dowolna

Domy na sprzedaż wielkopolskie - Oferty sprzedaży domów

3 371 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 371 ogłoszeń

Rynek pierwotny

890 000 zł109 m² 8 165,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:672 m²

bliźniak na sprzedaż o powierzchni 109.00 m2, z 4 pokojami. Lokalizacja:WARCIAŃSKA. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 672 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł215 m² 6 279,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 029 m²

Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość zlokalizowana w urokliwej miejscowości Wilcze (woj. wielkopolskie, gm. Wolsztyn). Nieruchomość usytuowana jest zaledwie 100 metrów od jeziora i w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-12

550 000 zł84 m² 6 547,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Biuro nieruchomości Quality z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży komfortowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 84 m , położonego w Słonawach - dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy dom w sercu Puszczy Kaliskiej cisza, natura i czyste powietrze Na sprzedaż dom jednorodzinny w budowie według projektu Przy Wiosennej 7 , położony w unikatowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł207 m² 2 748,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Wygodny dom jednorodzinny z dużym potencjałem idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, funkcjonalnego układu i spokojnej lokalizacji. Ten wygodny dom jednorodzinny z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom całoroczny Z dodatkowym domkiem letniskowym nad jeziorem osłonin / wieleń Lokalizacja: osłonin Wieleń, gmina Przemęt Powierzchnia domu: około 100 m Powierzchnia działki: 500 m Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł240 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:791 m²

Wolnostojący dom z garażem w bryle budynku, dużym tarasem i pięknym ogrodem w Koninku Jeśli szukasz komfortowego, w pełni wyposażonego domu, w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł99 m² 7 879 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Funkcjonalny dom w spokojnej części zachodniego Poznania z szybkim dojazdem do centrum i bezpośrednim dostępem do terenów leśnych. . *** Oferta bezpośrednia bez pośredników i bez.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł163,48 m² 5 199,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wyjątkowy bliźniak po generalnym remoncie 163 m Gostyń, ul. Wrocławska Marzysz o przestronnym, eleganckim domu gotowym do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł136 m² 5 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:441 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Tylko u nas, oferta na wyłączność! Atrakcyjny dom, w zabudowie szeregowej zlokalizowany w spokojnej okolicy dzielnicy Zatorze. -.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł98 m² 8 724,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:384 m²

Polecamy bardzo przytulny nowy dom wolnostojący z 2021 roku w stanie deweloperskim, położony na działce 384 m2, w bardzo pożądanej lokalizacji Szczepankowo, na nowym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł403 m² 4 590,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:597 m²

Oferta sprzedaży kamienicy inwestycyjnej centrum środy wielkopolskiej Oferujemy Państwu na sprzedaż kamienicę o wysokim potencjale inwestycyjnym, zlokalizowaną w ścisłym centrum Środy.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł170 m² 17 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:759 m²

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży teren położony u zbiegu ulic Bułgarskiej i Grunwaldzkiej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł696,48 m² 4 293,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 345 m²

Duża nieruchomość komercyjna z potencjałem Poznań, szczepankowo. Obiekt o powierzchni całkowitej blisko 700 m na działce 3345 m , obecnie wykorzystywany jako hostel i biura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł98,22 m² 5 589 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatnie wolne! Przedstawiamy Państwu nową inwestycję obejmującą budowę 18 lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji leszno/gronowo ul. Myśliwska Najlepsza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł123,04 m² 6 420,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:419 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący, nowa Zawada - okolice Piły | idealny dom dla rodziny Szukasz funkcjonalnego domu w spokojnej lokalizacji blisko Piły? Ten przestronny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

5 490 000 zł320 m² 17 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:954 m²

Willa na sprzedaż - abisynia, grunwald, poznań ul. Podkomorska | ok. 320 m | działka 954 m Taka willa pojawia się w sprzedaży raz na kilkanaście lat. I to właśnie w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł417,63 m² 2 993,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż stylowa i przestronna kamienica z 1934 roku położona przy ul. Parkowej we Wrześni! Znakomita lokalizacja - 1 km do Rynku, niespełna 10 min. spacerem do kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł110 m² 11 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 049 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w malowniczej miejscowości Chojno Błota Małe, w okolicach Wronek. Nieruchomość bezpośrednio graniczy z Puszczą Notecką, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 000 zł104 m² 5 903,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:485 m²

