybudowany na działce o powierzchni 750 m2. Rozkład pomieszczeń: - salon z jadalnią 24,13 m2, z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł60,91 m² 7 699,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:88 m²

Dom ma powierzchnię 61 m i jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość urządzenia go zgodnie z własnym gustem. Ma on przemyślany układ pomieszczeń, co pozwala w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł74,93 m² 13 145,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom W sercu natury puszcza kaliska, pieczyska Na sprzedaż dom jednorodzinny w budowie projekt Przy Wiosennej 7 położony w absolutnie wyjątkowej lokalizacji: w samym sercu Puszcza.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł52 m² 7 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Rezerwacja Na sprzedaż nieruchomość zabudowana nowym budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w deweloperskim standardzie wykończenia pomieszczeń. Lokalizacja: żychlin ul. Winna, gm. Stare Miasto teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł83,42 m² 7 779,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Uwaga! rezerwacja lokalu lewego (pow. projektowa 83,42m2). Zapytaj biuro o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł137 m² 4 744,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom o całkowitej powierzchni 137 m z działką 8858 m - Rojów, gmina Ostrzeszów. Opis budynku Dom z cegły wybudowany w 1960 na 88 arowej działce. Dach pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł280 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 361 m²

Przestronny dom w otoczeniu natury - kilka minut od jeziora. Są nieruchomości, które oferują metry. I są takie, które oferują jakość życia. Ten dom położony w Ratajach na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł265 m² 4 716,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:338 m²

bliźniak na sprzedaż o powierzchni 265.00 m2, z 5 pokojami. Lokalizacja:Kazimierza Szałasa. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 338 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł104,36 m² 6 506,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowa inwestycja 7 km od mosiny - pecna, ul. Wąska! termin zakończenia - I kw. 2026 R.! Na sprzedaż segment w zabudowie bliźniaczej o pow. 104,36 m2 z działką o pow. 300.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł200 m² 2 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:707 m²

Przedstawiamy Państwu bardzo atrakcyjny 1-piętrowy, niepodpiwniczony dom wolnostojący, posadowiony na działce o powierzchni 707 m2, położony w Czerniejewie, w willowej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł168,10 m² 4 217,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:336 m²

Niesamowita obniżka ceny! minus 50 000 zł Teraz 709 000 zł. Dom w zabudowie bliźniaczej - Piła, os. Podlasie, ul. Wrzosowa. Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł86 m² 7 790,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego bliźniaka z rynku pierwotnego, położonego w Cerekwicy gm. Rokietnica - ulica Północna 16/2! Na sprzedaż lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł88,75 m² 10 129,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:523 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w Szydłowie - Osiedle Owocowe Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, nowoczesny dom parterowy położony w spokojnej i cieszącym się sporym zainteresowaniem części.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 354 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana dwoma budynkami jednorodzinnymi mieszkalnymi oraz stodoła położona w Niesłabinie przy ul. Szkolnej 15. Domy i stodoła do kapitalnego remontu lub.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł157 m² 4 324,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:627 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dom wolnostojący zlokalizowanego na osiedlu Glinka w Koninie. Nieruchomość nie wymaga wkładu finansowego. Szczegóły nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł306 m² 8 496,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny z podpiwniczeniem w Swarzędzu. Dom w zabudowie jednorodzinnej wolnostojący o powierzchni całkowitej 306 m2 położony na działce o pow. 1000 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł264 m² 5 946,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 038 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący z 2011r. o powierzchni ok. 264m2 (w tym powierzchni mieszkalnej ok. 211m2) mieszczący się wśród nowo budowanych domów jednorodzinnych położonych.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł60 m² 4 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:305 m²

Polecamy Państwu na sprzedaż dom rekreacyjny położony w miejscowości Nienawiszcz, słynącej z terenów rekreacyjnych i wypoczynkowych. Współpraca z nami - kupując tę.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł300 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:16 500 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu w miejscowości Wymysłowo gmina Trzemeszno. W jego skład wchodzą dwa poziomy mieszkalne o powierzchni 90 mkw., łącznie 180 mkw. plus altana 30.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł113,41 m² 11 374,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Na sprzedaż segment nowoczesnego budynku dwulokalowego o pow. użytkowej 113,41 m z działką o pow. ok. 310 m w Puszczykowie przy ul. Mikołaja Reja! bardzo wysoki standard |.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł33 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną blisko jeziora z domem drewnianym! Nieruchomość zlokalizowana w Wymysłowie. Na powierzchni 1000 m2, znajduję się 33m2 dom drewniany, ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł83,61 m² 10 393,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:131 m²

Rezerwacja D O M Gotowy do zamieszkania segment szeregowca z ogrodem w Skórzewie F I L M youtu.be/Az22dEZkYZw L O K A L I Z A C J A - Skórzewo,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł120 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Dom budowany w latach 70-tych wraz z 1ha działką w miejscowości Dzierawy (2km od powiatowego miasta Koła) do kupna. Usytuowany wraz z budynkami gospodarczymi przy asfaltowej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł124 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego lokalizacja: nieruchomość położona w Lwówku ul. Polna specyfikacja: numer ewidencyjny działki 37, 38, 39/4 Powierzchnia.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij