dowolna

Domy na sprzedaż wielkopolskie - Oferty sprzedaży domów

3 362 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 362 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Dziembowo

Dziembowo,wielkopolskie

610 000 zł138 m² 4 407,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 070 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Dom jednorodzinny, wolnostojący, parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grottgera

Leszno,wielkopolskie

569 000 zł115 m² 4 968,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedaży ostatni nowoczesny bezczynszowy lokal mieszkalny z garażem na Zatorzu, przy ulicy Grottgera. Lokal położony jest na działce o pow. ok. 350 m2. Powierzchnia całkowita lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Działkowa

Wronki,wielkopolskie

559 000 zł99 m² 5 621,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sierosław

Sierosław,wielkopolskie

640 000 zł107 m² 5 969,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości w Sierosławiu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze nieruchomości z osobnym wejściem, klatką schodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkowice

Wilkowice,wielkopolskie

499 000 zł113 m² 4 412,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:422 m²

Nowa niższa cena Jedyny taki - parterowy! polecamy parterowy budynek mieszkalny - jednorodzinny dwulokalowy z garażem w stanie deweloperskim o pow. 113,08 m2 na działce o pow. ok. 422.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mosina

Mosina,wielkopolskie

730 000 zł112 m² 6 517,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Wyjątkowa okazja! Nieruchomość w Krosinku! Na sprzedaż w pełni urządzony prawy segment budynku dwulokalowego o pow. 112 m2 z działką o pow. ok. 295 m2 w Krosinku, k.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzyszkowo

Krzyszkowo,wielkopolskie

580 000 zł120 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na Sprzedaż dom wolnostojący z zabudowaniami gospodarczymi, położony na bardzo atrakcyjnej działce o powierzchni 3000m2 Teren ogrodzony, świetna lokalizacja pod inwestycje. Media na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czempiń

Czempiń,wielkopolskie

345 000 zł88 m² 3 937,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:558 m²

Sprzedam dom parterowy wolnostojący położony w Betkowie koło Czempinia. Dom o pow.ok.87,63m2 usytuowany jest na działce o pow. 568m2. ( działka nr 78/38) Rozkład pomieszczeń: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kłoda

Kłoda,wielkopolskie

330 000 zł152 m² 2 171,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:327 m²

Rezerwacja Polecamy na sprzedaż dom w kłodzie koło Rydzyny! Dom 4-pokojowy w zabudowie szeregowej o pow. 152 m2 z działką o pow. 327 m2 Wysoki parter, cały podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kowalska

Radzewo,wielkopolskie

530 000 zł101 m² 5 234,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

5 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej - rzuty i wymiary na ostatnim zdjęciu Dom kwalifikuję się do Bezpiecznego Kredytu 2% Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grottgera

Leszno,wielkopolskie

569 000 zł115 m² 4 947,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z garażem na dużej działce 380m2 w doskonałej lokalizacji na Zatorzu. Spokojne miejsce i blisko do centrum. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Nekla,wielkopolskie

769 000 zł250 m² 3 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 521 m²

Polecam Państwu na sprzedaż dom o powierzchni 250 m 2 oraz działkę w miejscowości Nekla, która znajdują się około 40 km od centrum Poznania, a także 12 km od prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leszno

Leszno,wielkopolskie

589 000 zł116 m² 5 085,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Budynek mieszkalny jednorodzinny z garażem w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 111,42 m2 (pow. rzeczywista to 115,83 m2) w Lesznie - Grzybowo. Nieruchomość jest 4 - pokojowa, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lewkoniowa

Poznań,wielkopolskie

790 000 zł185 m² 4 270,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:447 m²

Do kupna dom w zabudowie bliźniaczej położony przy ulicy Lewkoniowej na osiedlu Kwiatowym. Doskonała loaklizacja! Bliskość komunikacji miejskiej - autobus i tramwaj, sklepy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gowarzewo

Gowarzewo,wielkopolskie

6 800 000 zł900 m² 7 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:9 609 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej rezydencji znajdującej się ok. 15km od centrum Poznania, która z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających poszukiwaczy luksusu i elegancji. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Białe Piątkowo

Białe Piątkowo,wielkopolskie

770 000 zł243 m² 3 168,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Polecam na sprzedaż zjawiskowy dom wolnostojący z dużą, ładną działką w miejscowości Białe Piątkowo tuż obok Miłosławia. Budynek posadowiony na wzniesieniu z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Polanka

Poznań,wielkopolskie

1 950 000 zł195 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:601 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkowo dobrze położony dom do zamieszkania od razu lub do odświeżenia w zabudowie bliźniaczej, niemalże w centrum Poznania blisko Malty! Oferta bez prowizji! Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kowalska

Radzewo,wielkopolskie

430 000 zł77 m² 5 584,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

4 pokojowy dom w Czworaku - rzuty i wymiary na ostatnim zdjęciu Dom kwalifikuję się do Bezpiecznego Kredytu 2% Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

590 000 zł148 m² 3 986,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Działka zabudowana domem mieszkalnym (zabudowa bliźniacza) znajduję się w centralnym miejscu w Komornikach pod Poznaniem. Dużym atutem jest lokalizacja nieruchomości - szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Targowa

Mosina,wielkopolskie

649 000 zł133 m² 4 879,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Dom w otoczeniu Wielkopolskiego Parku Narodowego! Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej położona na terenie osiedla domów jednorodzinnych o powierzchni 133,69 m2 (w powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gromadzka

Czapury,wielkopolskie

469 000 zł75 m² 6 253,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w przepięknym położeniu (oferta biura sprzedaży dewelopera). Zakup bez pcc i prowizji! Łatwy dostęp do pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

659 000 zł105 m² 6 276,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Często unosisz się na skrzydłach fantazji rozmyślając o swoim domu poza miejskim zgiełkiem, z niesamowitym widokiem na naturę? Brzmi przyjemnie, prawda? I takie może być! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 250 000 zł339 m² 6 627,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:565 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom, dający spore możliwości jego właścicielom. Nieruchomość znajduje się w północnej części Przeźmierowa na działce o powierzchni 565m2. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

980 000 zł240 m² 4 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Trzykondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej, (środkowa część), znajdujący się na Junikowie w pobliżu lasu Marcelińskiego, powierzchnia domu około 240 m2, ogródek 160 m2. Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morasko

Poznań,wielkopolskie

2 499 000 zł270 m² 9 255,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 197 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o bardzo dużym potencjale położoną na granicy Piątkowa i Moraska. Ten przestronny dom o klasycznej bryle usytuowany w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lednogóra

Lednogóra,wielkopolskie

1 990 000 zł317 m² 6 277,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:560 m²

Na sprzedaż pieczołowicie odrestaurowany budynek młyna, zaadoptowany na 3 niezależne mieszkania. O budynku: budynek powstał w 1902r. i przez ok. 80lat pełnił funkcję młyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Waryńskiego

Jarocin,wielkopolskie

520 000 zł168 m² 3 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam Sprzedam bez pośredników wygodny, piętrowy Dom w środkowej zabudowie szeregowej z Garażem, piwnicą, tarasem i zadbanym Ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kowalska

Radzewo,wielkopolskie

530 000 zł101 m² 5 234,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Różana

Palędzie,wielkopolskie

739 000 zł130 m² 5 692,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowa Wieś

Nowa Wieś,wielkopolskie

159 000 zł80 m² 1 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Działka o pow. 900m2 z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego w miejscowości Nowa Wieś gm Osiek Mały pow. kolski woj. wlkp. Budowa rozpoczęta w 2021r zgodnie z projektem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mleczna

Kaczory,wielkopolskie

329 000 zł83 m² 3 943,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:83 m²

Na sprzedaż jest piętro domu z odrębna klatką schodową i wejściem w okolicy Piły o powierzchni 83,42 m z odrębną księgą wieczystą. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kowalska

Radzewo,wielkopolskie

430 000 zł77 m² 5 584,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nekla

Nekla,wielkopolskie

790 000 zł220 m² 3 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bardzo duży elegancki dom 220m2/6-8pok./ogródek/2 tarasy/garaż w urokliwym miejscu przy jeziorku w Nekli ul.Słoneczna. Przestronny dom w zabudowie szeregowej ok.220 m2 z ogródkiem,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Strzelecka

Swarzędz,wielkopolskie

1 100 000 zł155 m² 7 092,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży dom wolno stojący o powierzchni całkowitej 194 m2 (155,1 m2 powierzchnia mieszkalna plus piwnica 39,3 m2) na działce o powierzchni 952 m2 w Swarzędzu ul. Strzelecka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rawicz,wielkopolskie

660 000 zł219 m² 3 013,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:597 m²

Bliskość miejskich udogodnień, atrakcyjna lokalizacja w małym mieście, a do tego wymarzona przestrzeń dla siebie i rodziny? Tak, to możliwe. Zwróć uwagę na ten przepiękny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Żabikowska

Komorniki,wielkopolskie

759 000 zł114 m² 6 477,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży prawy segment bliźniaka w budynku nr 4 w stanie deweloperskim w Komornikach na granicy z Luboniem pow. 114,08 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Dwór

Nowy Dwór,wielkopolskie

480 000 zł90 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 766 m²

Polecamy w ofercie naszego biura pięknie położoną, blisko lasu, nieruchomość z działką prawie 5 tys. mkw. Dom o łącznej powierzchni prawie 90 mkw. usytuowany jest na działce wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Różana

Palędzie,wielkopolskie

749 000 zł130 m² 5 769 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:289 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jarzębinowa

Granowo,wielkopolskie

620 000 zł113 m² 5 466,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:432 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 113,42 m2, użytkowej 89,89 m2 znajdujący się na działce o powierzchni 432 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sompolno,wielkopolskie

400 000 zł130 m² 3 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowa niższa cena! Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Na sprzedaż dom w konstrukcji szkieletowej usytuowany na przedmieściach Sompolna z bardzo dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Solidarności

Dalki,wielkopolskie

520 000 zł200 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 126 m²

Polecamy serdecznie na sprzedaż atrakcyjny i nowoczesny dom, zaprojektowany z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań projektowych, o p i s Ten nowoczesny i reprezentacyjny budynek.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij