dowolna

Domy na sprzedaż wielkopolskie - Oferty sprzedaży domów

3 367 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 367 ogłoszeń

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 109 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Dom w bardzo atrakcyjnej cenie - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający. Tylko u nas, oferta na wyłączność! Klimatyczny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł228 m² 8 767,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 136 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom łączący minimalizm z elementami modernizmu i stylu loftowego. Wnętrze charakteryzuje się prostą, geometryczną formą, dużą ilością przestrzeni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł184,70 m² 5 684,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Milan home - Oferuje na Sprzedaż dom jednorodzinny w miejscowości Wilkowice, gmina Lipno, woj.Wlkp. Piękny Komfortowy dom do wykończenia według własnej aranżacji. 6 dużych ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł171,84 m² 3 928,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:328 m²

Wągrowiec- bliźniak, 5 pokoi, garaż, ogród Jeśli marzysz o domu położonym wśród zieleni, w pobliżu malowniczych lasów i jezior z licznymi ścieżkami rowerowymi, ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł88 m² 6 806,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Polecam na sprzedaż ciekawą ofertę domów w miejscowości Rabowice, gminie Swarzędz, ok 17 km od Poznania. Uwaga! obecnie W sprzedaży ostatni dom (2 połówki, prawa i lewa) na tej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł90 m² 5 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 630 m²

Oferta na wyłączność nie szukaj innym biurze nieruchomości. Przedstawiam Państwu dom mieszkalny położony w miejscowości Siedluchno w gminie Orchowie, powiecie słupeckim. Parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

246 000 zł60 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Segment z ogródkiem w Runowie świetna lokalizacja Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 60 m , położony w spokojnym Runowie, zaledwie 1 km od Kórnika.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł192,90 m² 2 851,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Dom na sprzedaż - Żytowiecko, powiat gostyński Na sprzedaż przestronny, komfortowy dom o powierzchni 192,9 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł210 m² 7 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 539 m²

| na sprzedaż nieruchomość do zamieszkania i wykonywania działalności gospodarczej! Solidnie zbudowany dom 5 pokojowy z warsztatem do działalności gospodarczej Działka 1539 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł180 m² 2 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 180m2 z zabudowaniami na działce o powierzchni 3000m2 w Dobrosołowie III, gmina Kazimierz Biskupi, powiat koniński. Kameralnie usytuowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł117,40 m² 5 366,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:386 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę, w której zakup nieruchomości nie wiąże się z żadnymi kosztami prowizyjnymi dla kupującego! Dodatkowo, oferujemy kompleksową, bezpłatną pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł129 m² 6 821,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom piętrowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 129m2 oddany do użytku w 2020 roku. Znajduje się w Bogdanowie, w sąsiedztwie kilku nowych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł246,04 m² 3 983,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona w Paczkowie, gmina Swarzędz, przy ul. Falistej dom jednorodzinny dwulokalowy w trakcie budowy, realizowany na podstawie projektu Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

1 280 000 zł133,43 m² 9 593,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dzień Otwarty 16 maja (sobota) godz. 11:00 Z myślą o spokojnej i indywidualnej prezentacji proszę o kontakt telefoniczny w celu rezerwacji konkretnej godziny spotkania. Ten dom to.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł211,91 m² 6 370,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 645 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Ten uroczy dom położony jest w malowniczej okolicy pomiędzy Cichowem a Mościszkami. Znajduje się zaledwie 400 metrów od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł250 m² 979,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:722 m²

Nieruchomość znajduje się w samym centrum Koła, w otoczeniu historycznej zabudowy i lokalnych punktów usługowych. Bliskość sklepów, urzędów oraz rynku sprawia, że to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:556 m²

Nowa cena. Funkcjonalny I przestronny dom Z potencjałem w miejscowości pępowo (powiat gostyński); prężnie rozwijająca się gmina z dobrze utrzymaną infrastrukturą i łatwą.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł190 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 558 m²

Marzeniem wielu ludzi jest dom w środku lasu. Już od wczesnych lat dzieciństwa wiele bajek i opowieści kreci się dookoła domu z kominkiem, gdzie w chłodne, jesienne wieczory.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł102,20 m² 8 317,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:852 m²

Rezerwacja Na sprzedaż komfortowy, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 102,20 m , położony na działce o powierzchni 852 m . Nieruchomość znajduje się w Szewcach,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł100 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:230 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Szukasz własnego miejsca z potencjałem w spokojnej okolicy, a jednocześnie z dobrym dojazdem? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł220 m² 4 540,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom z funkcją usługową i mieszkalną | Gruszczyn, ul. Swarzędzka Wolnostojący dom o powierzchni ok. 220 m , położony na działce ok. 500 m , zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł132 m² 5 795,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:132 m²

Oferta sprzedaży willa W zabudowie bliźniaczej Lokalizacja: kalisz, osiedle Chmielnik, ul. Modrzewiowa 6 Rodzaj zabudowy: willa w zabudowie bliźniaczej, dwulokalowej (bez skosów na piętrze).

Szczegóły ogłoszenia

1 187 600 zł210 m² 5 655,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 438 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący w Lesznie w dzielnicy Zatorze, położony na dużej działce o powierzchni 1 438 m2. Powierzchnia użytkowa - 210 m2. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł340 m² 3 205,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferujemy na sprzedaż klimatyczny i przestronny dom w stylu prowansalskim, zlokalizowany tuż przy granicy miasta w miejscowości Borek k. Kalisza. Dom o powierzchni mieszkalnej ok. 240m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł735 m² 4 748,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:1 193 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej obejmującej dwa budynki posadowione na działce o powierzchni 1 193 m . Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł193,30 m² 2 581,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:628 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł107,98 m² 6 204,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Niezależność jak w domu - bliźniak z ogrodem i bez czynszu Lokalizacja: piła, ul. Wierzbowa (spokojne Osiedle Podlasie) Typ: niezależny segment domu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł86,92 m² 7 696,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowy dom! Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc duży dom skrajny Z ogrodem 83m2- garaż / fotowoltaika / rekuperacja/ ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom w stanie deweloperskim zlokalizowany w Grzebienisku. Budynek o pow. zabudowy ponad 150m2 (130m2 pow. użytkowej) składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł102,26 m² 7 617,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:279 m²

Zapraszamy na dzien pokazowy na budowie 09.05 G 11-13 Osiedle Zielone Wzgórze - Napachanie - przestrzeń w rytmie slow. W ofercie wszystkie lokale w inwestycji, aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł103,15 m² 10 567,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:337 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszam do zapoznania się z ofertą parterowego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w miejscowości Babki, gmina Mosina,.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł172,40 m² 9 274,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 042 m²

Wahasz się między budową a zakupem gotowego domu? Policz to na spokojnie. Zakup działki w takiej lokalizacji, jej uzbrojenie, projekt, budowa i wykończenie w tym standardzie to dziś.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł74,50 m² 9 651,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Przedstawiamy niezwykłą ofertę: nowoczesna architektura, bliskość i doskonały dojazd do miasta. Ul. Świerczewska - dokładnie na granicy Lubonia i Poznania. Doskonały i szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł250,70 m² 2 672,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 947 m²

Wygodny i funkcjonalny dom położony w Golinie przy ulicy Polnej, o powierzchni użytkowej ok. 144,1 m (całkowita powierzchnia to 250,7m ). Idealne miejsce dla dużej rodziny czy też.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł100,58 m² 8 938,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:257 m²

Przeźmierowo park - nowoczesne domy Z ogrodem blisko poznania Kameralna inwestycja. Wysoki standard. Nowoczesna architektura. Mamy przyjemność przedstawić Państwu premierę nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł130 m² 3 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Brak prowizji od kupującego Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny z 1967 roku, o powierzchni użytkowej ok. 130 m , położony na dużej i zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł500 m² 1 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:85 776 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą niesamowitej nieruchomości położonej w Drzązgowie gmina Kostrzyn Wlkp. Pałac w Drzązgowie to posiadłość pochodząca z lat 30 XIX w. wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł190,50 m² 9 396,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:705 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 190 m + poddasze około 40 m zlokalizowany na działce działka 705 m w pięknym sąsiedztwie Lasu Umultowskiego. Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

1 280 000 zł133,43 m² 9 593,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł55,87 m² 6 980,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż segment środkowy o powierzchni użytkowej 50,15 m2 zlokalizowany w kompleksie budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej w miejscowości Ligota, gmina Kobyla Góra. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł750 m² 8 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:55 000 m²

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość - rezydencjonalną na którą składają się: - parterowy dom z poddaszem użytkowym o powierzchni 750 m2 - wolnostojący garaż na 3.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij