dowolna

Domy na sprzedaż wielkopolskie - Oferty sprzedaży domów

3 371 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 371 ogłoszeń

469 000 zł83,37 m² 5 625,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesne domy z dwoma lokalami mieszkalnymi każdy w Wilkowicach pod Lesznem - lokale bez skosów. Do każdego lokalu przynależy udział w działce ok 200m2 To idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł100,20 m² 8 283,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:817 m²

Wygodny, nowoczesny dom jednorodzinny parterowy położony w spokojnej i zielonej miejscowości Konarskie, w gminie Kórnik, z dogodnym dojazdem do Poznań. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

877 000 zł97,26 m² 9 017,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Uwaga! Pierwsze 2 zdjęcia to jedynie możliwe zagospodarowanie terenu wokół domu. Zostały tylko 3 wolne lokale. Domy typu czworaki, własny ogródek, stan deweloperski, miejsca parkingowe, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

683 650 zł121,50 m² 5 626,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:856 m²

NA sprzedaż lewy I prawy segment bliźniaka W ratajach (gmina chodzież) Budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, bez podpiwniczenia z 2 miejscami postojowymi na działce oraz.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł90 m² 1 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:454 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym - do generalnego remontu. Lokalizacja: konin ul. Jędrzejewskiego, os. Gosławice w otoczeniu zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, sklep.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł243,50 m² 4 065,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:243 m²

Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny, zlokalizowany przy ul. Młynarskiej 89 w Kaliszu. Nieruchomość o całkowitej powierzchni 243,5 m2, składa się z 2 niezależnych kondygnacji. Od 15.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł504 m² 4 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:939 m²

Willa miejska z potencjałem inwestycyjnym funkcje usługowe i mieszkalne Poznań, ul. Dąbrowskiego - Jeżyce Oferujemy na sprzedaż wielofunkcyjną willę miejską zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł126 m² 7 698,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

Oferuję na sprzedaż dom szeregowy w Poznaniu przy ul. Bożeny. Nieruchomość o pow. 126 m2 znajduje się na działce o pow. 254 m . Dom zbudowany w 1975 roku, w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł80 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, murowany dom rekreacyjny położonym nad jeziorem w Skulsku. To miejsce idealne dla osób szukających ciszy, prywatności i bezpośredniego kontaktu z naturą przez.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł266,95 m² 9 735,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 916 m²

Drodzy Państwo, prezentuję na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący położony na pięknej, zadbanej działce o powierzchni 1916 m . Nieruchomość znajduje się , w miejscowości Mściszewo.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł198 m² 1 989,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Zapraszam do Kuźnicy Czarnkowskiej, malowniczej miejscowości na skraju Puszczy Noteckiej, nad rzeką Rudnica. Na sprzedaż dom w budowie (budynek mieszkalno-gospodarczy), na pięknej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł110 m² 4 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Inwestycja w trakcie realizacji, planowane zakończenie prac-sierpień 2026r. Istnieje możliwość rezerwacji już dziś wybranego przez Państwa lokalu mieszkalnego. Na sprzedaż lokale mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł74,36 m² 6 576,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

Możesz dalej wynajmować mieszkanie, słono płacąc komuś za dach nad głową. Ale możesz też zamienić cudze mieszkanie na własny dom z ogródkiem. Lokalizacja: rabowice, ul. Frezjowa (na.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł130 m² 3 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:528 m²

Pełna własność bez obciążeń = bezpieczny zakup Możliwość wyboru dowolnego notariusza Na sprzedaż dom wolnostojący w mieście Ostroróg - siedzibie gminy Ostroróg w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł291,58 m² 5 658,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 066 m²

0% prowizji/dom: 292 m /duża działka 3066 m Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego położonego przy ul. Głuszyna w Poznaniu, na dwóch dużych.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł218 m² 8 027,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:917 m²

Dom Z dużą działką na podolanach W poznaniu! Polecam pięknie położoną nieruchomość na poznańskich Podolanach. Budynek idealnie nadaje się dla dużej rodziny lub do połączenia funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł35 m² 8 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:658 m²

Uroczy domek parterowy wolnostojący o pow. 35m2 usytuowany bezpośrednio w sąsiedztwie Jeziora Dziadkowskiego w kowalewie. Powierzchnię domu stanowi salon z aneksem kuchennym, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 429 000 zł130 m² 10 992,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:333 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowego do zamieszkania, funkcjonalnego domu położonego w dobrej lokalizacji, na spokojnym osiedlu w Przeźmierowie przy ul. Południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 000 zł91,95 m² 6 503,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:108 m²

Oferta bez prowizji, brak także podatku pcc - oszczędność na starcie 5% wartości transkacji Powierzchnia działki 108mkw, powierzchnia ogródka i podjazdu 54mkw, powierzchnia użytkowa mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł205,90 m² 7 673,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:674 m²

- brak podatku pcc przy pierwszym zakupie nieruchomości, - 0% prowizji dla Biura pośrednictwa - kompleksowa obsługa - Kredyt przy moim pośrednictwie zostanie szybko i sprawnie przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł129,74 m² 6 775,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:572 m²

Dom, w którym codzienność staje się przyjemnością. Bytkowo, gmina Rokietnica | nowoczesny dom z ogrodem | dostępny od zaraz Wyobraź sobie poranek w miejscu, gdzie cisza i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł200 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Czachulec Stary, gmina Malanów. Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia użytkowa: ok. 200 m2 - Powierzchnia działki: 4800 m2 - Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł111 m² 6 747,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:836 m²

Dom wolnostojący z dużą działką | 111 m | Napachanie | Garaż | Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 111 m , położony na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł240 m² 8 292 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:299 m²

Komfortowy, bardzo funkcjonalny i "przemyślany dom - skrajny szeregowiec. Działka 299 m2. Znakomita lokalizacja. Plac zabaw 50 m, przystanek autobusowy 150 m, poczta i sklepy 150 m, stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł91 m² 6 263,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecam do sprzedaży nowy dom typu blizniak zbudowany z tradycyjnie,otynkowany i ocieplony o powierzchni 91m2 znajdujący się na ogrodzonej działce o powierzchni 500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł237,20 m² 9 696,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:555 m²

Oferta dla inwestora Na sprzedaż pakiet 5 mieszkań w willi miejskiej na os. Warszawskim. Każdy ze sprzedawanych lokali jest odrębnym mieszkaniem i posiada własną księgę wieczystą. Łączny.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł300 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:760 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny Kalisz, dobrzec Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom parterowy z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni ok. 300 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

484 000 zł90,80 m² 5 924,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:819 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego zlokalizowanego w urokliwych i zadbanych Dusznikach (województwo wielkopolskie, powiat szamotulski). Parterowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 000 zł44,67 m² 7 947,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 m²

To jedna z największych inwestycji realizowana w województwie wielkopolskim. Inwestycja obejmować będzie ponad 450 lokali z szeregiem udogodnień dla klientów. Inwestycja jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:124 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z naszym Ekspertem finansowym, który sprawdzi dla Ciebie najkorzystniejsze oferty kredytowe oraz aktualne i planowane programy rządowe. Prime nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł198,10 m² 6 809,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:471 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej! Cisza i spokojna okolica, duża przestrzeń mieszkalna, zaciszny ogród, dostęp do komunikacji miejskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł97,26 m² 9 654,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:517 m²

- rezerwacja - Poszukujesz doskonałej komunikacji do centrum Poznania? Domu gotowego do wprowadzenia? Wykończonego z troską o wygodę mieszkania? Własnego zielonego zakątka? I Etap.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł110 m² 16 354,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

Szukasz atrakcyjnej nieruchomości w spokojnej okolicy? Nieruchomości gruntowej pod kameralny budynek wielorodzinny, biuro, willę miejską z dużym ogrodem? Idealnej lokalizacji i czytenego.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł102 m² 6 372,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:327 m²

Dom 102 m na działce 327 m - Dopiewiec, gmina Dopiewo Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 102 m2 , położony na działce 327 m2 w spokojnej miejscowości Dopiewiec ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł200 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:18 100 m²

Piękne miejsce do życia i prowadzenia np. hotelu dla koni, hodowli zwierząt, lub innej produkcji, czy stolarni. Biuro pośrednictwa Tara w Żninie przedstawia ofertę sprzedaży siedliska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 900 zł97 m² 5 823,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym, dużym ogródkiem 390m2 i nowoczesnym ogrzewaniem na pompę ciepła. Kolejny etap nowoczesnych domów na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom W sercu natury puszcza kaliska, pieczyska Na sprzedaż dom jednorodzinny w budowie projekt Przy Wiosennej 7 położony w absolutnie wyjątkowej lokalizacji: w samym sercu Puszcza.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł302 m² 13 241,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 566 m²

Dolaszewo - komfortowy dom wolnostojący na sprzedaż. Prezentujemy komfortowy dom jednorodzinny wolnostojący zlokalizowany w spokojnej i cenionej części Dolaszewa. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 900 zł122,81 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4