Oddanie do użytku maj 2026 r. *Kupujący nie płaci podatku pcc 2% i prowizji * Faktura vat * 5-letnia rękojmia, gwarancja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł98 m² 7 949 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Nowoczesna przestrzeń do życia przy zachodniej granicy Poznania z szybkim dojazdem do centrum i bezpośrednim dostępem do terenów leśnych. . *** Oferta bezpośrednia bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł143,38 m² 8 369,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:448 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej Powierzchnia całkowita 143,38 m | Działka 447,5 m | 4 pokoje + piwnica + garaż | Funkcjonalny układ | Możliwość prowadzenia działalności | Duży parking|.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł250,50 m² 5 788,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:628 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie wolnostojącej położony w centrum Wrześni, przy ulicy Staszica. Najbliższe sąsiedztwo stanowi zabudowa jednorodzinna z przewagą budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 000 zł111 m² 3 153,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom jednorodzinny o łącznej pow. 111 m2 w stanie surowym zamkniętym. Na działce 800m2. W miejscowości Śmiłów. Dom będzie budowany na przełomie maja - czerwca 2025 Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł98,96 m² 8 073,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:157 m²

Rezerwacja Brak podatku pcc dla osób przy pierwszym zakupie nieruchomości. 0% prowizji dla biura sprzedającego! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł215 m² 8 837,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 522 m²

Cenisz unikalne wnętrza i piękne ogrody? Jesteś miłośnikiem drewna, cegły i marzy Ci się stylowy dom z przestronnym ogrodem pełnym zieleni, w cichej i spokojnej okolicy? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 000 zł112,49 m² 5 307,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:568 m²

- bezpośrednio od dewelopera - Brak podatku pcc i prowizji dla biura sprzedażowego - Możliwość wykończenia domu pod klucz Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł140 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:602 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym z garażem. Lokalizacja: konin ul. Sierpińskiego, os. Laskówiec świetna lokalizacja - teren zorganizowanego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł250 m² 3 676 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 000 m²

Brak prowizji od kupującego! Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w miejscowości Psary Polskie, niedaleko Wrześni. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł122,60 m² 4 037,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym | Stara Łubianka, ul. Dolna Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem jednorodzinnym w stanie surowym zamkniętym, realizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł63 m² 8 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:745 m²

Zapytaj biuro o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przytulny, gotowy do zamieszkania, parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł111,99 m² 8 027,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 451 m²

Polecamy Państwu budynek mieszkalny, parterowy z poddaszem nieużytkowym, w zabudowie wolnostojącej, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej około 111,99 m2. Dom pobudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł120 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam atrakcyjnie położony dom w Kaliszu, 120 m, parter plus poddasze użytkowe. Parter domu składa się z salonu połączonego z jadalnią i kuchnią, 2 sypialni, garderoby, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł90 m² 6 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Dom na sprzedaż, urokliwie posadowiony na zagospodarowanym osiedlu, na działce o powierzchni ok. 430 m2 Lokalizacja: ~ w pobliżu trasy S5 ~ przy lesie ~ niespełna 1 km. od Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł213 m² 4 178,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:728 m²

Szukasz przestrzeni dla dużej rodziny, czy miejsca na twój biznes? Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Strzałkowie, która oferuje znacznie więcej niż tylko cztery ściany. To dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł271,77 m² 3 753,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:497 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący W centrum piły. Garaż wolnostojący, mieszkanko W części piwnicznej. Dobrze utrzymany I zadbany dom. Przedmiotem sprzedaży j est działka gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł165 m² 7 878,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Sprzedam dom na Wolicy Dom został zbudowany z najwyższej klasy materiałów. Materiał budowy: pustak ceramiczny 24cm, ocieplony styropianem 12cm. strop gęstożebrowy typu Teriva. Dom przykryty dachem.