dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż wielkopolskie - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

407 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

407 ogłoszeń

6 450 000 zł2 200 m² 2 931,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość z kompleksem hal - Gierłachowo, gmina Krzywiń Nieruchomość zlokalizowana jest 60 km od Poznania i 30 od Leszna, w miejscowości Gierłachowo , w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł50 693 m² 29,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:50 693 m²

Grunty inwestycyjne 5,0693 lub pod zabudowę przemysłową, rolniczą, mieszkaniową. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 5,0693 ha, położona w gminie Wyrzysk, wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

11 200 000 zł2 176 m² 5 147,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:14 884 m²

Atrakcyjny obiekt inwestycyjny na sprzedaż! duża działka wraz Z budynkiem biurowo - magazynowym oraz domem jednorodzinnym na osobnej działce. Nieruchomość: 1. budynek biurowo - magazynowy.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł1 166 m² 3 430,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Sprzedam obiekt konferencyjno - weselny w Koninie. Wyposażenie Dworu umożliwia podjęcie jednocześnie 250 osób, profesjonalne urządzenia gastronomiczne z zachowaniem ciągów gastronomicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 400 000 zł778,30 m² 3 083,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 253 m²

Oferta dla inwestora! Przedmiotem sprzedaży jest 2-piętrowy budynek z garażem podziemnym położony w miejscowości Piotrowice, tuż przy granicy ze Słupcą. Kondygnacje: - 2 naziemne: parter -.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł150 000 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:150 000 m²

Gospodarstwo agroturystyczne Olchowy Młyn w Puszczy Noteckiej do sprzedania na zasadach wyłączności w sieci knc Nieruchomości. Agent prowadzący Rafał Stec. Do sprzedania zespół 5 domów na.

Szczegóły ogłoszenia

1 333 000 zł349,87 m² 3 809,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:891 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym budynek mieszkalno-usługowy zlokalizowany w sercu Turku. Budynek o powierzchni blisko 350 m usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

3 190 000 zł709 m² 4 499,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 489 m²

Narożna perełka inwestycyjna Poznań, dzielnica Starołęka Wyobraź sobie inwestycję, która już przyciąga wzrok owalna bryła budynku, echo fortów w architekturze i narożnikowa działka 1.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 300 m² 730,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Budynek użytkowy na sprzedaż o powierzchni 1300.00 m2. .

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 404 m² 569,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości łączącej w sobie funkcje: magazynową, biurową i produkcyjną. Doskonała propozycja dla przedsiębiorców poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł365,40 m² 2 049,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:988 m²

Sprzedaż budynek handlowo-usługowy | konin Lokalizacja: konin atrakcyjna lokalizacja, bardzo dobry dojazd; przy dk25 Cena: 749 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł206 m² 1 699,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:614 m²

Oferujemy na sprzedaż budynek handlowo usługowy o powierzchni około 206 m2 położony w miejscowości Łężyn, ul. Ślesińska, gm. Konin, pow. koniński. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł530 m² 12 264,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:114 m²

Polecam do sprzedaży kamienicę w odległości 150 metrów od płyty Starego Rynku w Poznaniu. Kamieniczka o powierzchni 530m2 (+ antresola) składa się z 6 kondygnacji. Budynek budowany.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł1 400 m² 713,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż Budynek o łącznej powierzchni 1400 m2, który idealnie nadaje się na dom spokojnej starości, hotel z restauracją lub można go przebudować na mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 €1 810 m² 828,73 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Oferujemy kompleks zabudowań przemysłowo-biurowych, usytuowanych na działce o powierzchni ponad 5000 m.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł1 834,20 m² 2 066,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 250 m²

Polecam na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny obiekt o przeznaczeniu biurowo-produkcyjno-magazynowym, idealny dla firmy prowadzącej działalność usługową, produkcyjną lub logistyczną. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł1 044 m² 632,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 157 m²

Opis nieruchomości Duże powierzchnie biurowe w centrum miasta. Niniejsza nieruchomość o pow. 2157 m jest zabudowana następującymi budynkami: budynek biurowo - techniczny A, pow. użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł673,26 m² 1 930,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 265 m²

Na srzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,6265 ha, zabudowana budynkiem socjalno-usługowym, dużą wiatą konstrukcji stalowej oraz budynkiem magazynowym, zlokalizowana w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł215 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Zakład produkcyjny w Gołańczy na sprzedaż. Działka o powierzchni 1 228 m 2 w całości ogrodzony i utwardzony. Uzbrojenie: prąd, wodociąg, szambo (kanalizacja w drodze),.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł430 m² 4 534,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:838 m²

Na sprzedaż: obiekt komercyjny położony bezpoośrednio nad jeziorem z dużym potencjałem inwestycyjnym - Trzcianka, woj. wielkopolskie. Przedmiotem oferty są dwa niezależne, wolnostojące budynki.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł208,40 m² 5 758,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 238 m²

Na sprzedaż nieruchomość usługowa o charakterze gastronomiczno-hotelowym, zlokalizowana w miejscowości Giewartów, w odległości ok. 250 metrów od Jeziora Powidzkiego. Budynek murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

4 815 000 zł2 652 m² 1 815,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:27 600 m²

Kompleks hal produkcyjno-magazynowych + 2,08 ha terenów inwestycyjnych | Drawski Młyn | Wielkopolska Na sprzedaż funkcjonalny kompleks nieruchomości produkcyjno-magazynowych z zapleczem socjalnym.

Szczegóły ogłoszenia

4 130 000 zł1 947 m² 2 121,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:7 221 m²

NA sprzedaż nieruchomość komercyjna handlowo - usługowa Z placem idealna jajko centrum handlowo- usługowe wśród powstałych eleganckich osiedli willowych których W promieniu najbliższych 10.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł1 267,70 m² 1 419,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:7 618 m²

Atrakcyjna nieruchomość przemysłowa w Tarnówce - doskonała lokalizacja dla biznesu przy dk11 Na sprzedaż kompleks przemysłowo-magazynowy z zapleczem biurowym, idealnym do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł340 m² 2 911,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Na sprzedaż atrakcyjny budynek handlowo-usługowy z częścią mieszkalną, położony w miejscowości Ceków-Kolonia. Nieruchomość usytuowana jest bezpośrednio przy głównej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł800 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:924 m²

Do sprzedaży funkcjonującą restauracja wraz z całym wyposażeniem w Centrum Raszkowa, 8km od Ostrowa Wielkopolskiego. Obiekt można przejąć wraz z pracownikami oraz planem imprez.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł565,62 m² 3 359,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż: obiekt magazynowo- biurowy w Przykonie pod Turkiem Przedmiotem oferty jest atrakcyjny obiekt magazynowo- biurowy zlokalizowany w miejscowości Przykona, powiat turecki. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 000 zł8 666 m² 1 615,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 344 m²

Na sprzedaż nieruchomość z przeznaczeniem na cele biurowo-usługowe oraz mieszkalne, w centralnej części Poznania, w sąsiedztwie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł16,99 m² 3 531,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedamy garaż murowany o powierzchni 16,99m2 (spółdzielcze prawo własności) zlokalizowany w zespole garażowym przy ulicy Elizy Orzeszkowej 5 w Turku. Cena garażu: 60.000 PLN Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł13 m² 2 076,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam na sprzedaż miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej, nowego budynku z 2020 roku, zlokalizowanego przy ul. Suchej 30 B na poznańskich Zawadach. Zapraszam! Ewa   .

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł376,70 m² 1 194,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:573 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność przedstawić Państwu budynek produkcyjno-handlową na sprzedaż! opis Pragnę zaoferować Państwu powierzchnię komercyjną z historią.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 000 zł14 500 m² 5 517 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta magazynu i gruntów w kórniku k. Poznania. Przedmiotem sprzedaży jest baza logistyczna w Kórniku k. Poznania, tuż przy drodze krajowej północ-południe oraz autostradzie wschód-.

Szczegóły ogłoszenia

1 296 000 zł2 739 m² 473,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne Nieruchomości nie są objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego zatwierdzonego.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł1 512 m² 2 480,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:12 148 m²

Oferta inwestycyjna Kompleks usługowo-hotelowy na działkach o pow. 12 148 m Lokalizacja: 5 km od centrum Chodzieży dk11 Otoczenie lasów, łąk i stawów rybnych Nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł2 658 m² 488,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 658 m²

NA sprzedaż ośrodek nad jeziorem - gotowy pomysł na biznes! lokalizacja Wersk w gminie Zakrzewo na terenie Borów Kujańskich Bydgoszcz, dojazd 1 h Piła, dojazd 48 min Poznań, dojazd 1.30.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł356,60 m² 12 058,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:622 m²

Uwaga - nowa, niższa cena! Na sprzedaż obiekt komercyjny w Poznaniu na Zawadach przy ul. Rozewskiej 4 w atrakcyjnej części miasta - widoczny z arterii komunikacyjnej - ulicy Bałtyckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł578,58 m² 6 567,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż- złotów budynek warsztatowo-mieszkalny oraz budynek magazynowy W obiekcie funkcjonuje świetnie prosperujący zakład wymiany opon/ warsztat samochodowy.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł325,71 m² 2 606,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:151 m²

Mamy do zaoferowania na sprzedaż budynek handlowo usługowy o powierzchni około 325,71 m2 położony w centrum miejscowości Babiak, ul. Plac Wolności, gm. Babiak, pow. kolski. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł2 500 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Na sprzedaż hala produkcyjno-magazynowa Działka: 90 arów Powierzchnia budynków: 2500 m Cena: 3 000 000 zł (do negocjacji) Opis nieruchomości: na sprzedaż obiekt przemysłowy o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Miejsce postojowe, miejsce parkingowe, blok, ostrów Wielkopolski. Na sprzedaż miejsce postojowe w parkingu podziemnym usytuowane w nowo wybudowanym bloku w rejonie ulicy Chabrowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł792 m² 3 143,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 130 m²

Na sprzedaż: nieruchomość inwestycyjna z potencjałem domuseniora lub pensjonatu Zaniemyśl k. Poznania | ul. Świerkowa 16a | działka 3 130 m |wz na dom opieki | Cena: 2 490 000 zł Przedmiotem.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij