dowolna

Domy na sprzedaż wielkopolskie - Oferty sprzedaży domów

3 371 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 371 ogłoszeń

750 000 zł138 m² 5 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący z dużym ogrodem | Bogucin przy granicy z Poznaniem Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 138 m , położony w spokojnej i zielonej części Bogucina.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł70 m² 4 242,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 446 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego wybudowanego w latach 50- tych, o powierzchni około 70 m2, który przeszedł generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł141,07 m² 9 782,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:466 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł236 m² 4 661,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:837 m²

Biuro nieruchomości Abak poleca do zakupu komfortowy : Dom z 2016 roku wolnostojący , parterowy z poddaszem ( bak podpiwniczenia ) powierzchnia całkowita 236,45m2 Powierzchnia parteru ok.110 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł552,65 m² 3 257,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:331 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż budynek inwestycyjny położony w ścisłym centrum miasta Września przy ul. Fabrycznej, bezpośrednio przy deptaku, w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł72,30 m² 9 668,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:320 m²

Oferujemy Państwu wyjątkowy, parterowy dom w urokliwej i spokojnej okolicy, gdzie codzienny śpiew ptaków i świeże powietrze tworzą idealne warunki do życia z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł90 m² 2 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dom do remontu z dużą działką Na sprzedaż oferuję dom jednorodzinny z lat 60-tych, położony w spokojnej miejscowości oddalonej o zaledwie 18 km od Ostrowa Wielkopolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł432 m² 2 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 559 m²

Agroturystyka nad zalewem w Kobylej Górze wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna! Szukasz miejsca z potencjałem, które łączy piękno natury z możliwością prowadzenia własnego biznesu?.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł368 m² 7 853,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy dom 368 m w prestiżowej lokalizacji Nad Różanym Potokiem, poznań Mam przyjemność zaprezentować Państwu luksusowy dom o powierzchni 368 m , położony w północnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł252,18 m² 5 115,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:873 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Szukasz przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł190 m² 3 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:475 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom w mieście Konin. Dom przystosowany dla dwóch rodzin o powierzchni użytkowej ok. 190 m2,+ murowany garaż, posadowiony na działce o powierzchni ok. 5.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł150 m² 19 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:762 m²

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży teren położony u zbiegu ulic Bułgarskiej i Grunwaldzkiej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł306 m² 4 869,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Zapraszamy do naszego biura w Kaliszu przy ul. Górnośląskiej 37, na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł104,39 m² 7 366,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Szybka Decyzja Kredytowa u Naszego Doradcy Kredytowego zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł253,58 m² 3 150,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:571 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Dom wolnostojący o powierzchni części mieszkalnej 136,68 m 2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł330 m² 8 784,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wielopokojowego, piętrowego domu z zielonym ogrodem położonym w sercu Górczyna. Idealna dla osób ceniących sobie przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 760 000 zł167 m² 10 538,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży nieruchomości położonej na terenie Gminy Suchy Las, miejscowość Złotniki. Zalety proponowanej nieruchomości: indywidualny projekt domu.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł221,80 m² 10 595,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:14 565 m²

Oferta warta zainteresowania! Posiadłość - dom wolnostojący z własnym lasem i dostępem do jeziora. Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł112,86 m² 6 193,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:75 500 m²

Nowoczesny dom w Gułtowach spokój natury, szybki dojazd do Poznania! Szukasz miejsca, w którym połączysz komfort życia blisko natury z wygodnym dojazdem do miasta? Ta oferta może być.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł96,27 m² 5 557,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Szukasz wymarzonej nieruchomości? Zależy Ci na dobrej lokalizacji, cenie i jakości? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł107 m² 10 186,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie dwu lokalowej w Mosinie na ul. Fałata Nieruchomość znajduję się w spokojnej okolicy nowych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł240 m² 20 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż: kompleks trzech całorocznych domków nad jeziorem Grójec (woj. wielkopolskie) Powierzchnia domków: 3 x 80 m | Działka: 1 400 m | Rok budowy: 2021 Zamieszkaj lub zainwestuj.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł103,70 m² 4 792,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:888 m²

Oferujemy na sprzedaż grunt rolny zabudowany z potencjałem inwestycyjnym. Lokalizacja: kokoszczyn, ul. Kręta, gmina Tarnowo Podgórne specyfikacja: numer ewidencyjny działki: 79/3 Identyfikator.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 000 zł2 845 m² 9 138,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:130

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Wysoka stopa zwrotu! całość wynajęta dochodowa kamienica, 120 lokali, wysoki standard, obiekt po kompleksowej rewitalizacji położony centrum Poznania, blisko dworca. Powierzchnia działki 2100 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł175 m² 9 485,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:162 m²

Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie szeregowej położony w Poznaniu, na osiedlu Warszawskim przy ul. Rogowskiej. Budynek został wybudowany w latach 90., jednak w ostatnich latach.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł339 m² 3 982,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Nie pobieramy prowizji od kupujących I najemców! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż nieruchomość położoną pod samym Lasem w Nowym Folwarku (gmina Września). Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł280 m² 16 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

Wyjątkowa rezydencja miejska w sercu Starego Sołacza - jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji Poznania Na sprzedaż prezentujemy niezwykle rzadko spotykaną nieruchomość - dom.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł120,89 m² 7 899,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

= na sprzedaż dom W zabudowie bliźniaczej = = gotowy do zamieszkania = = nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych I dwulokalowych = Na sprzedaż piękny bliźniak położony pod Bukiem we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny dom jednorodzinny, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy osiedla Przydziałki w Koninie. Nieruchomość o powierzchni 180.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł87,26 m² 6 417,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowe domy w spokojnej okolicy - Słupia pod Bralinem kwadrat Sp.J. prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny w pięknej i malowniczo położonej okolicy. Cena domu wraz z działką to.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł200 m² 6 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:608 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom położony w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Poznania - na Świerczewie, przy ul. Leszczyńskiej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł306,40 m² 2 934,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:575 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż duży wolnostojący dom dwukondygnacyjny z dwoma lokalami użytkowymi (usługowo/handlowo/gastronomicznymi) zlokalizowany we Wrześni na osiedlu Lipówka. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł150 m² 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:444 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Oferta sprzedaży - połowa bliźniaka W zaryniu (gm. Wierzbinek) Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł106 m² 3 962,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom do wybudowania na działce klienta! Dom parterowy o powierzchni 106m2. Wyszczególnienie pomieszczeń: -wiatrołap -hall -salon z aneksem kuchennym i wygospodarowaną spiżarnią przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł147 m² 4 217,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Twoje wymarzone miejsce na start! Oferujemy do sprzedaży nowoczesny, energooszczędny bliźniak położony w miejscowości Granówko. To idealna propozycja dla rodzin szukających spokojnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł180 m² 8 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 999 m²

Dom, który łączy komfort życia rodzinnego z przestrzenią na Twój biznes! Marzysz o miejscu, w którym Twoja rodzina będzie mogła cieszyć się spokojem, a Ty zrealizujesz swoje.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł208,50 m² 11 990,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:717 m²

Prestiżowy dom w pożądanej części Swarzędza, na granicy z Zalasewem W pełni urządzony dom 167,9 m2 plus garaż 40,6 m2 Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę luksusowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł106,60 m² 5 337,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 868 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, wolnostojącego o powierzchni użytkowej wg projektu ok. 106,6m2. Nieruchomość usytuowana na działce leśnej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł249 m² 3 815,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:632 m²

*Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający* Sprzedam kamienicę w centrum Gniezna. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Łaskiego - zaraz obok Katedry i Placu Św. Wojciecha z jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł69,70 m² 7 589,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecamy! W sprzedaży nowe domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej w Szczytnikach w cenie już od 529 000zł z ogrodami lub tarasami (60-145m2) Now w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł211 m² 6 635,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:408 m²

Wyjątkowa oferta! Dom na sprzedaż - Pyzdry, centrum miasta Szukasz domu, który łączy komfort, przestrzeń i doskonałą lokalizację? Ta nieruchomość w samym sercu Pyzdr to idealna propozycja.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij