dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż wielkopolskie - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Garaż, ul. Billewiczówny

Leszno,wielkopolskie

95 500 zł34 m² 2 808,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż bardzo duży garaż o powierzchni ok. 34 m2 , mieszczący się w Lesznie, przy ulicy Oleńki Billewiczówny W garażu zmieszczą się dwa samochody, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Rzemieślnicza

Czarnków,wielkopolskie

2 000 000 zł900 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 220 m²

Lokal plus parking l po markecie elektro technika. Dwa wejścia, parking .Ścisłe centrum miasta.cena do uzgodnienia.mozliwosc wynajmu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Magazynowa

Przeźmierowo,wielkopolskie

3 560 000 zł1 400 m² 2 542,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020 r. i 2021 r. w Wielkopolsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Konin

Konin,wielkopolskie

1 730 000 zł3 156 m² 548,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, przyjętym uchwałą Rady Miasta Konina z dnia 19.12.2001 r., nieruchomość znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Magazynowa

Przeźmierowo,wielkopolskie

2 999 000 zł1 200 m² 2 499,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Motylewska

Piła,wielkopolskie

183 966 zł128 m² 1 437,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:154 m²

Rezerwacja!chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż: kompleks 8 garaży w Pile przy ul. Motylewskiej Własność |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bydgoska

Piła,wielkopolskie

850 000 zł285 m² 2 979,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:260 m²

NA sprzedaż budynek mieszkalno-użytkowy centrum pilskiego zamościa ( ul. Bydgoska) O powierzchni użytkowej 285,30 M2. Dwa samodzielne mieszkania I lokal usługowy. Dom W zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

3 200 000 zł808 m² 3 960,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 147 m²

Kupujący nie musi płacić prowizji dla biura nieruchomości - 0% Oferta na Wyłączność - co oznacza, że nasze biuro nieruchomości jest jedynym podmiotem uprawnionym do kontaktu w sprawie zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Częstochowska

Kalisz,wielkopolskie

880 000 zł960 m² 916,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Sprzedam budynek magazynowo-produkcynjno-biurowy w Kaliszu przy ul. Częstochowskiej 93a. Nieruchomość stanowi budynek o funkcji magazynowo- biurowo/handlowej lub noclegowej. Budynek o dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Starołęcka

Poznań,wielkopolskie

2 450 000 zł2 242 m² 1 092,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 994 m²

! oferta dostępna tylko U nas! Zachęcamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość Polecam Państwu wyjątkowy obiekt o funkcji magazynowo-produkcyjnej, zlokalizowany w poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Słupia pod Bralinem

Słupia pod Bralinem,wielkopolskie

2 400 000 zł698 m² 3 436,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:7 359 m²

Restauracja - Hotel - Mieszkanie nieruchomość idealna pod inwestycję Biuro kwadrat prezentuje wyjątkowy obiekt jako unikalną inwestycję łączącą w sobie trzy elementy: uroczą restaurację -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

4 990 000 zł909 m² 5 492,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:786 m²

Obiekt biurowo usługowy, wilda , wynajęty, 14 miejsc parkingowych, 4 garaże Polecam obiekt biurowy zmodernizowany i rozbudowany w 2000 r, o powierzchni netto 908,55 m2, pow. zabudowy 266,13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

12 500 000 zł9 000 m² 1 388,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:72 434 m²

173 Pln/m2! 7,2 ha gruntu z halami produkcyjnymi i Polecam na sprzedaż bardzo zadbaną, gotową do pracy fabrykę/ zakład produkcyjny, położoną 20 km od Poznania, na obrzeżach Pobiedzisk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szkolna

Bytyń,wielkopolskie

109 000 zł80 m² 1 362,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Szwajcarska

Poznań,wielkopolskie

50 000 zł15 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

DO kupna miejsce postojowe W hali garażowej ul. Wagrowska 12b, blisko windy. Brama na pilota. Miejsce dostępne od zaraz. Koszt 50.000ZŁ Oferta nrwysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Rycerska

Gniezno,wielkopolskie

399 000 zł240 m² 1 662,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:834 m²

Do sprzedania budunek mieszkalno gospodarczym 240m2 o symbolu mu oznaczonym w ustanowionym Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Gniezna oś.RÓŻA II.Atrakcyjna lokalizaca ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Witkowska

Powidz,wielkopolskie

700 000 zł383 m² 1 828,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż: budynek magazynowo-usługowy w Powidzu Oferujemy na sprzedaż budynek magazynowo-usługowy zlokalizowany w Powidzu, usytuowany na działce o powierzchni 1300 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

1 490 000 zł960 m² 1 552,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Atrakcyjna nieruchomość do sprzedania Z halą magazynową I pomieszczeniami biurowymi! Do sprzedaży duży obiekt przemysłowo-magazynowy o całkowitej powierzchni 960m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Dworcowa

Witkowo,wielkopolskie

5 000 000 zł2 740 m² 1 824,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 752 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkami handlowo-usługowymi oraz budynkiem administracyjno-biurowym oraz placami składowymi zlokalizowana w Witkowie przy ulicy Dworcowej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Chociszewskiego

Leszno,wielkopolskie

6 500 000 zł1 704 m² 3 814,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 299 m²

Dochodowy budynek biurowo-usługowy w spokojnej części centrum Leszna. Trzykondygnacyjny budynek, z częścią piwniczną, o łącznej powierzchni 1704m2, jest doskonałą inwestycją pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Włoszakowice

Włoszakowice,wielkopolskie

900 000 zł643 m² 1 399,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 176 m²

Budynek Z potencjałem inwestycyjnym! cena do negocjacji! Do sprzedaży hotel / pensjonat o powierzchni całkowitej 643 m2. Cena sprzedaży wynosi 900,000 zł. Budynek wybudowany w 1995r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Długa

Radzewice,wielkopolskie

3 090 000 zł244 m² 12 663,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 860 m²

Dom wolnostojący na wzgórzu Z zachwycającym widokiem na zakole rzeki warty Polecam uwadze wyjątkowy dom wraz z zabudową towarzyszącą położony w Radzewicach, na skraju Rogalińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Szamotuły,wielkopolskie

490 000 zł150 m² 3 266,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:159 m²

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatnego pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, Lecha

Poznań,wielkopolskie

49 000 zł18 m² 2 722 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy murowany garaż znajdujący się przy ul. Wiatracznej na wysokości os. Lecha. Powierzchnia: ok 18m2. Garaż znajduje się w kompleksie dobrze utrzymanych garaży wybudowanych w połowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

3 900 000 zł822 m² 4 744,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 147 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

3 999 000 zł883 m² 4 528,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Uwaga! W nieruchomości znajduje się funkcjonująca firma. Brak możliwości wejścia bez wcześniejszego umówienia. Zachęcam do kontaktu W celu omówienia szczegółów. Kupujący nie musi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Bojanowska

Poniec,wielkopolskie

36 000 zł18 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż murowany Do sprzedaży hala / magazyn o powierzchni całkowitej 18 m2. Cena sprzedaży wynosi 36,000 zł. Budynek wybudowany w 1990r. Powierzchnia działki wynosi 0 m2. Stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Szwajcarska

Poznań,wielkopolskie

32 000 zł12 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

DO kupna miejsce postojowe W hali garażowej ul. Wołynki 3, blisko windy. Brama na pilota. Miejsce dostępne od zaraz. Koszt 42000 zł kontakt: tel. Oferta nrwysłana z systemu locumnet Online

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Boduszewo

Boduszewo,wielkopolskie

3 000 000 zł557 m² 5 386 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Na sprzedaż obiekt pałacowy 557 m2, boduszewo gm. Murowana Goślina Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, jaką jest Pałac w Boduszewie (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

847 000 zł220 m² 3 850 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 128 m²

Na sprzedaż obiekt użytkowy w doskonałej lokalizacji, poznań Szczepankowo Oferujemy na sprzedaż obiekt o charakterze użytkowym zlokalizowany na poznańskim Szczepankowie. Nieruchomość może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

3 900 000 zł822 m² 4 744,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 147 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

1 750 000 zł440 m² 3 977,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:880 m²

Na sprzedaż obiekt usługowo-mieszkaniowy w Plewiskach. Piętrowy obiekt o łącznej powierzchni 440 m2 zlokalizowany w okolicy nowo powstających osiedli mieszkaniowych. Na parterze dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Biskupice

Biskupice,wielkopolskie

6 800 000 zł2 362 m² 2 878,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:39 934 m²

Do Negocjacji Do kupna obiekt obiekt biurowo-magazynowo-produkcyjny położony w Biskupicach. Rozpoznawalny adres, budynek widoczny z drogi, na ogrodzonej działce o powierzchni 39934 m2, dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Stróżyńskiego

Poznań,wielkopolskie

35 000 zł15 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:15 m²

Do sprzedaży miejsca numerowane postojowe w hali garażowej budynku mieszkalnego, przy ul. Stróżyńskiego , Osiedle Piątkowo w Poznaniu. W ofercie jest 9 miejsc postojowych, z tego 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Cechowe

Budzyń,wielkopolskie

3 487 344 zł693 m² 5 032,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 594 m²

Na sprzedaż obiekt biurowo - magazynowy w strefie gospodarczej, 693 m2, budzyń wgn Commercial oferuje na sprzedaż nowoczesny obiekt biurowo - magazynowy położony w miejscowości Budzyń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, Na Murawie

Poznań,wielkopolskie

52 000 zł13 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Rezerwacja Na sprzedaż garaż zamykany w hali garażowej, zlokalizowany na Winogradach, os. Na Murawie 13. Powierzchnia 12,7 m2 cena: 52 000,00 złotych. Klucze w biurze. Zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

790 000 zł3 000 m² 263,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest konstrukcja modułowa hali o powierzchni ok 3000m2. Konstrukcja budynku prefabrykowana, modułowa. Budynek zaprojektowano w konstrukcji stalowych powtarzalnych przęseł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Czmoniec

Czmoniec,wielkopolskie

1 699 000 zł200 m² 8 495 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:11 140 m²

Szukasz nieruchomości pod własną działalność gospodarczą lub nieruchomości, która przyniesie stały dochód z najmu/dzierżawy? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Listopadowa

Poznań,wielkopolskie

75 000 zł16 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Idealne miejsce na parking dla Twojego pojazdu (auto/motocykl) lub jako magazyn. Na sprzedaż murowany garaż na poznańskim Grunwaldzie ul.Listopadowa. Powierzchnia 16,5m2 (wymiary: szer.2,78/ długość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wysogotowo

Wysogotowo,wielkopolskie

2 750 000 zł537 m² 5 121,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wysogotowo k/poznania gmina Tarnowo Podgórne ( okolice Ronda Bukowskiego ) Polecam na sprzedaż obiekt o pow. 537m2. Obiekt dostępny 4 kwartał 2025 roku. Nieruchomość znajduje się w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wysogotowo

Wysogotowo,wielkopolskie

1 350 000 zł252 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wysogotowo k/poznania gmina Tarnowo Podgórne ( okolice Ronda Bukowskiego ) Polecam na sprzedaż obiekt o pow. 252m2. Obiekt dostępny 4 kwartał 2025 roku. Nieruchomość znajduje się w kompleksie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij