dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż wielkopolskie - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

407 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

407 ogłoszeń

4 000 000 zł382,50 m² 10 457,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowoczesna hala z biurami w Lipnica (powiat Powiat szamotulski) - 382 m hali + 3000 m działki Na sprzedaż wyjątkowy obiekt komercyjny: nowoczesna halę produkcyjno-magazynowa.

Szczegóły ogłoszenia

7 898 000 zł1 567 m² 5 040,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 167 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem produkcyjno-magazynowym z częścią biurowo-socjalną w gminie duszniki, w powiecie Szamotulskim. Powierzchnia działki wynosi 6.167 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł496 m² 7 661,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:568 m²

NA sprzedaż nieruchomość zabudowana W budynkiem wolnostojącym O funkcji usługowej W idealnej lokalizacji, z doajzdem tramwajem, pociągiem autobusem miejskim I podmiejskim,.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł250,90 m² 3 064,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:602 m²

Kamienica z potencjałem w samym centrum Kępna! Kwadrat prezentuje na sprzedaż kamienicę znajdującej się w centrum Kępna przy ul. Poniatowskiego, dwa kroki od samego rynku. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł800 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:924 m²

Na sprzedaż wyjątkowa restauracja z 32-letnią tradycją | gotowy, dochodowy biznes | Raszków - okolice Ostrowa Wielkopolskiego. Na sprzedaż dobrze prosperująca restauracja z ugruntowaną.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł691 m² 1 301,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:851 m²

NA sprzedaż budynek mieszkalno - usługowy W chodzieży Nieruchomość z potencjałem, wiele możliwości rozwoju, zarówno na zabudowę mieszkaniową jak i usługową. Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł806 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Nieruchomość usługowa 806 m + działka 1600 m | centrum Chodzieży Na sprzedaż nieruchomość usługowa o łącznej powierzchni użytkowej 806 m , zlokalizowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł273,06 m² 1 644,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:482 m²

NA sprzedaż kamienica W centrum chodzieży Przedmiotem oferty jest budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 273,06 m 2 oraz budynek gospodarczy o pow. 68,60 m 2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł204 m² 4 362,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy z dobrze prosperującym sklepem spożywczym i pokojami noclegowymi, zlokalizowany w miejscowości Osiecza Pierwsza, gm. Rzgów, bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 661,90 m² 902,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 386 m²

Nieruchomość inwestycyjna - Piła, osiedle Zamość, ul. Rodła. Na sprzedaż grunt o powierzchni 1386 m , zabudowany siedmiokondygnacyjnym budynkiem użytkowy (w tym poddasze i piwnica),.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł235 m² 3 787,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 632 m²

Hala magazynowo produkcyjna W baranowie + teren do rozbudowy lokalizacja Obiekt znajduje się w Baranowie (63-604), przy ulicy Budka 9. CO jest na sprzedaż? Na działce znajdują się następujące.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł355 m² 1 887,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:472 m²

Na sprzedaż Kamienica w centrum Turku - dwa lokale użytkowe i trzy mieszkania wyjątkowa okazja inwestycyjna! Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w samym sercu Turku,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł881,90 m² 623,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 863 m²

oferujemy do sprzedaży budynek przemysłowo-magazynowy położony w Lipnie koło Leszna powierzchnia: grunt 3.863 m2, budynki 881,90 m2 powierzchni zabudowy i 788,55 m2 powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł530 m² 12 264,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:114 m²

Polecam do sprzedaży kamienicę w odległości 150 metrów od płyty Starego Rynku w Poznaniu. Kamieniczka o powierzchni 530m2 (+ antresola) składa się z 6 kondygnacji. Budynek budowany.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł187,20 m² 4 006,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:119 m²

budynek biurowo-usługowo-handlowy w Lesznie powierzchnia: 187,2 m2 media: prąd, woda, kanalizacja, gaz cena: 750.000 zł netto (plus podatek VAT) opis nieruchomości: oferujemy do sprzedaży budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł2 867 m² 1 360,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:7 946 m²

Sprzedam bardzo atrakcyjną nieruchomość komercyjną (budynek handlowo-usługowy) położoną w Kaliszu przy ul. Wojska Polskiego 23. Nieruchomość położona w peryferyjnej strefie miasta Kalisz.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł924,80 m² 3 514,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 525 m²

NA sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny W centrum chodzieży Nieruchomość z potencjałem, która dla nowego właściciela stanowi gotowy produkt inwestycyjny! Budynek w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł560,10 m² 2 140,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:16 900 m²

Polecamy Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem produkcyjno magazynowym o powierzchni użytkowej 560,10 m2, oraz budynkiem mieszkalno gospodarczym o powierzchni 221,81 m2.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł333 m² 600,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:311 m²

Nieruchomość stanowiąca prawo użytkowania wieczystego ustanowione do dnia 25 października 2072 r. działki gruntu nr 25/1 obszaru 311 m 2 zabudowanej budynkiem technicznym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł935,34 m² 12 829,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:264 m²

Dochodowa nieruchomość komercyjna w ścisłym centrum miasta. Na sprzedaż w pełni funkcjonująca nieruchomość komercyjna położona w absolutnym centrum Poznania w narożnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł303,50 m² 4 280,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:249 m²

Atrakcyjna nieruchomość z możliwą funkcją usługową, biurową, produkcyjno-wytwórczą.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł140 m² 7 850 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Działka budowlana 792 m2 z halą o pow. 140 m2 w Złotnikach Teren objęty mpzp Pełne media Pożądana okolica Możliwość kupna większego terenu - łącznie 2420 m2 Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

2 280 000 zł1 036 m² 2 200,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 804 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość magazynowo-produkcyjna położona w strategicznej lokalizacji w Obornikach przy ul. Kowanowskiej. To doskonała propozycja zarówno dla firm logistycznych,.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł1 500 m² 2 332,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Zachęcamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość hala produkcyjno-magazynowa Z zapleczem biurowym | konin | blisko A2 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalna hala.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł646,74 m² 2 087,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 313 m²

Zespół budynków biurowo-usługowo-handlowy z częścią magazynową w Lesznie Powierzchnia użytkowa: 469,44 m2 powierzchnia działki 1313 m2 media: prąd, woda, kanalizacja, gaz cena: 1.350.000.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł2 729 m² 262 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 380 m²

Nieruchomość w centrum miasta: - położona zaledwie 400 m od Rynku, - w okolicy zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i usług, - w sąsiedztwie zespółu szkół oraz kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł382 m² 916,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 375 m²

Nieruchomość stanowi działkę gruntu o powierzchni 2375m zabudowaną budynkiem głównym oraz budynkiem pomocniczym. Budynek główny o powierzchni użytkowej 304,90m 2 (bez poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł233 m² 4 935,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:592 m²

Potencjał biznesowy W sercu złotowa: budynek usługowo - mieszkalny przy ul. Obrońców Warszawy Szukasz nieruchomości, która zarobi na siebie? Przedstawiamy wyjątkowy obiekt handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł520 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

***obniżka ceny O 10.000 ZŁ- nowa cena 975.000 zł*** *** ZA POŚREDNICTWO! *** Oferujemy do sprzedaży nieruchomość o łącznej powierzchni ok. 520 m2, w tym halę produkcyjno-magazynową.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł250 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:328 m²

Przedstawiamy na sprzedaż ofertę nietuzinkową - obiekt hotelowy w centrum Wągrowca. Jest to w pełni funkcjonujący i dochodowy obiekt hotelowy - wynajem krótkoterminowy, położony.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł360 m² 1 944,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:630 m²

Przedstawiam nieruchomość w spokojnej i zielonej okolicy Kobylej Góry, otoczonej lasami i naturalną przestrzenią, zaledwie 7,5 km od Ostrzeszowa i 2 km od malowniczego Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

8 850 000 zł3 040 m² 2 911,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:8 546 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości magazynowo-handlowej z zapleczem biurowym. Jest to świetna oferta inwestycyjna, szczególnie biorąc pod uwagę brak prowizji ze.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 000 zł3 546 m² 7 050,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:14 019 m²

NA sprzedaż nowoczesny obiekt magazynowo-biurowy W poznaniu ul. Głogowska bezpośredni wylot Z miasta Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna i operacyjna dla przedsiębiorców, firm.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł1 426,44 m² 876,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Obiekt produkcyjno-magazynowy W dobrym stanie I atrakcyjnej cenie. Blisko konina - chmielnik, gmina kramsk. Przedstawiam Państwu bardzo interesującą ofertę inwestycyjną. To obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł350 m² 5 342,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny obiekt magazynowo biurowy z dużym potencjałem adaptacyjnym. Nieruchomość jest idealna dla firm poszukujących kompleksowej przestrzeni do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł477 m² 3 142,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:724 m²

Zapraszam do zapoznania się z domem o powierzchni 477,11 m , położonym w Swarzędzu przy ulicy Wrzesińskiej, wybudowanym w 1975 roku. Budynek aktualnie podzielony jest na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 999 zł846,62 m² 4 724,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:4 020 m²

- - na sprzedaż: zakład warsztatowo wulkanizacyjny z dużym placem i nowoczesnym mieszkaniem Broniszewice, gm. Czermin, woj. wielkopolskie Na sprzedaż unikalna nieruchomość, usadowiona na.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł193 m² 6 165,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Piła - Śródmieście na sprzedaż lokal komercyjny Z długoterminowym najemcą! Przedmiotem oferty jest lokal handlowo-usługowy o pow. 193 m2 , z czego: - 160.46 m2 - pawilon handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł196,93 m² 12 689,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:420 m²

Gotowiec inwestycyjny z możliwością przejęcia najmu - ul. Pszenna Na sprzedaż przestronny, wielopoziomowy budynek o powierzchni 196,93 m zlokalizowany przy ul. Pszennej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł2 866 m² 652,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 207 m²

Opis nieruchomości Biura z garażem i dużym placem. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o numerach ewidencyjnych: 319, 321 o łącznej powierzchni 4207.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł800 m² 3 112,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Kamienica Z oficyną W centrum Do sprzedaży nieruchomość położona w ścisłym centrum miasta Ostrowa Wielkopolskiego przy ul. Rynek. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij